![]() |
4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
1 Attachment(s)
|
Re: 4TuningFEVER 2007
:))))))
deabia astept sa speram ca nu o sa fie incidente neplacute se stie cat va fi intrarea,etc sau inca nu s-au stabilit?! |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Imi place k se organizeaza din ce in ce mai multe chestii de genu asta......!
keep it up;)!!! |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
unde?cum ?ce e?:Pva rog frumos spuneti`mi si mie despre ce e vb k am downl fisieru dar nu mi`l deschide imi treb adobe:D
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
17 Attachment(s)
uite aici informatiile in alt format
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
nice... abia astept
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
mersi frumos k ai postat.cred k o sa iasa ceva f.frumos si ink o data felicitari 4tuning!!!din pacate nu o sa fiu prezent:((dar totusi am sa vad poze si si filme:pP;)bafta in continuare;)
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
am citit si eu f frumos ash vrea sa stiu daca ma pot caza la una din vilele de acolo ? un ap cu o camera si cam ce pret are? ms mult
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
cat de mishto!!! deabia astept...aproape de casa :D
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Frumos frumos
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
super tare...in sfarsit un show tuning si in constanta ...sper sa fie la fel de multe masini ca si la bucuresti la 4tday..daca nu ami multe:)...aaa..dar ceva concursuri auto....ex burn-out , "drift" ...sau ceva de genu...se organizeaza.??..avetzi unde??
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
din ce in ce mai bine ....sper sa fie macar ca celelalte..poate particip si io la urmatorul :D
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
daca merge cineva de la craiova sa-mi dea si mie de stire daca are un loc liber in masina!!! asteptam niste preturi pt cazare intrare.... uhh abea astept
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
felictari ! super
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Frate, deci chiar incep sa se miste lucrurile pe la noi prin tara!!! Imi place!!!
Bafta! |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Se anunta a fi un eveniment grozav. Si dupa cate am citit cuprinde cam tot ce ar avea nevoie cineva ca sa se distreze.
Mult succes la organziare. |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
O sa fie foarte tare!!!! Dak s-ar organiza si niste drifturi pe plaja ar fii cel mai tare show posibil!!!!!!! :D
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
poate cu atv-ul:)).
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
felicitari ptr posibilul show desi ma indoiesc k va ieshi ceva |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
suuuuuuuuuuuupppppeeerrrrrrrr ....voi fi acolo cu siguranta .....
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Mult asteptatul eveniment este pe cale de a sosi. Au ajuns si evenimentele pe litoral. Daca aveti nevoie de ajutor cu orice spuneti si o sa adun o gasca sa facem ceva frumos. Voi fi prezent.
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Nu trebuie sa incepem deja cu certurile eu zic sa punem totzi osul si sa iasa ceva tare rau ce nu a mai fost pana acuma.
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
asta unde vine presupun ca e pe litooral. chiar nu stiu???? cazarea .. care e treaba cu ea?
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
este imediat dupa terminarea statziuni mamia, cazare eu zic ca este pentru toata lumea.
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
interesant ... foarte interesant :twisted: :rolleyes2
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
da o sa fie frumos tare ..CONSTANTA tre sa fie la inaltime .., jucam la noi pe teren.:))
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Quote:
eu nu inteleg cu intrarea cum se face.. ati zis cu bratari sau cva de genu de identificare .. asta pentru cei care stau acolo..(adik cazati in camping) dar daca vine cnv cu masina acolo , fiind cazat in alta statiune si vrea sa stea pe acolo o seara.. fara camping fara nik..doar sa se uite si eventual sa stea pe plaja cu restu lumii ..cat ar plati un asemenea individ... parcarea + o taxa de intrare,nu? |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
ohhooo! baeram :D
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Felicitari 4tuning, super idee.
Regret ca nu o sa pot fi alaturi de voi. Distractie placuta. |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
presupun ca o sa vin si eu ... daca aveti nevoie de ajutor... va stau la dispozitie(pt. cei din afara constantei)
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Felicitari 4tuning. Sunteti foarte tari. Pacat ca n-o sa fiu acolo.
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Prevad un eveniment super reusit ca de obicei. Abia astept !:-)
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
1 Attachment(s)
care e faza cu bratarile????
...cred ca o sa fie batai pe ele |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
-Vom fi acolo....
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
va fi unul dintre cele mai reusite din Romania , include tot si se va sfarsi cu cel mai mare party de tuning si distractia pe plaja , constanta rullz , va asteptam!
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Binentzeles ca va fii cel mai tare pentru ca s-a implicat si unul din cluburile din cta la organizarea acestui eveniment si unde sunt mai multzi puterea creste si ideile sunt mai multe.
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
super tare, deabia astept! ;) succes la organizare!
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Si locatie?? nu prea am inteles :-s
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:26. |
- Copyright 2026 4Tuning