Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Galati / Braila (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila.html)
-   -   Mitsu braila (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila/39355-mitsu-braila.html)

daniwmk 22-04-07 21:11

Re: Prezentatziva "bolizii" !
 
3 Attachment(s)
masina lui baubau ...

daniwmk 22-04-07 21:31

Re: Prezentatziva "bolizii" !
 
3 Attachment(s)
more pics ...

TazzY 23-04-07 04:09

Re: Prezentatziva "bolizii" !
 
Frumos mitsul.. :)

yknot 23-04-07 08:43

Re: Prezentatziva "bolizii" !
 
parca imi aduc aminte de o remarca a unuia...... "iote-i si pe astia fast and furious"......

shadowro 23-04-07 09:33

Re: Prezentatziva "bolizii" !
 
cumpara omu slr si atenteaza din nou la titlu :)

isacfani 23-04-07 09:38

Re: Prezentatziva "bolizii" !
 
frumoasa masina !
Quote:

Originally Posted by yknot (Post 866194)
parca imi aduc aminte de o remarca a unuia...... "iote-i si pe astia fast and furious"......

daca baietii sunt cunoscatori, ii poti contrazice ? :-)

yknot 23-04-07 13:42

Re: Prezentatziva "bolizii" !
 
Quote:

Originally Posted by shadowro (Post 866249)
cumpara omu slr si atenteaza din nou la titlu :)

ce titlu?.... si pentru asta ii trebuia o alta masina de sute de mii?

Quote:

Originally Posted by isacfani (Post 866255)
frumoasa masina !

daca baietii sunt cunoscatori, ii poti contrazice ? :-)

sigur ca nu-i poti contrazice...

shadowro 23-04-07 13:49

Re: Prezentatziva "bolizii" !
 
titlul de cea mai tare masina din zona :)

daniwmk 23-04-07 17:26

Re: Prezentatziva "bolizii" !
 
Quote:

Originally Posted by shadowro (Post 866633)
titlul de cea mai tare masina din zona :)

stai linistit ca nici evo nu sta pe loc ...
ai vazut ca in scurt timp va mai suferi "cateva" modificari si cred ca va putea tine piept oricarei masini "din zona" chiar si de peste 600 cp :)

frost_dani 23-04-07 19:16

Re: Prezentatziva "bolizii" !
 
de curiozitate ,in cat timp prinde suta\?:)

baubau racing 23-04-07 21:13

Re: Prezentatziva "bolizii" !
 
pt moment 3.6 sec dar cu mici setari se poate mai bine.

-<Gedoc>- 23-04-07 21:36

Re: Prezentatziva "bolizii" !
 
Quote:

Originally Posted by daniwmk (Post 866983)
stai linistit ca nici evo nu sta pe loc ...
ai vazut ca in scurt timp va mai suferi "cateva" modificari si cred ca va putea tine piept oricarei masini "din zona" chiar si de peste 600 cp :)

da,dar totusi atata putere chiar daca o are trebuie sa faca ceva sa o puna si jos pe toata ca altfel degeaba o are...8) 8) 8)

baubau racing 23-04-07 21:48

Re: Prezentatziva "bolizii" !
 
doar de asta e 4*4

shadowro 23-04-07 21:58

Re: Prezentatziva "bolizii" !
 
4x4 pleci tare ... dar dupa trebuie mai multi cai decat competitorul pentru ca sa si ramai in fata pentru ca tu invarti 4 roti permanent , el doar 2.
asa gandesc eu cel putin.

baubau racing 24-04-07 11:16

Re: Prezentatziva "bolizii" !
 
in principiu ai dreptate dar cind faci un proiect trebuie sa stii exact ce iti doresti.degeaba ai cp si nu ii pot pune jos in 1si a2 stai pe loc si faci burnout.
de acea toate trebuiesc gindite si corelate sa ajungi la cel mai bun compromis putere transmisie gume.toate sint strins legate una de alta .

TazzY 24-04-07 14:34

Mitsu braila
 
Toate posturile off-topic de la prezentativa bolizii. Continuati aici discutia.

Cipin-KUS 01-05-07 03:09

Re: Mitsu braila
 
sunt cam offtopic...dar am si eu o nelamurire....a ajuns kadettul turbo UGA braila?....la curse la mare avea un sticker pe bara fata cu "baubauracing"...

daniwmk 01-05-07 12:49

Re: Mitsu braila
 
Quote:

Originally Posted by Cipin-KUS (Post 878738)
sunt cam offtopic...dar am si eu o nelamurire....a ajuns kadettul turbo UGA braila?....la curse la mare avea un sticker pe bara fata cu "baubauracing"...

exista o legatura dar nu ... nu e la braila :)

baubau racing 01-05-07 13:53

Re: Mitsu braila
 
:D Vezi Iliuta daca nu ai inregistrat marca baubau racing ca marca inregistrata!:lol:

Cipin-KUS 02-05-07 01:25

Re: Mitsu braila
 
totusi nu inteleg....:(......si apropo...mai era inc o masina(nu stiu exact ce masina ) care avea acelasi stiker pe bara fata...

isacfani 02-05-07 09:13

Re: Mitsu braila
 
Quote:

Originally Posted by Cipin-KUS (Post 880147)
totusi nu inteleg....:(......si apropo...mai era inc o masina(nu stiu exact ce masina ) care avea acelasi stiker pe bara fata...

da, un kadett alb pregatit tot de baubau racing.

baubau racing 02-05-07 13:29

Re: Mitsu braila
 
:lol: Iliuta (baubau racing) este un foarte bun prieten al meu. am folosit acest nick pt ca imi place.:D

BaFaNa 27-08-07 11:31

Re: Mitsu braila
 
Sunt in ceatza pozele ..bau bau .. oricum ..marfa trebuia sa vad masina asta :shock: :D ... de curiozitate..daca nu`i confidential .. cat te`a ajuns ..doar masina zic..fara modificari...

TazzY 03-09-07 16:37

Re: Mitsu braila
 
Quote:

Originally Posted by BaFaNa (Post 1066507)
cat te`a ajuns ..doar masina zic..fara modificari...

Belea intrebarea :lol::lol::lol::lol::lol:

baubau racing 06-09-07 19:38

Re: Mitsu braila
 
E suficent sa dai o fuga la mitsu gl. ei te pot lamuri cel mai bine.

U_TUNING 06-09-07 20:09

Re: Mitsu braila
 
oooo domnu bau bau ..long time no see....

Ia spune mai ai intercooler-uld e facbrica?
daca da la ce bani il dai??

P.M. please

yknot 09-09-07 10:51

Re: Mitsu braila
 
il are si chiar il vinde ;)

U_TUNING 09-09-07 19:25

Re: Mitsu braila
 
pai da bine bine
dar cati bani asta e intrebarea?~!?!?!??!

shadowro 09-09-07 21:18

Re: Mitsu braila
 
cat e halatu' ?

U_TUNING 09-09-07 22:55

Re: Mitsu braila
 
alb sa fie:P

baubau racing 16-09-07 20:48

Re: Mitsu braila
 
Am reusit sa-ti dau un pm cu pretul. da-mi de stire ce vrei sa faci.

U_TUNING 17-09-07 12:52

Re: Mitsu braila
 
ai pm................

baubau racing 08-10-07 19:36

Re: Mitsu braila
 
Stiti cumva a ajuns Mertzul slr in galati?

shadowro 08-10-07 23:31

Re: Mitsu braila
 
nu inca.mergi la bucuresti daca vrei sa te dai.

BGD_NNE 25-10-07 16:09

Re: Mitsu braila
 
Intrebare idioata : " Tre sa ajunga vreun SLR in Galati ? "

shadowro 25-10-07 16:10

Re: Mitsu braila
 
se zvonea ca si cum lisinschi cica ar putea fi un fericit viitor posesor.

BGD_NNE 25-10-07 16:12

Re: Mitsu braila
 
/:) nu prea il vad eu pe ala la volan de slr....dar in fine .am auzit ca i-a dat-o unu pe faleza cu un seat leon destul de rushinos avand in vedere ca era la volanul unui porsche ...aku nu stiu daca e adevarat dar stiu sigur ca e cam jos in ceea ce priveste condusul :P

MauS 25-10-07 18:07

Re: Mitsu braila
 
Quote:

Originally Posted by BGD_NNE (Post 1167393)
/:) nu prea il vad eu pe ala la volan de slr....dar in fine .am auzit ca i-a dat-o unu pe faleza cu un seat leon destul de rushinos avand in vedere ca era la volanul unui porsche ...aku nu stiu daca e adevarat dar stiu sigur ca e cam jos in ceea ce priveste condusul :P

Eu zic sa nu faci afirmatii de genul asta:-)

TazzY 25-10-07 20:32

Re: Mitsu braila
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 1167613)
Eu zic sa nu faci afirmatii de genul asta:-)

Sustin... Nu ai sa vezi leon sa faca carrera4s sau cayenne :) Cel putzin nu in galati... Indiferent cine ar fi pilotul porsche'ului e prea greu sa o dai in bara cu asa masina ;)

Azerty 25-10-07 21:13

Re: Mitsu braila
 
App.
Zilele trecute am vazut Mitsu la plimbare prin Braila.
S-a intors proprietarul?
Sau o mai plimba cineva din cand in cand?


All times are GMT +2. The time now is 05:50.

- Copyright 2026 4Tuning