![]() |
Semnatura
Nu imi apare semnatura...de ce?
|
Re: Semnatura
Pai... eu vad ca iti apare semnatura... :roll:
|
Re: Semnatura
asta vad si eu ca iti apare vezi poate aveai bifata aia de jos sa nu iti fie aratata semnatura
|
Re: Semnatura
daca tot e threadu asta ,am si eu o intrebare : Cum pot sa pun 2 imagini la semantura ,am incercat si inca nu am reusit ,daca stie careva !!! cu respect
|
Re: Semnatura
Quote:
|
Re: Semnatura
pey se poate pune 2 ,intreb si eu ca fapt divers !!!
|
Re: Semnatura
iei shi tu una bucata program de editat imagini.... Paint, Gimp, Photopaint... ce vrei tu... shi le "lipeshti" una langa alta.... sau... faci un GIF cu ele... shi gata....
|
Re: Semnatura
Quote:
poti sa pui si 100 pana va observa un moderator .. sau un observator si ti-o va shterge ... sau iti va sterge o parte din ea |
Re: Semnatura
Am si eu o problema: Uploadez imaginea de la semnatura,o salvez...dar cand postez nu imi apare.M-am uitat si am bifat tot ce trebuia ca sa o pot face sa apara...Care este problema?
|
Re: Semnatura
am rezolvat-o!!!!
|
Re: Semnatura
vezi ca nu ti se misca
uploadeaza imagineaza pe site , sus ai HOST si copii link`ul akolo la semantura :) |
Re: Semnatura
Gata,Multumesc mult de tot si pentru semnatura si pentru sfaturi VaLeX !!!
|
Re: Semnatura
Quote:
|
Re: Semnatura
proba de microfon
|
Re: Semnatura
voi vedetzi fiatul lui vlad?
|
Re: Semnatura
Quote:
|
Re: Semnatura
nu, in semnatura nu vad decat scuterul
|
Re: Semnatura
eu il vad..de ce? :) e mai frumos al meu :P :)) glumeam..nu vreau sa fiu rautacios :D
|
Re: Semnatura
probe :D
|
Re: Semnatura
vlad..cu asta cei aici? :))
|
Re: Semnatura
se pot pune mai multe imagini.......
uploadezi o imagine pe www.imageshack.com sau cum e site-ul ala (sau pe orice site de genul)....copiezi linkul ala...si la semnatura folosesti codul corespunzator (pe forumul pe care am asa ceva e [IMG]link[/IMG])...si o sa iti apara imaginile la semnatura...nu am verificat deci nu stiu daca functioneaza si aici.Dar cu siguranta, ca pe orice forum, daca ai semnatura prea mare, o sa fie stearsa o parte din ea sau in totalitate de vreun supermoderator sau administrator |
Re: Semnatura
salutari..hm..need help putin..imi poate spune si mie cineva cum pun si eu semnatura? ca nu gasesc acolo sa modific , unde trebuie sa intru ? mersi
|
Re: Semnatura
User Cp -> si al 8-lea meniu de sus in jos este edit sign. intri acolo iti uploadezi imaginea unde vrei .. avem si noi hosting iar apoi o pui la semnatura cu [img] link [/img ]
|
Re: Semnatura
Quote:
|
Re: Semnatura
Am voie sa imi pun in semnatura link catre site-ul meu?
Multumesc! |
Re: Semnatura
iti poti pune semnatura catre site-ul tau dar cu hyperlink .. adica cu scris ascuns
ceva de genul .. site-ul meu success |
Re: Semnatura
interesant exemplu de hyperlink ai dat:))
|
Re: Semnatura
probaaa...
no..aiurea proba..ca nu se vede poza de la semnatura :( |
Re: Semnatura
proba 2..
asa mai merge parca. :D |
Re: Semnatura
o alta proba :D
|
Re: Semnatura
Quote:
din postul tau oamenii inteleg ca pot sa-si puna orice link in semnatura, daca il pun cu hyperlink odata ca eu personal nu agreez hyperlinkul pentru ca pot scapa vederii moderatorilor linkuri neregula, apoi din post se considera inplicit ORICE link, daca il pune asa... nu e in regula... |
Re: Semnatura
Salut!Cine ma ajuta si pe mine ca la semnatura sa imi bag si eu o imagine!!!Va rog mult!!:)
Multumesc si bafta!!!! |
| All times are GMT +2. The time now is 23:08. |
- Copyright 2026 4Tuning