![]() |
bag si yo o poza cu Dacia mea
1 Attachment(s)
astept parerile voastre:D
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
2 Attachment(s)
inca 2 poze.....si mai bag cand termin episodul 2 de tunareala
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
Da jos chestia aia dupa plafon ca e urata si nu isi are rostu in rest e oki masina imi place priza de aer dupa capota.
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
aranjeaza`i si tu semnalul+pozitie din bara ca sunt strame asa.. zici ca sunt legate cu sarma... si pune poze mai detaliate cu lateralele
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
super smechere jantele:Ddaca ar fi ma joasa masina ar arata crima:D
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
masina nare linie ...capota si rotile sunt frumoasa dar....cam atat
lucreaza la linia masinii si la imbanarile caroseriei ..rezultatul va fi mai bun |
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
imi place capota :)
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
Ceva spoilare ar merge pe ea, scapa de manerele acelea iar aceea priza de aer sau cum o numeste tu ai putea sa o pui in partea stanga/dreapta mai pe margine ar veni mult mai bine
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
toti postati la dacia tuning si masinile sunt vai` mama lor :))nimic schimbat.....stoc. pai asta nici trasa de un LAMBORGHINI nu ajunge la 200 KM/H.. PS: se descompune:)) iti sare o aripa alea alea. daca ai pus tu un eleron crezi ca ai facut tuning ?:))
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
Per ansamblu pareri si pareri e destul de bine pentru un buget redus zic eu acu sincer vreau si eu sa vad niste spoilare pe ea sa vad cum arata asa cat de cat sau sa puna cineva niste siteuri sau ceva cu firme care fac si pentru modelu asta de dacie ceva ca din cate am cautat eu nici una nu se baga la asemenea model
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
Quote:
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
pai ma....anul de fabricatie spune tot.daca o pui pe rampa si te uiti pe sub ea ai sa vezi minunea :D am avut si eu dacie si cunosc fenomenu ! (Acum am opel calibra) sincer sa fiu eu nu as baga bani in acel cotet...
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
si care e rostu in a posta aici? du te si vb la opel si baga te in seama pe acolo
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
gata vericule..nu am vrut sa fiu rautacios oricum, doar imi dau si eu cu parerea :peace: :tetter:
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
Quote:
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
in legatura cu dacia ta:spatele super mai ales jantele,insa parerea mea,dajos chestia aia de pe plafon decupazi spoileru shi pui semnalizarile acolo unde erau locul lor iar acolo unde sunt semnalizarile acum pui shi u proiectoare.parerea mea
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
1 Attachment(s)
o sa arate cam asa dak iti place;)
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
Quote:
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
Quote:
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
urmatoarele poze vor fi cu interiorul....dupa ce ii schimb bordul
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
Quote:
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
Quote:
in ahara d jantele care le are p masina mie unu nu prea imi mai place mai nimic la dacia asta da apare cate un cotetar dinasta care a uitat d unde a plecat si ma enervez rau ......... |
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
in sfarsit am reusit sa montez si bordul de Astra F.Acuma urmeaza sa o duc la un electrician sa-mi faca legaturile si peste cv timp o sa incep modificarile la interior spate.Maine cred ca voi face niste poze cu noul bord.
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
Quote:
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
Quote:
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
imi permiteti sa-mi dau si eu cu parerea..?:D da-i jos bara de pe fata...fa-o ceva stil gordini:Dcapota e ok..dar nu-i sta bine cu bara aia pe fata:)...succes
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
5 Attachment(s)
noah niste poze cu bordul.....ceea ce am stiut eu sa-i leg azi au fost farurile si stergatoarele....restul depinde de electrician cand vine din concediu....deja e programata la un electrician :)
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
Quote:
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
bordul e de Opel Astra F model `92 si o sa urmeze modificarea banchetei spate in curand
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
Quote:
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
2 Attachment(s)
hai ca azi mi-am legat semnalizarile si aproape tot ce mai era de legat.....in afara de turometru....si luminile de noapte din bord.....am aici si niste poze
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
Salut!sunt super marfa jantele,si capota imi place!sa ai grija de ea se vede ce este ingrijita.
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
deci..bordu ala e marfa rau si nu arata ca un pom de craciun si jantele alea ce firma sunt?
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
Quote:
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
da probleme cu rugina nu ai la ea?(totusi este o dacie)
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
Quote:
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
nenea,nenea si acum prinde 220 ? :P
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
daca iei 2 mm din chiuluasa ce se intampla?
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
chiuluasa la dacie
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
e soper tare masina...sa o stapanesti sanatos si sa ai grija de ea...
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:31. |
- Copyright 2026 4Tuning