Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul Incepatorului (https://forum.4tuning.ro/29-coltul-incepatorului.html)
-   -   Semnatura (https://forum.4tuning.ro/29-coltul-incepatorului/40989-semnatura.html)

santieco 12-05-07 14:17

Semnatura
 
Nu imi apare semnatura...de ce?

Gabi 13-05-07 00:23

Re: Semnatura
 
Pai... eu vad ca iti apare semnatura... :roll:

DaciaGID 13-05-07 20:51

Re: Semnatura
 
asta vad si eu ca iti apare vezi poate aveai bifata aia de jos sa nu iti fie aratata semnatura

DaViD TL 10-07-07 01:10

Re: Semnatura
 
daca tot e threadu asta ,am si eu o intrebare : Cum pot sa pun 2 imagini la semantura ,am incercat si inca nu am reusit ,daca stie careva !!! cu respect

Gabi 10-07-07 01:12

Re: Semnatura
 
Quote:

Originally Posted by b3stArt designe (Post 990273)
daca tot e threadu asta ,am si eu o intrebare : Cum pot sa pun 2 imagini la semantura ,am incercat si inca nu am reusit ,daca stie careva !!! cu respect

O singura imagine e de ajuns !

DaViD TL 10-07-07 01:13

Re: Semnatura
 
pey se poate pune 2 ,intreb si eu ca fapt divers !!!

Khalis 13-07-07 12:15

Re: Semnatura
 
iei shi tu una bucata program de editat imagini.... Paint, Gimp, Photopaint... ce vrei tu... shi le "lipeshti" una langa alta.... sau... faci un GIF cu ele... shi gata....

Psycho 14-07-07 23:28

Re: Semnatura
 
Quote:

Originally Posted by b3stArt designe (Post 990281)
pey se poate pune 2 ,intreb si eu ca fapt divers !!!


poti sa pui si 100 pana va observa un moderator .. sau un observator si ti-o va shterge ... sau iti va sterge o parte din ea

webcathos 13-09-07 17:52

Re: Semnatura
 
Am si eu o problema: Uploadez imaginea de la semnatura,o salvez...dar cand postez nu imi apare.M-am uitat si am bifat tot ce trebuia ca sa o pot face sa apara...Care este problema?

webcathos 13-09-07 18:04

Re: Semnatura
 
am rezolvat-o!!!!

VaLeX 13-09-07 18:39

Re: Semnatura
 
vezi ca nu ti se misca

uploadeaza imagineaza pe site , sus ai HOST si copii link`ul akolo la semantura :)

webcathos 15-09-07 11:26

Re: Semnatura
 
Gata,Multumesc mult de tot si pentru semnatura si pentru sfaturi VaLeX !!!

VaLeX 15-09-07 14:57

Re: Semnatura
 
Quote:

Originally Posted by webcathos (Post 1101601)
Gata,Multumesc mult de tot si pentru semnatura si pentru sfaturi VaLeX !!!

sa cresti mare :D

vlad_VSV 05-06-08 23:16

Re: Semnatura
 
proba de microfon

Jokerman170 05-06-08 23:21

Re: Semnatura
 
voi vedetzi fiatul lui vlad?

Gabi 05-06-08 23:23

Re: Semnatura
 
Quote:

Originally Posted by Jokerman170 (Post 1574437)
voi vedetzi fiatul lui vlad?

De ce, tu nu-l vezi ? La mine apare !

Jokerman170 05-06-08 23:23

Re: Semnatura
 
nu, in semnatura nu vad decat scuterul

MariusPiticu 06-06-08 20:59

Re: Semnatura
 
eu il vad..de ce? :) e mai frumos al meu :P :)) glumeam..nu vreau sa fiu rautacios :D

vlad_VSV 25-07-08 00:21

Re: Semnatura
 
probe :D

MariusPiticu 25-07-08 00:23

Re: Semnatura
 
vlad..cu asta cei aici? :))

_anaconda_ 28-07-08 15:56

Re: Semnatura
 
se pot pune mai multe imagini.......

uploadezi o imagine pe www.imageshack.com sau cum e site-ul ala (sau pe orice site de genul)....copiezi linkul ala...si la semnatura folosesti codul corespunzator (pe forumul pe care am asa ceva e [IMG]link[/IMG])...si o sa iti apara imaginile la semnatura...nu am verificat deci nu stiu daca functioneaza si aici.Dar cu siguranta, ca pe orice forum, daca ai semnatura prea mare, o sa fie stearsa o parte din ea sau in totalitate de vreun supermoderator sau administrator

simple20 05-10-08 23:47

Re: Semnatura
 
salutari..hm..need help putin..imi poate spune si mie cineva cum pun si eu semnatura? ca nu gasesc acolo sa modific , unde trebuie sa intru ? mersi

Psycho 08-10-08 00:04

Re: Semnatura
 
User Cp -> si al 8-lea meniu de sus in jos este edit sign. intri acolo iti uploadezi imaginea unde vrei .. avem si noi hosting iar apoi o pui la semnatura cu [img] link [/img ]

simple20 08-10-08 15:08

Re: Semnatura
 
Quote:

Originally Posted by Psycho (Post 1798064)
User Cp -> si al 8-lea meniu de sus in jos este edit sign. intri acolo iti uploadezi imaginea unde vrei .. avem si noi hosting iar apoi o pui la semnatura cu [img] link [/img ]

Am reusit..nu gaseam . mersi frumos.:D

Marius 21-01-09 21:05

Re: Semnatura
 
Am voie sa imi pun in semnatura link catre site-ul meu?
Multumesc!

Psycho 22-01-09 00:37

Re: Semnatura
 
iti poti pune semnatura catre site-ul tau dar cu hyperlink .. adica cu scris ascuns

ceva de genul .. site-ul meu

success

22VIN 24-01-09 22:20

Re: Semnatura
 
interesant exemplu de hyperlink ai dat:))

MariusPiticu 05-02-09 13:07

Re: Semnatura
 
probaaa...

no..aiurea proba..ca nu se vede poza de la semnatura :(

MariusPiticu 05-02-09 13:11

Re: Semnatura
 
proba 2..

asa mai merge parca. :D

MariusPiticu 05-02-09 13:14

Re: Semnatura
 
o alta proba :D

Gratzian 16-04-09 23:04

Re: Semnatura
 
Quote:

Originally Posted by Psycho (Post 2000189)
iti poti pune semnatura catre site-ul tau dar cu hyperlink .. adica cu scris ascuns

ceva de genul .. site-ul meu

success

e o aiureala...
din postul tau oamenii inteleg ca pot sa-si puna orice link in semnatura, daca il pun cu hyperlink

odata ca eu personal nu agreez hyperlinkul pentru ca pot scapa vederii moderatorilor linkuri neregula,
apoi din post se considera inplicit ORICE link, daca il pune asa...

nu e in regula...

porsheGTS 09-12-09 18:01

Re: Semnatura
 
Salut!Cine ma ajuta si pe mine ca la semnatura sa imi bag si eu o imagine!!!Va rog mult!!:)
Multumesc si bafta!!!!


All times are GMT +2. The time now is 23:08.

- Copyright 2026 4Tuning