Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Interior (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior.html)
-   -   Vand volan MOMO Millenium Evo (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior/4119-vand-volan-momo-millenium-evo.html)

Alufelgen 15-03-05 05:23

Vand volan MOMO Millenium Evo
 
2 Attachment(s)
Vand volan MOMO Millenium Evo 320mm,90euro neg.,nou, MOMO Trek 350mm,albastru,80euro.0724875343 Cristi.

shadow 15-03-05 08:40

Esti din Buc???
Daca da, ma intereseaza si pe mine Milleniumul

aR99bMw 15-03-05 16:21

un pret? la cel din a 2-a poza.....

Alufelgen 15-03-05 19:34

Pretul e trecut acolo.Si,apropo,sint tot din Arad.

aR99bMw 15-03-05 20:06

pai beton.,...te sun maine se ne intalnim sa vad momo ala.... e bine?

cristi_ubs 17-03-05 13:03

la ce pret e milleniumul?PLS!

Alufelgen 17-03-05 19:43

90euro.Peste 200 euro la MOMO.

Alufelgen 21-03-05 05:51

Mai am si alte modele:modele:Race-300-350mm->55-65euro;Commando-320-350mm(rosu-albastru-negru)->60-80euro;Trek-350mm->80euro;Millenium-320-350mm->80-100euro.Pernite de centuri-rosu-negru-galben->8euro/pereche;set schimbator+piele->30euro.

Hazbulatov 21-03-05 09:44

1 Attachment(s)
Pui si tu niste poze, capete de schimbator, ai ??

Alufelgen 22-03-05 19:09

www.momo.it,le gasitzi pe toate!

Hazbulatov 23-03-05 10:30

3 Attachment(s)
la ce pret sunt scimbatorele astea (cele din poza mica)

dogarel 23-03-05 11:06

MOMO RAPTOR ALCANTARA + husa de rigoare ai?
Multzam!!

shadow 06-04-05 13:51

Volan MOMO Millenium, nu millenium evo, ai???
Daca da, la ce pret???

Fixius 06-04-05 22:25

pe mine m-ar interesa volanele de sus din prima imagine unu rosu... cam la ce pret... :???

beck 08-04-05 03:12

.
 
pt clientii din bucuresti care ar fi modalitatile de plata/delivery?

m-ar interesa un milenium (primu model)

intra si butuc/flansa in pretul asta?

beck 16-05-05 00:11

d
 
nu raspunde nimeni la nr ala de telefon

vreau neaparat un momo milenium,un knob f16 evo sau raptor cu piele neagra si o frana de mana fara insertie.

SV-05-YBG 19-05-05 09:23

Vreau si eu pe rosu. Ai asa ceva?

Daca da cum vrei sa procedam cu banii si livrarea? Eu sunt din Suceava.

SV-05-YBG 19-05-05 09:24

daca nu mai ai trek vreau milenium.

TM-84-DMX 19-05-05 17:11

La ce pret e Momo Team?
In pret intra si butucul si tot ce trebuie...eu numai sa il montez???

TM-84-DMX 19-05-05 17:13

1 Attachment(s)
280mm (11'') * Typ D28

beck 19-05-05 23:48

.
 
daca vreti sa cumparati insistati la nr respectiv... omu nu mai intra pe forum.

Heparu_Boy 20-05-05 17:00

Care este numaru ????

Gabi_323i 20-05-05 17:37

doooohhh 0724875343

vortex80 24-05-05 09:42

Cand v-am zis ca va dau volane cu 60 euro (mai multe modele) nu v-a trebuit la nimeni...

TM-84-DMX 24-05-05 16:09

Pai na...si acum nu ne mai dai???K nu prea am inteles postul.
Deci pret 60euro?Ai?Cum putem cumpara?

shadow 24-05-05 18:35

Pana la urma mai ai sau nu???

Lucian 09-08-05 10:11

Mai vinde cineva un volan ?

cristi7c 18-07-07 13:47

Re: Vand volan MOMO Millenium Evo
 
milenium evo e belea.. l-am vazut pe un evo 8

cum as putea sa pun unul pe Supernova?
sau... ce modele de MOMO merg puse pe supernova?


All times are GMT +2. The time now is 19:57.

- Copyright 2026 4Tuning