Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

GTXR 10-08-07 00:06

Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Aici puteti comenta sau sa puneti poze despre cele mai tari",scumpe...masini vazute in tg-jiu.Respect!

GJ 33 KOS 10-08-07 03:05

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
4 Attachment(s)
cred ca ii stitzi destul de bine.... ;)

NightClubRacer 10-08-07 05:48

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
tare SIX si BASS :D

GJ 33 KOS 10-08-07 13:24

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
A 4 e tot al lui six-ul.... ceva mai puternic decat passat-ul.... (2.0 TFSI, qattro shi o herghelie de calutzi sub capota) 8) :lol: 8)

DolusD 10-08-07 13:30

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
da poze cu a4 lu goeru nu are nimeni ??? e super masina :D

lowrider.STi 10-08-07 16:02

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
am inteles k nu trebuie neaparat sa punem poze...
so..aseara am vazut un chrysler crossfire si un audi a5...una langa alta..la semafor la parangu...
daca le prind..le fac si poze :D

GTXR 10-08-07 17:07

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Audi A5 lam vazut si eu live, tare masinuta:D

GTXR 10-08-07 17:12

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
2 Attachment(s)
si asta am vazut-o in tg de masini >> multi au zis ca e urata da mie imi place

confuzzling 11-08-07 20:46

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
17 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by DolusD (Post 1039659)
da poze cu a4 lu goeru nu are nimeni ??? e super masina :D

dupa cum vedeti sunt si poze mai vechi, cu tuning-ul cel vechi, si cand masina era la "beauty salon" ...si cum e acum !
ce a mai adaugat paul si nu am poze, jenti (care sunt criminale), neoane sub masina, NOS, si volan special cu butonase pt NOS....
...nush dak ati vazut "butoiu" de NOS e in spate, intre cele 2 statii !
Attachment 321303 Attachment 321304 Attachment 321310 Attachment 321311 Attachment 321312 Attachment 321314 Attachment 321315 Attachment 321317 Attachment 321318 Attachment 321319 Attachment 321320 Attachment 321322 Attachment 321323 Attachment 321324 Attachment 321325 Attachment 321326 Attachment 321327

GTXR 11-08-07 20:50

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
tare masinuta ,le depaseste pe multe din tara ...

DolusD 11-08-07 20:55

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
e super tare masina la capitolul tuning ! belea

confuzzling 11-08-07 20:56

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
chiar sunt indragostit de masina asta, chiar e PREA TARE !
...cel putin in Gorj nu cred ca are comparatie !

GTXR 11-08-07 20:57

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
io cred ca are ,ce draq a ta e biturbo =))

confuzzling 11-08-07 20:58

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ei, absolut, dar eu ma refeream la capitolu' tuning exterior, infatisare etc... ;)

DolusD 11-08-07 21:00

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
stie careva unde a preparat-o si cat a costat ??? yo am auzit k muzik in jur de 1 miliard , exterioru in jur de 800 mil , acu nush cat e de adevarat ! care stie ceva ???

confuzzling 11-08-07 21:05

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
costu' e putin peste 30.000 euro si nu stiu exact unde a fost facuta, da' stiu k un an de zile a trebuit sa stea in atelier, multe idei fiind de la Gabi Onofrei, un baiat din brasov, prieten cu Paul.
...primu' tuning de el a fost facut !

lowrider.STi 12-08-07 14:27

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
vezi prietene k informezi lumea gresit...
prima data masina a fost tunata la C&C...la Bucuresti...atunci inca era aurie..
a doua oara a fost dusa intr-adevar la Brasov...dupa ce a iesit de acolo avea aerograful pe capota...si kitul acela
a 3-a oara...a fost facuta la RS tuning...de unde a iesit asa cum arata acum.
stiu treburile astea pentru k am citit un articol destul de amplu dedicat acestei masini...8)

DolusD 12-08-07 20:38

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
oricum e super tare masina , nu cred k e ceva asemanator in gorj

confuzzling 12-08-07 23:19

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
baietzel lowrider, singuru articol amplu unde puteai sa citesti e in revista COX, dak mai citesti 1data nu am informat nimic gresit, intr-adevar a umblat pe unde ai zis tu, dar eu am zis k multe idei sunt de la onofrei, inca prieten cu paul !
crede-ma stiu mai bine, tata lucreaza la goeru', si ca sa zic asa, cunosc mai bine ...

Sasha_z 12-08-07 23:25

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
faceti`i ma poza si la masina lu Oprea....:? k eo de cate ori o prind nu am aparatu la mine :(:(:(:(

confuzzling 12-08-07 23:27

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
...ce masina are oprea ?

blad 13-08-07 01:16

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
1 Attachment(s)
acum 2ani..

cristea_rotitza 13-08-07 03:06

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
va spun k masina lu oprea,sau masinile mai bine zis le putei poza pe calea bucuresti la serviceul W-audi.acolo le gasiti oricand

DolusD 13-08-07 14:11

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
la masinie lu` oprea o sa incerk sa le fac yo poze , k am un tovaras care il cunoaste bine de tot !

Sasha_z 13-08-07 19:56

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
:| de cunoscut si eo il cun....da nu prind masinile ...si knd le prind n`am aparatu :?

NightClubRacer 14-08-07 12:32

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by blad (Post 1043596)
acum 2ani..

a fost al tau? :D

lowrider.STi 20-08-07 11:51

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by confuzzling (Post 1043334)
baietzel lowrider, singuru articol amplu unde puteai sa citesti e in revista COX, dak mai citesti 1data nu am informat nimic gresit, intr-adevar a umblat pe unde ai zis tu, dar eu am zis k multe idei sunt de la onofrei, inca prieten cu paul !
crede-ma stiu mai bine, tata lucreaza la goeru', si ca sa zic asa, cunosc mai bine ...

singura informatie gresita a fost k la onofrei a fost "facut primul tuning"...
prima data a fost la C&C....
salut

Shortround 22-08-07 04:59

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
salut

florin_cars 22-08-07 15:14

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by confuzzling (Post 1041631)
dupa cum vedeti sunt si poze mai vechi, cu tuning-ul cel vechi, [...]

cine stie ce masina e cea veche, cabrioleta maro din spate in poza 1_137 ???
se poate vedea in TG-JIU sau altundeva :( ?

Sasha_z 22-08-07 15:17

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Shortround (Post 1058642)
Dupa parerea mea asta mi se pare a mai faina din oras , nu pentru ca e a tatei sau alta vrajeala de asta , dar sincer decit o singura data am mai vazut una identica (dar culoarea gri) la noi in oras . Imi place ce e simplu si cu stil :) Nu are nu stiu ce tunning pe ea , dar la 6,3 L nu vad ce i-ar mai trebui :|

PS: Mai imi place BMW'u lu' Blad care mi se pare stilat si cu gust :) , nu foarte excentric sau stiu eu ce
Pentru detalii , ownage_shortround pe messenger.
Apropo , scuzati semnul obscen dar poza de fapt era pentru un "habarnist" cu care m-am contrazis pe o chestie :-@

si d c ti se pare k e "a mai faina" ?????kiar nu pricep???

confuzzling 22-08-07 15:21

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
in afara de faptu' ca are motoru de 6L si ca e AMG ce e asa special la ea ?
daca tot vorbim de masini nepreparate si doar ca arata bine ca sunt "stock", de ce nu bentley-u sau 760 a' lu goeru' ?
oricum mi se par mult mai tari decat asta ...
dumnezeule, 760 ala :X :X

Sasha_z 22-08-07 15:22

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ma mir...dar is de acodr cu confuzzling ....760 a lu Goeru e mai tare dekt ML ;)

blad 22-08-07 16:14

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 1046099)
a fost al tau? :D

nuu a fost al meu ! era din CRaiova tipu si a venit pe la noi in vizita defapt la raliu la ranca :)

blad 22-08-07 16:16

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
6 Attachment(s)
My first CAR:cry:

confuzzling 22-08-07 16:18

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
da' asta cu ML-u, de ce a pus si poza cu el ? sau a vrut sa vedem volanu' sau ce ?!

confuzzling 22-08-07 16:20

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by florin_cars (Post 1059286)
cine stie ce masina e cea veche, cabrioleta maro din spate in poza 1_137 ???
se poate vedea in TG-JIU sau altundeva :( ?

nu cred ...din cate stiu poza aia e facuta in bucuresti

florin_cars 22-08-07 16:24

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
:( :(

Quote:

Originally Posted by blad (Post 1059415)
My first CAR:cry:

ooooDa, se putea fara 2 minore? :oops: :twisted: :twisted:
Daewoo masina d inceput, p final bembeu :-P

blad 22-08-07 16:31

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by florin_cars (Post 1059434)
:( :(


ooooDa, se putea fara 2 minore? :oops: :twisted: :twisted:
Daewoo masina d inceput, p final bembeu :-P

NU erau MINORE! :)

confuzzling 22-08-07 16:35

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
apropo, ce ai facut cu ea ?

florin_cars 22-08-07 16:41

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
cu minorele cred k ne putem da seama :lol: :oops:
da, poate le-a vandut toate 3 la pachet :-P


All times are GMT +2. The time now is 22:32.

- Copyright 2026 4Tuning