![]() |
Filmarea TV
Am incercat sa-l pun sa ruleze sa vedeti de pe forum direct da nu merge! asa ca click jos
:poke: » Agip Tg-Jiu TV « |
Re: Filmarea TV
Super tare ..voi ati chemat televiziunea?
Cel care a vorbit a fost cristea_rotitza nu?...s-a emotionat putin :oops: |
Re: Filmarea TV
super tare!!! vrooom power, nu cristea? :D bravo baieti!
|
Re: Filmarea TV
A fost super in noaptea aia. Acum sa vedem ce va fi:)
|
Re: Filmarea TV
Fara televizune :P atrage garda si data viitoare sa nu va mai arate numerele.
|
Re: Filmarea TV
Asa e, dar ce sa faci, nu am chemat-o eu.
|
Re: Filmarea TV
Mita ce bine dai pe sticla ! ! ! :peace:
Data viitoare o comitem grav ! ! ! :2gun: |
Re: Filmarea TV
nu am vazut la Tv ,misto ce vad :)
|
Re: Filmarea TV
Frate tot Tg-Jiul a aflat,nu stiu daca e Bine sau Rau?!
|
Re: Filmarea TV
e de bine :lol: dar nu lasati multi gura casca pe langa voi sau televiziunea
|
Re: Filmarea TV
Pai televiziunea o potzi invita si sa le inpui anumite reguli cum ar fi: sa cenzureze numerele de la masini , chestii de astea si o sa fie de accord pt ca si asa au numa subiecte nasoale la antena1 tg-jiu !
|
Re: Filmarea TV
Pai din cate stiu l-i s-a spus sa blureze numerele si ei au zis : "da cum sa nu" si nu o data ci de 3 ori cred ca au fost rugati... si te trezesti pe post ca apar numerele.... ce sa mai zici?....
|
Re: Filmarea TV
Pai mergem innainte de intalnire la sediu si discutam cu ei despre cenzura . Ca nu suntem de acord sa arate numerele pentru ca pot fi dati in judecata si o sa inteleaga !
|
Re: Filmarea TV
Faza cu politia a fost doar un avertisment, probabil sa nu mai faceti prostii, burnout`uri, etc...
Daca nu faceati voi asta era altceva! |
Re: Filmarea TV
oricum venea...unde e multa lume, hop si garda
|
Re: Filmarea TV
Da, veneau dar nu mai comentau cum au comentat acum. :boxing:
|
Re: Filmarea TV
S-a facut ceva ilegal ????daca au facut cerculete pe drum public a avut dreptate garda dar daca nu dau decat din gura !
Singurul lucru de care se puteau lua, e acela ca ati deranjat linistea publica, in opinia unora ! atat ! |
Re: Filmarea TV
Quote:
|
Re: Filmarea TV
A-ti aprins focul cumva ??? de la cauciuc incins nu cred ca se poate apinde nici gratarul dar in fine :D
|
Re: Filmarea TV
Nu vere, eu "m-am dus si m-am aprin tigara de pe caucic'u in flacari...."
Cum vere sa ziceti ca puteati sari in aer de la cauciucuri... cand toata lumea fuma in draci pe acolo... |
Re: Filmarea TV
da,asta da bine ruvere:))))
|
Re: Filmarea TV
din cate stiu parca pompierii dau amenzi pentru ca fumati in benzinarie...
|
Re: Filmarea TV
Pai normal ca pompierii dau amenda ..... :D
|
Re: Filmarea TV
macar sa ne dea pompierii amenda si sa scapam de gabori;):))
|
Re: Filmarea TV
inca odata la tv;)https://www.youtube.com/watch?v=1q4b-cTgzLc
|
Re: Filmarea TV
Hehe,aici la noi, in ziua de 1 ianuarie,de la ora 14.00 si pana la ora 23:00 s-au dat baietii incontinuu in centrul orasului,unde sunt 2benzi pe sens,deci 4 benzi...Politie nimic...,a trecut o patrula asa la caterinca pe la 5,astia s-au spart pt 20 de minute si apoi au revenit :D Masini de la batrana berlina pana la audi 80 quattro, mai multe Bimmere seria 3 ,loganuri,astra,o calibra,golf-uri,renault megane,clio etc :D Totul s-a spart cand a intrat un tip cu quattro intr-o masina parcata pe lateral si in max 2 minute a aparut garda... Nu cred ca la voi numai langa interex a fost distractie:D PS: Delete this if you consider it to be innapropiate.
|
Re: Filmarea TV
Quote:
|
Re: Filmarea TV
Quote:
|
Re: Filmarea TV
Quote:
|
Re: Filmarea TV
la interex nu au fost numai dacii. spun asta in vederea imbunatatirii parerii unora despre ce a fost in FIECARE seara la interex.
|
Re: Filmarea TV
La interex au fost frate, masini foarte tari,daca cineva se indoieste de asta:)
|
Re: Filmarea TV
;) o mai ninge ?
|
Re: Filmarea TV
sa speram ca da:)
|
Re: Filmarea TV
asa se anunta :D
|
Re: Filmarea TV
vreo filmare ceva,ce zici mai iese???:))
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:14. |
- Copyright 2026 4Tuning