Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Cumpar Cielo (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/49289-cumpar-cielo.html)

cumpar cielo max 6000 e 20-08-07 20:25

Cumpar Cielo
 
URGENT.


Astept propuneri.




:rolleyes2

Bogdan YBR 22-08-07 03:02

Re: sal
 
3300 il am la bazar

Geo_ZGA 22-08-07 13:47

Re: sal
 
Il vinzi?

Baga-te, e buna masina, merita si mai mult...e de Libia, modele bune rau ;)

Bogdan YBR 22-08-07 17:21

Re: sal
 
m-a ajuns foamea :)
glumesc. deja stiu masina urmatoare dar nu o sa va tradez tot vin la polivalenta ca prima dragoste cielo nu se uita niciodata.

cumpar cielo max 6000 e 23-08-07 18:18

Re: sal
 
Hai ma fratilor,unde gasesc?

26WRC 23-08-07 18:27

Re: sal
 
Quote:

Originally Posted by cumpar cielo max 6000 e (Post 1061193)
Hai ma fratilor,unde gasesc?

in vitan, daca nu stii sa cauti pe forum.

Geo_ZGA 23-08-07 18:41

Re: sal
 
Nu ti-a zis ma YBR ca o vinde el pe a lui? Ai o prima masina.... si e super ok. Mai cauta la Bazar, vezi ce mai gasesti acolo...

Snapy_xxl 24-08-07 10:13

Re: sal
 
hai frate...dak nici cielo sh nu gasesti. Si p Google dak dai search si tot gasesti ceva bun, chiar f bun k 6000 E nu e chiar o suma mica. Succes

Geo_ZGA 24-08-07 10:50

Re: sal
 
Il vand si eu pe al meu... 9990 euro din 2006 :twisted: :lol: Jenti Oz...:D
Glumeam...sau nu, daca ofera cineva pretul asta :lol:

Serios acum, cum a zis si Snapy, gasesti Cielo cate vrei pe net. uite cateva site-uri, toate cu .ro: auto-vit, okazii, anunturimasini, vanzare-masini, anunt-auto etc.

cauta pe net si, daca vrei sa ne dam cu parerea, pune link-urile aici si vedem ce si cum...

DACIA-Wrc 24-08-07 16:10

Re: sal
 
apoi ma bag si eu daca tot se vand cielo`urile.

cumpar cielo max 6000 e 25-08-07 20:54

Re: sal
 
Inchide Fereastra
DAEWOO CIELO 1,5 GRI
Pret: 6,500 EURO An fabricatie: 2006 Carburant: Benzina
Rulaj: 10,000 km Capacitate: 1,500 cmc
Locatie:BUCURESTI Inmatriculata RO
Dotari:

MODEL EXECUTIVE
PRETUL AFISAT ESTE CEL DE VANZARE (INCLUSIV TVA DACA SE EMITE FACTURA)



EXECUTIV=AER,GEAMURI.......
???????

cumpar cielo max 6000 e 25-08-07 20:56

Re: sal
 
Presupun Ca Si Garantie.
???????

cumpar cielo max 6000 e 25-08-07 20:59

Re: sal
 
Pret: 6,300 EURO An fabricatie: 2006 Carburant: Benzina
Rulaj: 15,000 km Capacitate: 1,498 cmc Putere: 60 KW
Locatie:BUCURESTI Inmatriculata RO
Dotari:
SERVO-DIRECTIE; AIRBAG SOFER; INCHIDERE CENTRALIZATA; ALARMA;
URGENT, ESTE IN PERFECTA STARE DE FUNCTIONARE!
PRETUL AFISAT ESTE CEL DE VANZARE (INCLUSIV TVA DACA SE EMITE FACTURA)


ASTA E ''OALA''=STANDARD.
MAI BINE PRIMU',CE ZICETI?

26WRC 25-08-07 21:35

Re: sal
 
primu' :lol:
de ce nu vrei astra g ??

Bogdan' 26-08-07 17:46

Re: sal
 
cielo din 1997 1.5 dohc f bine intretinut tinuta in garaj in stare perfecta jenti al,mp3 sony,instalatie audio,statie SAL,sab,evacuare completa facuta sturimex de 9 luni(inca mai are garantie,telescoape noi pe gaz cu garantie,arcuri noi,placute frana ferodo(3 luni)si asta e full electric:P)etc..masina arata impecabil si merge pe masura. 4150e.discutabil.pun maine poze k nu am momentan.

sebaaa 26-08-07 17:52

Re: sal
 
Quote:

Originally Posted by cumpar cielo max 6000 e (Post 1056460)
URGENT. Astept propuneri. :rolleyes2

lasa-le un numar de telefon si eventual o adresa de mail
si data viitoare CITESTE REGULILE FORUMULUI !!

cumpar cielo max 6000 e 26-08-07 18:34

Re:merit mai mult
 
:rolleyes2 0720062762
[email protected]

Bogdan' 27-08-07 20:49

Re: sal
 
niste poze daca te intereseaza
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/49845-vand-daewo-cielo-intretinut.html
0740934026

Geo_ZGA 28-08-07 11:14

Re: sal
 
Bogdan, abs pe Cielo al tau???

Bogdan' 28-08-07 13:31

Re: sal
 
exact multe cielo au

Geo_ZGA 28-08-07 14:13

Re: sal
 
Eu stiam ca doar Nexia au.... de Cielo nu am auzit pana acum. Sigur ai Cielo si nu Daewoo Nexia??? Par la fel, dar...au mici diferente.

Bogdan' 28-08-07 18:02

Re: sal
 
nu doar nexia au

DACIA-Wrc 30-08-07 12:32

Re: Cumpar Cielo
 
primele modele de cielo din romania au avut abs, si a meu a avut.
daca mai esti interesat de masina te pot rezolva cu un vw`u...sa vedem cat mai lasa din ea omu.

Vladz 07-09-07 00:05

Re: Cumpar Cielo
 
cielo hatchback din 96 4 usi vrei ? 3.300 E


All times are GMT +2. The time now is 01:21.

- Copyright 2026 4Tuning