![]() |
Fete si Motoare
2 Attachment(s)
cred ca ar fi o idee buna sa puneti aici masina pe care o aveti dar si fata de langa voi!sa vedem ce iese?
si daca tot am creat eu postul asta haiu sa fiu tot eu primu!dar fara masina ca inca nu am pozat-o.prima e fata __________________________ |
1 Attachment(s)
un adevarat fan
|
fete si motoare
5 Attachment(s)
fete masini, motoare...le-am fii luat cu noi :wink:
|
nice ! trebuie sa fi fost misto pe acolo...:))
|
prima masina apoi eu cu fata dar alta mashina pe fundal :)
3 Attachment(s)
:roll:
|
1 Attachment(s)
eu cu fata demult cand aveam junghina de dacie :dizzy:
nu intzeleg de ce nu posteaza nimeni aici nu au oare prietene ? sau le e rushine cu ele? hmmmmmmm :doh: ooops iar vorbeam singur :omfg: :peace: |
ba da ce freza aveai!!!! :baby: :peace:
|
am promis ca daca iau bacu ma vopsesc
l am luat shi m am tzinut de promisiune :grandmar: :mrhappy: |
daca as fi vazut mashna ta shi fata ta langa mashina, mie unu mi s ar fi parut mai interesant sincer
:o |
E greu sa prinzi prietena si amanta in aceiasi poza :lol:
|
incearca sa pui doua poze separat poate asa e mai usor :tetter:
|
Masina ai vazut-o, sa inteleg ca vrei sa vezi fata?
|
nu tzineam neaprat am spus ca ar fi fost mai interesant , in plus despre asta e vorba in topic noi+mashina+consoarta :lol:
oricum ma bucur ca ai pus o :roll: :peace: :mrhappy: |
1 Attachment(s)
Ok , uite si eu+consoarta + masina + o prietena
|
1 Attachment(s)
...uite si o poza cu bebele meu..:))..adik actuala prietena..sper sa va placa
|
ne place , ne place asteptam motoru acum :wink:
|
motoru in primavara nu Horia? ca asta de acum nu se prea asorteaza cu fata :)
|
1 Attachment(s)
hai ca pun si eu acum un motor...ala misto o sa vina ion primavara...
|
pretena mea ... momentan... :lol: :lol: :lol:
|
misto yakonne ...si nu vrei sa o schimbi?? :)))
|
:lol: :lol: :lol: Din batrani se zice ca \" O la_a la timpul ei face cat zece femei\" asa ca nu vad problema. Jur ca toti baietii de aici stiu despre ce e vorba! :lol: :lol: :lol:
|
Re:
Quote:
Sa-ti traiasca frate! Mama-mama ce ochi are fata asta!!! :o |
mersi mult...:D
|
2 Attachment(s)
poze proaspete :oops: :lol:
|
Sa traiti, sa infloriti... :lol: :dance: :drunk: :bunch:
|
Re:
Quote:
|
Daaaaaa, sustin motiunea... :wink:
|
frumoosss.... pacat ca n-am si eu cu ce sa ma laud.... :( :( :(
|
Re: fete si motoare
2 Attachment(s)
nevasta-mea s-a facut tinichigiu...
|
Masina a mea dar fata Nu :)
10 Attachment(s)
Cand vine iarna masinile se imbraca cu gume de iarna iar fetele isi iau fustitele :D
Masina proprie dar fata NU.8) https://img214.imageshack.us/img214/4997/da4dk.jpg Tre sa recunosc ca am fost si putin pe interes, ca mi a reparat ceva pe la turbina :D https://img524.imageshack.us/img524/6798/da5.jpg https://img204.imageshack.us/img204/7205/da2d.jpg https://img25.imageshack.us/img25/1627/da3rp.jpg https://img524.imageshack.us/img524/7761/da1p.jpg https://img204.imageshack.us/img204/9203/63514630.jpg |
Re: fete si motoare
1 Attachment(s)
pe vremea cand aveam 2000 16v!!!a si ea e pretena
|
Re: fete si motoare
2 Attachment(s)
me and sotul :D
|
Re: fete si motoare
7 Attachment(s)
jaful meu si logodnica mea.
|
Re: fete si motoare
10 Attachment(s)
tot logodnica mea si alte masini
|
Re: fete si motoare
Quote:
|
Re: fete si motoare
nu...dar am locuit o perioada in codlea.ai recunoscut jafurile?
|
Re: fete si motoare
Quote:
|
Re: fete si motoare
1 Attachment(s)
super masina mea aici
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:54. |
- Copyright 2026 4Tuning