Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4Tuning International (https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international.html)
-   -   Curatenia de Primavara (https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international/39639-curatenia-primavara.html)

CJ-01-WOB 27-04-07 00:28

Curatenia de Primavara
 
Curatenia de Primavara !


IN CURAND SECTIUNEA V-A INTRA IN RESTAURARE !
AS RUGA MEMBRII INTERNATIONALI CARE FRECVENTEAZA INCA SA SE SEMEZE AICI PRINTR-UN SIMPLU PREZENT !

V-OI REVENII CU AMANUNTE !

MERSI

pimp_lex 27-04-07 04:28

Re: Curatenia de Primavara
 
a cam murit sectiunea....

eu verific cam zilnic dar nimic.....

alex_g 27-04-07 05:32

Re: Curatenia de Primavara
 
Ce sa scriu daca nimeni nu spune nimic?Pana acum 'canadienii' sunt cei mai activi.:-)

BogdanNZ 27-04-07 08:48

Re: Curatenia de Primavara
 
Mai e si lumea ocupata...alea alea...nu lasati sa moara sectiunea!

georges14 27-04-07 10:30

Re: Curatenia de Primavara
 
si eu intru da mai rar ca sunt in romania si nu am tot timpul net

///V8/// 29-04-07 03:08

Re: Curatenia de Primavara
 
prezent :-)

anne 30-04-07 12:31

Re: Curatenia de Primavara
 
Quote:

Originally Posted by georges14 (Post 873599)
si eu intru da mai rar ca sunt in romania si nu am tot timpul net

George cum e in Romania ?

georges14 01-05-07 08:48

Re: Curatenia de Primavara
 
Bine, nu imi vine sa mai plec, da trebuie

Fixius 03-05-07 22:56

Re: Curatenia de Primavara
 
mie de vreo luna.. nu mi-o mers forumul... dar in rest mai tot timpul intram..
george... poate ne vedem la o bere.. :P

" Prezent " :P

georges14 06-05-07 17:33

Re: Curatenia de Primavara
 
as fi vrut sa ma intalnesc cu multi, da familia a fost pe primul loc si joi plec spre franta

Fixius 06-05-07 22:06

Re: Curatenia de Primavara
 
fa un popas.. in cluj.. si o zi o bem.. si dupaceea pleci :p

turbojack 09-05-07 01:06

Re: Curatenia de Primavara
 
Quote:

Originally Posted by Fixius (Post 887811)
fa un popas.. in cluj..


Prezent.
Tocmai m-am intors din Cj,un oras pe care l-am gasit mai prafuit si inghesuit ca niciodata.N-am sa mai merg niciodata cu cabrio, ci cu o alta masina cu clima "bizonica",geamuri ridicate si muzica la maxim.In plus am constat ca edilul sef a rezolvat problema parcarilor prin aceea ca a redus si cele putine existente.Bravo lui.:(
Asteptam cu drag,distribuirea de catre @WOB a grebelei,hirletului si alte ustensile cu ocazia marii curatenii de primavara. :)

Fixius 10-05-07 02:26

Re: Curatenia de Primavara
 
Quote:

Originally Posted by turbojack (Post 891888)
Prezent.
Tocmai m-am intors din Cj,un oras pe care l-am gasit mai prafuit si inghesuit ca niciodata.N-am sa mai merg niciodata cu cabrio, ci cu o alta masina cu clima "bizonica",geamuri ridicate si muzica la maxim.In plus am constat ca edilul sef a rezolvat problema parcarilor prin aceea ca a redus si cele putine existente.Bravo lui.:(
Asteptam cu drag,distribuirea de catre @WOB a grebelei,hirletului si alte ustensile cu ocazia marii curatenii de primavara. :)



pe cand ne intalnim la un butoi de bere ?

feryboy 11-05-07 11:13

Re: Curatenia de Primavara
 
Prezent...

EaGle 20-05-07 00:58

Re: Curatenia de Primavara
 
PreZenT !!!

yulasinio 22-05-07 20:34

Re: Curatenia de Primavara
 
Prezent :lol:

adrian gavrila 23-05-07 15:22

Re: Curatenia de Primavara
 
prezent. Salutari la toti. Am cam lipsit ,dar m-am intors.

cls21b_EVO 26-05-07 07:02

Re: Curatenia de Primavara
 
Prezent!!!

Imi cer mii de scuze...dar nu am mai frecventat sectiunea asta...sunt cam ocupat cu propriul club de masini, intru acolo ma uit si gata.

La fel spun si eu de RO, e foooarte bine :D, si se pare ca nu va mai trebui sa plec inapoi...sa vedem...desi, putin probabil.

P.S: promit ca nu ma uit sa intru, clar!

Nicknamed_13 29-05-07 04:29

Re: Curatenia de Primavara
 
Prezent!!!!

AlexXx-4ti 29-05-07 15:25

Re: Curatenia de Primavara
 
Salut pe toti "Curätenia de Primävarä!!??? ce vrea sä fie curätenia in casä,masinä sau pe forum despre ce este vorba:?: :rolleyes2 :lol: 8)

"George dä si mie programu äla ,sä blincäre luminile sä ametesc8)

georges14 30-05-07 01:02

Re: Curatenia de Primavara
 
E mare programu da daca vrei da-mi poza si iti fac eu sa blincare :)

draculas 04-06-07 03:00

Re: Curatenia de Primavara
 
mdea... `zent

EaGle 04-06-07 14:28

Re: Curatenia de Primavara
 
a trecut peste o luna de cand zice lumea k e prezenta....dar nu ati mai revenit cu amanunte.....

CJ-01-WOB 04-06-07 14:57

Re: Curatenia de Primavara
 
Ia ui cine ne viziteaza .. dracule parca ai zis ca nu mai intrii pe aici ;)


anyway .. on topic..news on the way !

CJ-01-WOB 04-06-07 15:08

Re: Curatenia de Primavara
 
am numarat 18 persoane intr-o luna.
cam dezamagitor stiu dar asta e situatia
s-au creeat noi threaduri , pe teme si discutii noi
plus cei mai noi useri sunt invitati sa completeze cele deja existente prin care dezvaluiesc mai multe info despre locurile unde se afla si despre ei!

Mai am cate-va idei care le v-oi pune in practica in saptamanile urmatoare , in masura timpului !

Va multumesc

yulasinio 31-08-07 22:22

Re: Curatenia de Primavara
 
Deci s-a incheiat MAREA CURATENIE DE PRIMAVARA:?:
:lol: :lol: :lol:

EaGle 21-09-07 23:41

Re: Curatenia de Primavara
 
pana la urma...de ce a fost facut topicu` asta ? :lol: :lol: ? ...au trecut luni..nu saptamani :lol:

CJ-01-WOB 22-09-07 00:22

Re: Curatenia de Primavara
 
un mic caiet cu prezenta

yulasinio 22-09-07 00:48

Re: Curatenia de Primavara
 
Quote:

Originally Posted by CJ-01-WOB (Post 1112702)
un mic caiet cu prezenta

Mai bine zis strigarea catalogului :lol:

Fixius 24-09-07 01:27

Re: Curatenia de Primavara
 
Quote:

Originally Posted by CJ-01-WOB (Post 1112702)
un mic caiet cu prezenta



sa ai grija ce nota imi treci in catalog.. ca pote.. iti rup pagina din catalog.. :D

asa am foacut o data.. in bartiu :D


prezent

panaitescud 27-09-07 02:43

Re: Curatenia de Primavara
 
prezent si eu ;)

DJ BeBe 27-09-07 05:09

Re: Curatenia de Primavara
 
Where's the party ?????


Sunt prezent :)


Scuze toti... am fost plecat pe la show-uri toata vara si nuy prea am mai avut timp :(

AlexXx-4ti 21-10-07 08:37

Re: Curatenia de Primavara
 
Salut nu stiu cum o fi vremea la voi,
la mine a venit iarna si zäpada http://content.sweetim.com/sim/cpie/...s/000200B2.gif ,dar sunt prezent si eu chiar dacä mai chiulesc din cind in cind.


All times are GMT +2. The time now is 20:34.

- Copyright 2026 4Tuning