![]() |
Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Aici puteti comenta sau sa puneti poze despre cele mai tari",scumpe...masini vazute in tg-jiu.Respect!
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
4 Attachment(s)
cred ca ii stitzi destul de bine.... ;)
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
tare SIX si BASS :D
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
A 4 e tot al lui six-ul.... ceva mai puternic decat passat-ul.... (2.0 TFSI, qattro shi o herghelie de calutzi sub capota) 8) :lol: 8)
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
da poze cu a4 lu goeru nu are nimeni ??? e super masina :D
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
am inteles k nu trebuie neaparat sa punem poze...
so..aseara am vazut un chrysler crossfire si un audi a5...una langa alta..la semafor la parangu... daca le prind..le fac si poze :D |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Audi A5 lam vazut si eu live, tare masinuta:D
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
2 Attachment(s)
si asta am vazut-o in tg de masini >> multi au zis ca e urata da mie imi place
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
17 Attachment(s)
Quote:
ce a mai adaugat paul si nu am poze, jenti (care sunt criminale), neoane sub masina, NOS, si volan special cu butonase pt NOS.... ...nush dak ati vazut "butoiu" de NOS e in spate, intre cele 2 statii ! Attachment 321303 Attachment 321304 Attachment 321310 Attachment 321311 Attachment 321312 Attachment 321314 Attachment 321315 Attachment 321317 Attachment 321318 Attachment 321319 Attachment 321320 Attachment 321322 Attachment 321323 Attachment 321324 Attachment 321325 Attachment 321326 Attachment 321327 |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
tare masinuta ,le depaseste pe multe din tara ...
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
e super tare masina la capitolul tuning ! belea
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
chiar sunt indragostit de masina asta, chiar e PREA TARE !
...cel putin in Gorj nu cred ca are comparatie ! |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
io cred ca are ,ce draq a ta e biturbo =))
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
ei, absolut, dar eu ma refeream la capitolu' tuning exterior, infatisare etc... ;)
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
stie careva unde a preparat-o si cat a costat ??? yo am auzit k muzik in jur de 1 miliard , exterioru in jur de 800 mil , acu nush cat e de adevarat ! care stie ceva ???
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
costu' e putin peste 30.000 euro si nu stiu exact unde a fost facuta, da' stiu k un an de zile a trebuit sa stea in atelier, multe idei fiind de la Gabi Onofrei, un baiat din brasov, prieten cu Paul.
...primu' tuning de el a fost facut ! |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
vezi prietene k informezi lumea gresit...
prima data masina a fost tunata la C&C...la Bucuresti...atunci inca era aurie.. a doua oara a fost dusa intr-adevar la Brasov...dupa ce a iesit de acolo avea aerograful pe capota...si kitul acela a 3-a oara...a fost facuta la RS tuning...de unde a iesit asa cum arata acum. stiu treburile astea pentru k am citit un articol destul de amplu dedicat acestei masini...8) |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
oricum e super tare masina , nu cred k e ceva asemanator in gorj
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
baietzel lowrider, singuru articol amplu unde puteai sa citesti e in revista COX, dak mai citesti 1data nu am informat nimic gresit, intr-adevar a umblat pe unde ai zis tu, dar eu am zis k multe idei sunt de la onofrei, inca prieten cu paul !
crede-ma stiu mai bine, tata lucreaza la goeru', si ca sa zic asa, cunosc mai bine ... |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
faceti`i ma poza si la masina lu Oprea....:? k eo de cate ori o prind nu am aparatu la mine :(:(:(:(
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
...ce masina are oprea ?
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
1 Attachment(s)
acum 2ani..
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
va spun k masina lu oprea,sau masinile mai bine zis le putei poza pe calea bucuresti la serviceul W-audi.acolo le gasiti oricand
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
la masinie lu` oprea o sa incerk sa le fac yo poze , k am un tovaras care il cunoaste bine de tot !
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
:| de cunoscut si eo il cun....da nu prind masinile ...si knd le prind n`am aparatu :?
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
prima data a fost la C&C.... salut |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
salut
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
se poate vedea in TG-JIU sau altundeva :( ? |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
in afara de faptu' ca are motoru de 6L si ca e AMG ce e asa special la ea ?
daca tot vorbim de masini nepreparate si doar ca arata bine ca sunt "stock", de ce nu bentley-u sau 760 a' lu goeru' ? oricum mi se par mult mai tari decat asta ... dumnezeule, 760 ala :X :X |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
ma mir...dar is de acodr cu confuzzling ....760 a lu Goeru e mai tare dekt ML ;)
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
6 Attachment(s)
My first CAR:cry:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
da' asta cu ML-u, de ce a pus si poza cu el ? sau a vrut sa vedem volanu' sau ce ?!
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
:( :(
Quote:
Daewoo masina d inceput, p final bembeu :-P |
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
apropo, ce ai facut cu ea ?
|
Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
cu minorele cred k ne putem da seama :lol: :oops:
da, poate le-a vandut toate 3 la pachet :-P |
| All times are GMT +2. The time now is 22:32. |
- Copyright 2026 4Tuning