Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Battle x3 | HONDA ACCORD: Golftuning, Santos, Andrey2oo3 (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/4853-battle-x3-honda-accord-golftuning-santos-andrey2oo3.html)

andrey2003 21-04-05 09:34

Battle x3 | HONDA ACCORD: Golftuning, Santos, Andrey2oo3
 
3 Attachment(s)
VOTATI!!!

EvLSant0S 21-04-05 10:00

good job cu topicu , si bafta man

GolfuletzS 21-04-05 10:04

dc imi par f cunoscute usile :D \"ffocus\" golf V GTI :D

ALXutz 21-04-05 10:10

am votat cu andrei pt ca tuningul e mai finutz, mai pe gustul meu. Mai trebuia lucrat la spoilerul fata insa... in rest e okay... A lui santos pare ceva mai bine finisata, insa parca da mai mult impresia de virtual tuning... Pare ceva mai reala a lui Andrei... Golf tuning, nush daca ai facut bine ca ai lasat-o asa de jos incat nu i se mai vad rotile... pare a fi pur si simplu o caroserie pe un background alb...

Bytzu 21-04-05 10:14

santose, fara suparare, mai ai de munca...andrei a reusit-o...iar golftuning..frate, tu crezi ca in realitate poti baga o masina la presa in cadrul unui proces de bricolaj ca s-o faci mai plata?:))

GolfuletzS 21-04-05 10:17

fiind un tuning virtual mi`am \"permis\" sa fac ce vreau cu masina :D

B12ZMD 21-04-05 10:26

am votat \"andrey\" pentru ca santos: usile alea nu se potrivesc la caroserie de honda accord (are 4 usi), in rest e ok! iar cealalta ... tare as vrea sa merg cu o masina d-aia prin rahova ... cred ca in 2 minute se rupe in 2 + ca se vede urat radiatorul

a lui andrei e cea mai reusita!

Bytzu 21-04-05 10:28

pai chiar si intr-un tuning virtual trebuie sa respecti dimensiunile!

santos a pus un spoiler comun, care-l vezi oriunde, nu prea are gust masina lui, e doar agresiva! a lui andrei e mult mai finuta..santose, nu te lasa, chestia asta trebuie sa te intarate, stim amandooi la fel de bine ce poate iesi, k?

+ ca a lui andrei zici ca e poza..e reala masina

Ford_V6 21-04-05 10:30

clar santos . . . . celelalte doua sunt facute in paintbrush :lol: :lol: :lol:

EvLSant0S 21-04-05 10:32

uite unu care vede in pm


fratilor..
uitati-va... DATZI CLICK sa se FACA MAREpoza.. sa vedeti defecte peste defecte ...
:roll: :roll:
cat va ia sa votati ...
2.3 secunde ? sau .. 4.6 secunde ?!
stati un pic , si analizati cele 3 poze..
ntz ntz ntz ntz


si.. da ZMD , ai dreptate... usile-s....... :roll:

xxdadixx 21-04-05 13:09

Am votat Santos pt executzie (nu-mi plac farurile si grila de nici o culoare) cu toate ca imi place mai mult designul adoptat de andrey (super grila, culoarea la spoiler nu se imbina perfect , iar aclitatea lasa de dorit, ma rog daca aveai spoilerul de calitate te votam pe tine, nu ti-au iesit angel eyes :P
Golf- tot ce ai pus pe ea sunt de calitate proasta, nu ai poze la rezolutie mare?

lancerEvo 21-04-05 15:26

cu toate ca nu imi place ideea lui masina lui Santos ii cel mai bine realizata!

EvLSant0S 21-04-05 15:40

Multumesc :)

tng 21-04-05 17:47

Clar Santos.Are cele mai putzine greseli.Bv mey :wink:
Singurul lucru care nu-mi place e grila de la radiator.

steph 21-04-05 19:16

ce naiba ma santos clar ... pai celelalte 2 parca sunt desenate adaosurle alea... si culmea se descurcau mult mia bine din alte unghiuri ciudate si acuma ...

deci santos

XSW 22-04-05 02:00

Santos, pt. ca are niste + uri la unele detalii (sunt si - dar nah, intotdeauna sunt) si pt. ca celelalte 2 sunt facute cu plugu', fara suparare :)

ALXutz 22-04-05 10:50

vreau si eu poza originala plz!

EvLSant0S 22-04-05 11:48

1 Attachment(s)
:arrow:

EvLSant0S 22-04-05 13:36

1 Attachment(s)
https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...=171850#171850

blowwind 24-04-05 10:17

1 Attachment(s)
votez cu santos :)) pt ca e singurul care a reusit sa mentina proportiile masinii...cu toate ca acele usi sunt o mare panarama si grila la fel tin cu el pt ca .... :P asa vor muschii mei :D
P.S. dupa cum putetzi vedea in pozele urmatoare are talent :)

si inca ceva...ka poza frontala incearca sa scoti usile ,sa lasi culoarea originala si sa ii aranjezi putin grila si farurile :D si scoate`i ***`ul ala din spate..zici ca`i Concord :D far suparare :) dar stii ca tot timpul se gaseste un critic :D
hmm...daca stau sa ma gandesc mai tine incearca sa pastrezi linia la poza asta :) ...si referitor la poza vezi ca mai ai de lucrat la eleron si la janta spate :D

blowwind 24-04-05 10:19

P.S. daca as sti sa fol progul asta as face si yo una ca sa va arat cam cum mi`o imaginez :D

Piry 01-05-05 01:55

mda... aceasi parere ca si alui dadi. am votat santos

santos - realitate : 9 , design 6
golftuning - realitate 3, design 4
andrei - realitate 6 , design 8

Piry 01-05-05 01:56

Description: cea mai buna.. lucrare a mea de pana acum

pacat :P :x

blowwind 01-05-05 18:02

1 Attachment(s)
varianta mea :) astept pareri :)

EvLSant0S 05-10-05 04:05

v-am frant la asta :)

blowwind 05-10-05 08:51

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
v-am frant la asta :)

las ca unii stiu adevarul ;) :):):):):):):):)

EvLSant0S 05-10-05 12:42

2 jentzi si 2 faruri .....
bine ma atotstiutorule ;)


All times are GMT +2. The time now is 03:42.

- Copyright 2026 4Tuning