Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Sondaje Auto (https://forum.4tuning.ro/408-sondaje-auto.html)
-   -   Ce scaune ai in masina ? (https://forum.4tuning.ro/408-sondaje-auto/43831-scaune-masina.html)

MKE 15-06-07 18:11

Ce scaune ai in masina ?
 
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...2cd27c7c7e.jpg

Ce scaune ai in masina ?
(ai optat pentru unele de curse, cu un design specific si cu un bun sprijin lateral? sau pentru unele elegante si foarte comode ?)

Hondarul 21-06-07 16:36

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
Stock :lol: :lol: :lol:

Iulixxx 21-06-07 16:36

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
elegante si foarte comode

BC-20-LET 21-06-07 16:44

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
Stil recaro cu sustineri laterale. Le prefer pe astea in locul celor elegante, imi place sa simt cum imi amortesc oasele :lol:

johnny111 22-06-07 09:40

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
Am adaptat scaunele de Fiat Spyder. Pentru mine-compromisul ideal intre o sustinere laterala ferma si confort (au si reglaj lombar, numa' bun la spinarea mea).

CJ-01-WOB 23-06-07 04:40

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
3 Attachment(s)
originale 1
Cobra 1

vreau sa revin la originale

22VIN 23-06-07 10:39

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
astra -> stoc fara piele:( dar st joase si comode... bancheta din spate e un pic cam prea joasa...
a6-> piele, electrice (mai multe reglaje), incalzire

DACIA-Wrc 23-06-07 14:46

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
stock dar vor urma unele mai tari...numa sa se gate campionatul sa expire omologarile o data :P

VaLeX 23-06-07 17:32

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
stau pe un taburet in masina :|
adik stock ...de tot k.ktu :|

peugeot 206 23-06-07 17:39

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
scaune stock...sper ca pe viitor sa le schimb cu unele stil racing...

andrei.badea 24-06-07 15:51

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
Stock...nici nu vor veni altele.

kaky 10-07-07 15:39

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
stock ca sunt multumit de ele

M Y U 21-07-07 00:01

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
Am avut pana de curand Sparco,acum am Recaro.

Achim 05-08-07 05:26

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
Recaro, scoica, rosu-negre, piele alcantara

d3spinul 08-10-07 00:13

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
de opel kadett din `84

nck_xx 10-10-07 16:29

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
stock incalzite fata dar fara piele:sad:

Mustang 10-10-07 22:57

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
Momentan ... clasicele scaune ale Daciilor din anii 80 ...

iovivali 14-10-07 00:53

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
Sport cu piele ca asa e echipata Ford Fiesta ST.

Nemilosu 19-10-07 13:35

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
stock. piele.

chitzi 28-10-07 20:42

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
stock logan...le-a dat alta forma husele cu buretzii
shi chiar nu ash da bani pe alte scaune:)

kosty21 06-02-08 14:16

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
ehe ... am scaune de mercedes cobra :D pe fata yar p spate clasica bancheta dacia...

DannyMineru 10-03-08 10:29

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
stock , dar husele din vinilin albastru cu negru dau bine cu culoarea masini albastre:D

iMAGiNE 19-03-08 13:18

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
Stock, profilate... fara piele! :)

Bogdan_ozzy 23-03-08 00:22

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
Din pacate , am ramas tot pe cel stock pentru ca nu am bani sa stau si eu mai confortabil :)

Hame 13-05-08 17:24

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
Senzatii tari ai si in scaunele stock, parerea mea. Daca faci un drum lung cu scaune sport... iti iei la revedere de la spate.

pyttbull 21-06-08 02:35

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
scaunele la bmw seria 3 sunt de m3 .....foarte confortabile si te sustin perfect in viraje :D

horguemtuning 21-06-08 08:54

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
ale mele sunt Jom rabatabila din stofa

piratu_volvo 23-06-08 15:37

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
Ale mele sunt stock,dar mi-ar placea Recaro:???:

koffa 06-07-08 23:19

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
Quote:

Originally Posted by Achim (Post 1031027)
Recaro, scoica, rosu-negre, piele alcantara

Pielea e piele ,alcantara este o tesatura cu aspect de piele intoarsa

shadow 10-07-08 16:54

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
Recaro, cu piele alcantara.

P.S.: Pielea alcantara este una si imitatia de piele alcantara este altceva. Vezi ca faci confuzie!!!

markizu 11-07-08 17:26

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
Stock exact ce imi trebuie piele alcantara ,suport lombar ,reglaj inaltime aaa si sunt pt lancia delta ;-)

Jesse 16-07-08 09:23

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
recaro, direct din fabrica :)).

KTA87 05-08-08 12:41

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
Stock! Nu foarte confortabile dar ma multumesc cu ele. :)

GanGxta 05-08-08 23:39

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
sport, incalzite din fabrica

Antilles 12-06-09 08:35

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
Momentan sunt stock, scaune sport de Astra, nu am de gand sa le schimb (arata chiar bine si sunt si confortabile) o sa le retapitez in piele+textil

cristy_dacia 01-12-09 19:16

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
stock

julaikos 09-12-09 18:17

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
2 Attachment(s)
am avut stock,am pus de opel vectra (modelul dintr-un material asemanator catifelei)foarte fainte scaunele,am stat bine in ele
Attachment 1212943
iar acum am FK cu sustinere laterala,si astea desi sunt mai tari stau destull de bine ele
Attachment 1212942

bogdan_olteanu83 31-12-09 12:55

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
2 Attachment(s)
imitatie piele galben cu negru pe un e30 galben , sunt foatre comode ,le am de 2 ani dar nu am probleme cu ele decit ca trebuiesc curatate zilnic , a ....uitasem sunt facute de mine personal in 2 saptamini!

andreimp3 21-02-10 17:22

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
scaune stock
prefer scaunele cu sustinere laterala
astea de pe octavia sunt destul de ok

si odata cu tema asta mi-am adus aminte de batrinica dacie a lui bunicu'
cand ma urc in ea parca ma scufund intr-o saltea cu apa... totusi sunt foarte comfortabile:D

dragos2900 22-02-10 09:29

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
stock,recaro reglabile pe inaltime


All times are GMT +2. The time now is 08:08.

- Copyright 2026 4Tuning