Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Botosani (https://forum.4tuning.ro/107-botosani.html)
-   -   Masini tunate de la noi din tara (https://forum.4tuning.ro/107-botosani/40990-masini-tunate-tara.html)

vLLLad 12-05-07 15:38

Masini tunate de la noi din tara
 
haideti sa punem niste masini adevarate de pe la noi, din tara :-P

vLLLad 12-05-07 15:41

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
5 Attachment(s)
o sa incep eo cu o masinutza "ADEVARATA" :shock:

vLLLad 12-05-07 15:48

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
5 Attachment(s)
inca una :shock:

vLLLad 12-05-07 15:57

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
10 Attachment(s)
cateva :-P

allyn 12-05-07 17:24

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
nice
mai multe nu ai
?

siminelsimi 12-05-07 17:25

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
ce tzava e cayennul :D am sa caut si eu ce am prin calc si pun aici

vLLLad 12-05-07 17:29

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
3 Attachment(s)
da , alin ia de aci :D

vLLLad 12-05-07 17:31

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
3 Attachment(s)
de Leon, ce ziceti?

vLLLad 12-05-07 17:33

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
4 Attachment(s)
altele :-P

ESPinoza 13-05-07 19:57

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
9 Attachment(s)
hai ca va pun si eu cate una :)

vLLLad 13-05-07 19:59

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Quote:

Originally Posted by ESPinoza (Post 899182)
hai ca va pun si eu cate una :)

mda....fromoase :shock:

vLLLad 13-05-07 20:02

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
4 Attachment(s)
ce ziceti? de astea ? :-P

ESPinoza 13-05-07 20:08

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
10 Attachment(s)
imi spunetzi daca mai vretzi :)

keemo 13-05-07 20:12

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
4 Attachment(s)
avem si noi cateva masini tunate :D

ZBENG 13-05-07 20:44

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
10 Attachment(s)
Cateva poze , sunt unele masini care nu intra in categoria 'tunate' , dar is 'simpatice' :)

vLLLad 14-05-07 01:42

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
10 Attachment(s)
inca cateva :-P

vLLLad 14-05-07 01:46

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
7 Attachment(s)
si cam ultimele :x

keemo 14-05-07 16:23

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
clio ...arata superb...dar si dacia neagra arata destul de bine...

ESPinoza 14-05-07 16:29

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
10 Attachment(s)
mai pun si eu cateva precizez ca nu toate pozele sunt facute de mine sa nu fie confuzii :)

vLLLad 14-05-07 16:30

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Quote:

Originally Posted by ESPinoza (Post 900661)
mai pun si eu cateva precizez ca nu toate pozele sunt facute de mine sa nu fie confuzii :)

nu conteaza......sa fie facute la noi in tara

vLLLad 14-05-07 16:41

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
6 Attachment(s)
inca 6 bucatzi

siminelsimi 14-05-07 16:54

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
carrera gt .. prea tare :D

siminelsimi 14-05-07 16:55

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
ce tarif are pe ora limuzina aia alba din iasi ?? 300C daca nu ma insel

vLLLad 14-05-07 22:14

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
3 Attachment(s)
cateva autohtone

FaraonuCPN 15-05-07 02:15

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
ce mai...sunt masini frumoase...!bani sa fie!:D

keemo 15-05-07 15:19

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Usa..aia de la tico atarna...cam naspa ...nu prea cred k e reala....ma bate gandu sa cred k e vt (suspect)


Bmw_Rulllzzz 15-05-07 15:32

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
mmmm....nice....mai ales ca marea majoritate sunt din bacau :lol:

ESPinoza 15-05-07 16:40

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by aic_keemo (Post 902479)
Usa..aia de la tico atarna...cam naspa ...nu prea cred k e reala....ma bate gandu sa cred k e vt (suspect)


este un tico cu lambo doors i`am facut poze la 4tuning days dar nush daca e ala

keemo 15-05-07 17:06

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
am crezut k e alt tico ..p asta il stiu .. k a fost la salonul auto...acolo l'am vazut..am crezi k e vreun virtual tuning...si faptul k nu puteam sa o fac full screen...ma facut sa zic k e virtual tuning...

ESPinoza 15-05-07 17:09

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Quote:

Originally Posted by aic_keemo (Post 902696)
am crezut k e alt tico ..p asta il stiu .. k a fost la salonul auto...acolo l'am vazut..am crezi k e vreun virtual tuning...si faptul k nu puteam sa o fac full screen...ma facut sa zic k e virtual tuning...

si mie ala imi lasa impresia de vt ..

keemo 15-05-07 17:42

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
si jentile parca sunt ciudate...la salon avea alte jenti :-?? ciudat..

vLLLad 15-05-07 21:42

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Quote:

Originally Posted by ESPinoza (Post 902699)
si mie ala imi lasa impresia de vt ..

eo cred ca e adevarat :-P

keemo 15-05-07 21:45

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
tu ai facut poza??? sau ai luat'o la intamplare dupa vreun site ???mie mi se pare tare suspecta..treaba cu jentile si usa...aia...:-W

ZBENG 15-05-07 22:14

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Quote:

Originally Posted by siminelsimi (Post 900711)
ce tarif are pe ora limuzina aia alba din iasi ?? 300C daca nu ma insel

100 EUR/ora , minim 4 ore.

vLLLad 07-06-07 18:46

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
8 Attachment(s)
inca cateva:shock:

siminelsimi 20-07-07 14:31

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
2 Attachment(s)
In Bacau l-am pozat..CL 500 kit Brabus..E superb!:D

danielrx4 20-07-07 23:25

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Quote:

Originally Posted by siminelsimi (Post 1006827)
In Bacau l-am pozat..CL 500 kit Brabus..E superb!:D

:shock: super masina....nu m-ar mira in curand sa apara si prin BT asa ceva:D

oliver 26-07-07 02:43

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
pot sa spun ca bucurestiul e un paradis ... Cl500 Brabus AMG .. carrera GT , vrio 3 SLR Mclaren ... corvette is multe de tot :) lambo gallardo tunat AMG :| lambo murcielago cu un kit fain pe el ...si Cayman S nenumarate ..Cls AMG si bugatty si bentley GT si ferrari spyder ... toate vazute in 3 zile :D cand am sa pot am sa descarc pozele

ZBENG 26-07-07 08:08

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Quote:

Originally Posted by oliver (Post 1014699)
lambo gallardo tunat AMG

Pe asta l-ai vazut tu ? Eu mi-as sterge userul de pe forum daca as posta asa ceva.

ESPinoza 26-07-07 09:44

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Quote:

Originally Posted by oliver (Post 1014699)
pot sa spun ca bucurestiul e un paradis ... Cl500 Brabus AMG .. carrera GT , vrio 3 SLR Mclaren ... corvette is multe de tot :) lambo gallardo tunat AMG :| lambo murcielago cu un kit fain pe el ...si Cayman S nenumarate ..Cls AMG si bugatty si bentley GT si ferrari spyder ... toate vazute in 3 zile :D cand am sa pot am sa descarc pozele

gallardo tunat de amg? :)) si unde ai vazut tu bugatti ?


All times are GMT +2. The time now is 02:28.

- Copyright 2026 4Tuning