![]() |
salon motorshow 27 martie
poate va organizati aici daca vreti sa veniti careva...
sa va asteptam undeva, sa va omenim, etc... ca poate si voi veti face la fel cand venim acolo... |
Care vine cu masina si care vrea sa vina fara si cotizeaza la gaz ... spuneti aici sa facem echipele :)
|
so cares, poate vin numa sa cada ziua vineri sambata sau duminik, si daca vin iau vaca mare
|
Ash merge....vreau...dar cine ma ia cu el cu masina??:(........
|
vreau si io :roll:
|
bre daca mergem cum facem? plekam sambata si venim luni?? sau dus intors in aceeasi zi??? adik duminik?
|
Re:
Quote:
Veniti cand vreti, plecati cand vreti. Puneti-va toti de acord pe o zi exacta, ca sa faceti o coloana (e mult mai frumos decat 2 masini azi, 1 maine, etc.). |
d`acord cu gabi....hai hotarati-va odata ca acusi e 27...care si cum merge pin` la urma ? :roll:
|
Bre.....yo crek ca.........
:arrow: Eu merg sa vizitez..... n`am ce expune....ca as expune... :arrow: Care merge din Iasi sa expuna...... defapt care din noi are masina de expus...in afara de catziva(Tiger-pasat tunat- fxxxr-calibra tunata- Johan-golf tunat-) mmmm...si c`am atat am acuma in cap......sa mai vedem pe parcurs....... Poate daca ma primesc la sectiunea machete! |
La intalnirea de sambata stabilim exact ce mashini merg, dar de expus nu o sa fie nici una findk cel mai probabil venim si plekam tot duminik.
|
eu unu n-am masina de expus si din pacate nici nu pot lua pe nimeni cu masina mea ... nu vreau sa am alte suflete pe constiinta . Si mai ales nu m-as incumeta sa iau minori cu mine si-n caz de ceva Doamne-Fereste ...
In loc sa ne intrebam care ne ia cu el cu masina mai bine ce masini au sa mearga ? Abia ne facem si noi cunoscuti cat si masinile . Cel putin asa vad eu chestia asta. Ar trebui sa mergem in coloana mai multe masini cu viteza legala .. etc .. sa fie si drumul frumos . Asa merg .. da sa merg numai eu cu masina si sa mai iau inca 5-6 in masina si sa gonesc cu 180 pana acolo nu . |
eu iau inca 3 oameni si nu merg cu 180 , ci cu 140-150
|
Cu Radutz nu mi`e frica...Is my favorite driver :peace: and Luv Ya Getzzzz sau Octavia :hug:
|
vreau si io cu radutzu :wink: :peace: :hug:
|
In portbagaj te`ash lua si eu ca esti mic mic...... :roll: just kiding...da te lasa ai tai? :roll: just kinding!
|
vrei sa vin cu masina mea ? :lol: :lol: :lol:
|
HolySoul dar de ce nu vii si tu cu mashina ta? doar consuma putin nu?? eu am facut un calcul daca vin cu skoda ar veni de pus gaz de 400 de mii de om :D cu getzu nush exact cat ma ajunge, dar oricum mai mult
|
baieti, hai sa vedem maine cand ne intalnim care mere cu masina si care vrea pasager sa vedem cum putem face niste echipe, si postam aici dupa aia, ce ziceti ?
|
OK..Ok ...sunt de acord....dar deja zic..eu merg cu Radutzu...bine inteles daca ma ia! :P
|
Re:
Quote:
Vin da n-am nevoie sa-mi plateasca cineva benzina ... si oricum vreau sa mai iau pe cineva din vs .. si a mea manka de rupe cand e plina si-n plus abia trage :) in afara` de asta s-ar putea sa merg pe alta ruta prin Bacau-Brasov sa ma alatur coloanei care vinde din CJ ... din Bacau mai vin doua masini .. daca vin masini din Iasi merg prin buzau .. in fine inca nu-s hotarat .. :) |
videm noi egzact p udne mergem
|
may radutzu l a4 oameni calculat nu? cam incarcat acum depinde cum mergi... eu ies mai ieftin.. da merg korekt dupa legislatie :twisted: o ora in plus sau in minus nu e mare bai
|
kapp, eu am pus mai mult k am calculat si cat ne mai frekam prin bucale
|
hai bre..ce drac...care si cum pan la urma..sau stau acasa si admir pozele de pe 4 tuning....?
Cartman: usurel :wink: |
4tuning sponsorizeaza participarea unei masini in concurs la motorshow pe 27 martie, ca sa fie si iasiul reprezentat...
|
Detalii pls....
|
Am vorbit cu Gratzian si participarea masini lui Iohan (Golf4 HAN) la Tuning Show va fi sponsorizata de 4tuning. Mai multe detalii nu cred ca sunt :)
|
baieti.. :oops: in cazul in care ajungeti in buc.. si sunteti un pic pierduti .. sau .. nush .. vreti sa iesiti la un suc ... sau nush .. cert e ca.. noi i-am mai asteptat si pe baietii de la cr si tot asa.. si dupa.. le-a placut.. poate aveti nevoie de un insotitor... vb cu cineva din 4ss sa venim sa va conducem .. prin oras.. pana la prisma.. etc.
vreti ? aveti nev. ? :? |
Ce baiat de treaba e Santos :) multumim de oferta... te anuntam imediat dupa ce stim si noi exact cati venim.. cum.. cat stam... ce facem.. etc. Oricum, ar fi frumos sa dam un party mai micut pe acolo... ca o sa fie baieti (si fete :)) din toata tzara.,..mai rar asa adunare :twisted:
|
Salve EvLSant0S, thanks a lot pt. oferta, cum a zis si sinner, te anuntam ce si cum cand stim si noi :D
|
pai .. o sa fiu atent pe topicul asta.. si .. o sa vin cu michael / speeder / alex / bishop depinde care vrea.. daca vrea.. oricum .. se gaseste cineva.. va asteptam .. la un party/suc :) vedem noi :P aveti grija.. pe drum
|
apropo salutari si lui michael :)
|
pai cred ca el vine :) deci o sa ai ocazia sa-l saluti live..
so .. ne spuneti cand si cum .. si .. noi ne .. conformam |
so, eu apar in bucureshti cu getzalau' sambata dimineata impreuna cu Sinner, Odin ! vrrrrrrruuuuuuuummmmmm :D
|
aha ... pazea ca vin moldoveniiiiii .............. :)
|
eu vin cu getzu.. continui cu tico.. si plec cu getzu :) ne vedem la semafor :p
|
vedeti ca a gasit Gratzian cazare destul de mokka si se merita doar pt. dormit, eg. 4 paturi 920 mii >> https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...ad10795#155224
anuntati care e interesat ... |
corectzie la ceea ce am scris mai sus: vin cu restu grupulu vineri seara, tot cu vrrruuummm :D
|
Drum bun baietzi si la dus si la intors....Have Phun in Bucale!! Sa`mi aducetzi si mie o bucata de bordura de pe acolo,eventual ceva asfalt.In rest numai de bine la totzi cei din Bucuresti!.....din partea lui SINGUREL(CRyS)
|
Bene, am ajuns in orash, dupa niste suprize placute pe drum (cine a fost stie :P), tuning show a fost misto per ansamblu, masini k lumea, organizatorii de treaba, Gratzian ne-a ajutat si el mult (multumiri celor mai sus mentionati :D ). Din nefericire jurizarea si nerespectarea programului orar de la sfarsit a dat multe peste cap (mai ales pt. cei din alte orase), dar asta este, nimic nu e perfect. Succes in continuare !
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:29. |
- Copyright 2026 4Tuning