Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :) (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/40527-olteanu-meu-intors.html)

Magos 07-05-07 19:21

Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Tot la oltean m-am intors... :)

POze zilele astea, dupa ce face o baie si ITP :P :D

Club 11 RT , in curs de amenajare... :) :P

Alte detalii, zilele astea... ;)

Radu.Dobromirescu 07-05-07 20:46

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
f bine decat sa ajunga in paragina....mai bine sa ai tu girje de el

Magos 07-05-07 20:48

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
deap... :) problema e ca mi l-au lovit unii in parcare... :( si... eeeh

bodyspeed 07-05-07 21:19

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 889268)
Tot la oltean m-am intors... :)

POze zilele astea, dupa ce face o baie si ITP :P :D

Club 11 RT , in curs de amenajare... :) :P

Alte detalii, zilele astea... ;)

dap......asta da veste.....
soooooooper ;)
asteptam... sa vedem.. ce iasa...
bafta multa........

Magos 07-05-07 22:15

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
ms ms... :) am nevoie... ca acum am doua masini de intretinut.... :D una de hartanit, alta de varsat imaginatia pe ea... :D

Ja_Rule 07-05-07 23:53

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
asta pt cat timp?...
P.S.: ce parte de caroserie ai nevoie?

Magos 08-05-07 13:00

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
... de nici una..... :D s-a indreptat... :D :P
ms oricum de intentie... :)

NightClubRacer 08-05-07 17:11

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
poze cu el? :D pastrezi si daciuta?

Magos 08-05-07 17:51

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
dap :)
poze dupa ce rezolv si cu itp'u :P :)

Ja_Rule 09-05-07 21:06

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
tot mecanicu` ala priceput la toate? ;) cu pozele ne ameninti de mult timp .. eu nu mai astept ...

NightClubRacer 09-05-07 23:34

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
bine zis Ja Rule, auzi bey magos e asea greu sa faci 2-3 poze? :)

Magos 10-05-07 07:53

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
o sa fac, dar NU E LA MINE ACASA!!!! :)
pana se rez cu itp ul , e in alta parte... ;)

Magos 10-05-07 18:47

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
1 Attachment(s)
na poza!!!!
arata jalnic... :">
am de lucru muuuult la el.. :(

Ja_Rule 10-05-07 19:25

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
1 Attachment(s)
crezi ca NUH arăta mai bine la inceputu` distractiei ?

Magos 10-05-07 19:28

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
eu nu stiu cum arata acum... :(
dar oricum, tin mult la el.. :D

ZM_FKL 11-05-07 02:15

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
1 Attachment(s)
Ia uitati cum arata BUDA mea inainte :D

Radu.Dobromirescu 11-05-07 09:24

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Arata fain Magos...e misto culoarea...

Magos 11-05-07 17:23

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
da, insa mai merge cosmetizat pe aici , pe colo...

sa ma linistesc eu cu ale mele, si ma pun serios pe treaba

Ja_Rule 11-05-07 17:41

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
si cu asta ne ameninti de`o mie de ani ... :D

Magos 11-05-07 17:55

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
poi de o mie de ani va amenintam si cu pozele, si in sf am pus... :D

PetricaCBD 12-05-07 23:13

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
2 Attachment(s)
si PTKu arata si mergea ff nasol acum 4 ani....am tot facut ceva la el(motor,aprindere,carburator de TRS,muzica,pus la punc electrica si multe altele),iti trebuie timp,bani si ff multa rabdare...am pus si eu o poza cu PTK-u de acum 4 ani..sa vedeti ce era si una de acum sa vedeti ce a ajuns :D.NUMAI BINE!!!si spor la treaba

Magos 12-05-07 23:16

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
ms ms... pana una alta am nevoie de un carbuartooooor!!!! help!!!!

PetricaCBD 12-05-07 23:22

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
de cat sa fie???

Magos 12-05-07 23:24

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
1,1... :(
poti sa te interesezi?? ca al meu e. . . PAFF!!!

PetricaCBD 12-05-07 23:26

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
o sa ma uit maine si vorbim am unul de 1.3 si tre sa mai am vreo 2 de 1.1 sa vad ce mai e pe acolo...daca mai gasesc de 1.1 al tau e ;)

Magos 13-05-07 12:02

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
aaaaah.... sar'na!!! :D

ZM_FKL 13-05-07 16:07

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Hai ca ma duc la garaj sa fac cateva poze rapid... Exterior + interior. Sa vedeti diferenta dintre cum arata acum si cum va arata pana la sfarsitul anului.... (daca nu mor pana atunci) :D

PetricaCBD 13-05-07 19:04

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 898622)
aaaaah.... sar'na!!! :D

am gasit unul de 1.1 intr-o stare bunicica....te asteapta sa vi sa il iei :lol:

Magos 13-05-07 21:19

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Quote:

Originally Posted by PetricaPTK (Post 899108)
am gasit unul de 1.1 intr-o stare bunicica....te asteapta sa vi sa il iei :lol:

aaaaaa.... da un numar de telefooooon... :D:D:D:D sau da un add pe mess!!! ca vin si azi sa il iau!!! :>

Magos 13-05-07 21:35

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 899326)
aaaaaa.... da un numar de telefooooon... :D:D:D:D sau da un add pe mess!!! ca vin si azi sa il iau!!! :>

vezi ca tot eu am licitat si pe okazii.. :D ieri... :P

Magos 13-05-07 21:36

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Quote:

Originally Posted by ZM_FKL (Post 898917)
Hai ca ma duc la garaj sa fac cateva poze rapid... Exterior + interior. Sa vedeti diferenta dintre cum arata acum si cum va arata pana la sfarsitul anului.... (daca nu mor pana atunci) :D

iti faci si tu un topic!!! :D

PetricaCBD 13-05-07 21:42

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 899361)
vezi ca tot eu am licitat si pe okazii.. :D ieri... :P

tzutze77 id de mess sau 0765445895 ;)

Magos 13-05-07 22:14

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
sar'na!! :D

Magos 15-05-07 13:07

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
yeeeee.... cu ajutorul domnului PTK, am carb pe oltean... ;)) inseamna ca zilele astea vede si el asfaltul ... hi hi hi

PetricaCBD 15-05-07 13:08

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 902220)
yeeeee.... cu ajutorul domnului PTK, am carb pe oltean... ;)) inseamna ca zilele astea vede si el asfaltul ... hi hi hi

sa te bucuri de el;)

Magos 15-05-07 13:11

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
am ramas datoare!!! :D ;)

PetricaCBD 15-05-07 20:46

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
:lol: dap;)

mad_mike 15-05-07 20:50

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Tot nu ai renuntat la Oltcit:wink:
Felicitari si sa mai treci si tu pe la intalnirile oltcit cu el sa il vedem si noi.
Succes.

Magos 16-05-07 00:12

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
lol.. pana una alta am nevoie de un priceput s ma ajute sa il pun pe picioare... ca este destul de complicat... :D

Ja_Rule 16-05-07 00:25

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
te mariti cu mine?


All times are GMT +2. The time now is 09:25.

- Copyright 2026 4Tuning