Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov.html)
-   -   Fete si Motoare (https://forum.4tuning.ro/50-brasov/4010-fete-motoare.html)

cristi_ubs 09-03-05 19:28

Fete si Motoare
 
2 Attachment(s)
cred ca ar fi o idee buna sa puneti aici masina pe care o aveti dar si fata de langa voi!sa vedem ce iese?
si daca tot am creat eu postul asta haiu sa fiu tot eu primu!dar fara masina ca inca nu am pozat-o.prima e fata
__________________________

Catalyn 12-04-05 11:53

1 Attachment(s)
un adevarat fan

Catalyn 09-05-05 21:54

fete si motoare
 
5 Attachment(s)
fete masini, motoare...le-am fii luat cu noi :wink:

Horatiu 10-05-05 13:15

nice ! trebuie sa fi fost misto pe acolo...:))

Flow 12-08-05 01:16

prima masina apoi eu cu fata dar alta mashina pe fundal :)
 
3 Attachment(s)
:roll:

Flow 02-09-05 18:58

1 Attachment(s)
eu cu fata demult cand aveam junghina de dacie :dizzy:
nu intzeleg de ce nu posteaza nimeni aici
nu au oare prietene ?
sau le e rushine cu ele?
hmmmmmmm
:doh: ooops iar vorbeam singur :omfg: :peace:

Catalyn 02-09-05 21:12

ba da ce freza aveai!!!! :baby: :peace:

Flow 03-09-05 08:42

am promis ca daca iau bacu ma vopsesc
l am luat shi m am tzinut de promisiune :grandmar:
:mrhappy:

Flow 07-09-05 20:27

daca as fi vazut mashna ta shi fata ta langa mashina, mie unu mi s ar fi parut mai interesant sincer
:o

corrado-vr6 07-09-05 20:37

E greu sa prinzi prietena si amanta in aceiasi poza :lol:

Flow 07-09-05 20:39

incearca sa pui doua poze separat poate asa e mai usor :tetter:

corrado-vr6 07-09-05 20:55

Masina ai vazut-o, sa inteleg ca vrei sa vezi fata?

Flow 08-09-05 08:41

nu tzineam neaprat am spus ca ar fi fost mai interesant , in plus despre asta e vorba in topic noi+mashina+consoarta :lol:
oricum ma bucur ca ai pus o :roll: :peace: :mrhappy:

corrado-vr6 08-09-05 15:41

1 Attachment(s)
Ok , uite si eu+consoarta + masina + o prietena

NEbunu 09-11-05 09:24

1 Attachment(s)
...uite si o poza cu bebele meu..:))..adik actuala prietena..sper sa va placa

Flow 09-11-05 09:38

ne place , ne place asteptam motoru acum :wink:

Horatiu 09-11-05 11:00

motoru in primavara nu Horia? ca asta de acum nu se prea asorteaza cu fata :)

NEbunu 09-11-05 13:14

1 Attachment(s)
hai ca pun si eu acum un motor...ala misto o sa vina ion primavara...

Yackone 09-11-05 21:37

pretena mea ... momentan... :lol: :lol: :lol:

NEbunu 09-11-05 22:09

misto yakonne ...si nu vrei sa o schimbi?? :)))

corrado-vr6 10-11-05 03:05

:lol: :lol: :lol: Din batrani se zice ca \" O la_a la timpul ei face cat zece femei\" asa ca nu vad problema. Jur ca toti baietii de aici stiu despre ce e vorba! :lol: :lol: :lol:

corrado-vr6 10-11-05 03:08

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"NEbunu\"
...uite si o poza cu bebele meu..:))..adik actuala prietena..sper sa va placa


Sa-ti traiasca frate! Mama-mama ce ochi are fata asta!!! :o

NEbunu 10-11-05 09:24

mersi mult...:D

Flow 11-12-05 14:03

2 Attachment(s)
poze proaspete :oops: :lol:

corrado-vr6 11-12-05 15:41

Sa traiti, sa infloriti... :lol: :dance: :drunk: :bunch:

Flow 11-12-05 17:04

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"corrado-vr6\"
Sa traiti, sa infloriti... :lol: :dance: :drunk: :bunch:

multumesc la fel :lol: shi sa ne vedem tot timpul inconjurati de fete frumoase shi masini tunate

corrado-vr6 11-12-05 17:37

Daaaaaa, sustin motiunea... :wink:

Yackone 11-12-05 19:44

frumoosss.... pacat ca n-am si eu cu ce sa ma laud.... :( :( :(

Trai 17-10-06 12:06

Re: fete si motoare
 
2 Attachment(s)
nevasta-mea s-a facut tinichigiu...

Flow 15-11-09 19:09

Masina a mea dar fata Nu :)
 
10 Attachment(s)
Cand vine iarna masinile se imbraca cu gume de iarna iar fetele isi iau fustitele :D
Masina proprie dar fata NU.8)
https://img214.imageshack.us/img214/4997/da4dk.jpg

Tre sa recunosc ca am fost si putin pe interes, ca mi a reparat ceva pe la turbina :D
https://img524.imageshack.us/img524/6798/da5.jpg

https://img204.imageshack.us/img204/7205/da2d.jpg

https://img25.imageshack.us/img25/1627/da3rp.jpg

https://img524.imageshack.us/img524/7761/da1p.jpg

https://img204.imageshack.us/img204/9203/63514630.jpg

450yfz 24-12-09 10:06

Re: fete si motoare
 
1 Attachment(s)
pe vremea cand aveam 2000 16v!!!a si ea e pretena

Babutz 11-01-10 20:31

Re: fete si motoare
 
2 Attachment(s)
me and sotul :D

xedos6 17-01-10 08:18

Re: fete si motoare
 
7 Attachment(s)
jaful meu si logodnica mea.

xedos6 17-01-10 08:31

Re: fete si motoare
 
10 Attachment(s)
tot logodnica mea si alte masini

albatros 14-02-10 18:27

Re: fete si motoare
 
Quote:

Originally Posted by xedos6 (Post 2984943)
tot logodnica mea si alte masini

hmm esti din codlea ?

xedos6 15-02-10 13:07

Re: fete si motoare
 
nu...dar am locuit o perioada in codlea.ai recunoscut jafurile?

albatros 15-02-10 13:11

Re: fete si motoare
 
Quote:

Originally Posted by xedos6 (Post 3088155)
nu...dar am locuit o perioada in codlea.ai recunoscut jafurile?

da am recunoscut frumusetzea :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: de codlea...8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bluesky89 08-04-10 09:33

Re: fete si motoare
 
1 Attachment(s)
super masina mea aici


All times are GMT +2. The time now is 08:54.

- Copyright 2026 4Tuning