![]() |
Antrenament pt. startul la liniute (viteza de reactie :) )
1 Attachment(s)
http://www.starterupsteve.com/swf/re...testsheep.html
Cel mai bun timp pe care l-am scos a fost 1.25 (foto). La a4a oaie am clipit :( Puneti si voi snapshoturi reale nu modificate in Photoshop sau Paint ;) Sa puneti si cu oile sa se vada. O sa pun si eu de acum. Sa vedem care trece primul de Bobbing Bobcat :) |
1 Attachment(s)
ah well
|
2 Attachment(s)
inca mai exersez :D
|
1 Attachment(s)
0.174 8)
|
1 Attachment(s)
eu -> bobing nush ce draq
|
0.1514 si am trecut la Rocketing rabbit. Dar ma chinui de juma de ora sa pun poza si nu reusesc...
|
1 Attachment(s)
Si eu SI eu vin cu poza
|
1 Attachment(s)
si io
|
2 Attachment(s)
si eu cu racheta
|
1 Attachment(s)
nou record personal: 0.1888
sa vedem daca reuseste cineva turbocharged cheetah :) |
2 Attachment(s)
ete-ma si pe mine
|
1 Attachment(s)
Ce ziceti.. mai face vreunul cum am facut la incercarea 3? 8)
|
Upss.. mai era unul.. nu vazusem :oops:
|
1 Attachment(s)
Baieti nu stiu cum sa va spun dar daca mai reuseste cineva sa faca ce am facut eu cu ultima oaie (timpul scos, nu va ganditi la prosti, ai draku) :lol: :lol: e tare.
|
1 Attachment(s)
Ce e asa greu :?: , am reusit de 2 ori in 2 ture diferite :roll: :arrow:
|
Scooter, Psycho: un jpg nu e un bmp redenumit ci e un bmp comprimat.
uitati-va si voi ca postati fisiere de 2 MB pe cand ceilalti postam fisiere de 100 KB (deci de 20 de ori mai mici). conversia (comprimarea) unui bmp se poate face de cexemplu in MS Paint deschizi bmp-ul in Paint si il salvezi ca jpg. Cine spilu meu sta sa descarce un print screen de 2 mb? |
Re:
Quote:
suntetzi cu capu ... hahaah la 000 .. tu ai coduri mah !! |
1 Attachment(s)
nu e nici o mandrie sa scoti 0.0000. reusesti asta doar cand dai click din greseala
|
1 Attachment(s)
Trebuie doar sa anticipezi momentul!!!
|
1 Attachment(s)
rocketing rabbit e imposibil turbo charged sa ajungi . Parerea mea
|
ce e atasamentul asta?
doc de 7 mb :?: |
1 Attachment(s)
:oops: :oops:
|
1 Attachment(s)
Mmm, am de exersat, ca dovada penalizarile.
Iata unul din primele teste: |
1 Attachment(s)
0.079 :yikes: ...hmm...wtf...e gresit jocu..no way nu reactionam asa repede :lol: ..cred ca eram :drunk:
|
1 Attachment(s)
LoL..atat pot la ora asta...
|
1 Attachment(s)
da greu mai e :lol:
pun pariu k cine ia la bord ceva bate recordurile :twisted: |
ale dreq oi .. scapa de mine .... eh oricum am facut ala bobling .... :roll:
|
0.24
|
1 Attachment(s)
:wink:
|
1 Attachment(s)
yee ... an average of 0.1682 ....
|
1 Attachment(s)
0.123
0.124 ..a scos cineva mai bine k la ce m-am uitat eu era peste timpul meu! |
1 Attachment(s)
...mai putin ca asta sigur nu ati facut !! RECORD!! 0.069 :peace:
|
Bravo :!:
|
0.12 dar nu am poza
|
repet:
un jpg nu e un bmp redenumit ci e un bmp comprimat. uitati-va si voi ca postati fisiere de 2 MB pe cand ceilalti postam fisiere de 100 KB (deci de 20 de ori mai mici). conversia (comprimarea) unui bmp se poate face de exemplu in MS Paint deschizi bmp-ul in Paint si il salvezi ca jpg. |
2 Attachment(s)
cel mai bun timp de reactie al meu 0.057
|
...cred ca l-am intrecut pe alex_maxx
|
0.351 din partea mea
mai exersez sa vedem ce iese |
uite si eu
..asta e al meu..am facut si eu 0000 dar celelalte erau cu 3.0 :lol: :lol: :lol: :lol: http://img272.echo.cx/img272/1367/score7xz.jpg
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:04. |
- Copyright 2026 4Tuning