Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Ytn (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/42709-ytn.html)

bitzucv9 01-06-07 20:31

Ytn
 
1 Attachment(s)
este un cielo din 97 .... modificari: evacuare + cateva la exterior(tunning8) )
asa arata cand am luato:P


erea urata de crapa asfaltu :twisted:

bitzucv9 01-06-07 20:32

Re: Ytn
 
sa pun cateva poze cu ea .... dupa ce am facut-o eu :D

bitzucv9 01-06-07 20:36

Re: Ytn
 
5 Attachment(s)
etapa I ... cateva modificari

bitzucv9 01-06-07 20:39

Re: Ytn
 
2 Attachment(s)
etapa a-II-a .... rectificari:P ( geamuri fumurii fata+spate si dungile schimbate)

bitzucv9 01-06-07 20:41

Re: Ytn
 
astept pareri bune sau rele ....









ms8)

tomita 01-06-07 20:41

Re: Ytn
 
superb cielo sa ai grija de el si fara accidente

bitzucv9 01-06-07 20:53

Re: Ytn
 
1 Attachment(s)
ms pt aprecieri tomita :D



bagai si un filmuletz 3GP ..... nu prea are claritate era filmat cu tel

bitzucv9 01-06-07 20:55

Re: Ytn
 
mai pun cateva poze cu masina cand aveam eleron ... dar nu mi-a placut si l-am dat jos:D

bitzucv9 01-06-07 21:05

Re: Ytn
 
5 Attachment(s)
astea sunt pozele.....

BGD_NNE 01-06-07 23:08

Re: Ytn
 
Frumoasa masina , sa ai parte de ea in continuare si fara evenimente.Mi se pare mie sau e cam cocotzata de cur ????

bitzucv9 01-06-07 23:11

Re: Ytn
 
ms pt aprecieri:P...... ti se pare:D nu este cocotzata:rolleyes2

Snapy_xxl 02-06-07 12:12

Re: Ytn
 
dungile sunt vopsite sau stickere?!

Snapy_xxl 02-06-07 12:13

Re: Ytn
 
app...misto masina...ai grija d ea....:D
_________________________
Imi scot masina-n ploaie sa se tuneze cand tuna!

DACIA-Wrc 02-06-07 16:15

Re: Ytn
 
da intr`o poze tamburi ti`s galbeni si in una rosii?
photoshop cumva?

bitzucv9 02-06-07 16:19

Re: Ytn
 
1 Attachment(s)
pt majoritatea vad ca photoshopu' e la moda........ prima data i-am avut galbeni si dupa catva timp i-am facut rosii. Mai fac si eu schimbari din cand in cand:D

DACIA-Wrc 02-06-07 16:23

Re: Ytn
 
da totusi ii ai vopsiti intr-o culoare sau doar pe calculator?
ca masina mea ii alba si acuma imi schimb discurile mi-am luat discuri de lada niva pentru jenti de 16 si le fac niste adaptari si nu stiu in ce culoare sa vopsesc etrierele fata-spate.
rosu nu arata rau, galben nu da prea bine dar nu arata rau nici asta
alb...nu stiu ce a zic, negru nu se vede.verde ii tiganie curata

bitzucv9 02-06-07 16:28

Re: Ytn
 
acum ii am rosii si etrieri si tamburii....
dar daca vresi sa iti faci o culoare frumoasa ... fatii verde fosforeshent .... sfatu' meu.... eu nu-i mai fac verzi pt ca am dat jantele ....:P
bafta multa

abl sa nici nu incerci:P ca te chinui degeaba.... si verde nu e tiganie pt ca tiganii nu stiu ce-i ala frumos .... :D

DACIA-Wrc 02-06-07 17:06

Re: Ytn
 
hehhe bine spus :P

vLLLad 06-06-07 19:11

Re: Ytn
 
Quote:

Originally Posted by bitzucv9 (Post 929501)
astea sunt pozele.....

spune-mi te rog...triplele au folii? sau dc sunt asa rosii? :-P

bitzucv9 06-06-07 19:40

Re: Ytn
 
triplele sunt facute cu photoshopul am vrut sa-i vad cum ii sta .... :P
o sa le fac .... doar daca reusest :D... ca e cam greu de pus folie pe ele

vLLLad 06-06-07 19:46

Re: Ytn
 
Quote:

Originally Posted by bitzucv9 (Post 936333)
triplele sunt facute cu photoshopul am vrut sa-i vad cum ii sta .... :P
o sa le fac .... doar daca reusest :D... ca e cam greu de pus folie pe ele

aham..ms...am mai vazut la cateva masini, si nu stiam ce e...:???:


All times are GMT +2. The time now is 21:47.

- Copyright 2026 4Tuning