Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   salon motorshow 27 martie (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/4023-salon-motorshow-27-martie.html)

Gratzian 10-03-05 09:15

salon motorshow 27 martie
 
poate va organizati aici daca vreti sa veniti careva...
sa va asteptam undeva, sa va omenim, etc...
ca poate si voi veti face la fel cand venim acolo...

XSW 10-03-05 12:14

Care vine cu masina si care vrea sa vina fara si cotizeaza la gaz ... spuneti aici sa facem echipele :)

radutzu 10-03-05 13:09

so cares, poate vin numa sa cada ziua vineri sambata sau duminik, si daca vin iau vaca mare

Singurelu 10-03-05 13:26

Ash merge....vreau...dar cine ma ia cu el cu masina??:(........

Cartman 10-03-05 13:44

vreau si io :roll:

radutzu 10-03-05 14:12

bre daca mergem cum facem? plekam sambata si venim luni?? sau dus intors in aceeasi zi??? adik duminik?

Gabi 10-03-05 14:25

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"radutzu\"
bre daca mergem cum facem? plekam sambata si venim luni?? sau dus intors in aceeasi zi??? adik duminik?

Masinile participante trebuie sa se prezinte de vineri la Prisma pentru a fi bagate in hala in care va avea loc show-ul. Deschiderea oficiala e sambata dimineata la ora 10:00 si inchiderea e duminica seara (ora n-o stiu exact).

Veniti cand vreti, plecati cand vreti. Puneti-va toti de acord pe o zi exacta, ca sa faceti o coloana (e mult mai frumos decat 2 masini azi, 1 maine, etc.).

Cartman 10-03-05 14:42

d`acord cu gabi....hai hotarati-va odata ca acusi e 27...care si cum merge pin` la urma ? :roll:

Singurelu 10-03-05 15:14

Bre.....yo crek ca.........

:arrow: Eu merg sa vizitez..... n`am ce expune....ca as expune...
:arrow: Care merge din Iasi sa expuna...... defapt care din noi are masina de expus...in afara de catziva(Tiger-pasat tunat- fxxxr-calibra tunata- Johan-golf tunat-) mmmm...si c`am atat am acuma in cap......sa mai vedem pe parcurs.......






Poate daca ma primesc la sectiunea machete!

radutzu 10-03-05 20:53

La intalnirea de sambata stabilim exact ce mashini merg, dar de expus nu o sa fie nici una findk cel mai probabil venim si plekam tot duminik.

HolySoul 11-03-05 02:01

eu unu n-am masina de expus si din pacate nici nu pot lua pe nimeni cu masina mea ... nu vreau sa am alte suflete pe constiinta . Si mai ales nu m-as incumeta sa iau minori cu mine si-n caz de ceva Doamne-Fereste ...

In loc sa ne intrebam care ne ia cu el cu masina mai bine ce masini au sa mearga ?
Abia ne facem si noi cunoscuti cat si masinile .
Cel putin asa vad eu chestia asta. Ar trebui sa mergem in coloana mai multe masini cu viteza legala .. etc .. sa fie si drumul frumos .
Asa merg .. da sa merg numai eu cu masina si sa mai iau inca 5-6 in masina si sa gonesc cu 180 pana acolo nu .

radutzu 11-03-05 11:59

eu iau inca 3 oameni si nu merg cu 180 , ci cu 140-150

Singurelu 11-03-05 12:01

Cu Radutz nu mi`e frica...Is my favorite driver :peace: and Luv Ya Getzzzz sau Octavia :hug:

Cartman 11-03-05 12:16

vreau si io cu radutzu :wink: :peace: :hug:

Singurelu 11-03-05 12:18

In portbagaj te`ash lua si eu ca esti mic mic...... :roll: just kiding...da te lasa ai tai? :roll: just kinding!

Cartman 11-03-05 12:31

vrei sa vin cu masina mea ? :lol: :lol: :lol:

radutzu 11-03-05 12:39

HolySoul dar de ce nu vii si tu cu mashina ta? doar consuma putin nu?? eu am facut un calcul daca vin cu skoda ar veni de pus gaz de 400 de mii de om :D cu getzu nush exact cat ma ajunge, dar oricum mai mult

XSW 11-03-05 12:55

baieti, hai sa vedem maine cand ne intalnim care mere cu masina si care vrea pasager sa vedem cum putem face niste echipe, si postam aici dupa aia, ce ziceti ?

Singurelu 12-03-05 10:31

OK..Ok ...sunt de acord....dar deja zic..eu merg cu Radutzu...bine inteles daca ma ia! :P

HolySoul 13-03-05 13:17

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"radutzu\"
HolySoul dar de ce nu vii si tu cu mashina ta? doar consuma putin nu?? eu am facut un calcul daca vin cu skoda ar veni de pus gaz de 400 de mii de om :D cu getzu nush exact cat ma ajunge, dar oricum mai mult

am zis ca nu vin cu masina mea ?
Vin da n-am nevoie sa-mi plateasca cineva benzina ...
si oricum vreau sa mai iau pe cineva din vs .. si a mea manka de rupe cand e plina si-n plus abia trage :)
in afara` de asta s-ar putea sa merg pe alta ruta prin Bacau-Brasov sa ma alatur coloanei care vinde din CJ ... din Bacau mai vin doua masini .. daca vin
masini din Iasi merg prin buzau .. in fine inca nu-s hotarat .. :)

radutzu 13-03-05 15:16

videm noi egzact p udne mergem

kapp 13-03-05 17:03

may radutzu l a4 oameni calculat nu? cam incarcat acum depinde cum mergi... eu ies mai ieftin.. da merg korekt dupa legislatie :twisted: o ora in plus sau in minus nu e mare bai

radutzu 14-03-05 13:53

kapp, eu am pus mai mult k am calculat si cat ne mai frekam prin bucale

Singurelu 14-03-05 22:01

hai bre..ce drac...care si cum pan la urma..sau stau acasa si admir pozele de pe 4 tuning....?

Cartman: usurel :wink:

Gratzian 15-03-05 01:48

4tuning sponsorizeaza participarea unei masini in concurs la motorshow pe 27 martie, ca sa fie si iasiul reprezentat...

HolySoul 15-03-05 06:36

Detalii pls....

XSW 15-03-05 12:31

Am vorbit cu Gratzian si participarea masini lui Iohan (Golf4 HAN) la Tuning Show va fi sponsorizata de 4tuning. Mai multe detalii nu cred ca sunt :)

EvLSant0S 16-03-05 07:19

baieti.. :oops: in cazul in care ajungeti in buc.. si sunteti un pic pierduti .. sau .. nush .. vreti sa iesiti la un suc ... sau nush .. cert e ca.. noi i-am mai asteptat si pe baietii de la cr si tot asa.. si dupa.. le-a placut.. poate aveti nevoie de un insotitor... vb cu cineva din 4ss sa venim sa va conducem .. prin oras.. pana la prisma.. etc.
vreti ? aveti nev. ? :?

TheSinner2 16-03-05 09:56

Ce baiat de treaba e Santos :) multumim de oferta... te anuntam imediat dupa ce stim si noi exact cati venim.. cum.. cat stam... ce facem.. etc. Oricum, ar fi frumos sa dam un party mai micut pe acolo... ca o sa fie baieti (si fete :)) din toata tzara.,..mai rar asa adunare :twisted:

XSW 16-03-05 13:31

Salve EvLSant0S, thanks a lot pt. oferta, cum a zis si sinner, te anuntam ce si cum cand stim si noi :D

EvLSant0S 16-03-05 15:55

pai .. o sa fiu atent pe topicul asta.. si .. o sa vin cu michael / speeder / alex / bishop depinde care vrea.. daca vrea.. oricum .. se gaseste cineva.. va asteptam .. la un party/suc :) vedem noi :P aveti grija.. pe drum

IS 18 BOG 16-03-05 21:13

apropo salutari si lui michael :)

EvLSant0S 17-03-05 10:46

pai cred ca el vine :) deci o sa ai ocazia sa-l saluti live..

so .. ne spuneti cand si cum .. si .. noi ne .. conformam

radutzu 23-03-05 07:37

so, eu apar in bucureshti cu getzalau' sambata dimineata impreuna cu Sinner, Odin ! vrrrrrrruuuuuuuummmmmm :D

IS 18 BOG 23-03-05 15:28

aha ... pazea ca vin moldoveniiiiii .............. :)

TheSinner2 23-03-05 17:30

eu vin cu getzu.. continui cu tico.. si plec cu getzu :) ne vedem la semafor :p

XSW 23-03-05 17:59

vedeti ca a gasit Gratzian cazare destul de mokka si se merita doar pt. dormit, eg. 4 paturi 920 mii >> https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...ad10795#155224

anuntati care e interesat ...

radutzu 24-03-05 07:18

corectzie la ceea ce am scris mai sus: vin cu restu grupulu vineri seara, tot cu vrrruuummm :D

Singurelu 24-03-05 07:21

Drum bun baietzi si la dus si la intors....Have Phun in Bucale!! Sa`mi aducetzi si mie o bucata de bordura de pe acolo,eventual ceva asfalt.In rest numai de bine la totzi cei din Bucuresti!.....din partea lui SINGUREL(CRyS)

XSW 28-03-05 01:49

Bene, am ajuns in orash, dupa niste suprize placute pe drum (cine a fost stie :P), tuning show a fost misto per ansamblu, masini k lumea, organizatorii de treaba, Gratzian ne-a ajutat si el mult (multumiri celor mai sus mentionati :D ). Din nefericire jurizarea si nerespectarea programului orar de la sfarsit a dat multe peste cap (mai ales pt. cei din alte orase), dar asta este, nimic nu e perfect. Succes in continuare !


All times are GMT +2. The time now is 05:29.

- Copyright 2026 4Tuning