![]() |
Vand volan MOMO Millenium Evo
2 Attachment(s)
Vand volan MOMO Millenium Evo 320mm,90euro neg.,nou, MOMO Trek 350mm,albastru,80euro.0724875343 Cristi.
|
Esti din Buc???
Daca da, ma intereseaza si pe mine Milleniumul |
un pret? la cel din a 2-a poza.....
|
Pretul e trecut acolo.Si,apropo,sint tot din Arad.
|
pai beton.,...te sun maine se ne intalnim sa vad momo ala.... e bine?
|
la ce pret e milleniumul?PLS!
|
90euro.Peste 200 euro la MOMO.
|
Mai am si alte modele:modele:Race-300-350mm->55-65euro;Commando-320-350mm(rosu-albastru-negru)->60-80euro;Trek-350mm->80euro;Millenium-320-350mm->80-100euro.Pernite de centuri-rosu-negru-galben->8euro/pereche;set schimbator+piele->30euro.
|
1 Attachment(s)
Pui si tu niste poze, capete de schimbator, ai ??
|
www.momo.it,le gasitzi pe toate!
|
3 Attachment(s)
la ce pret sunt scimbatorele astea (cele din poza mica)
|
MOMO RAPTOR ALCANTARA + husa de rigoare ai?
Multzam!! |
Volan MOMO Millenium, nu millenium evo, ai???
Daca da, la ce pret??? |
pe mine m-ar interesa volanele de sus din prima imagine unu rosu... cam la ce pret... :???
|
.
pt clientii din bucuresti care ar fi modalitatile de plata/delivery?
m-ar interesa un milenium (primu model) intra si butuc/flansa in pretul asta? |
d
nu raspunde nimeni la nr ala de telefon
vreau neaparat un momo milenium,un knob f16 evo sau raptor cu piele neagra si o frana de mana fara insertie. |
Vreau si eu pe rosu. Ai asa ceva?
Daca da cum vrei sa procedam cu banii si livrarea? Eu sunt din Suceava. |
daca nu mai ai trek vreau milenium.
|
La ce pret e Momo Team?
In pret intra si butucul si tot ce trebuie...eu numai sa il montez??? |
1 Attachment(s)
280mm (11'') * Typ D28
|
.
daca vreti sa cumparati insistati la nr respectiv... omu nu mai intra pe forum.
|
Care este numaru ????
|
doooohhh 0724875343
|
Cand v-am zis ca va dau volane cu 60 euro (mai multe modele) nu v-a trebuit la nimeni...
|
Pai na...si acum nu ne mai dai???K nu prea am inteles postul.
Deci pret 60euro?Ai?Cum putem cumpara? |
Pana la urma mai ai sau nu???
|
Mai vinde cineva un volan ?
|
Re: Vand volan MOMO Millenium Evo
milenium evo e belea.. l-am vazut pe un evo 8
cum as putea sa pun unul pe Supernova? sau... ce modele de MOMO merg puse pe supernova? |
| All times are GMT +2. The time now is 19:57. |
- Copyright 2026 4Tuning