![]() |
Doua Surorii Gemene !!!!
6 Attachment(s)
Am Gasit Aceste Bijuteri Pe Strada Parcate Undeva In Fata Unei Fabrici Si Nu Am Rezisstat Sa Nu Le Fac O Poza Si Sa Nu Le Pun Pe Site Spun Ca Una Era De Vanzare Undeva La 12000 Lire !!!
|
Re: Doua Surorii Gemene!!! TOYOTA SUPRA !!!
Quote:
|
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
sunt nashpa...uita-te si tu ce burlan au in spate :lol: :lol:
|
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
ultimele doua poze ce a din stanga are eleronul chiar urat
|
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
daca nu ma insel cea din stanga are cam 600cp scria pe foaia de vinzare
|
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
Nu e cam mic pretul pentru ele?Pe aici (Canada) JDM vinde una cu 60.000$
|
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
da dar 60.000 dolari canadieni cite lire vine?
ce sa zic de pret atat scria in geam pe foaia aceia daca acolo scria aberati ATUNCI VA MINT SI EU acum ce sa zic ? era sa uit este varianta de 3000 cc biturbo , cu 6 trepte de viteza |
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
Quote:
cred k te inebunesc de cap la drum lung :))) |
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
vai mama :) e o placere la drum lung cred..in cat timp faci autostrada =)))
|
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
mai nasol ca trebuie sa bagi si la Lehliu sa alimentezi :D
|
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
misto masinutele dar mi se pare inutila evacuarea aia asa de mare:(
|
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
frumoase:-) dar prea mare "aripioara" din spate:lol:
|
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
Quote:
|
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
Very nice :twisted: ! Totusi , nu uitati ca sunt cu volan pe dreapta :lol:
|
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
Asai Asta Este Singurul Defect Al Lor
|
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
Quote:
|
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
am gasit in primavara o supra in germania la 7000 de euro negociabil ,tot asa neagra da cu volan pe stanga ,avea vreo 500 cp ! da sa vandut in cateva ore din pacate
|
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
omg pe evacuarea aia o bag si pe mama:|
supra e o masina misto, dar tre sa stii s-o tunezi ca sa-si pastreze aspectu misto:P |
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
Quote:
|
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
cine stie cunoaste
|
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
Quote:
|
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
Quote:
|
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
Hehee...ce minunatiii! imi plac la nebunie! Am fost si eu in Anglia nu de mult timp si am vazut o bucatica de Supra:shock: !tot cu un burlan gigantic in spate!Si sincer miemi place evacuarea..si nui degeaba acolo:twisted:
|
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
cine stie cunoaste!!!!!!!!!!!
|
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
Quote:
|
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
aici ai dreptate dar ce sa zic acum daca neam nascut aici asta este noi merem inainte, astia suntem si cu astia defilam!!!!!!!
|
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
urate masini. :D
negre. :-) cu eleroane. :shock: alearga prea tare. :-P nu sunt tdi................ :twisted: |
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
Quote:
|
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
1 Attachment(s)
am vazut si eu una cu volan pe dreapta acum o luna la victoriei.
arata impecabil era CA NOUA |
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
Masinile astea sunt niste bijuterii. Cu burlan, fara burlan, cu eleron sau fara masinile astea fac multe masini europene praf. sa nu mai vorbim despre cat de mult stiu romanii nascuti in passat-uri sa pretuiasca adevarata valoare a masinilor japoneze.
|
Re: Doua Surorii Gemene !!!!
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:34. |
- Copyright 2026 4Tuning