Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   PEUGEOT 307 albastru (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/4349-peugeot-307-albastru.html)

Gratzian 29-03-05 03:23

PEUGEOT 307 albastru
 
3 Attachment(s)
PEUGEOT 307 albastru

- kitul exterior reusit
- un minus pentru evacuare
- jante potrivite
- plus pentru faruri si stopuri

Alex NOS 29-03-05 12:24

masina este f frumoasa...Este modificata atit ca sa iti fuga ochii dupa ea..
Cind o vezi pe viu...e chiar frumoasa...Dupa mine asa ar trebui modificat un 307..Felicitari posesorului!

XSW 29-03-05 13:07

sunt singurul care a observat ca pe o parte are maner la usa spate si pe cealalta nu are ? asta sunt convins ca o sa se rezolve, restul masinii ... superba, facuta cu gust, love it

80LEU 29-03-05 13:12

MI A PLACUT MULT DE TOT.E TOATA O CULOARE .NU DUNGATA SI INFLORATA.MARFA

B-50-CHJ 29-03-05 13:15

extrem de exagerat spoilerul fata
presupun ca e din fibra.....

B39738 29-03-05 13:27

kitul de caroserie este de la Carzone iar mie imi place la nebunie...este mult mai agresiv decat ceea ce am eu pe masina,ma vad nevoit sa recunosc ca masina mea (tot 307,dar cu kitul de la Rieger) arata ca una de pensionar pe langa aceasta...farurile costa bani buni,pacat ca unul din ele era fisurat (carcasa)...evacuarea este de la Borla,din cate stiu,si e integrala ( nu numai tipsurile )...stopurile dau f bine pe masina...jantele Dezent T de 17 toli se combina de minune cu suspensia sport...o masina f frumoasa,dupa parerea mea...

orlando 29-03-05 14:55

superba eu am votat FRUMOASA INTRADEVAR nu am ce spune kitul este impecabil si da aspectul de masina turnata....farurile si stopurile sunt frumoase.Jantele sunt foarte bine alese se potrivesc perfect...dar mai e si un minus mergea o priza frumoasa pe capota nu foarte mare dar sa scoata in evidentza si mai mult agresivitatea....

GolfuletzS 29-03-05 15:01

imi place masina este facuta cu gust plusuri pentru exterior :)

Felicitari propietarului :)

polifem 29-03-05 18:02

oglinzile sunt din fibra de carbon, dar proprietarul a preferat sa le vopseasca la culoarea masinii ...

din cate stiu, urmeaza si priza de carbon ... in viitorul apropiat:)

Hazbulatov 29-03-05 18:04

Frumos, chiar frumos

TheSinner2 29-03-05 20:54

arata demential masina... poate ar fi dat mai bine cu niste jante offset....per total.. nota 10 :)

ZanDer 30-03-05 00:07

E lucrata frumos ... pt un peugeot zic ca e beton! ( nu ca peugeot n'ar face masjini k lumea ) bodykit frumos, lucrat foarte bine si se si potriveste masjsinii ... jentzile sunt misjto ... deci in general un mare +

Toto - BOD 30-03-05 00:21

O masina cu foarte foarte multe +uri

zGb 30-03-05 02:18

farurile au costat 700 de euro parca

daflyer_oradea 30-03-05 02:26

Si la masina asta nu e nici nu minus...Plusurile le-ati mentionat si voi deja :P :P

alex_102 31-03-05 08:40

SUPER TARE COOL CAR ce are asta... tot ma da tot e mijto la ea... faruri, stopuri, porcarii.. toate is mijto... pacat de motor... :oops:

HolySoul 02-04-05 03:56

masina este superba n-am ce critica la ea ... :)
si cum adica pacat de motor ? ?

sil4tuning 03-04-05 07:18

Isi merita fiecare banut investit in ea si este de departe cea mai frumoasa masina frantuzeasca tunata in RO

dymo024 25-09-09 21:07

Re: PEUGEOT 307 albastru
 
3 Attachment(s)
incerc sa nu fiu rautacios,dar nu mi se pare iesit din comun,parca este mai frumos asta

mitza mtb 09-10-09 00:29

Re: PEUGEOT 307 albastru
 
Frate.. uitate la data postarii ... 2005 .. ACUM 4 ANI JUMATE!!


All times are GMT +2. The time now is 16:33.

- Copyright 2026 4Tuning