![]() |
Masini si discutii din Vatra Dornei
Aici suntem noi cei cativa din Vatra Dornei care suntem pasionati de masini si de tuning.
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
2 Attachment(s)
Cateva masini din Vatra Dornei. Din umilul nostru oras.
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
2 Attachment(s)
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
5 Attachment(s)
Bai fratzilor ce tot va mutati de colo colo. Stati intr-un loc. Sa pun si aici pozele cu doua masinutze din Dorna dar care stau mai mult pe la Bucuresti, dar pana la urma sunt din dorna si ne mandrim cu ele.
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
super tari masinile, a trecut omu cu volvo zilele trecute pe langa si ia ridicat putzin turatiile , se auzea frumos tare blow off valve`ul si asta numai cu 200 si ceva de cai , dar cand va ajunge la 600 .....
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Fratilor da ce rapizi mai sunteti. Il asteptam si pe bull sa ne arate muzica lui din Dacie.:peace: :peace: :peace:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
dc nu organizati anul urmator cu ocazia serbarilor zapezii acolo la voi, pe un lac inghetzat sau unde e alunecos dar destul spatiu, o cursa de manevrabilitate :) ? ...... masini vad ca aveti ;) .......
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Nu e o ideea rea maf , vom tzine cont de propunere si vom incerca sa facem ceva , sunt destui impatimiti ai driftului si ar fi frumos sa vedem ce stiu pe gheata
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
1 Attachment(s)
:peace: .......................................:peace:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Frumoasa Cupra ...dar si Volvoul ...e destul d sarmant :)....imi pare bine k ati facut un topic aparte ...desi ...voi sunteti acolo o comunitate :) mica ...dar ...sunteti ..va urez bafta :D
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
3 Attachment(s)
Sa mai bag ceva poze
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Clubul Crazy Drivers sprijina activitati de genu ...:)....sa ne auzim la start ...:) asa ar fi frumos ;)
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Eu sunt din Campulung,deci suntem "vecini" :-) Va urez multa bafta,sa ne "auzim" in numar cat mai mare :-P
Curse nu cred ca aveti voi unde sa organizati,cel putin la cat cuneosc eu Dorna.. Va salut!;) |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
nu cont, sa fie o iarna geroasa sa inghetze iazu de la flt si vedem :)) 2 km lungime si vreo 200 si cv de metrii latime :D ....... sa tina gheatza :D
care e cea mai rapida masina din vatra ? |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
pai ar fi loc si de liniute se pot face chiar pe centru orasului , si de ceva drifturi este loc , asa cum am mai spus vom incerca sa facem ceva , daca ar fi dupa noi maine vor fi curse dar cum sunt legile si la cat de mult iubeste politia evenimentele de acest gen cred ca va trebui sa ducem ceva munca de convingere cu ceva pers prin acel oras ....
cea mai rapida masina din vatra nu stiu exact care e sunt cateva volvo , rx-8 , leon cupra ..... |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
Va recomand mai intai sa participati la alte intalniri,sa vedeti cum e,sa va faceti o echipa,iar altii va vor da o mana de ajutor cu logistica si alte chestii.. In toate e un inceput.. Numai bine va ureaza 'vecinu' CoCaine ;) |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
pe la concursuri de gen am fost si stim care sunt mersurile cei drept nu am participat, avem ceva cunostinte care au organizat evenimente de genu si care cred ca ne vor sprijini , vom vedea....nimic nu e usor
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
3 Attachment(s)
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Ihiiii ....ce seamana cu Dacia lu' Nitro ;))..si in portbagaj la fel ...:P....numai k u ai oleak mai multa putere :P....
Poate ne auzim pe la cursa pe la Suceava ...cand va fi asta ....totusi ...din cate ati vazut pe forum la Crazy Drivers ....nu cred k se va mai tine la sfarsitul lunii mai ...din cauza cupei Fia GT ...oricum ...sa speram k se va tine pe undeva paproape de zilele Sucevei :)...si puteti veni atunci ...si veti vedea exact ce implica o cursa....Eu sper din toata inmia sa aducetzi macar o parte din Sporturile cu Motor si prin Vatra :).... Domnu CoCaine ...u nu stai prin T13 :-? ...:P....k o vad parcata pacolo cu stikeru 4tuning tzantsos pe ea ;))... Numai bine si sa ne auzim cat d curand :) |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Observasi eu ceva suspect cu masina din fatza la 13 ....si asta din poza....ideea e k am facut legatura prea greu :))) poate ne auzim la o cafea prin Camelot :)
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Bai fratilor, chiar nu-mi vine sa cred cata agitatie pe topicul asta. Curse mai putem face si pe aeroporul de la Floreni(10km de Dorna) e destul de lung, pista e foarte buna numai ca trebuie curatata de mizerie. Oricum la cursa de la Sv vreau sa particip, numai sa se faca odata ca numai am rabdare. La Cluj nu m-am bagat
din cauza ca era masina in rodaj. |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Dar ce masina ai?Cred ca ar fi bine sa incepeti cei din Dorna sa va prezentati masinile pe acest topic..;)
Va salut! |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Deocamdata am un 307 benzinar. In scurt timp va urma un A4 2.5 Tdi
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
De ce nu un A4 ...tot benzina :-s.....de ce stricati masinile cu dieseluri :(....oricum ...fiecare cu cel doare ...dar ....jtiu multi oameni care cred k dieselurile sunt mai eficiente k benzinarele ...nu contesc acest lucru asupra uinor marci ...dar ...totusi ..:( un A4 3.0 q ;;) nu suna :D
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Nu zic k nu shefu....ziceam si eu aja ....k un 3.0 suna mai bine decat 2.5 tdi...doar ata ...
oricum ....nu miar placea nici A4 ...nici A6 ...poate doar RS4 ...RS6....S3 ...de la Audi ...in rest ...mai nimic ...S1 ....S2 si astea suna bine :P |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
incepe cu M si se termina cu 3....;)) nu fac pretentzii prea mari ...ma multumesc cu E30 :) ...asta e visul meu
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Se va indeplini asta cand va ramane si Tiriac fara bani :(
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
2 Attachment(s)
Lume lume se vinde una Bucata Vw Passat 1.9 TDI 131Cp, full fara navigatie
PRET 13 500E |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Servus baieti,. Care mai e viata p-aici? Auzi Yobule isi vinde Marius masina. Pacat ca e frumoasa rau. Oricum in curand ceva poze noi. Si e o idee buna sa ne prezentam noi si masinile noastre.
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
4 Attachment(s)
Si inca ceva poze. Multe cu masina mea.
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
2 Attachment(s)
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
hm,,,frumoase masini pe aici..imi plac.. sa le stapaniti cu placere si la tot mai multi cai :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:54. |
- Copyright 2026 4Tuning