Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Sondaje Auto (https://forum.4tuning.ro/408-sondaje-auto.html)
-   -   Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ? (https://forum.4tuning.ro/408-sondaje-auto/44073-geamuri-folie-geamuri-ionizate-geamuri-simple.html)

MKE 19-06-07 01:33

Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
(pt care din cele 3 metode ai optat ?)

peter 19-06-07 08:39

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
folie.... 70%spate 40% fata

SMocKey21 19-06-07 11:47

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
folie autorizata spate cu vizibilitate 5%,iar pe fata am lasat-o asa,fiindca in timpul verii constanta este plina de dnii politisti si nu risc talonul.

PS:felicitari pentru initiativa,ar fii bune aceste intrebari pentru viitorii useri knd isi fac cont aici :)

Cosmin255 19-06-07 11:48

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
Fara folii...deocamdata:)

claudiu lucian 19-06-07 17:44

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
ma gandesc sa optez pt folie, toate la fel, sau o dif max 40% -60%.
ionizat..depinde de culoarea masinii, cred k la culorile perlate merg cel mai bine.

si geamul de la mama lui dak ai ce sa arati la interior! ! ! interioarele frumoase nu trebuie sa fie ascunse! ! !

shadow 19-06-07 18:39

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
Folii Llumar 95% spate, 50% fata

Florin_Tei 19-06-07 21:05

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
Folie fata-spate , nu mai stiu exact => parca 80 % spate si 20 % fata . Cu respect !

Bemelo 19-06-07 21:25

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
ionizate din fabrica 35% spate . Urmeaza Folie 95% spate si 50% fata

johnny111 22-06-07 09:55

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
Folie. O poti da jos dca te plictisesti

SmokeR 22-06-07 14:53

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
Ionizate 35% fata + 95% spate + 90 % luneta.

VaLeX 23-06-07 17:31

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
Folie 90% spate 70% fatza

StefanVVTi 23-06-07 17:51

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
Quote:

Originally Posted by johnny111 (Post 960958)
Folie. O poti da jos dca te plictisesti

Sau daca plictisesti pe altcineva...cu cascheta!

Ontopic: urmeaza folie!

andrei.badea 24-06-07 15:45

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
Folie. Cat mai inchisa posibil, pe toate geamurile, si banda pe parbriz.

gavrila 02-07-07 09:41

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
folie lumar

Lucian_benz 03-07-07 13:22

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
Folii,90% cu 90%,
cand nu iti mai convin,le dai jos.

yos ala 03-07-07 23:21

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
ionizate clar 90%spate si luneta si 35% fata!
geamurile ionizate is mai durabile, folia se mai zgarie, se uzeaza repede!

wasted 05-07-07 11:58

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
Folie autorizata spate cu vizibilitate 5%. In fata fara folie ca-s cam nenorociti domn. pol. pe la Satu Mare :|:evil:

Bizdos 08-07-07 14:10

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
lumar 80 % spate, fata stock 25 %
nu as puta pune fata nu ma pot obisnui.

nt98adu 10-07-07 14:42

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
Omologata -luneta si geamuri laterale spate 75%

M Y U 21-07-07 00:20

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
Folie neomologata fata-spate.

central 27-07-07 12:13

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
1 Attachment(s)
ionizate se potrivesc cu vopseaua (culoarea) masinii

Korne 28-07-07 00:58

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
Preferabil folie, neagra(nu imi place folia colorata) si cat mai inchisa...si sa nu fie probleme doar luneta si spate...

alfredo3ge 28-07-07 02:59

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
FOLIE 3M autorizata fata - spate

spgbuc 30-07-07 19:43

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
folie llumar 80% spate+luneta pe viitor si fatza:D

~Ada~ 05-09-07 17:00

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
1 Attachment(s)
Folie omologata Lumar p toate geamurile+luneta :suspiciou

Dutzu 307 09-09-07 22:12

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
Folie llumar fata spate si luneta

webcathos 16-09-07 13:21

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
Folie Llumar 95% spate + laterale spate!

tud. 20-09-07 15:12

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
1 Attachment(s)
95% spate 27% fata + parasolar parbriz :lol:

DARi0 26-09-07 05:21

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
folie omologata cea mai neagra spate + luneta.
in fata stoc... folosesc oglinzile laterale, vizibilitate buna si oricum nu am pile la politie :oops:

eddywrc 26-09-07 19:02

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
cu folie deocamdata..... mi se pare k arata mai bine .....

chitzi 28-10-07 20:13

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
fara deocamdata...
pe viitor vreau sa le fak ionizate :d
folia nu imi place
fiecare cu gusturile lui:D se vede frumos folia da totushi e folie...nu tzine asha mult

Psycho 05-11-07 11:32

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
ionizate ... fatza .. spate plusz parasolar .. de 24 pe parbriz ;)

angello1001 10-11-07 07:37

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
Quote:

Originally Posted by andrei.badea (Post 964421)
Folie. Cat mai inchisa posibil, pe toate geamurile, si banda pe parbriz.

folie--o poti da jos daca ti se cere;)

angello1001 10-11-07 07:40

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
pentru folie votez,o poti da jos oricand;)

Cristty 14-11-07 10:38

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
Quote:

Originally Posted by angello1001 (Post 1192360)
pentru folie votez,o poti da jos oricand;)

Dap, asta asa e:DNumai ca e mai naspa cu luneta unde sansele sa strici dezaburire sunt de 80% :sad::rolleyes2

Korne 14-11-07 11:20

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
cristi, pe cuvant daca m-ar interesa de ea:lol::lol::lol:

ahoe 14-11-07 11:32

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
vad ca multa lume zice ca folia nu tine bine in timp . cei care au folie Llumar sau care au avut pe masina stiu ca nu este asa . in plus de asta 5 ani garantie suna bine ;)

XoRRo 20-11-07 21:20

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
folie 3M fata spate (nu stiu cat dar in fata sunt mai deschise) ....
sunt pe masina de multi ani si au rezistat foarte bine (masina a stat foarte mult in soare) si dezaburirea merge fara probleme....

ERY 20-11-07 22:20

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
Folie toate geamurile, 70% transparenta si parasolar mat ...Se vede si in semnatura.

gaby-t 22-11-07 02:18

Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
 
folie 3M fata (putin nuantata ca sa nu avem probleme cu domnii pol.) spate si luneta cat mai inchise plus ca pe luneta e bun si noaptea nu te orbeste asa de tare prostu care vine cu faza lunga in spatele tau sau care are farurile reglate dupa ciorile din copaci. folia pentru masinile inchise si albe. iar restu perlate si gri ionizate. Folie 3M am si eu pe masina de 3 ani si nu am nici o treaba cu ea este cea mai buna de pe piata. si una e cand vede nea militistul 3m si alta cand vede Lumar no offence dar asta e realitatea.


All times are GMT +2. The time now is 13:35.

- Copyright 2026 4Tuning