![]() |
Ce scaune ai in masina ?
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...2cd27c7c7e.jpg
Ce scaune ai in masina ? (ai optat pentru unele de curse, cu un design specific si cu un bun sprijin lateral? sau pentru unele elegante si foarte comode ?) |
Re: Ce scaune ai in masina ?
Stock :lol: :lol: :lol:
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
elegante si foarte comode
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
Stil recaro cu sustineri laterale. Le prefer pe astea in locul celor elegante, imi place sa simt cum imi amortesc oasele :lol:
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
Am adaptat scaunele de Fiat Spyder. Pentru mine-compromisul ideal intre o sustinere laterala ferma si confort (au si reglaj lombar, numa' bun la spinarea mea).
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
3 Attachment(s)
originale 1
Cobra 1 vreau sa revin la originale |
Re: Ce scaune ai in masina ?
astra -> stoc fara piele:( dar st joase si comode... bancheta din spate e un pic cam prea joasa...
a6-> piele, electrice (mai multe reglaje), incalzire |
Re: Ce scaune ai in masina ?
stock dar vor urma unele mai tari...numa sa se gate campionatul sa expire omologarile o data :P
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
stau pe un taburet in masina :|
adik stock ...de tot k.ktu :| |
Re: Ce scaune ai in masina ?
scaune stock...sper ca pe viitor sa le schimb cu unele stil racing...
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
Stock...nici nu vor veni altele.
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
stock ca sunt multumit de ele
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
Am avut pana de curand Sparco,acum am Recaro.
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
Recaro, scoica, rosu-negre, piele alcantara
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
de opel kadett din `84
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
stock incalzite fata dar fara piele:sad:
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
Momentan ... clasicele scaune ale Daciilor din anii 80 ...
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
Sport cu piele ca asa e echipata Ford Fiesta ST.
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
stock. piele.
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
stock logan...le-a dat alta forma husele cu buretzii
shi chiar nu ash da bani pe alte scaune:) |
Re: Ce scaune ai in masina ?
ehe ... am scaune de mercedes cobra :D pe fata yar p spate clasica bancheta dacia...
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
stock , dar husele din vinilin albastru cu negru dau bine cu culoarea masini albastre:D
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
Stock, profilate... fara piele! :)
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
Din pacate , am ramas tot pe cel stock pentru ca nu am bani sa stau si eu mai confortabil :)
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
Senzatii tari ai si in scaunele stock, parerea mea. Daca faci un drum lung cu scaune sport... iti iei la revedere de la spate.
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
scaunele la bmw seria 3 sunt de m3 .....foarte confortabile si te sustin perfect in viraje :D
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
ale mele sunt Jom rabatabila din stofa
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
Ale mele sunt stock,dar mi-ar placea Recaro:???:
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
Quote:
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
Recaro, cu piele alcantara.
P.S.: Pielea alcantara este una si imitatia de piele alcantara este altceva. Vezi ca faci confuzie!!! |
Re: Ce scaune ai in masina ?
Stock exact ce imi trebuie piele alcantara ,suport lombar ,reglaj inaltime aaa si sunt pt lancia delta ;-)
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
recaro, direct din fabrica :)).
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
Stock! Nu foarte confortabile dar ma multumesc cu ele. :)
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
sport, incalzite din fabrica
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
Momentan sunt stock, scaune sport de Astra, nu am de gand sa le schimb (arata chiar bine si sunt si confortabile) o sa le retapitez in piele+textil
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
stock
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
2 Attachment(s)
am avut stock,am pus de opel vectra (modelul dintr-un material asemanator catifelei)foarte fainte scaunele,am stat bine in ele
Attachment 1212943 iar acum am FK cu sustinere laterala,si astea desi sunt mai tari stau destull de bine ele Attachment 1212942 |
Re: Ce scaune ai in masina ?
2 Attachment(s)
imitatie piele galben cu negru pe un e30 galben , sunt foatre comode ,le am de 2 ani dar nu am probleme cu ele decit ca trebuiesc curatate zilnic , a ....uitasem sunt facute de mine personal in 2 saptamini!
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
scaune stock
prefer scaunele cu sustinere laterala astea de pe octavia sunt destul de ok si odata cu tema asta mi-am adus aminte de batrinica dacie a lui bunicu' cand ma urc in ea parca ma scufund intr-o saltea cu apa... totusi sunt foarte comfortabile:D |
Re: Ce scaune ai in masina ?
stock,recaro reglabile pe inaltime
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:08. |
- Copyright 2026 4Tuning