Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   cumpar auto dupa 2000 (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/41309-cumpar-auto-2000-a.html)

giubau_v8 16-05-07 11:43

cumpar auto dupa 2000
 
cumpar autoturism 4 sau 5 usi, an 2000+, preferabil motorina dar nu neaparat, berlina, hatchback, break
ofer maxim 7000 eur...sariti cu oferte :D

[ A l i n ]™ 2006 16-05-07 12:51

Re: cumpar auto dupa 2000
 
salut...am un Ford Fusion din 2004, 1.6 benzina, 100cp, AC, oglinzi incalzite si electrice, geamuri electrice...etc ..

giubau_v8 16-05-07 12:55

Re: cumpar auto dupa 2000
 
Quote:

Originally Posted by [ A l i n ]™ 2006 (Post 904068)
salut...am un Ford Fusion din 2004, 1.6 benzina, 100cp, AC, oglinzi incalzite si electrice, geamuri electrice...etc ..


cati bani? o poza ceva ai si tu cu masina?

[ A l i n ]™ 2006 16-05-07 12:59

Re: cumpar auto dupa 2000
 
vezi k ai PM, si un link acolo cu mai multe date si poze

giubau_v8 18-05-07 19:40

Re: cumpar auto dupa 2000
 
ASTEPT OFERTE...NU VREA NIMENI SA ISI VANDA MASINA ? :p

giubau_v8 20-05-07 18:06

Re: cumpar auto dupa 2000
 
cumpar.....oferte bune astept

giubau_v8 23-05-07 12:49

Re: cumpar auto dupa 2000
 
cumpar..........

syncron 23-05-07 21:04

Re: cumpar auto dupa 2000
 
3 Attachment(s)
an 2000 sfarsit ac 2 air bag 1.2 16v 80 cp geamuri alarma directie asistata itp cas stare super 5500 e 0723889623 consum afara la 140 5,2 cu proba in oras 6 6,5

lagdryan v6 28-05-07 20:59

Re: cumpar auto dupa 2000
 
Quote:

Originally Posted by giubau_v8 (Post 903957)
cumpar autoturism 4 sau 5 usi, an 2000+, preferabil motorina dar nu neaparat, berlina, hatchback, break
ofer maxim 7000 eur...sariti cu oferte :D

clio symbol 2003 1,5 dci 1airbag,aer conditionat 6700euro

giubau_v8 02-06-07 20:50

Re: cumpar auto dupa 2000
 
cumpar golf 4 sau astra g...astept oferte rezonabile

Eskilsson 03-06-07 15:48

Re: cumpar auto dupa 2000
 
salut, asa ceva te intereseaza: https://forum.4tuning.ro/showthread.p...highlight=bora

ultimul pret 9.000 eur!
astept un semn din partea ta pe pm/ym/tel!
bafta!

giubau_v8 03-06-07 21:49

Re: cumpar auto dupa 2000
 
multam pt oferta...da eu am zis mai sus...maxim 7000 de euro am de oferit:(

alinneagoe 11-06-07 01:37

Re: cumpar auto dupa 2000
 
saxo. 5 usi. daca te intereseaza da-mi un semn si iti dau detalii si poze. bafta!

Eskilsson 11-06-07 09:25

Re: cumpar auto dupa 2000
 
Quote:

Originally Posted by giubau_v8 (Post 931996)
multam pt oferta...da eu am zis mai sus...maxim 7000 de euro am de oferit:(

salut! daca mai faci rost de restul de bani...let me know!
multa bafta !!!

Caius TM 11-06-07 19:34

Re: cumpar auto dupa 2000
 
astra g; 2.0 16v DTI din 2000, 2usi, rosu, 6800euro ;)

giubau_v8 18-06-07 17:22

Re: cumpar auto dupa 2000
 
alte oferte? masini in 4 usi dupa 2000? eventual 99 daca e golf 4?
golf4,astra, corsa, hyundai accent,ford fiesta....cam astea sunt masinile care m-ar incanta

giubau_v8 25-06-07 16:30

Re: cumpar auto dupa 2000
 
astept oferte rezonabile...masina buna pe bani putini :D

RDi L 12-09-07 12:03

Re: cumpar auto dupa 2000
 
Alfa Romeo 147
TwinSpark

Motor 1.6 16v, 120cp, an 04.2002
113200km,jante aliaj originale
cutie manuala5+1,computer de bord
faruri reglabile electric din interior
geamuri electrice,oglinzi electrice
servo-directie,abs,srs,asr
clima(A/C)
volan reglabil pe inaltime,10 airbag
scaun sofer reglabil pe inaltime si
lombar,Cd-player Pioneer
inchidere centralizata cu deschidere portbagaj din cheie
piele de culoare crem
cotiera centrala imbracata piele
In caz de vanzare bonus 4 genti originale Alfa cu anvelope
Pret: 7200 usor negociabil.
0731178338 0788156218

unukmine 16-09-07 20:36

Re: cumpar auto dupa 2000
 
4 Attachment(s)
am un hyundai getz 2005,51.000km,geamuri,oglinziel,5 jante al,4airbag.....7700euro 0741770775

unukmine 16-09-07 20:38

Re: cumpar auto dupa 2000
 
scuze..... 1.5 crdi 4%-5.5% ....diesel 80cp

66NFS 16-09-07 21:01

Re: cumpar auto dupa 2000
 
uite asa ceva pret discutabil.........
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/51409-wv-polo-2001-a.html

giubau_v8 16-09-07 23:57

Re: cumpar auto dupa 2000
 
rog un moderator sa inchida topicul....am luat alta masina si uitasem de topicul acesta
bafta la vanzare ofertantilor


All times are GMT +2. The time now is 22:31.

- Copyright 2026 4Tuning