![]() |
Roman
Destinat Romascanilor pasionati de motoare
|
Re: Roman
salut... mai facem rost de lume sa postam aici...
|
Re: Roman
era si timpu sa apareti pe forum! bine ati venit! speram sa activati pe forum kt mai multi!! bafta
|
Re: Roman
Salutare Salutare. Stiu ca sunt pasionati de masinute prin Roman, stiu ca sunt si cativa care merg in Piatra la intalniri...Eu sunt la inceput in domeniu (in seara asta miam bagat masinuta in garaj sa incep sa o mesteresc...) si knd o scot as vrea sa vad ca au loc intalnire si prin Roman, as vrea sa particip, as vrea sa vad k se dezvolta treaba si vineri seara mergem cu totii la Piatra :)...ar fi o treaba...so Romascanii sa bage posturi aici, cat mai multe :D
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Ms. mult...Am sa incerc, sper sa imi iasa :)
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
10 Attachment(s)
salz all si eu sint din roman si sunt addicted iar la anu' o sa'mi iau si permisu' :D
postez cateva poze cu doua masini belea din roman (baiatu' cu BMW'u are si o calibra super tunata dar nu am poze cu ea :sad:..iar BMW'u e de vanzare tot ce are pe el la 7500E ..tipu' sta in cartieru' meu (favorit) ...iar despre 17DND nu stiu decat ca are/avea motor de porsche ...ear mult mai frumos rosu' ferrari pacat ca la vopsit in martie portocaliu pt tuning days) |
Re: Roman
morpheusmaster vii duminica la suceava? da'mi add pe mess la totolino90
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
sal'tare baieti ... bun venit pe forum :D
|
Re: Roman
Super tare frate!!! Ma bucur ca se misca treaba si pe "Roman"...keep in touch...pt 26wrc...cum ziceam mai sus, masina acum e bagata in garaj (mesteresc oleak la ea)...dupa ce o scot am sa vad ce fac pe unde fac...(faine faine pozele da nu se supara nimeni k apar p site???)
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
In primu rand bun venit pe forum ...in sfarsit cineva de la roman ia initziativa ....o sa incerc sa ma intalnesc cu voi intr-o zi la Roman pt ca eu merg destul de des in zona ....cu serviciul ...si discutam pe larg toate aspectele.
Va asteptam pe la noi vinerea ...si in numar cat mai mare....au fost odata nite baieti de la roman insa din pacate nu s-a tinut legatura cu ei ...sper ca de data asta sa fie altfel... Sa crestetzi mari si frumosi ...si cu multe masini tunate...:)... |
Re: Roman
Am incercat si eu sa iau initiativa...dar a fost cam greu ca eram mai mult prin Bucuresti :)
Vara asta se strang toti si poate facem chiar o intalnire in roman...sa strangem oameni din toata Moldova :) Avem fete pt toti :lol: |
Quote:
Mai venim si noi pe la voi ...in vizita ...mai veniti si voi pe la noi ....ne mai intalnim cu Tg Neamtu ...cxa sunt si ei cativa...si iese treaba buna. Spor in continuare! Quote:
|
Re: Roman
1 Attachment(s)
puteti conta si pe mine
|
Re: Roman
a uite ...asa se face treaba:)
|
Merge??
1 Attachment(s)
Vad ca se misca treaba...e parere aveti de vynilu de pe masina din poza??? (merge????)
P.S. e virtual tuning (masina e real)...km asa o sa vreau sa arate si a mea...so...o parere??? |
Re: Merge??
Quote:
|
Re: Merge??
9 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Merge??
Quote:
|
Re: Roman
Copii apucati-va de racolat membri pt comunitatea 4 tuning la voi ... ca vrem sa va vizitam in vara asta:) aveti ceva masinutze pe acolo
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
raspund prezent la orice ora din zi si din noapte, dar noi astia 3-4 (dintre care doar 2 au permis...) nu cred ca putem face prea multe deocamdata ....
masini si pasionati sunt multi in roman unii chiar profesionisti..., dar nu stiu cum i'am putea atrage pe forum sau la intalniri saptamanale.. |
Re: Roman
Morpheus sa inteleg ca tu esti prieten cu Andrei-bontzay?
Anyways...n-ar arata deloc bine cu vinilurile alea! :D Si nici ca la avatar n-ar arata ok :p Incearca o capota neagra si plafonul negru...:) |
Re: Roman
da, u are right...acum cine ma ajuta si pe mine cu niste jante de 13' sau 14' second?? (in 4 prezoane... ET= 100) ???
|
Re: Roman
Da o tura pe la sectiunea bazar man, vei fi uimit cate sunt pe acolo ;)
|
Re: Merge??
Quote:
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Ma mir cum de nu sa "inscris" pana acum la sectiunea Roman...doar cu el am vb. de toata faza, de initiativa si sa intru si eu putin pe forum sa vad kre e treaba cu intalnirile saptamanale prin P. Nt. ...ii las un offline sa "check in" :)
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Acum vin cu o problema pe bune...deci... Ipoteza: la Fiat Seicento distanta dintre prezoane este de 98 (masurat pe subler)...jantele care imi trebuie sunt de 13" cu distanta intre prezoane de 100...am intrat pe forum la fiat si acolo tipii vb. ca treaba asta se rezolva cu "Wobbly Bolts" http://www.fiatforum.com/punto/6520-wobbly-bolts.html ...acu faza e asta...eu de unde pana mea gasesc din astea??? sau pe cineva kre sa imi faca??? P.S. Am pus janta cu distanta de 100...si ramane spatiu najpa...nu e imbinare perfecta... Cine ma ajuta?
|
Re: Roman
din cate stiu eu iti trebuie flanse sau schimbi fuzetele si tamburi cu unele care sa aiba distanta care iti trebuie
|
Re: Roman
da gata??? nu mai misca nimeni nimic pe aici??? :(
|
Re: Roman
se pare k nu ..din pakate... :sad:
mai spune si u la lume sa intre pe forum sa posteze... :D |
Quote:
Este un Cielo galben frumos ...DMX la numar in Roman ...a fost la noi la Piatra la intalnire odata ...il stie cineva??\ Si daca stie cineva cum pot da de Bontzay??? va rog sa imi spuneti |
Re: Roman
stiu cielo 48dmx e tot din favorit are capota si pleoape cu folie de carbon ,jante , stopuri clare pe negru dar nu'l cunosc pe proprietar
iar masina lui bontzay nu am mai vazut de mult prin roman |
Re: Roman
26wrc ai zis k tragi o fuga pan la piatra sa vezi oltcitu' minune a lui ghici...ai mai fost???
|
Re: Roman
fuse'i in piatra dar nu avuse'i numarul de telefon bine cunoscut 222111 ... sper am ocazia sa vad si eu olteanu' mergand cu "mult" la ora
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:33. |
- Copyright 2026 4Tuning