Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini de serie (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie.html)
-   -   Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie/41287-noul-volkswagen-golf-variant-pareri-poze-discutii.html)

Korne 15-05-07 23:52

Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
3 Attachment(s)
Am facut acest thread fiindca am gasit intamplator ceva poze cu viitorul golf variant. Mi s-a parut o idee buna avand in vedere popu laritatea golfului, si mai ales variant la golf 4...spuneti-ne parerile voastre despre noul golf variant, postati poze, informatii, idei

feryboy 16-05-07 00:20

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
1 Attachment(s)
O poza si de la mine cu Golful Variant la Geneva Motorshow

AR33COP 17-05-07 08:41

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
nu stiu ce sa zic.cam aiurea.

Pro-Racer 17-05-07 14:17

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
Nu-mi plac break-urile in general...

Korne 17-05-07 16:18

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
nu stiu ce au patit cei de la VW...mie Passat Variant mi se pare o bijuterie...e foarte frumos...insa la golf am impresia ca au gresit cu ceva, judecand dupa spatele masinii...

br01tim 17-05-07 16:22

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
spatele e chiar oribil

DANger design 17-05-07 22:16

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
interiorul -dupa poza de mai sus arata f bine- designul exterior nu te surprinde cu nimic , ceva nou farurile spate care-s t integrate aiurea aducand un pic cu cele de la tuareg.
cu toate astea ...masina e chiar misto.

attila 17-05-07 22:33

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
stopurile sunt chiar penale...

Korne 17-05-07 22:34

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
Stopurile am impresia ca aduc mai mult a FOX...insa nu imi place deloc din spate masina...si forma hayonului parca imi aduce putin a Ford Focus

FIGHET 18-05-07 00:50

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
botul masini il stim foarte mult dar dupa parerea mea spatele este total gresit, conceput strimb
care nu da un ton masinu tocmai bun........etc

Ayanu 18-05-07 03:32

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
Tare as vrea sa stiu ce a tras inainte ala care a desenat masina asta,sincer va spun sunt fan inrait VW dar parca nimic din ce face VW nu mai imi place asa cum imi placeau modelele mai vechi.

Korne 18-05-07 18:37

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
Daca nu ar fi poza 2, masina ar fi super:lol: lasa...oricum vom vedea daca are succes la vanzari...

florentin84 18-05-07 18:56

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
A iesit o masina urata :x

Dripci 19-05-07 00:12

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
ooo, nuuu :(( ssangyong !!! :((

B-87-CTE 19-05-07 03:47

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
2ce spate infect arata ca o asiatica ieftina

DrDMX 19-05-07 11:51

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
-spatele este de-a dreptul ORIBIL

Cosmin255 20-05-07 14:34

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
urat cu draci dricul

22VIN 20-05-07 14:41

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
iiiiiiiiih iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiih groaznica e >:P daca o vad pe strada intru in ea :boxing: :boxing:

HMiller 20-05-07 20:54

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
Arata groaznic spatele. Ce dracu' au patit design-erii de la VW?

boy_wonder 21-05-07 19:18

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
https://www.youtube.com/watch?v=W_ufrlAampU

Korne 21-05-07 19:44

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
parca in film nu il mai vad asa urat de spate....

mph/km/h 22-05-07 01:12

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
e groaznic spatele, dar nici fata nu prea frumoasa..
cred ca priectantii au visat ceva urat de au desenat oribilitura asta!?:rolleyes2

wasted 29-05-07 15:47

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
Exterior varza. Dar interior imi place :)
Nu prea inteleg cum au putut sa faca astea de la WV o masina chiar asa de urata.... cred ca au visat putin prea mult..

DrDMX 29-05-07 19:44

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
-sunt curios la ce preturi o sa fie ......

Florin_Tei 30-05-07 19:01

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
sincer sa fiu , nu imi place spatele in rest totul OK .

xxdadixx 30-05-07 19:38

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
Stopurile aduc putin la forma cu Lexus IS Sportcross

cosmin_cosmin_1 31-05-07 08:37

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
foarte frumoasa

wolf42003 03-06-07 21:51

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
fata de golful break precedent.........in interior se obseva o schimbare radicala....
cat despre exterior...era mai frumos(dak se poate zice asa) golf 4 variant....

mihai.ghetto 03-06-07 22:02

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
Quote:

Originally Posted by Florin_Tei (Post 925994)
sincer sa fiu , nu imi place spatele in rest totul OK .

pai da, pentru ca din fata e golfu care il stim toti. deci tot ce-i schimbat e spatele... daca ala a iesit prost, toata masina e urata

Marian_st 10-06-07 01:40

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
Pai de la golf4 mie mi se par cam rotunjite......cam feminine.....parerea mea!!!!:)

B-87-CTE 10-06-07 20:14

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
in 4 -5 ani o sa fie plin vitanul de modelul asta:d

VALI27 07-10-07 18:13

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
sunt mare fan wv ... dar spatele la aceasta masina ma dezamagit...ma tot uit si nu imi vine sa cred...in rest este ok:?: :D

B-87-CTE 07-10-07 18:20

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
am vazut live masina,arata ok....

Korne 07-10-07 21:35

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
adevarul e ca live masina arata chiar bine, imi place...e de-a dreptul frumos:) dar gusturile difera...

22VIN 08-10-07 15:36

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
live sau in poze... tot nasol arata... mult mai bine realizat g4 variant...

Cabbano 10-10-07 22:51

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
nu ma asteptam sa iasa asa urat noul golf variant.....
spatele ala strica tot....
dezamagire:???: :???:

Rasputin 12-10-07 14:38

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
Desi nu sunt fan Variant imi place.:-)

gabyucl 15-10-07 14:26

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
:((((( naspa

MyKeY_CooL 21-10-07 16:47

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
cel mai urat VW din ultimii ani... :sad:

Tonnyb 21-10-07 22:06

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
spatele ma duce cu gandul la un avensis


All times are GMT +2. The time now is 15:41.

- Copyright 2026 4Tuning