Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   Dezmembrez e36 (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/397266-dezmembrez-e36.html)

mm08snn 14-12-13 21:30

Dezmembrez e36
 
18 Attachment(s)
Elemente caroserie -capote, usi ,grile, aripi
Fete usi cu partea din mijloc din panza-perfecte sau cu piele crem, scaune ,mocheta, tapiterie portbagaj ,
Interior complet fara rupturi sau arsuri ,panou luneta cu suport tetiere
Faruri cu lupa, semnale albe, bandouri ,eleron portbagaj Zender cu leduri pt
frana,spoilere fata-spate,
Oglinzi electrice, volan 3 spite cu airbag imbracat in piele model E46,
Volan cu airbag 3 spite,
Stopuri M cu semnalizare alba OEM, stopuri normale cu semnalizare galbena
Praguri Luxury Edition OEM*contin si clipsurile de prindere*

Piese motor....Pt orice piesa nu ezitati sa intrebati

e-rs-u 14-12-13 22:56

Re: Dezmembrez e36
 
Salut, Actuator "motoras" inchidere centralizata usa dreapta coupe functional gasesc, si un pret.

mm08snn 15-12-13 11:31

Re: Dezmembrez e36
 
Quote:

Originally Posted by e-rs-u (Post 5631272)
Salut, Actuator "motoras" inchidere centralizata usa dreapta coupe functional gasesc, si un pret.

da ar trebui sa am, doar sa il caut sigur sa stiu. maine pot sa iti dau rasp.

motzu 15-12-13 12:04

Re: Dezmembrez e36
 
capota de coupe la ce bani?

mm08snn 15-12-13 12:13

Re: Dezmembrez e36
 
Quote:

Originally Posted by motzu (Post 5631459)
capota de coupe la ce bani?

le dau intre 250 lei daca e usor lovita si 300 lei in stare pefecta.
mai am doar una momentan fara nici cea mai mica lovitura.

lalyus 15-12-13 12:20

Re: Dezmembrez e36
 
Quote:

Originally Posted by mm08snn (Post 5631463)
le dau intre 250 lei daca e usor lovita si 300 lei in stare pefecta.
mai am doar una momentan fara nici cea mai mica lovitura.

Cotiera e de vanzare daca da un pret te rog ms frumos :D.

mm08snn 15-12-13 16:21

Re: Dezmembrez e36
 
Quote:

Originally Posted by lalyus (Post 5631466)
Cotiera e de vanzare daca da un pret te rog ms frumos :D.

cotiera completa a plecat la bucuresti 100 lei...trebuia doar retapitata
momentan nu am alta

Addr 15-12-13 21:07

Re: Dezmembrez e36
 
Fete de usi coupe ai si la ce pret.. si cateva poze te rog..

mm08snn 15-12-13 21:25

Re: Dezmembrez e36
 
Quote:

Originally Posted by Addr (Post 5631743)
Fete de usi coupe ai si la ce pret.. si cateva poze te rog..

am foarte bune cu partea din mijloc din panza, care nu e nici macar dezlipita, in stare foarte buna 250lei . pot reveni maine cu poze

mm08snn 16-12-13 11:11

Re: Dezmembrez e36
 
6 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by mm08snn (Post 5631245)
Elemente caroserie -capote, usi ,grile, aripi
Fete usi cu partea din mijloc din panza-perfecte sau cu piele crem, scaune ,mocheta, tapiterie portbagaj ,
Interior complet fara rupturi sau arsuri ,panou luneta cu suport tetiere
Faruri cu lupa, semnale albe, bandouri ,eleron portbagaj Zender cu leduri pt
frana,spoilere fata-spate,
Oglinzi electrice, volan 3 spite cu airbag imbracat in piele model E46,
Volan cu airbag 3 spite,
Stopuri M cu semnalizare alba OEM, stopuri normale cu semnalizare galbena
Praguri Luxury Edition OEM*contin si clipsurile de prindere*

Piese motor....Pt orice piesa nu ezitati sa intrebati

0760415969

tm 63 flo 16-12-13 19:35

Re: Dezmembrez e36
 
Suport proiector dreapta si carena fata dreapta pt. coupe exista?

mm08snn 16-12-13 20:23

Re: Dezmembrez e36
 
Quote:

Originally Posted by tm 63 flo (Post 5632284)
Suport proiector dreapta si carena fata dreapta pt. coupe exista?

carenaj am nou la 40 lei iar pt suport iti spun maine, de regula vand spoilere complete cu tot cu proiectoare

tm 63 flo 16-12-13 20:25

Re: Dezmembrez e36
 
Carenajul este original?

mm08snn 16-12-13 21:06

Re: Dezmembrez e36
 
Quote:

Originally Posted by tm 63 flo (Post 5632309)
Carenajul este original?

nu e original dar potriveste perfect.

mm08snn 21-12-13 08:13

Re: Dezmembrez e36
 
Quote:

Originally Posted by mm08snn (Post 5631245)
Elemente caroserie -capote, usi ,grile, aripi
Fete usi cu partea din mijloc din panza-perfecte sau cu piele crem, scaune ,mocheta, tapiterie portbagaj ,
Interior complet fara rupturi sau arsuri ,panou luneta cu suport tetiere
Faruri cu lupa, semnale albe, bandouri ,eleron portbagaj Zender cu leduri pt
frana,spoilere fata-spate,
Oglinzi electrice, volan 3 spite cu airbag imbracat in piele model E46,
Volan cu airbag 3 spite,
Stopuri M cu semnalizare alba OEM, stopuri normale cu semnalizare galbena
Praguri Luxury Edition OEM*contin si clipsurile de prindere*

Piese motor....Pt orice piesa nu ezitati sa intrebati

up.......................

KANALEAP_2005 23-12-13 01:40

Re: Dezmembrez e36
 
salut,am vazut poze cu un sedan verde.ai capota si aripile de la el in stare buna? boston grun

mm08snn 23-12-13 10:02

Re: Dezmembrez e36
 
Quote:

Originally Posted by KANALEAP_2005 (Post 5635737)
salut,am vazut poze cu un sedan verde.ai capota si aripile de la el in stare buna? boston grun

am doar pt coupe momentan

KANALEAP_2005 23-12-13 23:31

Re: Dezmembrez e36
 
Quote:

Originally Posted by mm08snn (Post 5635821)
am doar pt coupe momentan

ok,ms.daca aduci sedan culoarea asta da-mi si mie un semnal te rog.te salut !!!

OdorogLGV 08-01-14 20:00

Re: Dezmembrez e36
 
4 Attachment(s)
FERITI-VA DE ACEST USER!UN TEPAR ORDINAR CARE NU RASPUNDE LA MESAJE...A TRIMIS O ASA ZISA ARIPA FARA GRAM DE RUGINA,NISTE ASA ZISE FETE DE USI INTREGI....SI UITATI CE AM PRIMIT!


All times are GMT +2. The time now is 10:17.

- Copyright 2026 4Tuning