Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   Pro Street Tuning Event (https://forum.4tuning.ro/195-satu/47420-pro-street-tuning-event.html)

protuning 28-07-07 19:30

Re: Organizare TuningDay in SM
 
salut baite! vreau sa va zic ca in 26 august sunteti invitati pe aeroportul din baia mare la PRO STREET TUNING EVENT.vor fi liniute , concurs de indemanreatat auto cat si moto,expozitie de masini modificate (aici avem invitati majoritatea masinilor modificate din oradea si clujcare ne-au promis participarea)
atractia evenimentului vor fi doi drifteri profesionisti invitati din ungaria(e vorba de drifterii care au fost invitati si in oradea)
evenimentul nu e doar un zvon in curand vom porni campania publicitara!!! va asteptam cu drag!
in curand ma prezit cu afisul si detalii!

raul_rebelul2005 28-07-07 23:37

Re: Organizare TuningDay in SM
 
Asa mai merge,incep evenimentele......imi place mai ales ca si masina va fi gata,eu voi fi prezent la BM,mersi de invitatie protuning....

valineamtsm 29-07-07 20:25

Re: Organizare TuningDay in SM
 
Quote:

Originally Posted by protuning (Post 1018578)
salut baite! vreau sa va zic ca in 26 august sunteti invitati pe aeroportul din baia mare la PRO STREET TUNING EVENT.vor fi liniute , concurs de indemanreatat auto cat si moto,expozitie de masini modificate (aici avem invitati majoritatea masinilor modificate din oradea si clujcare ne-au promis participarea)
atractia evenimentului vor fi doi drifteri profesionisti invitati din ungaria(e vorba de drifterii care au fost invitati si in oradea)
evenimentul nu e doar un zvon in curand vom porni campania publicitara!!! va asteptam cu drag!
in curand ma prezit cu afisul si detalii!

Ehey!!!! Uite cum baimarenii inca o data au un cuvant greu de spus in tuning si in orice alt domeniu din tara asta!
Va felicit si astept cu nerabdare sa particip si sper din toata inima sa nu intervina ceva neprevazut in programul meu.
Asteptam cu drag detaliile! Love you Baia Mare! (my old Town)!!!
Supeeeeeerrrrrrrr!!!! De abia astept!:D :D :D

szambi77 01-08-07 10:39

Re: Pro Street Tuning Event
 
Bine baietii ! cine merge si cu ce ? apropo, daca vrea cineva sa dea la liniuta poate sa-l contacteze pe Juana ca Golful ar fi de vanzare ! motorul e modificat, pistoane usurate, carburator dublu-corp, roll-bar etc. ;) ... eu stiu masina ca am fost prezent la modificarea acesteia si stiu cati bani s-au bagat in ea, iar la etapele de la Madaras a aratat ce poate :rolleyes2 Fiind neanmatriculata pe Ro nici nu cred ca face o avere ....

cu sau fara me,masina va reprezenta NLR la liniute cu Golfu respectiv
juana_man

protuning 19-08-07 00:31

Re: Pro Street Tuning Event
 
pt mai multe detalii despre eveniment pe linkul asta va rog https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/48472-pro-street-tuning-event-baia-26-08-2007-a.html

Spark 19-08-07 19:33

Re: Pro Street Tuning Event
 
deci .... care se anuntza ?
cine merge ?

eventual ... dak nu imi pot rezolva mashina pana atunci ...
cine ma ia si pe mine cu inca 1 persoana ?
platesc benzina si alea alea :)

raul_rebelul2005 19-08-07 20:22

Re: Pro Street Tuning Event
 
eu sigur ma duc.....vad cate locuri o sa fie la mine...

Spark 19-08-07 20:24

Re: Pro Street Tuning Event
 
oky shefu` ;)
ms de interes

Spark 25-08-07 18:42

Re: Pro Street Tuning Event
 
oky ... atunci vedetzi ca s-a cam schimbat umpic programul
plecarea se face la ora 7 : 00
asa ca venitzi ceva mai repe
asta deoarece ... cel mai probabil ne intalnim si cu baietzii din oradea care vin ... si mergem totzi deodata
apropo ... dak avetzi tricouri portocalii .... sa veniti cu ele ;)

mrjoe 25-08-07 19:02

Re: Pro Street Tuning Event
 
tricouri portocalii ??

szambi77 25-08-07 19:11

Re: Pro Street Tuning Event
 
Oradenii pornesc pe la ora 5.00 si vin prin Ungaria. Presupun ca ajung in Satu Mare pe la 7.00 - 7.30. Propun sa ne intalnim la 7.00 in "locul nostru de intalnire" si sa-i asteptam acolo. Cine intarzie ne ajunge din urma pe drum...

Alex2Fast4U 26-08-07 20:49

Re: Pro Street Tuning Event
 
revenit de la event .. prea obosit ca sa incarc acu poze.. asa ca va trebui sa asteptati pana maine dimineata.. (cel mai probabil dupa-masa) ..

raul_bogdan_2005 26-08-07 22:00

Re: Pro Street Tuning Event
 
super fain o iesit event-ul felicitari organizatorilor :)

Spark 27-08-07 07:06

Re: Pro Street Tuning Event
 
de fain o fost fain ...
dar pacar umpic cu vremea :(

attilaboot 27-08-07 09:23

Re: Pro Street Tuning Event
 
Din pacate nu am putut sa maduc.......
Astept poze si pareri totus cum a fost, mai ales Drift si masini de Drift.
Sper ca a fost si niste masini adevarate de drift, nu numai niste BMW-uri.

raul_rebelul2005 27-08-07 12:03

Re: Pro Street Tuning Event
 
Eu ca si concurent is de alta parere,o fost de kakat,scurt si la subiect,nu o fost organizat deloc bine,au fost 6 grupe A,B,C,D,E si F,sau dat primele 4 grupe de 3 ori in loc sa se fi dat fiecare o singura data si noi restu am stat ca pamfilii in soare si am asteptat,dupa ce s-a dat cei din grupa D de 2 ori au oprit liniutele si i-au bagat pe cei din grupa F si dupa aia o venit ploaia,acolo au facut bine ca au oprit cursele deoarece luneca prea tare,dupa ce s-a oprit ploaia au bagat motoretele si dupa au venit drifterii din Ungaria,foarte frumos si noi din grupa E am stat si ne-am ros unghiile,dupa drifteri a urmat sa se mai dea odata cei din grupa D,dupa indelungi asteptari deoarece organizatorii se odihneau bine mersi si intr-un final a urmat si clasa E unde eram si eu si care eram deja plictisit de tot evenimentul adica vin la ora 10-10:30 si ma dau la 3-4 dupamasa,asta pana aici,dupa ce m-am clasificat in semifinale trebuia sa ma dau cu Alfa-ul ala gri,dar!!!dupa ce m-am instalat la linia de plecare nu a venit nimeni sa ne aranjeze pt start si la un moment dat au pornit semafoarele,eu ma uitam in spate daca nu vine vreun organizator s-a ne aranjeze si hop ala cu Alfa a plecat.....si dupa ce am venit inapoi s-a le zic ce pwla mea o facut i-o durut in pwla de mine si de ce zic eu.....Bravo Organizatorilor a-ti dat o palma la un kakat,asta a-ti facut.....nici macar un chips nu o fost de unde s-a i-a omu,am murit acolo de foame si dupa calculele mele am iesit pe locul 2 sau 3 si ce am primit,nimik,nu imi trebuia bani ca nu pt.aia m-am dus dar macar putea da o diploma cu numele si locul pe care am iesit,ma simteam si eu mai bine,nici jumate ca la Satu Mare acu 2 ani nu a fost organizare......bag pwla...

Alex2Fast4U 27-08-07 12:39

Re: Pro Street Tuning Event
 
29 Attachment(s)
din pacate singurele masini de la drift au fost doua BMW-uri ursuletz ...

Vreau sa ii felicit pe Bobo pt cele doua cupe luate cu Polo`u ... pe baiatu` cu Polo argintiu de la liniutze, pe WSP`u si pe Raul. Pacat de ploaie care a speriat lumea si majoritatea oamenilor s-au speriat si au plecat acasa, dar per total a fost reusit eventul cat de cat. Asteptam cel de anu` viitor ;)

O serie de poze : (atata momentan ca mi lene sa dau upload si merge cam greu netu`)

szambi77 27-08-07 17:31

Re: Pro Street Tuning Event
 
Eu inteleg pe toata lumea, si pe cei care sunt multumiti si pe cei care sunt nemultumiti deoarece show-ul, ca organizare, a avut si parti pozitive si parti negative. In felul lui, fiecare are dreptate din punctul propriu de vedere, DAR, sa nu uitam totusi ca organizarea unui eveniment "tuning day" presupune efort fizic, psihic si financiar ceea ce nu se vede "din exterior". Zic asta ptc. si eu (si nu numai) sunt direct implicat intr-o astfel de organizare ! Nu e de ajuns sa dai anunt intr-un ziar local ca va fi show ca sa apara concurenti si vizitatori la acel show ... Dupa ce te framanti sa primesti o locatie buna trebuie sa obtii tot felul de autorizatii ... In urma obtinerii autorizatiilor trebuie sa faci rost de sponsori (pe care cand ii cauti se uita la tine ca la unu' care cerseste sau vrea sa le scoata bani din buzunar cu forta etc. ... cred ca a-ti inteles ideea...). Oricare ar fi locatia mai ai nevoie de o firma autorizata de salubrizare care sa asigure curatenia dupa show. Mai ai nevoie de o firma de paza si protectie autorizata care sa fie prezenta la show. Ai nevoie de politie, pompieri, salvare la fata locului. Dupa ce ai toate (s-ar putea ca pe moment sa fi uitat cate ceva), poti incepe organizarea propriu-zisa si totodata sa te rogi pentru a fi vreme favorabila pe tot parcursul show-ului....
Bine-nteles ca sunt si "scapari" intr-o organizare, dupa cum zicea si Raul dar eu zic ca baietii din Baia Mare merita aplauze din partea tuturor pentru curajul pe care l-au avut in organizare si totodata pentru un show care a inceput cu bine si s-a terminat cu bine, fara incidente neplacute.

mrjoe 27-08-07 17:39

Re: Pro Street Tuning Event
 
Quote:

Originally Posted by attilaboot (Post 1066321)
Din pacate nu am putut sa maduc.......
Astept poze si pareri totus cum a fost, mai ales Drift si masini de Drift.
Sper ca a fost si niste masini adevarate de drift, nu numai niste BMW-uri.

Ba da numa BMW uri au facut drifturi de seara bag filmuletul:D

holdo pune niste poze si tu:D

jason 27-08-07 19:19

Re: Pro Street Tuning Event
 
Salutari
Eu nu m-am putut duce la Baia Mare din pacate dar, din cate am auzit a fost naspa, deci nu imi pare rau ca nu m-am dus!!! :D :lol:

sm-24-lex 27-08-07 19:33

Re: Pro Street Tuning Event
 
http://picasaweb.google.com/bobo3h

danny19_sm 27-08-07 22:03

Re: Pro Street Tuning Event
 
Super tari pozele Bobo si felicitari pt cupe......iti sta bine cu ele :)....Iti doresc sa ai parte de mai multe cupe....atatea incat sa nu mai ai unde sa le pui :).......Imi pare tare rau ca nu am putut ajunge nicaieri in weekendu asta ca am avut ceva probleme :(....asta e....data viitoare..Oricum felicitari

sm-24-lex 28-08-07 11:18

Re: Pro Street Tuning Event
 
Mersi mult. Dar doresc sa multumesc celori care au construit masina, la Szambi, Veveve care m-au ajutat sa readuc masina la starea lui inainte de a ajunge in Satu Mare. Mici defecte are dar va promit ca o sa se remedieze in cel mai scurt timp + inca o surpriza ptr Tuning Day Satu Mare. Si speram sa aducem cat mai multe premii in Satu Mare cu ea si cu alte masini din oras. Mersi mult ptr sustinere si felicitari !!!

raul_bogdan_2005 28-08-07 12:23

Re: Pro Street Tuning Event
 
Quote:

Originally Posted by sm-24-lex (Post 1068638)
Mersi mult. Dar doresc sa multumesc celori care au construit masina, la Szambi, Veveve care m-au ajutat sa readuc masina la starea lui inainte de a ajunge in Satu Mare. Mici defecte are dar va promit ca o sa se remedieze in cel mai scurt timp + inca o surpriza ptr Tuning Day Satu Mare. Si speram sa aducem cat mai multe premii in Satu Mare cu ea si cu alte masini din oras. Mersi mult ptr sustinere si felicitari !!!

felicitari pentru premiile luate la baia mare :)

veveve 28-08-07 14:06

Re: Pro Street Tuning Event
 
Quote:

Originally Posted by sm-24-lex (Post 1068638)
Mersi mult. Dar doresc sa multumesc celori care au construit masina, la Szambi, Veveve care m-au ajutat sa readuc masina la starea lui inainte de a ajunge in Satu Mare. Mici defecte are dar va promit ca o sa se remedieze in cel mai scurt timp + inca o surpriza ptr Tuning Day Satu Mare. Si speram sa aducem cat mai multe premii in Satu Mare cu ea si cu alte masini din oras. Mersi mult ptr sustinere si felicitari !!!

cu placere....grasule....:-P

sm-24-lex 28-08-07 14:17

Re: Pro Street Tuning Event
 
:rolleyes2 Mersi Grasutzule !

mrjoe 28-08-07 17:24

Re: Pro Street Tuning Event
 
3 Attachment(s)
aici e citeva filmulete incepind cu plecare.:D

Spark 28-08-07 18:01

Re: Pro Street Tuning Event
 
ce fain se vede coloana :D
dar oricum
trebuie sa fie mai multe filmuletze din astea dak stiu eu bine
super

Alex2Fast4U 28-08-07 18:09

Re: Pro Street Tuning Event
 
mai are si szambi cateva de la drift.. cred ca o sa le puna mai incolo.. cand o avea timp omu`.. :)

Spark 28-08-07 18:22

Re: Pro Street Tuning Event
 
eu ma refeream la filmuletze cu mashinile cand am fost in sm ..
cu toate ... sa se vada fain ...
si coloana cum mergem .. si din astea :)

mrjoe 28-08-07 18:49

Re: Pro Street Tuning Event
 
Da mai este filmulete dar merge greu upload ul
incerc sal pun cit mai repede:D

si cu drifturi sint si super faine:D

Norbbi77 28-08-07 19:59

Re: Pro Street Tuning Event
 
Quote:

Originally Posted by Spark (Post 1069402)
ce fain se vede coloana :D

Foarte fain se vede cum depasesc unii pe linia continua :D

mrjoe 28-08-07 20:00

Re: Pro Street Tuning Event
 
1 Attachment(s)
Golf 1 cu BMW 1.8 din satu mare:D

mrjoe 28-08-07 20:45

Re: Pro Street Tuning Event
 
1 Attachment(s)
golf 1 fiat punto:D

Spark 28-08-07 21:44

Re: Pro Street Tuning Event
 
Quote:

Originally Posted by Norbbi77 (Post 1069577)
Foarte fain se vede cum depasesc unii pe linia continua :D

:oops: vezi ... ca la la faza asta ma simt ... :oops:

mrjoe 28-08-07 21:55

Re: Pro Street Tuning Event
 
8 Attachment(s)
Bmw M power vs.audi a3
Bmw M power vs. Lamborgini
Bmw M 5 vs Lamborgini
Bmw vs. Tvr
Audi a3 vs.Mercedes v12 biturbo
Bmw reghin vs. Bmw e 36
Toyota vs. golf turbo
wv. se invirte:D

szambi77 28-08-07 23:10

Re: Pro Street Tuning Event
 
Quote:

Originally Posted by sm-24-lex (Post 1068638)
Mersi mult. Dar doresc sa multumesc celori care au construit masina, la Szambi, Veveve care m-au ajutat sa readuc masina la starea lui inainte de a ajunge in Satu Mare. Mici defecte are dar va promit ca o sa se remedieze in cel mai scurt timp + inca o surpriza ptr Tuning Day Satu Mare. Si speram sa aducem cat mai multe premii in Satu Mare cu ea si cu alte masini din oras. Mersi mult ptr sustinere si felicitari !!!

Cu placere grasutz :lol: Sa speram ca de acum inainte sa fie multe ocazii in care sa mai strigam dupa tine "GRAAAASU ! GRAAAASU !" cand mergi sa-ti ridici premiile ;)

bmw_fear 30-08-07 14:50

Re: Pro Street Tuning Event
 
14 Attachment(s)
:arrow: :arrow:

juana_man 30-08-07 15:01

Re: Pro Street Tuning Event
 
ma da cu adam nu ati facut poze????????????

bmw_fear 30-08-07 15:02

Re: Pro Street Tuning Event
 
17 Attachment(s)
:!: :!: :!:


All times are GMT +2. The time now is 21:45.

- Copyright 2026 4Tuning