![]() |
Tot ce tzine de Tuningshow 26-27 martie
Aici se va discuta despre plecarea la tuningshow shi tot ce ne leaga de tuningshow
Pt inceput sa posteze cei cu mashini care merg shi cate locuri mai au libere in mashina...va rugam nu postatzi pana nu scriu totzi ce locuri au ca sa ne putem repartiza... |
Da care mai aveti un loc si ptr mine ca nu am cu cine sa merg :(( :oops:
|
Evo pai mergi frate cu Psyho k are el 2-3locuri in spate...
P.S: Cum am scris si in alt topic eu merg cu SLC`u sper sa nu se razgandeask ... :chainsaw: |
Re:
Quote:
|
eu am 2 locuri ... ocupate ... daca merem incet si nu ii datzi jar iau 3 inshi
|
Parerea mea ca doi ar fi mai kalumea mai mult spatiu......
Dar oricum tu decizi Si sa vedem care mai merge si care nu mai are loc |
-la psycho inra evo shi mai ramane un loc liber
-ceres * -x-ray * -PFL * -SLC * -RAZ * - *-> nu se shtie cate locuri mai sunt in mashina... lista ramane deschisa... |
pana acu ... sunt la mine in mashina 3 ... mai sunt 2 locuri .... o sa iau 5 .. k nu`i dau jar .. mi se pare k , cu mine v`a merge mike.omega si fratele sau ...
|
eu si Andrei probabil vom pleca de vineri si nu cred ca vrea cineva sa vina cu noi si sa stea o zi in plus
daca e cineva care vrea, la mine in masina e loc |
A si am aflat ca stam -2-3- zile
Unde dormim ? In the car ....... |
Re:
Quote:
SHM`u... SCF`u... PFL`u... AndreiDog... SLC... etc.. astia knd pleaca !? :?: |
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
da frate da sa nu mergem k pensiunarii prin ... satuletze pana la autostrada .. in pewla mea .. ce merg la innmormantare ..ce pewla mea ... sa merem 10 0 - 110 afara .. si 80 in localitate .. ce pelea mea :)
|
1.Plecarea: deci salonu` se deschide la 10-11 a.m. sambata, propun sa ne intalnim toti astia care merg (cu masini cu mic cu mare) la SS pe la 6 a.m. in ziua respectiva si de akolo plekam spre bukle. Clean & Clear !
2.Dormitu: presupun ca toti o sa ne intoarcem duminica deci o sa dormim o noapte acolo. Ar fii un loc ... e un club pe acolo (unde o ard astia de la MR) care la etaj are camere. Problema 50 % rezolvata ! 3.Femeile (tre` sa fii nascut de cel putzin 3 ori) si copii sub 10 ani au transport gratuit. |
Re:
Quote:
|
hmm...
cred k este un banc sec specific lui FISH... am dreptate? :roll: |
:yes: , razi
|
am io DETECTOR dar cred il iau pt dogarel....nush,sa vad.daca are si el,ti-l dau tie psycho
|
Mhai unde este mai exact bukale asta ca am pe cineva in Buc Si poate am un sa dorm :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
|
pt informarea ta bukale=Bucureshti...este o forma prescurtata pt denumirea capitalei
|
Re:
Quote:
Atunci unde e salonu |
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
:evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug ma doare iar burta .. frate o sa ma ingrash d la atata ras :) ... statzi k io acuma vad .. voi vretzi sa ramanem acolo peste noapte ??? |
dap, ramanem peste noapte. Acum nush unde o sa dormin totzi. E gasim locuri ... daca nu in masini !!! ... sau pierdem vremea prin cluburi si nu dormim deloc si ne intoarcem acasa cu ochii ca cepele :twisted:
|
da frate...shi daka ma iei in mashina dupa cum ai zis o sa te cazez eu unde am pile...pe gratis te cazez...
|
yo d`asta intrebam ca am pe cine la buc si poate dorm la ei
]ssi inca o data sry ptr gresala |
Re:
Quote:
lols pui conditzii .. frate .. io merg cu mashina .. am tras mashina intr`o parcare .. imi iau 3 paturi si dorm .. grupa mare :) ... hahahah ... ma descurk eu p unde sa dorm .. da la mine e o problema .. nush daca o lasa p tov. mea sa stea 2 zile .. asta`i problema ... :(( |
fratilor fara mistouri si fara suparare dar este lume care nu stiu cum arata marea si multe altele si voi radeti de baiat ca nu stie ce e ala bucale sa intamplat ata ete iertatil respect si aveti grija de voi :lol: :lol: :? :wink:
|
Re:
Quote:
Si cam asta e si problema la mine.Mama a zis ca ma lasa cam note bune da cu tata e beleaua.Pana acuma cica merg mai e .......... Si cu dormitu .............gasim noi ori in masina ori nu dormim :)) |
Re:
Quote:
vedem noi cum facem!? |
Re:
Quote:
|
eu sunt de acord
|
Sunr si yo de acord daca vin Psicho sa ma ia ca nu cred ca circula tramvaiele la 5 sau autobuzele
|
io zic la 5 juma sa fitzi acolo ptr k ... stiu eu cum sunt romani .. si daca la 5 juma o sa trebuiasca sa fim acolo ultimu o sa vina p la fara 10 .. nu d alta da la 6 sa fim plecatzi
|
psycho omega se pare ca nu se shtie daka mai vine
deci am gasit al 5-lea pt locurile din mashina ta adika floricica mea... se pare ca vine shi ea... |
Cred ca e a4a ca sunt yo Psychi si femeia lui
Sry nu am stiut ca vi si tu |
Re:
Quote:
frate ... deci .. tuh zici k la mine in mashina ..sa mergi tuh ... evo si tov ta ?? |
Si pana la urama mergem doar astia cati am postat parca suntem putini nu ............naspa asa .............Mai katerinka era daca mergeam mai multi
|
Eu merg cu SLC`u si cu varsu` => mai este un loc liber!!!
Care vrea? |
| All times are GMT +2. The time now is 07:27. |
- Copyright 2026 4Tuning