![]() |
Model Parasolar ! (important)
2 Attachment(s)
am luat problema parasolarelor in mana si am ajuns urmtoarele 2 designuri:
1. simplu 2. simplu elevat :)) ideea de la al doilea este sa luam S si R din sticker si sa le unim cu scrisul celalalt.... tre sa fie ceva totusi citetz... si fiecare isi poate face scrisul in culoarea care se potriveste cel mai bine masinii lui... * in poza e doar o schitza... varianta finita va fi facuta de cineva cu talent la desen... ideea fontului e principala daca mai are cineva idei este liber sa le propuna... |
Re: Model Parasolar ! (important)
a doua imi place mult mai mult...clar:)
|
Re: Model Parasolar ! (important)
Quote:
Fine by me. Oricare iti place nu conteaza... |
Re: Model Parasolar ! (important)
A doua e mai misto.
|
Re: Model Parasolar ! (important)
a doua daca e lucrata cum trebe de cel care a facut designu la sticker (ca sa aiba acelasi mana) ar iesi chiar bine zic eu
|
Re: Model Parasolar ! (important)
1 Attachment(s)
o idee de la mine :rolleyes2
|
Re: Model Parasolar ! (important)
f misto george ! ia sa vedem daca le place si la baieti
pare mai ok decat cele 2 simple de sus ;) |
Re: Model Parasolar ! (important)
e doar o idee, designerul se poate inspira din asta :-)
|
Re: Model Parasolar ! (important)
tre sa avem in vedere un lucru ... NU TRE SA FIE INCARCAT pt ca apoi iese urat... tre sa fie clar si la obiect. sa vada omu ce scrie pe el, nu cu briz brizuri .. (ma refer la fundal)
scrisul este ft bun, dar as mai umbla un pic la R |
Re: Model Parasolar ! (important)
parerea mea...para steagul ala din fundal doar cu soarele intr-un colt si cum zice si monk umblat un pic la "R"
|
Re: Model Parasolar ! (important)
ce ar fi daca ar fi transparent......fara fundalul de la soare si razele sa intre un pic peste scris :) .....sau mai fal o data te rog si cu soarele in mijloc si tot asa razele sa intre un pic peste scris pls chiar is curios
|
Re: Model Parasolar ! (important)
buna idee :D
|
Re: Model Parasolar ! (important)
Quote:
|
Re: Model Parasolar ! (important)
Bai baieti...nu trebuie sa existe un fundal ! Doar textul cum a facut monk al doilea model numai ca toate literele trebuie sa fie gallbene si sa semene cu cele doua initiale( S si R)
|
Re: Model Parasolar ! (important)
1 Attachment(s)
Salut baieti Am vazut si eu topicul si ultimul Post a lui Mihai. am incercat si eu ca idee un model (al doilea model a lui Monk dar literele galbene) sper sa nu deranjeze pe nimeni. Numai Bine si mult succes in gasirea unui model de parasolar.
|
Re: Model Parasolar ! (important)
Literele si lepoate face fiecare ce culoare vrea (mai putin S si R) ca sa le poata asorta cu masina...
nu reface nimeni R-ul ala ? |
Re: Model Parasolar ! (important)
Trimite-ti-mi odata modelul pentru parasolar si pentru tricouri ca sa vb cu baiatul ala pentru confectionare. [email protected] :evil:
|
Re: Model Parasolar ! (important)
1 Attachment(s)
Ignorati fundalul...va place fontul folosit? literele vor fi modificate astfel incat interiorul sa fie galben iar conturul exterior negru (nu va exista un fundal ci doar literele)
|
Re: Model Parasolar ! (important)
se vede cam in ceata "racers"......ia incerca mah sa faci si modelu de ti-am zis io de el doar cu SR .....doar pt mine sa vad si eu ca idee cum ar da
|
Re: Model Parasolar ! (important)
Da mah. SUN-ule fal pe ala k e marfa
cu mici modificari |
Re: Model Parasolar ! (important)
Quote:
|
Re: Model Parasolar ! (important)
Eu zic ca sunt cam simplutze amandoua...fara suparare, dar poate imaginatia mea e un pic mai...bolnava...:P
|
Re: Model Parasolar ! (important)
Dragi tovarasi si pretini...doar fontul ma intereseaza daca va place...culoare etc sa pot schimba...nu e nimic batut in cuie..FONTUL VA PLACE?
|
Re: Model Parasolar ! (important)
Bogdan, chiar te rog daca ai idei "bolnave" sa le pui in practica si sa le vedem aici...nici o sugestie nu vreau sa fie exclusa!
|
Re: Model Parasolar ! (important)
Quote:
|
Re: Model Parasolar ! (important)
mi-am reinst windows-ul asa ca pot din nou sa folosesc photoshop. vreau si eu niste dimensiuni si o rezolutie la care ar trbui sa lucrez, poate scot si eu o varianta si va place. tschuß
|
Re: Model Parasolar ! (important)
3 Attachment(s)
Dupa multe dezbateri si promisiuni electorale :lol: iata ca au aparut parasolarele...primele poze la fata locului :shock: enjoy :
|
Re: Model Parasolar ! (important)
Quote:
|
Re: Model Parasolar ! (important)
asta e varianta finala????
|
Re: Model Parasolar ! (important)
draguta sigla si parasolar bafta baieti:)
|
Re: Model Parasolar ! (important)
Quote:
|
Re: Model Parasolar ! (important)
Te rog grabeste-te SUN-ule cu parasolarele alea odata. Sa le faci cu margine ca te omor. :D
Si stickerele tot cu margine ca eu nu mai am. |
| All times are GMT +2. The time now is 21:40. |
- Copyright 2026 4Tuning