![]() |
Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
(pt care din cele 3 metode ai optat ?) |
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
folie.... 70%spate 40% fata
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
folie autorizata spate cu vizibilitate 5%,iar pe fata am lasat-o asa,fiindca in timpul verii constanta este plina de dnii politisti si nu risc talonul.
PS:felicitari pentru initiativa,ar fii bune aceste intrebari pentru viitorii useri knd isi fac cont aici :) |
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Fara folii...deocamdata:)
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
ma gandesc sa optez pt folie, toate la fel, sau o dif max 40% -60%.
ionizat..depinde de culoarea masinii, cred k la culorile perlate merg cel mai bine. si geamul de la mama lui dak ai ce sa arati la interior! ! ! interioarele frumoase nu trebuie sa fie ascunse! ! ! |
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Folii Llumar 95% spate, 50% fata
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Folie fata-spate , nu mai stiu exact => parca 80 % spate si 20 % fata . Cu respect !
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
ionizate din fabrica 35% spate . Urmeaza Folie 95% spate si 50% fata
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Folie. O poti da jos dca te plictisesti
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Ionizate 35% fata + 95% spate + 90 % luneta.
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Folie 90% spate 70% fatza
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Quote:
Ontopic: urmeaza folie! |
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Folie. Cat mai inchisa posibil, pe toate geamurile, si banda pe parbriz.
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
folie lumar
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Folii,90% cu 90%,
cand nu iti mai convin,le dai jos. |
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
ionizate clar 90%spate si luneta si 35% fata!
geamurile ionizate is mai durabile, folia se mai zgarie, se uzeaza repede! |
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Folie autorizata spate cu vizibilitate 5%. In fata fara folie ca-s cam nenorociti domn. pol. pe la Satu Mare :|:evil:
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
lumar 80 % spate, fata stock 25 %
nu as puta pune fata nu ma pot obisnui. |
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Omologata -luneta si geamuri laterale spate 75%
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Folie neomologata fata-spate.
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
1 Attachment(s)
ionizate se potrivesc cu vopseaua (culoarea) masinii
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Preferabil folie, neagra(nu imi place folia colorata) si cat mai inchisa...si sa nu fie probleme doar luneta si spate...
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
FOLIE 3M autorizata fata - spate
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
folie llumar 80% spate+luneta pe viitor si fatza:D
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
1 Attachment(s)
Folie omologata Lumar p toate geamurile+luneta :suspiciou
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Folie llumar fata spate si luneta
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Folie Llumar 95% spate + laterale spate!
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
1 Attachment(s)
95% spate 27% fata + parasolar parbriz :lol:
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
folie omologata cea mai neagra spate + luneta.
in fata stoc... folosesc oglinzile laterale, vizibilitate buna si oricum nu am pile la politie :oops: |
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
cu folie deocamdata..... mi se pare k arata mai bine .....
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
fara deocamdata...
pe viitor vreau sa le fak ionizate :d folia nu imi place fiecare cu gusturile lui:D se vede frumos folia da totushi e folie...nu tzine asha mult |
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
ionizate ... fatza .. spate plusz parasolar .. de 24 pe parbriz ;)
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Quote:
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
pentru folie votez,o poti da jos oricand;)
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Quote:
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
cristi, pe cuvant daca m-ar interesa de ea:lol::lol::lol:
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
vad ca multa lume zice ca folia nu tine bine in timp . cei care au folie Llumar sau care au avut pe masina stiu ca nu este asa . in plus de asta 5 ani garantie suna bine ;)
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
folie 3M fata spate (nu stiu cat dar in fata sunt mai deschise) ....
sunt pe masina de multi ani si au rezistat foarte bine (masina a stat foarte mult in soare) si dezaburirea merge fara probleme.... |
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Folie toate geamurile, 70% transparenta si parasolar mat ...Se vede si in semnatura.
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
folie 3M fata (putin nuantata ca sa nu avem probleme cu domnii pol.) spate si luneta cat mai inchise plus ca pe luneta e bun si noaptea nu te orbeste asa de tare prostu care vine cu faza lunga in spatele tau sau care are farurile reglate dupa ciorile din copaci. folia pentru masinile inchise si albe. iar restu perlate si gri ionizate. Folie 3M am si eu pe masina de 3 ani si nu am nici o treaba cu ea este cea mai buna de pe piata. si una e cand vede nea militistul 3m si alta cand vede Lumar no offence dar asta e realitatea.
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:35. |
- Copyright 2026 4Tuning