Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007 (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/42924-4tuningfever-20-22-iulie-2007-a.html)

ZoliaT 04-06-07 22:41

4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
1 Attachment(s)
4TuningFEVER 2007

https://www.4tuning.ro/Evenimente/4TuningFEVER-2007.jpg

mihai88 04-06-07 23:01

Re: 4TuningFEVER 2007
 
:))))))
deabia astept



sa speram ca nu o sa fie incidente neplacute
se stie cat va fi intrarea,etc sau inca nu s-au stabilit?!

Ciosmi 04-06-07 23:35

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Imi place k se organizeaza din ce in ce mai multe chestii de genu asta......!
keep it up;)!!!

Patrulei 04-06-07 23:59

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
unde?cum ?ce e?:Pva rog frumos spuneti`mi si mie despre ce e vb k am downl fisieru dar nu mi`l deschide imi treb adobe:D

ZoliaT 05-06-07 00:01

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
17 Attachment(s)
uite aici informatiile in alt format

TIR 05-06-07 00:40

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
nice... abia astept

Patrulei 05-06-07 02:17

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
mersi frumos k ai postat.cred k o sa iasa ceva f.frumos si ink o data felicitari 4tuning!!!din pacate nu o sa fiu prezent:((dar totusi am sa vad poze si si filme:pP;)bafta in continuare;)

ESPinoza 05-06-07 05:05

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
am citit si eu f frumos ash vrea sa stiu daca ma pot caza la una din vilele de acolo ? un ap cu o camera si cam ce pret are? ms mult

timmyamza 05-06-07 07:41

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
cat de mishto!!! deabia astept...aproape de casa :D

Lucian 05-06-07 09:44

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Frumos frumos

leonard 05-06-07 10:08

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
super tare...in sfarsit un show tuning si in constanta ...sper sa fie la fel de multe masini ca si la bucuresti la 4tday..daca nu ami multe:)...aaa..dar ceva concursuri auto....ex burn-out , "drift" ...sau ceva de genu...se organizeaza.??..avetzi unde??

ceoby 05-06-07 10:35

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
din ce in ce mai bine ....sper sa fie macar ca celelalte..poate particip si io la urmatorul :D

MAD_DMX 05-06-07 10:41

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
daca merge cineva de la craiova sa-mi dea si mie de stire daca are un loc liber in masina!!! asteptam niste preturi pt cazare intrare.... uhh abea astept

TheBig_X 05-06-07 10:45

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Quote:

Originally Posted by leonard (Post 933885)
super tare...in sfarsit un show tuning si in constanta ...sper sa fie la fel de multe masini ca si la bucuresti la 4tday..daca nu ami multe:)...aaa..dar ceva concursuri auto....ex burn-out , "drift" ...sau ceva de genu...se organizeaza.??..avetzi unde??

Nu este spatziu de asa ceva. Dar vor fii multe genuri de concursuri la care o sa fie distractzie.

ct11lyv 05-06-07 10:55

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
felictari ! super

recBeat 05-06-07 11:15

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Frate, deci chiar incep sa se miste lucrurile pe la noi prin tara!!! Imi place!!!
Bafta!

2fast4you 05-06-07 11:19

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Se anunta a fi un eveniment grozav. Si dupa cate am citit cuprinde cam tot ce ar avea nevoie cineva ca sa se distreze.
Mult succes la organziare.

Tr3! M R FAN 05-06-07 11:33

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
O sa fie foarte tare!!!! Dak s-ar organiza si niste drifturi pe plaja ar fii cel mai tare show posibil!!!!!!! :D

leonard 05-06-07 11:46

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
poate cu atv-ul:)).

ROSSI 46 05-06-07 11:55

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Quote:

Originally Posted by Tr3! M R FAN (Post 933948)
O sa fie foarte tare!!!! Dak s-ar organiza si niste drifturi pe plaja ar fii cel mai tare show posibil!!!!!!! :D

da ce super ar fi nu????????...cu skyjeturile sa faca pe plaja...eshti KO amice

felicitari ptr posibilul show desi ma indoiesc k va ieshi ceva

GRIGO 05-06-07 12:14

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
suuuuuuuuuuuupppppeeerrrrrrrr ....voi fi acolo cu siguranta .....

CT-07-APV 05-06-07 12:26

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Mult asteptatul eveniment este pe cale de a sosi. Au ajuns si evenimentele pe litoral. Daca aveti nevoie de ajutor cu orice spuneti si o sa adun o gasca sa facem ceva frumos. Voi fi prezent.

Lucian 05-06-07 12:34

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Quote:

Originally Posted by ROSSI 46 (Post 933972)
da ce super ar fi nu????????...cu skyjeturile sa faca pe plaja...eshti KO amice

felicitari ptr posibilul show desi ma indoiesc k va ieshi ceva

Te indoiesti pe motiv ca ? Tin sa mentionez ca am apreciat prezentele tale notabile la tuning show-urile de pana acum si evenimentele de acest gen. Implicarea ta si simpla ta prezenta au fost un punct forte .

TheBig_X 05-06-07 12:51

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Nu trebuie sa incepem deja cu certurile eu zic sa punem totzi osul si sa iasa ceva tare rau ce nu a mai fost pana acuma.

mae 05-06-07 13:29

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
asta unde vine presupun ca e pe litooral. chiar nu stiu???? cazarea .. care e treaba cu ea?

TheBig_X 05-06-07 13:30

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
este imediat dupa terminarea statziuni mamia, cazare eu zic ca este pentru toata lumea.

Xel'Naga 05-06-07 13:48

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
interesant ... foarte interesant :twisted: :rolleyes2

mark_uss 05-06-07 14:03

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
da o sa fie frumos tare ..CONSTANTA tre sa fie la inaltime .., jucam la noi pe teren.:))

sebaaa 05-06-07 14:03

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Quote:

Originally Posted by mae (Post 934079)
asta unde vine presupun ca e pe litooral. chiar nu stiu???? cazarea .. care e treaba cu ea?

cum zice si in anunt , este un complex pe plaja NAVODARI, numit HANUL PIRATILOR ..
eu nu inteleg cu intrarea cum se face.. ati zis cu bratari sau cva de genu de identificare .. asta pentru cei care stau acolo..(adik cazati in camping) dar daca vine cnv cu masina acolo , fiind cazat in alta statiune si vrea sa stea pe acolo o seara.. fara camping fara nik..doar sa se uite si eventual sa stea pe plaja cu restu lumii ..cat ar plati un asemenea individ... parcarea + o taxa de intrare,nu?

gavrila 05-06-07 14:21

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
ohhooo! baeram :D

viviesp 05-06-07 15:12

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Felicitari 4tuning, super idee.
Regret ca nu o sa pot fi alaturi de voi.
Distractie placuta.

Doctorul 05-06-07 15:20

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
presupun ca o sa vin si eu ... daca aveti nevoie de ajutor... va stau la dispozitie(pt. cei din afara constantei)

83-FBJ 05-06-07 16:20

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Felicitari 4tuning. Sunteti foarte tari. Pacat ca n-o sa fiu acolo.

13RvR 05-06-07 17:00

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Prevad un eveniment super reusit ca de obicei. Abia astept !:-)

cheder 05-06-07 20:27

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
1 Attachment(s)
care e faza cu bratarile????
...cred ca o sa fie batai pe ele

F_L_R 05-06-07 20:52

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
-Vom fi acolo....

YZF-PWR 05-06-07 21:21

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
va fi unul dintre cele mai reusite din Romania , include tot si se va sfarsi cu cel mai mare party de tuning si distractia pe plaja , constanta rullz , va asteptam!

TheBig_X 05-06-07 21:56

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Binentzeles ca va fii cel mai tare pentru ca s-a implicat si unul din cluburile din cta la organizarea acestui eveniment si unde sunt mai multzi puterea creste si ideile sunt mai multe.

NightClubRacer 05-06-07 21:58

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
super tare, deabia astept! ;) succes la organizare!

sTAILLL 05-06-07 22:08

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Si locatie?? nu prea am inteles :-s


All times are GMT +2. The time now is 09:26.

- Copyright 2026 4Tuning