![]() |
Baieti Buni .... un nou serial
din spotul publicitar am vazut ca are potentzial serialu .... crime , curse :twisted: :twisted: :twisted: , droguri, bitchez, si cel mai important lucru ... e romanesc :lol:
Duminica la 21:30 primu episod. Enjoy |
Da mha am vazut si yo secvente si am ramas :shock:
Mai ales ca pare kalumea asa la prima vdere si filmu e ..roman cum ai zis tu.............Dabiaastept sa incepaa .............. pana acuma nu am urmarit nici un serial roman :D |
Si eu astept sa inceapa filmul. Vedeti ca mai e un topic legat de acest serial: https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=6856
|
\"... fugi fugi vin baieti buni ... \" pe fundal am auzit melodia de la La Familia .. pare interesant .. sper sa fie ceva diferit fata de prostiile gen LaBloc .... sau alte seriale romanesti aparute dupa '90 ....
|
Re:
Quote:
Oricum spotu publicitar la Baieti Buni e marfa... sa vedem cum e filmul! |
Re:
Quote:
B.U.G. Mafia - Strazile Quote:
24 aprilie, 21:45 (parca). Ramane de vazut! |
da ai dreptate ma scuzi ...... din greseala am scris La Familia in loc de B(L)UG Mafia :P .....
|
am vazut acolo bmw`ul lui Kemal .. poate intra pe forum si ne explica , cum sta treaba :) ... KML ... ashteptam veshti d la tine :)) .. te`am vazut in spoooot :)
|
...sper sa se ridice la nivelul asteptarilor :D
|
Inclin sa ma indoiesc ca era KMLul.. oricum VYP-ul era sigur :D
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
Era si KML-ul. |
+ uex /. rus
|
Re:
Quote:
|
BMW-ul visiniu era UEX.. M3-ul care a castigat in pta Constitutiei.. iar langa el, era VYP.
|
abia astept sa-l vad pe cabral in actiune :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
|
Cica joaka si Cosmina ... in rol negativ. Arrrrrrrrrrrrrr poate da cu biciu` :lol:
|
pai o sa-i dea cu \"biciu\" cabral peste :censored: :roll:
|
Re:
Quote:
|
Dap, M5, My fault
|
my bad ma :P
so.. diseara... marea cursa... UEX vs VYP ma intreb cine castiga :)) stiu cine .. chiar.. in film .. vyp il baga in bordura pe UEX ? ca de obicei asa face... si .. filmu se vrea real nu ? special effects .. uex prin boscheti :) |
e interesant filmul... fata de celelalte romanesti :) :lol: (care celelalte?)
|
actori buni, restul mediocru... mai degraba ma uit la numai iubirea :lol: :lol: :lol:
|
dap, primu episod a fost frumos. De un serial d`asta aveam noi nevoie. O impresie buna mi-a lasat stilu de filmare ... cu schimbarea de cadre ...
|
misto
fatza de celelalte e chiar .. frumos .. limbajul.... nici un MM nici un PM .. nimc americanii-s cu FUCK SUCK LICK DICK in gura.. astia CACAT ..... ma asteptam sa.... sau in viata din \"strada\" asa se vb ? =)) vyp/uex doar ptr generic ? sa vedeti cat de haios o sa fie cand probabil intr-unul din episoade o sa se vb despre curse ilegale =)) sa vedeti acolo ce o sa abereze :)) geanta cu mii de para in ea pusa la bataie intr-o infernala cursa =)) doamne... ce-o sa mai rad si la fel.. or sa puna la start un golf4 cu un m5 =)) ce`o sa ne mai clantzane dintii de frica/emotie.. atat de stransa va fi cursa.. chiar nu stim cine va castiga =)) |
mie unu mi`a placut chiar .... dacia de la sf a fost penala rau faar ushi fara nimik ... dar , cu statzie pe ea .. si era a lu` sor`sa :) ... merge .. mie`mi place filmu ...
|
calinescu e criminal si dragos bucur cand era interogat de cabral si canta... m-a omorat!!! :lol: :lol: :lol:
ciupanezu' chiar nu e penal, e un fel de mafiot rus tampit... cu personalitate :lol: omu ii suge tocurile lu cosmina :lol: bine ca a murit \"rotula\" ca e unul dintre cei mai antipatici actori romani! |
da... da... da... este o copie dupa filmele politiste americane... E ok! Daca rezolva problema cu sunetul e si mai bine (probabil echipamentele lor sunt de vina).
|
Re:
Quote:
da a fost super tare cand canta .. io unu ashtept cu nerabdare episodul : Curse Illegale si milioanele de dolari \" :) |
Mie personal mi-a creat o impresie buna acest prim episod pentru un serial romanesc .... Montajul e foarte bine realizat iar actorii au cat de cat clasa.Sper sa ii vedem si pe baieti la treaba :wink: apropo ... www.baietibuni.ro
|
el e tom.....asta e jerry......IESI AFARA :mrhappy: :mrhappy:
imi place ca are umor dala rapid si sec ....ca m-am saturat de \"la bloc\" mie mi s-a parut foarte promitator. chiar si banica. se vede ca a avut de la cine sa invete (tasu'). pacat totusi ca nu au lasat sa isi faca treaba doar actorii si au trebuit sa-l inventeze si pe domnul \"balan\" care bea cafea neagra. |
a fost super mishto primul episod :D ai draq la reportaje au folosit microfon PRO tV:D \"Pubilictte ascunsa\" :twisted: :D
|
mi-a placut cum arata dacia lui la sfarsit tare :lol: :lol: :lol:
|
1 Attachment(s)
baietzi buni :)
|
si mie mi s-a parut k bine facut, pacat de sunet, fiindk in ciuda faptului k e mai bun k in alte filme romanesti, tot mai e ceva pana sa ajunga la niv celui din filmele straine... din pacate nu am apucat sa vad episodul pana la sf ( k de, dupa 2 zile de nesomn si un bairam pana la 6 dimineatza, m-au lasat fortele), dar sper sa apara pe net... :D
|
a fost dragut dar este o copie fidela dupa filmele americane .... cei 2 politisti care nu se inteleg dar daca pleaca unu in misiune celalalt devine sentimental ..... sefu care e tot timpu suparat ... dar sa vedem episodul cu masini :D
|
\"Anton Marcu, dar sa nu va prind cu gluma cu betonu\" :lol: :lol:
ce nume la caterinca au ales astia :lol: |
A nice one ! MIE MI-A PLACUT!!!
|
Re:
Quote:
eu n-am inteles faza asta.. luminati-ma plz , de unu pe nume Marcu nu faceai misto ca-ti trage-n cur cu arcu ? unde apare betonu in toata treaba asta ? :P |
Santos... ia vezi tu .. ce rimeaza cu Anton :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:28. |
- Copyright 2026 4Tuning