![]() |
Curatenia de Primavara
Curatenia de Primavara !
IN CURAND SECTIUNEA V-A INTRA IN RESTAURARE ! AS RUGA MEMBRII INTERNATIONALI CARE FRECVENTEAZA INCA SA SE SEMEZE AICI PRINTR-UN SIMPLU PREZENT ! V-OI REVENII CU AMANUNTE ! MERSI |
Re: Curatenia de Primavara
a cam murit sectiunea....
eu verific cam zilnic dar nimic..... |
Re: Curatenia de Primavara
Ce sa scriu daca nimeni nu spune nimic?Pana acum 'canadienii' sunt cei mai activi.:-)
|
Re: Curatenia de Primavara
Mai e si lumea ocupata...alea alea...nu lasati sa moara sectiunea!
|
Re: Curatenia de Primavara
si eu intru da mai rar ca sunt in romania si nu am tot timpul net
|
Re: Curatenia de Primavara
prezent :-)
|
Re: Curatenia de Primavara
Quote:
|
Re: Curatenia de Primavara
Bine, nu imi vine sa mai plec, da trebuie
|
Re: Curatenia de Primavara
mie de vreo luna.. nu mi-o mers forumul... dar in rest mai tot timpul intram..
george... poate ne vedem la o bere.. :P " Prezent " :P |
Re: Curatenia de Primavara
as fi vrut sa ma intalnesc cu multi, da familia a fost pe primul loc si joi plec spre franta
|
Re: Curatenia de Primavara
fa un popas.. in cluj.. si o zi o bem.. si dupaceea pleci :p
|
Re: Curatenia de Primavara
Quote:
Prezent. Tocmai m-am intors din Cj,un oras pe care l-am gasit mai prafuit si inghesuit ca niciodata.N-am sa mai merg niciodata cu cabrio, ci cu o alta masina cu clima "bizonica",geamuri ridicate si muzica la maxim.In plus am constat ca edilul sef a rezolvat problema parcarilor prin aceea ca a redus si cele putine existente.Bravo lui.:( Asteptam cu drag,distribuirea de catre @WOB a grebelei,hirletului si alte ustensile cu ocazia marii curatenii de primavara. :) |
Re: Curatenia de Primavara
Quote:
pe cand ne intalnim la un butoi de bere ? |
Re: Curatenia de Primavara
Prezent...
|
Re: Curatenia de Primavara
PreZenT !!!
|
Re: Curatenia de Primavara
Prezent :lol:
|
Re: Curatenia de Primavara
prezent. Salutari la toti. Am cam lipsit ,dar m-am intors.
|
Re: Curatenia de Primavara
Prezent!!!
Imi cer mii de scuze...dar nu am mai frecventat sectiunea asta...sunt cam ocupat cu propriul club de masini, intru acolo ma uit si gata. La fel spun si eu de RO, e foooarte bine :D, si se pare ca nu va mai trebui sa plec inapoi...sa vedem...desi, putin probabil. P.S: promit ca nu ma uit sa intru, clar! |
Re: Curatenia de Primavara
Prezent!!!!
|
Re: Curatenia de Primavara
Salut pe toti "Curätenia de Primävarä!!??? ce vrea sä fie curätenia in casä,masinä sau pe forum despre ce este vorba:?: :rolleyes2 :lol: 8)
"George dä si mie programu äla ,sä blincäre luminile sä ametesc8) |
Re: Curatenia de Primavara
E mare programu da daca vrei da-mi poza si iti fac eu sa blincare :)
|
Re: Curatenia de Primavara
mdea... `zent
|
Re: Curatenia de Primavara
a trecut peste o luna de cand zice lumea k e prezenta....dar nu ati mai revenit cu amanunte.....
|
Re: Curatenia de Primavara
Ia ui cine ne viziteaza .. dracule parca ai zis ca nu mai intrii pe aici ;)
anyway .. on topic..news on the way ! |
Re: Curatenia de Primavara
am numarat 18 persoane intr-o luna.
cam dezamagitor stiu dar asta e situatia s-au creeat noi threaduri , pe teme si discutii noi plus cei mai noi useri sunt invitati sa completeze cele deja existente prin care dezvaluiesc mai multe info despre locurile unde se afla si despre ei! Mai am cate-va idei care le v-oi pune in practica in saptamanile urmatoare , in masura timpului ! Va multumesc |
Re: Curatenia de Primavara
Deci s-a incheiat MAREA CURATENIE DE PRIMAVARA:?:
:lol: :lol: :lol: |
Re: Curatenia de Primavara
pana la urma...de ce a fost facut topicu` asta ? :lol: :lol: ? ...au trecut luni..nu saptamani :lol:
|
Re: Curatenia de Primavara
un mic caiet cu prezenta
|
Re: Curatenia de Primavara
Quote:
|
Re: Curatenia de Primavara
Quote:
sa ai grija ce nota imi treci in catalog.. ca pote.. iti rup pagina din catalog.. :D asa am foacut o data.. in bartiu :D prezent |
Re: Curatenia de Primavara
prezent si eu ;)
|
Re: Curatenia de Primavara
Where's the party ?????
Sunt prezent :) Scuze toti... am fost plecat pe la show-uri toata vara si nuy prea am mai avut timp :( |
Re: Curatenia de Primavara
Salut nu stiu cum o fi vremea la voi,
la mine a venit iarna si zäpada http://content.sweetim.com/sim/cpie/...s/000200B2.gif ,dar sunt prezent si eu chiar dacä mai chiulesc din cind in cind. |
| All times are GMT +2. The time now is 20:34. |
- Copyright 2026 4Tuning