![]() |
Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
3 Attachment(s)
Am facut acest thread fiindca am gasit intamplator ceva poze cu viitorul golf variant. Mi s-a parut o idee buna avand in vedere popu laritatea golfului, si mai ales variant la golf 4...spuneti-ne parerile voastre despre noul golf variant, postati poze, informatii, idei
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
1 Attachment(s)
O poza si de la mine cu Golful Variant la Geneva Motorshow
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
nu stiu ce sa zic.cam aiurea.
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
Nu-mi plac break-urile in general...
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
nu stiu ce au patit cei de la VW...mie Passat Variant mi se pare o bijuterie...e foarte frumos...insa la golf am impresia ca au gresit cu ceva, judecand dupa spatele masinii...
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
spatele e chiar oribil
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
interiorul -dupa poza de mai sus arata f bine- designul exterior nu te surprinde cu nimic , ceva nou farurile spate care-s t integrate aiurea aducand un pic cu cele de la tuareg.
cu toate astea ...masina e chiar misto. |
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
stopurile sunt chiar penale...
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
Stopurile am impresia ca aduc mai mult a FOX...insa nu imi place deloc din spate masina...si forma hayonului parca imi aduce putin a Ford Focus
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
botul masini il stim foarte mult dar dupa parerea mea spatele este total gresit, conceput strimb
care nu da un ton masinu tocmai bun........etc |
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
Tare as vrea sa stiu ce a tras inainte ala care a desenat masina asta,sincer va spun sunt fan inrait VW dar parca nimic din ce face VW nu mai imi place asa cum imi placeau modelele mai vechi.
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
Daca nu ar fi poza 2, masina ar fi super:lol: lasa...oricum vom vedea daca are succes la vanzari...
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
A iesit o masina urata :x
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
ooo, nuuu :(( ssangyong !!! :((
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
2ce spate infect arata ca o asiatica ieftina
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
-spatele este de-a dreptul ORIBIL
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
urat cu draci dricul
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
iiiiiiiiih iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiih groaznica e >:P daca o vad pe strada intru in ea :boxing: :boxing:
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
Arata groaznic spatele. Ce dracu' au patit design-erii de la VW?
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
parca in film nu il mai vad asa urat de spate....
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
e groaznic spatele, dar nici fata nu prea frumoasa..
cred ca priectantii au visat ceva urat de au desenat oribilitura asta!?:rolleyes2 |
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
Exterior varza. Dar interior imi place :)
Nu prea inteleg cum au putut sa faca astea de la WV o masina chiar asa de urata.... cred ca au visat putin prea mult.. |
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
-sunt curios la ce preturi o sa fie ......
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
sincer sa fiu , nu imi place spatele in rest totul OK .
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
Stopurile aduc putin la forma cu Lexus IS Sportcross
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
foarte frumoasa
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
fata de golful break precedent.........in interior se obseva o schimbare radicala....
cat despre exterior...era mai frumos(dak se poate zice asa) golf 4 variant.... |
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
Quote:
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
Pai de la golf4 mie mi se par cam rotunjite......cam feminine.....parerea mea!!!!:)
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
in 4 -5 ani o sa fie plin vitanul de modelul asta:d
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
sunt mare fan wv ... dar spatele la aceasta masina ma dezamagit...ma tot uit si nu imi vine sa cred...in rest este ok:?: :D
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
am vazut live masina,arata ok....
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
adevarul e ca live masina arata chiar bine, imi place...e de-a dreptul frumos:) dar gusturile difera...
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
live sau in poze... tot nasol arata... mult mai bine realizat g4 variant...
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
nu ma asteptam sa iasa asa urat noul golf variant.....
spatele ala strica tot.... dezamagire:???: :???: |
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
Desi nu sunt fan Variant imi place.:-)
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
:((((( naspa
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
cel mai urat VW din ultimii ani... :sad:
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
spatele ma duce cu gandul la un avensis
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:41. |
- Copyright 2026 4Tuning