Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand pui Rottweiler (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/46690-vand-pui-rottweiler.html)

l8m8alwayz 21-07-07 09:46

Vand pui Rottweiler
 
3 Attachment(s)
Vand 6 pui Rottweiler de 7 saptamani - 3 masculi shi 3 femele cu carnet de sanatate, deparazitati shi primul vaccin. Tatal - RPJ(Romania prim junior), HPJ(Ungaria prim junior), etc ...

100 Eur - negociabil.

l8m8alwayz 23-07-07 15:52

Re: Vand pui Rottweiler
 
7 Attachment(s)
!!!!!!! UP !!!!

cresc pe zi ce trece se fac ditamai namilele masculii...sau femele mai micutze...:)

poze azi cu puii shi parintzii ;)

l8m8alwayz 24-07-07 10:31

Re: Vand pui Rottweiler
 
Update la pretz - 200 RON FIX !!!
pt. cei interesatzi , transportul, din cate shtiu, nu poate fi asigurat de nici o firma.

l8m8alwayz 27-07-07 18:12

Re: Vand pui Rottweiler
 
!!!!!!!! UP de zece caractere !!!!!
hai frate un ditamai rottweiler la 200 RON = MOCA !
xD

ps. tatal a costat 400 eur cand l`am cumparat, in noiembrie 2005 la varsta de 6 sapt.

l8m8alwayz 30-07-07 14:43

Re: Vand pui Rottweiler
 
!!!!!!!! Up !!!!!!!!!!!!!!!

l8m8alwayz 30-07-07 19:42

Re: Vand pui Rottweiler
 
NOU !

Se poate asigura transportul in unele judetze. Nu ezitatzi sa ma contactatzi.
In functzie de jud. in care locuitzi va pot transmite timpul,data cand shi daca se poate trimite in acea zona.

l8m8alwayz 01-08-07 12:55

Re: Vand pui Rottweiler
 
!!! UP !!!
2 masculi / 2 femele

X-Ray-Eyes 01-08-07 13:41

Re: Vand pui Rottweiler
 
Super frumosi puii si la pretul asta ....frate ... chiar sunt pomana !!! Se vand cu minim 200 euro !!!
P.S. : Si eu sunt proaspatul posesor al unui Rottweiler de 2 luni si un pic, gras ca un porc si pot sa spun ca e fenomenal ...
Spor la vanzare man ... si incerca sa pui anuntul pe un site de profil , si creste pretul ca decat sa ii dai la 2 milioane mai bine ii dai de pomana , sincer ... nu se merita ... si sunt si frumosi !
P.SA. : In Constanta sub 200 E nu gasesti !

l8m8alwayz 01-08-07 16:38

Re: Vand pui Rottweiler
 
Merci...sa`tzi traiasca shi sa ai grija de el (joaca`te cu el cat e mic..ca n`o sa ramana asha prea mult timp..cresc enorm de repede) , cat despre pretz...nu vreau sa fac cariera din asha ceva...shtiu ca sunt scumpi..cum am mai zis tatal lor a costat 400 eur acum 1 an jumate.

P.S. ai grija sa nu te calce cand s`o face mare ;)...crede`ma , nu`tzi doreshti :))

l8m8alwayz 02-08-07 18:36

Re: Vand pui Rottweiler
 
au mai ramas 2 fetitze ;p

l8m8alwayz 03-08-07 14:53

Re: Vand pui Rottweiler
 
tatal puilor poate fi vazut shi aici :

" http://www.vom-hause-oma.ro/default....0&ID=4&Lang=Ro "

l8m8alwayz 05-08-07 19:21

Re: Vand pui Rottweiler
 
!!!!! UP pt 2 fetite !!!! xD

Bizonul 05-08-07 19:30

Re: Vand pui Rottweiler
 
Quote:

Originally Posted by l8m8alwayz (Post 1025117)
Merci...

P.S. ai grija sa nu te calce cand s`o face mare ;)...crede`ma , nu`tzi doreshti :))

care este faza?chiar ma gandeam la un pui dar ma pui pe ganduri..adica..ceva anume ii trezeste amintiri negre?

l8m8alwayz 06-08-07 03:04

Re: Vand pui Rottweiler
 
ah lol...a sunat altfel decat trebuia...daca am intzeles corect la ce te referi tu
nu e vb de nici o amintire...doar sa nu te calce din gresheala pe picior cand creshte,cand il iei la joaca...la tranta :))
are o ditamai laba shi la cam 40-50 de kg....
ce ai auzit tu cu caini care ajung sa mushte stapanii asha aiurea 1 sunt poveshti shi 2(cand chiar se intampla asta) au fost chinuitzi in ultimu hal ori cand au fost mici ori de mici shi pana in prezent prin infometare/insetare voita din partea stapanului + batai regulate din partea stapanului, acum sa nu intzelegi ca daca nu ii dai de mancare la ora fixa gata e pe tine...e vb de saptamani intregi fara apa shi mancare + bataie cand el abia se mai poate tzine pe picioare....pt pui mancare de 3 ori pe zi iar la adultzi odata e suficient

l8m8alwayz 08-08-07 10:08

Re: Vand pui Rottweiler
 
!!!!!!!! Up !!!!!!!!!!

l8m8alwayz 13-08-07 22:44

Re: Vand pui Rottweiler
 
se poate inchide topicul.

Mutumesc !

alexutzu003 15-07-08 11:47

Re: Vand pui Rottweiler
 
salut asi vrea sa cumpar si eu un pui de rottweiler, mascul in varsta de 2 luni ....ma poate ajuta cineva ?:D

ursache007 12-11-08 18:52

Re: Vand pui Rottweiler
 
Sall frate ! dami ji mie un id de mess nr de tel cva... ca sunt si eu interesat , de niste pui. :lol:

Bogdan_ozzy 14-11-08 20:38

Re: Vand pui Rottweiler
 
Cred ca puii aia sunt namile acum..pentru ca nu s-a mai postat din data de 13-08-07, 23:44 , cred ca au crescut mult si bine .. asa ca . Topic Closed

Dana_rott 28-12-08 22:47

sal...:)caut un puiut de rott
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan_ozzy (Post 1864348)
Cred ca puii aia sunt namile acum..pentru ca nu s-a mai postat din data de 13-08-07, 23:44 , cred ca au crescut mult si bine .. asa ca . Topic Closed

[SALUT]imi doresc mult un rottweiler dar mam trezit cam prea tarziu...si din cate am vazut in poze sunt fff frumosi as dorii un id de messenger sa povestim,poate o sa mai ai...si ...as vrea si eu:)

Dana_rott 28-12-08 22:52

Caut pui de rottweiler
 
saluty...poate sau mai bine sigur mam trazit prea tarziu dar oricum as dorii un id de messenger...ca sa mai vb ca poate o sa mai ai pui de vanzare:)...eu imi doresc ff mult unul:)

tavi88ro 25-01-09 16:22

Re: Vand pui Rottweiler
 
sal poate ma ajuta careva sa imi iau un rottweiller .. tavi88ro e id-ul de mess ... astept oferte :P:lol:

savu_oana25 13-10-09 01:44

Re: Vand pui Rottweiler
 
VAND PUI ROTTWEILER (4 fetite), din rasa pura cu parinti dresati, excelenti pentru paza. Puii sunt nascuti pe 28.07.2009, detin carnete de sanatate, sunt vaccinati, deparazitati si sunt foarte jucausi. Merita vazuti!!
rel. la tel. 0729036162 sau [email protected]
https://img169.imageshack.us/i/61914745.jpg/
https://img65.imageshack.us/i/74489547.jpg/
https://img245.imageshack.us/i/89166812.jpg/

abarth 14-10-09 00:01

Re: Vand pui Rottweiler
 
la ce pret ?

bymbolyk 14-10-09 17:10

Re: Vand pui Rottweiler
 
Quote:

Originally Posted by l8m8alwayz (Post 1011096)
Update la pretz - 200 RON FIX !!!
pt. cei interesatzi , transportul, din cate shtiu, nu poate fi asigurat de nici o firma.

as vrea si eu niste poze si sa stiu de unde esti si cat au piu

savu_oana25 14-10-09 19:41

Re: Vand pui Rottweiler
 
Quote:

Originally Posted by savu_oana25 (Post 2714190)
VAND PUI ROTTWEILER (4 fetite), din rasa pura cu parinti dresati, excelenti pentru paza. Puii sunt nascuti pe 28.07.2009, detin carnete de sanatate, sunt vaccinati, deparazitati si sunt foarte jucausi. Merita vazuti!!
rel. la tel. 0729036162 sau [email protected]
https://img169.imageshack.us/i/61914745.jpg/
https://img65.imageshack.us/i/74489547.jpg/
https://img245.imageshack.us/i/89166812.jpg/

Quote:

Originally Posted by abarth (Post 2717028)
la ce pret ?

Pretul ese de 500 RON (usor negociabil)

JardeL13 01-06-11 13:13

Re: Vand pui Rottweiler
 
ofer 200 euro pe un mascul.nr meu 0721062817

bobo980 05-07-11 07:55

Re: Vand pui Rottweiler
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by JardeL13 (Post 4366859)
ofer 200 euro pe un mascul.nr meu 0721062817

vand pui rottweiler, 7 saptamani, deparazitati, vaccinati, f bine dezvoltati, talie mare, parinti stabili psihic, exemplare deosebite...prt 500ron femela si 600ron masculul. 0768762662


All times are GMT +2. The time now is 14:23.

- Copyright 2026 4Tuning