![]() |
Ytn
1 Attachment(s)
este un cielo din 97 .... modificari: evacuare + cateva la exterior(tunning8) )
asa arata cand am luato:P erea urata de crapa asfaltu :twisted: |
Re: Ytn
sa pun cateva poze cu ea .... dupa ce am facut-o eu :D
|
Re: Ytn
5 Attachment(s)
etapa I ... cateva modificari
|
Re: Ytn
2 Attachment(s)
etapa a-II-a .... rectificari:P ( geamuri fumurii fata+spate si dungile schimbate)
|
Re: Ytn
astept pareri bune sau rele ....
ms8) |
Re: Ytn
superb cielo sa ai grija de el si fara accidente
|
Re: Ytn
1 Attachment(s)
ms pt aprecieri tomita :D
bagai si un filmuletz 3GP ..... nu prea are claritate era filmat cu tel |
Re: Ytn
mai pun cateva poze cu masina cand aveam eleron ... dar nu mi-a placut si l-am dat jos:D
|
Re: Ytn
5 Attachment(s)
astea sunt pozele.....
|
Re: Ytn
Frumoasa masina , sa ai parte de ea in continuare si fara evenimente.Mi se pare mie sau e cam cocotzata de cur ????
|
Re: Ytn
ms pt aprecieri:P...... ti se pare:D nu este cocotzata:rolleyes2
|
Re: Ytn
dungile sunt vopsite sau stickere?!
|
Re: Ytn
app...misto masina...ai grija d ea....:D
_________________________ Imi scot masina-n ploaie sa se tuneze cand tuna! |
Re: Ytn
da intr`o poze tamburi ti`s galbeni si in una rosii?
photoshop cumva? |
Re: Ytn
1 Attachment(s)
pt majoritatea vad ca photoshopu' e la moda........ prima data i-am avut galbeni si dupa catva timp i-am facut rosii. Mai fac si eu schimbari din cand in cand:D
|
Re: Ytn
da totusi ii ai vopsiti intr-o culoare sau doar pe calculator?
ca masina mea ii alba si acuma imi schimb discurile mi-am luat discuri de lada niva pentru jenti de 16 si le fac niste adaptari si nu stiu in ce culoare sa vopsesc etrierele fata-spate. rosu nu arata rau, galben nu da prea bine dar nu arata rau nici asta alb...nu stiu ce a zic, negru nu se vede.verde ii tiganie curata |
Re: Ytn
acum ii am rosii si etrieri si tamburii....
dar daca vresi sa iti faci o culoare frumoasa ... fatii verde fosforeshent .... sfatu' meu.... eu nu-i mai fac verzi pt ca am dat jantele ....:P bafta multa abl sa nici nu incerci:P ca te chinui degeaba.... si verde nu e tiganie pt ca tiganii nu stiu ce-i ala frumos .... :D |
Re: Ytn
hehhe bine spus :P
|
Re: Ytn
Quote:
|
Re: Ytn
triplele sunt facute cu photoshopul am vrut sa-i vad cum ii sta .... :P
o sa le fac .... doar daca reusest :D... ca e cam greu de pus folie pe ele |
Re: Ytn
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:47. |
- Copyright 2026 4Tuning