![]() |
O batrana 1300 virtuala .
6 Attachment(s)
Salut prieteni .
Va prezint si eu batranica mea 1300 [masina este din jocul gta san andreas :lol:] . O scurta prezentare : Masina este la mine de aproximativ 2 saptamani momentan va ramane mai stock o perioada pana va veni caldura . Masina a primit doar o usa dreapta fata ca incepuse sa o ia rugina , ulei si cam atat masina se comporta destul de bine . Masina are 53.000 km in bord Poze cu starea actuala . |
Re: O batrana 1300 virtuala .
3 Attachment(s)
Salut baieti ,incepem cu o dimineata friguroasa.Masina a primit 2 inaltatoare pe spate .:-P Mai tarziu ii voi suda niste tabla pe unde are rugina si in urmatoarele zile va fi revopsita complet. :)
|
Re: O batrana 1300 virtuala .
5 Attachment(s)
Buna seara , ca tot a nins toata ziua si m-am rugat de masina de dimineata sa porneasca . a loato de la a 3a cheie important este ca a pornit.Pun cateva poze de sezon cu masina .
|
Re: O batrana 1300 virtuala .
Salut frumoasa daciutsa arata destul de bine la tablarie , ce ai de gand sa ii faci pe viitor ? Viteza maxima ? la cat ai ajuns cu ea? :)
|
Re: O batrana 1300 virtuala .
Salut , multumesc frumos i-am dat undeva pe la 120-130 km/h .
Pe viitor masina va suferii ceva modificari . nu va ramane stock voi posta poze cu ea .8) |
Re: O batrana 1300 virtuala .
7 Attachment(s)
Buna seara baieti .
La masina i-am facut urmatoarele: I-am scos manerele de pe usile spate [va urma si manerul de pe usa dreapta fata cand va fi masina revopsita ] I-am facut pleoape . Si poze la niste rugina care ma cam enerveaza . Cu prima ocazie cand se va incalzi afara masina va fi revopsita complet+ceva tunning la ea . |
Re: O batrana 1300 virtuala .
Salut din nou :D:D
Imi place incet incet incepe sa evolueze masina :x Imi place cum i-ai facut usile fara manere si pleapele . Usa aia e cam nasoala ca e alta culoare si rugina aia . :) in rest e super masina :x sa pui poze cu masina cand e vopsita .:) respect andrei . |
Re: O batrana 1300 virtuala .
Multumesc .:D
Da masina incepe sa evoleze incet incet . Si pe mine ma enerveaza usa aia si rugina , in rest masina merge impecabil nu bate absolut nimic la ea .:) Voi pune poze cu ea cand va fi revopsita Maine nu voi sta degeaba ma duc in oras si iau o cutie de chit sa ii repar rugina aia .:):lol: |
Re: O batrana 1300 virtuala .
1 Attachment(s)
Usa clean :D
|
Re: O batrana 1300 virtuala .
Nu vreau sa te jignesc... Dar deja m-am saturat de topicurile astea facute asa din plictiseala, cum a venit si ala inainte cu Super Nova lui. In regulamentul general al forumului scrie clar:
5. Nu introduce acelaşi subiect (sau acelaşi tip de produs comercial) pe 2 sau mai multe secţiuni, sau de mai multe ori pe aceeaşi secţiune. Nu folosi clone De ce naiba trebuie sa faceti tone de topicuri de spam cand este unul si bun. https://forum.4tuning.ro/510-pc-games...rtuala-v2.html |
Re: O batrana 1300 virtuala .
robi_jam - lasa`i ma frate ca sunt turci ei vin si posteaza in prostie sa zica si ei ca au postat !!! Dar daca ii intrebi acum ceva din regulament sunt bata !!Ar trebui sa se ia masuri urgente de exemplu sa te lase sa te inregistrezi da sa nu iti apara topicurile doar cel cu regulament si sa fie contra timp 30 de min sa citesti Regulamentul si dupa aceea sa poti posta la prima gafa ai un x la a doua la fel si la a 3a gafa deja banat parerea mea !
PS:robi_jam intra pe mess !!! |
Re: O batrana 1300 virtuala .
Quote:
:shakefist Mai usor,poate va creste tensiunea sau glicemia.. O sa se ocupe Dary de tot.. |
Re: O batrana 1300 virtuala .
Quote:
|
Re: O batrana 1300 virtuala .
:evil: Ba frate, hai sa fim oameni pana la urma urmei .
Forumul este deschis in sectiunea de jocuri ce treaba aveti voi cu mine ? Cu ati facut si pentru STREET LEGAL RACING am facut si eu cu san andreas nu vad cu ce am gresit vedetiva de ale voastre ;) |
Re: O batrana 1300 virtuala .
Quote:
Si cu tupeul asta sa vorbesti cu amicii tai prietene ! ;) Ai de la mine o bulina neagra ! -1 !!! |
Re: O batrana 1300 virtuala .
Ok prietene .=] , o sa ma uit la topicul ala de zici tu ..
|
Re: O batrana 1300 virtuala .
Pai vere si tu cum vb ca's chior si nush ce ala nu e limbaj urat ? imi faci mie observatie k vb urat..:rolleyes2
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:59. |
- Copyright 2026 4Tuning