Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bacau (https://forum.4tuning.ro/80-bacau.html)
-   -   Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava (https://forum.4tuning.ro/80-bacau/43775-cursa-accelerati-24-iunie-2007-suceava.html)

SV-05-YBG 14-06-07 22:16

Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
Dragi prieteni, cu mare placere va anunt ca pe 24 iunie 2007, cu incepere de la ora 10 (inscrieri) vom gazdui pe aeroportul de la Salcea (Suceava) o cursa de acceleratie pe 402 m.

Cu Stima
Stefan M. Ciocoiu
Presedinte Crazy Drivers


Mai multe detalii pe parcurs.

Boasa 15-06-07 00:31

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
Pe iunie sau iulie?

SV-05-YBG 15-06-07 09:45

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
iunie. Scuze, am gresit.

aleks 15-06-07 21:21

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
cea mai buna veste pe luna asta... ;)

MON-u 15-06-07 21:24

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
sper k pana atunci sa ii pun si eu carburatorul sa vad ce iese....!

real_speedmasters 15-06-07 22:04

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
ai bi der . ;)

Boasa 16-06-07 10:33

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
sa faceti poze si pentur ca nu pot veni... :(

silviu_tun 16-06-07 17:35

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
vin sigur
cred ca si cu ZZ

SFW 18-06-07 17:40

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
Quote:

Originally Posted by silviu_tun (Post 951378)
vin sigur
cred ca si cu ZZ

Posibil sa vin si eu ... dar doar ca spectator


Cristi ... tu vii??

cristi_407 18-06-07 18:22

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
Da..dar cum sti doar ca spectator..

SFW 18-06-07 19:13

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
Quote:

Originally Posted by cristi_407 (Post 954403)
Da..dar cum sti doar ca spectator..


Nici nu te-as putea imagina altfel :yikes: :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug

:lol: :lol:
Glumesc :D :hug:

-ZZ- 19-06-07 09:36

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
nu are benzina de 402 metri....are fix de drum :lol:

CRyS` 19-06-07 09:39

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
Si de consumat prin Iasi seara! :)

pytyk' 21-06-07 21:13

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
si, cine din bacau merge la suceava?

-ZZ- 22-06-07 14:53

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
eu merg :twisted:

maD_angel 23-06-07 13:56

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
zozo, daca se plimba unu pe langa masina ta sa stii ca eu sunt...:shock: .:oops:

silviu_tun 23-06-07 21:01

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
care mai merge la suceava?

pytyk' 23-06-07 21:08

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
unde va intalniti si la ce ora

silviu_tun 23-06-07 21:11

la 8 la moldova in parcare
asa a ramas

zz a plecat de azi am inteles

Ali_ump 25-06-07 19:45

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
Ati facut din nou figura frumoasa la SV....felicitari celor prezenti din BC...la mai mare in continuare ...si schimbati domle la urmatoarea cursa domnisoara care da startu cu un semafor ...ceva ...ca se uita oamenii sub fusta fetei si nu mai pleaca cum trebe :)

® Al3cS ® 25-06-07 23:34

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
Ceva poze ? filme ? ... si pt aia care nu au putut veni :)

-ZZ- 26-06-07 15:39

Quote:

Originally Posted by maD_angel (Post 962943)
zozo, daca se plimba unu pe langa masina ta sa stii ca eu sunt...:shock: .:oops:

:oops: :oops: te-ai plimbat mult ?

A fost frumos...data viitoare sper sa mai si castigam ceva,ca de data asta ne-a salvat tot cezarica :lol: :lol: (ce bine imi pare)

oricum trebuia sa se dea si un premiu pentru cea mai amuzanta cursa : chiftel - subaru :lol: :lol: (a vrut omu sa dea a2a cand ia subarul de unde nu-i) :lol:

in rest toate bune ....invatam progresam si cand le-o dam se va lasa cu lacrimi 8)

Al3xxx 26-06-07 15:54

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
Quote:

Originally Posted by -ZZ- (Post 967650)
A fost frumos...data viitoare sper sa mai si castigam ceva,ca de data asta ne-a salvat tot cezarica :lol: :lol: (ce bine imi pare)

oricum trebuia sa se dea si un premiu pentru cea mai amuzanta cursa : chiftel - subaru :lol: :lol: (a vrut omu sa dea a2a cand ia subarul de unde nu-i) :lol:

in rest toate bune ....invatam progresam si cand le-o dam se va lasa cu lacrimi 8)



Ma asteptam la mai mult de la tine dar ... mai este timp

maD_angel 27-06-07 10:18

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
Quote:

Originally Posted by -ZZ- (Post 967645)
:oops: :oops: te-ai plimbat mult ?

Nop... e mica masina. Scuze de off-topic.

bc_04_aju 27-06-07 19:55

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
daca toate cartzile ar fi fost date pe fatza shi fiecare zicea ce are sub capota treburile ar fi fost altele dar oricum as fi vrut sa vad o cura intre tine zoz shi chiftel cum spui tu
sa vad atunci cine ce are de spus

Boasa 23-08-07 20:55

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
Si topicul asta ar trebui inchis, nu aleks? :)

aleks 27-08-07 12:29

Re: Cursa Accelerati 24 iunie 2007 Suceava
 
sigur sefu' :)
s-a facut :)


All times are GMT +2. The time now is 10:48.

- Copyright 2026 4Tuning