Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Jante Borbet (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/44934-jante-borbet.html)

GiGiCarbiT 29-06-07 23:39

Jante Borbet
 
4 Attachment(s)
JANTE BORBET 16... Fata 215/45/16 7j Spate 225/50/16 7.5j

Jantele Spate sunt Late! Distanta 4x100 Leam avut pe urs...Fara Distantier...si Vectra A ..Fara flansa sau distantier! Le vand pt ca sunt de parere ca totusi..pt vectra sunt prea mari! CAUCIUCURILE SUNT UZATE! Jantele zilele astea intra la vopsit!


Se accepta si schimb cu sau fara diferenta din partea cumparatorului cu Jante pe 15"


NU MA INTERESEAZA NEEAPARAT ALTE COMBINATII!Pret pt vanzare in lei!PM!!

T@zMania 30-06-07 01:01

Re: Jante Borbet
 
um mare upp de la mine....bafta la vanzare;)

GiGiCarbiT 30-06-07 10:25

Re: Jante Borbet
 
Mercic Taz Frate,,, sa fie sa fie....!!!!astept oferte!

cauciucurixxl 30-06-07 13:10

Re: Jante Borbet
 
vrei la schimb alte jante tot 4x100 pe 16 7.5j ?




L.E. jantele spate sigur is 9j?
cum is vopsite? cu pensula?:???:

GiGiCarbiT 30-06-07 23:18

Re: Jante Borbet
 
in principiu eu le schimb ca sunt prea mari pt opel... pe urs nu aveam probleme..pe vectra intradevar dau SUPER bine... dar imi rup tot! Pune niste poze sa vedem despre ce este vorba... si dami un pm dupa poze cu diferenta..si iti raspund in cel mai scurt timp!!!

GiGiCarbiT 01-07-07 11:14

Re: Jante Borbet
 
nu mai vrea nimeni sa schimbe jantele...?

cauciucurixxl 01-07-07 12:42

Re: Jante Borbet
 
am crezut ca is 9j pe spate, daca erau asa ma interesau

GiGiCarbiT 01-07-07 22:19

Re: Jante Borbet
 
up up!!! astept combinatie cu jante 4x100 pe 15..nu vrea nimeni roti mai mari?

cryissty 02-07-07 22:06

Re: Jante Borbet
 
si un pret si in ce stare sunt? strambe lovite zgariate cauciucuryle uzate la max
??????????????

GiGiCarbiT 02-07-07 22:26

Re: Jante Borbet
 
cauciucuri UZATE.... cum spune si anuntul...se mai poate circula cu ele...eu nu leam dat jos ca nu mai am cauciucuri!!!Jantele nu bat,,,,nu sunt strambe..nu au plumb...!! au fost revopsite!!! Ma intereseaza comb cu jante mai mici...!!! nu neeaparat bani sau placere de facut posturi! Mai multe detalii... 0752.70.99.45 Oferta Limitata!

dog 03-07-07 17:56

Re: Jante Borbet
 
vad ca nu prea te intereseaza oferta mea de bbs pe 15 ,ca ti-am dat pm si degeaba .da un semn daca te intereseaza si vb .sunt ok jantele doar ca eu vreu unele cu buza asta e toata scema .daca te interezeaza zi aici oe forum si te sun vedem cum facem ,dar sa zici ceva .

matiu13 03-07-07 18:43

Re: Jante Borbet
 
vezi k am si eu unele de dat p'aici....poate te intereseaza vreo combinatzie...

GiGiCarbiT 03-07-07 23:42

Re: Jante Borbet
 
DOG.... Nu cred ca ma coafeaza...Jantele BBS de bmw originale...pt ca rotile am sa le pun pe o vectra! si asa ca SCHEMA te`am rugat sa pui niste poze..exista cateva modele de BBS.... si nu prea pot`sa imi imaginez cam ce model sunt ale tale..chair daca sunt ok... si probabil o sa vb si de vre`o diferenta daca sunt BBS`uri de care ma gandesc eu!!!


Matiu... le stiu jantele...succes in vanzare si combinatii...dar pt proiectul meu..caut atlceva! succes! Maine pun alte poze cu jantele date Jos de pe masina!!!!!

floriand 04-07-07 12:57

Re: Jante Borbet
 
M-ai uitat cu ET-ul???

GiGiCarbiT 05-07-07 20:05

Re: Jante Borbet
 
AM FOST PLECAT..Din Localitate... Nu am avut timp imi cer mii de scuze in seara astha ma duc la garaj si ma uit ..!!! Numai bine !!!!!!

Probabil am sa pun si poze noi! cu ele jos..dupa masina

GiGiCarbiT 05-07-07 23:21

Re: Jante Borbet
 
4 Attachment(s)
nu au nici un ET sau nu stiu eu ce e ala...sau unde e scris!

GiGiCarbiT 07-07-07 01:40

Re: Jante Borbet
 
Jante pe 15 la combinatie.... astept oferte serioase!

GiGiCarbiT 08-07-07 07:08

Re: Jante Borbet
 
:weirdface:weirdface:weirdface:weirdface:weirdface :weirdface:weirdface:weirdface Inca Valabil!SuS!SuS!

alc2 09-07-07 22:27

Re: Jante Borbet
 
Scuze ca ma bag , dar tie-ti place cum au iesit de la " vopsit " ?

GiGiCarbiT 11-07-07 21:14

Re: Jante Borbet
 
Da sunt excelente... altceva? vrei posturi? Nu te scuz! la 25 de posturi nu stiu de ce te bagi aiurea in seama...! UPP inca de actualitate!

GiGiCarbiT 13-07-07 10:34

Re: Jante Borbet
 
sus sus sus...oferta de vara...schimb la schimb cu jante pe 15 4x100...hai baietiii

razak 13-07-07 19:04

Re: Jante Borbet
 
1 Attachment(s)
un schimb cu RH CUP 4*100 pe 15 , 7.5J ?

GiGiCarbiT 13-07-07 20:25

Re: Jante Borbet
 
ai PM .... 0768.453.048

GiGiCarbiT 14-07-07 12:09

Re: Jante Borbet
 
sus sus sus....se schimba cu jante pe 15"-=Fara diferente=- URGENT

GiGiCarbiT 15-07-07 18:42

Re: Jante Borbet
 
hai sus ca am nevoie de jante de OPEL...sus sus...ca iese masina de la service!!!!!suuuuuusss

GiGiCarbiT 16-07-07 11:45

Re: Jante Borbet
 
OFERTA VERII.....4 Jante Borbet + Cauciucuri = 7 Mil!!!!!!!!!! Oferta Verii....

dog 16-07-07 12:32

Re: Jante Borbet
 
1 Attachment(s)
sal scuze pt intarziere,dar nu am mai avut timp sa i-ti trimit atunci poza cu janta,asta e modelu si sunt pe 15.daca te intereseaza vb ca oricum am de facut un drum prin ploiesti si ne vdm dac e si facem schimbu.lasa-mi un PM daca e.sal

GiGiCarbiT 16-07-07 15:26

Re: Jante Borbet
 
Ai PM ......... 0768.453.048 Dragos...Pt mai multe detalii cei interesati sunati`ma!!

GiGiCarbiT 16-07-07 15:34

Re: Jante Borbet
 
6 Attachment(s)
Poze Cu ele pe Vectra...Spalate....Jantele dau super bine pe orice masina!!!

Jady 17-07-07 04:44

Re: Jante Borbet
 
1 Attachment(s)
Am eu niste jante originale de Opel, cu logo, care arata asa... Interesat? Daca da, da-mi un pm, sau un telefon la 0723.195.921

GiGiCarbiT 17-07-07 09:16

Re: Jante Borbet
 
interesat!!!Ai PM!!!

GiGiCarbiT 17-07-07 21:04

Re: Jante Borbet
 
Hai Hai Hai!!

GiGiCarbiT 18-07-07 23:12

Re: Jante Borbet
 
ssssssssssuuuuuuuuuuusssssssssssssss

GiGiCarbiT 19-07-07 13:47

Re: Jante Borbet
 
Inca Se Vinde Sau Se Schimba...jante Pe 15 Pt Opel...dau La Schimb Borbeturile Pe 16" Sau Lei: 7mil!!!

0768.453.048

Sunt Din Ploiesti

GiGiCarbiT 20-07-07 11:51

Re: Jante Borbet
 
sssssssssussssssssssssss

GiGiCarbiT 23-07-07 10:02

Re: Jante Borbet
 
Inca Se Vinde Sau Se Schimba...jante Pe 15 Pt Opel...dau La Schimb Borbeturile Pe 16" Sau Lei: 7mil!!!

0768.453.048

Sunt Din Ploiesti

GiGiCarbiT 25-07-07 09:55

Re: Jante Borbet
 
6Milioane 4 Jante Borbet Cu Cauciucuri!!!Sau se schimba cu Jante pe 15 4x100 Hai Hai sus cu ele!!!!!!!!

GiGiCarbiT 26-07-07 00:35

Re: Jante Borbet
 
6Mil sau Schimb cu Jante pe 15"

GiGiCarbiT 27-07-07 01:32

Re: Jante Borbet
 
Se Poate Inchide!Sau Vandut...Felicitari celui care a facut un urs fericit!!!

Sa le stapanesti sanatos!


All times are GMT +2. The time now is 02:42.

- Copyright 2026 4Tuning