Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   AfterDark Racing (https://forum.4tuning.ro/64-afterdark-racing.html)
-   -   honda prelude 2.3 (https://forum.4tuning.ro/64-afterdark-racing/4854-honda-prelude-2-3-a.html)

TEKIN 21-04-05 10:09

honda prelude 2.3
 
deci aici puteti sa scrieti ori ce despre masina multumesc :lol: sper ca nu dereanjeaza pe nimeni topicu asta

RCS. 21-04-05 10:18

Bine Tekin !!! Deci te intereseaza CAT-ul meu (ba sa nu intelegeti altceva adica CAT nu C***T) este super tare rupe si un M5 de Honda Type R nici nu mai vorbesc !!! Pretul este acceptabil !!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
In alta ordine de idei masina ta este cea mai faina si mai tare din Arad, bate si BMW-ul lu Calin si Honda lu Akimoto...sa vedem daca dupa ,,nemtoaice si japoneze'' le bate si pe ,,frantuzoaice'' !!!! :lol: :lol: :lol:

AR120CP 21-04-05 11:35

mai RCS, cum poti spune ca,(virgula) CAT-ul rupe M5 :?: Nu il rupe, ci il zdrobeste cand trece peste el :D :D :D :D :D :D

RCS. 21-04-05 11:50

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"AR120CP\"
mai RCS, cum poti spune caCAT-ul rupe M5 :?: Nu il rupe, ci il zdrobeste cand trece peste el :D :D :D :D :D :D

Ai dreptate .. il rupe !!!! :lol: :lol: :lol: Si gata cu off-topicul ca se ,,enerveza domnul Tekin'' !!!!! :lol: :lol: Auzi Tekin te rog sa ne ierti de off-topic !!!! :bunch:...ca de nu ne ierti... :bat: :bat:

TEKIN 21-04-05 12:13

aloo am zis prelude nu cat te rog frumos topicu asta pt prelude o sa pun niste poze si filme despre prelude

cioli17 21-04-05 18:51

rcs-u tre sa rupa preludu' :mrhappy:

aR99bMw 21-04-05 19:09

bă ,da........io când ...poimaine? :lol:

cioli17 21-04-05 19:19

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"aR99bMw\"
bă ,da........io când ...poimaine? :lol:

nu-nu , cre'ca prima data tre' sa desfaci al 3-lea pinion de la volanta :roll:
rcs: e var. de 172 sau 180 ( stiam parca ca is 2 ) ?

RCS. 21-04-05 19:23

E prima varianta !!!! 8) Auzi Caline eu nu am inteles ce ai vrut sa zici ?? Explica-te frate !!!! :lol: :lol:

TEKIN 21-04-05 20:27

ar99bmw RCS :boogy: :evil_laug :punch:

aR99bMw 21-04-05 23:02

nu mai stiu ce am vrut sa zic..... :lol: .....

:punch:

morghen 21-04-05 23:10

bah ori va datzi...ori va frecatzi pe net ca pruncii cu daciile taticilor....pana mea...v-am chemat pe totzi sa vedem ce stie totushi renoul ala...

RCS. 22-04-05 06:56

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"morghen\"
bah ori va datzi...ori va frecatzi pe net ca pruncii cu daciile taticilor....pana mea...v-am chemat pe totzi sa vedem ce stie totushi renoul ala...

Alo domnu Morghen !!!! Buna Dimineata omule !!!! Cum adica ne-ai chemat tu pe toti sa vedem ce stie renoul ala ??? Ba si mai lasa dracului nervii aia ca-ti distrugi pe degeaba neuronii !!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

RCS. 22-04-05 06:59

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TEKIN\"
ar99bmw RCS :boogy: :evil_laug :punch:

Sa inteleg Tekin ca vrei sa-l bati pe Calin ??? :evil_laug :evil_laug Sau si pe mine si pe el deodata ??? Sau eu impreuna cu, (virgula ) Calin sa te batem pe tine ??? Sau noi trei sa ne batem deodata ???? Sau vrei tu sa ne faci un plin de benzina la mine si la Calin ??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

TEKIN 22-04-05 08:15

RCS omule te simti bine nu ?? eu nu cred :lol:

morghen 22-04-05 09:12

Bah...sa stitzi ca ar trebui sa se dea amenzi pt folosirea forumurilor in stare de ebrietate....RCS ar ramane sarac lipit pamantului.

AR120CP 22-04-05 09:35

abia acum se fac simtite efectele secundare ale exploziei de la Cernobal :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

TEKIN 22-04-05 10:16

am schimbat caucucurile la honda... parca se simte mai bine asa... parca fuge mai ca lumea asa... parca parca atat... 8)

AR120CP 22-04-05 12:28

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TEKIN\"
am schimbat caucucurile la honda... parca se simte mai bine asa... parca fuge mai ca lumea asa... parca parca atat... 8)



Sa duc camera de filmat astazi? Poate imortalizam ceva momente frumoase :tetter: :ciggy: :ciggy:

RCS. 05-05-05 07:33

Auzi stimabile Tekin acuma daca ti-ai deschis un topic despre Honda te rog sa ,,mentii aprins focul aici'' prin prezentarea unor date si materiale despre ,,HONDA'' ca sa stie ,,tot neamul'' de unde vine firma ,cand s-a infiintat, cine este fondatorul firmei samd adica sa fie ceva bun si util pt toti membrii clubului nostru !!! Iti dau cuvantul Tekin si fa bine sa ne dati sabia lui stefan de la Stambul !!!La fapte Tekin !!! :wink:

TEKIN 05-05-05 08:40

nu am chef acuma :P

RCS. 05-05-05 08:52

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TEKIN\"
nu am chef acuma :P

Imi pare rau dar nu asa se comporta un fan HONDA !!! :lol: :lol: Trebuie sa ne explici si sa ne dai poze cu si despre masinile HONDA si despre admisia variabila VTEC (sau vorba cuiva temple of VTEC... :? ) !!! Haide TEKIN nu lenevi si ,,intra in actiune'' !!! :lol: :lol: :lol:

TEKIN 05-05-05 08:55

mah tu ma inebunesti :lol: :yikes: :yikes:

luca 08-05-05 12:18

Baieti tuturor ne place caterinca si distractia, dar trebuie sa fiti si putin la obiect, altfel topicul trebuia facut pe forumul privat.

TM-84-DMX 09-05-05 16:32

Ai primit stoapele alea mijto la kre tot le faceai reclama?sau inka nu au ajuhns???Pune si tu poze cu masina,sa stie toata lumea subiectul discutiei,pt k nu toata lumea e din Arad sau Timisoara ca sa cunoasca masina.

TEKIN 09-05-05 16:59

eu eu eu am facut reclama cu stopurile alea pizdoz ??nu cred 8) inca nu am primit cand le primesc dau anunt la ziar ca am primit niste stopuri superbe .... 8)

TEKIN 09-05-05 17:00

si la pro tv si la hbo si la space

tristan 09-05-05 22:20

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TEKIN\"
si la pro tv si la hbo si la space

Dar ar trebui sa faci shi ceva afise shi fluturasi!! Aaaa ... shi un banner mare! :lol: :lol: :lol:

TEKIN 10-05-05 08:12

da mah ai dreptate trebe sa vorbesc cu morghen sa imi faca un banner mare mare trebe savada ca fac reclama la stopuri si faruri :lol:

morghen 25-05-05 23:04

fratzilor...am fost cu honda lu tekin azi....are evacuare noua noutza stainless.....shi o toba de carbon beton...sunetul este absolut superb...shi mashina merge de rupe !! toate alarmele de pe strada sunt ale lui ;)

TEKIN 26-05-05 08:29

9 Attachment(s)
:lol: :lol:

TEKIN 26-05-05 08:33

4 Attachment(s)
mai am

RCS. 26-05-05 20:52

Faine ma...!!!!! Sa le aud cum suna, ca dpdv estetic sunt ,,beton armat''!!! 8)

aR99bMw 26-05-05 21:15

ce ati cumparat de la billa? :lol:

morghen 26-05-05 22:01

beton pozele...arata superb !!
dar al cui e focusul ? :P
arata beton ambele mashini...shi merg pe masura bravo baietzi...v-atzi bagat banii in....mashini ! :)

tristan 26-05-05 22:02

Ce?.... se vand tobe de carbon la BILLA? :lol: :lol:

TEKIN 27-05-05 08:13

:lol: :lol: :lol: mah sunteti nui normal de la bila am primit bani ca am facut reklama la internet si o sa mai primim 8) :lol:

aR99bMw 27-05-05 12:50

ce-ai facut??

tristan 27-05-05 15:00

Aaaaaaaaaaa ...tu erai ala in fusta care facea reclama ptr BILLA!!!
Te-am vazut la TV!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

xxdadixx 28-05-05 00:15

II faina mah tekine! Sa-ti traiasca! Ce urmeaza?


All times are GMT +2. The time now is 12:34.

- Copyright 2026 4Tuning