Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Antrenament pt. startul la liniute (viteza de reactie :) ) (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/4225-antrenament-pt-startul-liniute-viteza-reactie.html)

iasi_drifter 22-03-05 01:31

Antrenament pt. startul la liniute (viteza de reactie :) )
 
1 Attachment(s)
http://www.starterupsteve.com/swf/re...testsheep.html

Cel mai bun timp pe care l-am scos a fost 1.25 (foto). La a4a oaie am clipit :(
Puneti si voi snapshoturi reale nu modificate in Photoshop sau Paint ;)
Sa puneti si cu oile sa se vada. O sa pun si eu de acum.
Sa vedem care trece primul de Bobbing Bobcat :)

blazeyblaze 22-03-05 04:06

1 Attachment(s)
ah well

road_menace 22-03-05 06:25

2 Attachment(s)
inca mai exersez :D

COObra 22-03-05 08:00

1 Attachment(s)
0.174 8)

Psycho 22-03-05 08:41

1 Attachment(s)
eu -> bobing nush ce draq

ZerO_CooL 22-03-05 08:54

0.1514 si am trecut la Rocketing rabbit. Dar ma chinui de juma de ora sa pun poza si nu reusesc...

Hazbulatov 22-03-05 09:09

1 Attachment(s)
Si eu SI eu vin cu poza

bogdan 22-03-05 09:16

1 Attachment(s)
si io

iasi_drifter 22-03-05 10:35

2 Attachment(s)
si eu cu racheta

iasi_drifter 22-03-05 13:47

1 Attachment(s)
nou record personal: 0.1888

sa vedem daca reuseste cineva turbocharged cheetah :)

Spot 22-03-05 15:34

2 Attachment(s)
ete-ma si pe mine

B|shOp-VR6 22-03-05 17:02

1 Attachment(s)
Ce ziceti.. mai face vreunul cum am facut la incercarea 3? 8)

B|shOp-VR6 22-03-05 17:08

Upss.. mai era unul.. nu vazusem :oops:

luca 22-03-05 19:51

1 Attachment(s)
Baieti nu stiu cum sa va spun dar daca mai reuseste cineva sa faca ce am facut eu cu ultima oaie (timpul scos, nu va ganditi la prosti, ai draku) :lol: :lol: e tare.

Sc0OTeR 22-03-05 21:23

1 Attachment(s)
Ce e asa greu :?: , am reusit de 2 ori in 2 ture diferite :roll: :arrow:

iasi_drifter 22-03-05 23:57

Scooter, Psycho: un jpg nu e un bmp redenumit ci e un bmp comprimat.
uitati-va si voi ca postati fisiere de 2 MB pe cand ceilalti postam fisiere de 100 KB (deci de 20 de ori mai mici).
conversia (comprimarea) unui bmp se poate face de cexemplu in MS Paint
deschizi bmp-ul in Paint si il salvezi ca jpg. Cine spilu meu sta sa descarce un print screen de 2 mb?

Psycho 22-03-05 23:59

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"luca\"
Baieti nu stiu cum sa va spun dar daca mai reuseste cineva sa faca ce am facut eu cu ultima oaie (timpul scos, nu va ganditi la prosti, ai draku) :lol: :lol: e tare.


suntetzi cu capu ... hahaah la 000 .. tu ai coduri mah !!

iasi_drifter 23-03-05 00:01

1 Attachment(s)
nu e nici o mandrie sa scoti 0.0000. reusesti asta doar cand dai click din greseala

shadow 23-03-05 12:49

1 Attachment(s)
Trebuie doar sa anticipezi momentul!!!

HolySoul 28-03-05 01:04

1 Attachment(s)
rocketing rabbit e imposibil turbo charged sa ajungi . Parerea mea

iasi_drifter 28-03-05 02:44

ce e atasamentul asta?
doc de 7 mb :?:

darkager 28-03-05 09:25

1 Attachment(s)
:oops: :oops:

mihutz_b 28-03-05 11:41

1 Attachment(s)
Mmm, am de exersat, ca dovada penalizarile.
Iata unul din primele teste:

Ciro_zel 28-03-05 22:49

1 Attachment(s)
0.079 :yikes: ...hmm...wtf...e gresit jocu..no way nu reactionam asa repede :lol: ..cred ca eram :drunk:

Adryx 01-04-05 01:01

1 Attachment(s)
LoL..atat pot la ora asta...

florin_cars 01-04-05 12:52

1 Attachment(s)
da greu mai e :lol:

pun pariu k cine ia la bord ceva bate recordurile :twisted:

madfish 06-04-05 16:04

ale dreq oi .. scapa de mine .... eh oricum am facut ala bobling .... :roll:

Grecu 07-04-05 14:25

0.24

the_mav 07-04-05 15:07

1 Attachment(s)
:wink:

KoKozula 12-04-05 17:36

1 Attachment(s)
yee ... an average of 0.1682 ....

alex_maxx 12-04-05 19:09

1 Attachment(s)
0.123
0.124

..a scos cineva mai bine k la ce m-am uitat eu era peste timpul meu!

alex_maxx 12-04-05 19:12

1 Attachment(s)
...mai putin ca asta sigur nu ati facut !! RECORD!! 0.069 :peace:

Grecu 12-04-05 22:18

Bravo :!:

Grecu 12-04-05 22:19

0.12 dar nu am poza

iasi_drifter 12-04-05 22:31

repet:
un jpg nu e un bmp redenumit ci e un bmp comprimat.
uitati-va si voi ca postati fisiere de 2 MB pe cand ceilalti postam fisiere de 100 KB (deci de 20 de ori mai mici).
conversia (comprimarea) unui bmp se poate face de exemplu in MS Paint
deschizi bmp-ul in Paint si il salvezi ca jpg.

4wheels 14-04-05 22:46

2 Attachment(s)
cel mai bun timp de reactie al meu 0.057

4wheels 14-04-05 22:47

...cred ca l-am intrecut pe alex_maxx

alexutzu 15-04-05 23:32

0.351 din partea mea

mai exersez sa vedem ce iese

Edd 17-05-05 19:07

uite si eu
 
..asta e al meu..am facut si eu 0000 dar celelalte erau cu 3.0 :lol: :lol: :lol: :lol: http://img272.echo.cx/img272/1367/score7xz.jpg


All times are GMT +2. The time now is 01:04.

- Copyright 2026 4Tuning