![]() |
Re: Prezentatziva "bolizii" !
3 Attachment(s)
masina lui baubau ...
|
Re: Prezentatziva "bolizii" !
3 Attachment(s)
more pics ...
|
Re: Prezentatziva "bolizii" !
Frumos mitsul.. :)
|
Re: Prezentatziva "bolizii" !
parca imi aduc aminte de o remarca a unuia...... "iote-i si pe astia fast and furious"......
|
Re: Prezentatziva "bolizii" !
cumpara omu slr si atenteaza din nou la titlu :)
|
Re: Prezentatziva "bolizii" !
frumoasa masina !
Quote:
|
Re: Prezentatziva "bolizii" !
Quote:
Quote:
|
Re: Prezentatziva "bolizii" !
titlul de cea mai tare masina din zona :)
|
Re: Prezentatziva "bolizii" !
Quote:
ai vazut ca in scurt timp va mai suferi "cateva" modificari si cred ca va putea tine piept oricarei masini "din zona" chiar si de peste 600 cp :) |
Re: Prezentatziva "bolizii" !
de curiozitate ,in cat timp prinde suta\?:)
|
Re: Prezentatziva "bolizii" !
pt moment 3.6 sec dar cu mici setari se poate mai bine.
|
Re: Prezentatziva "bolizii" !
Quote:
|
Re: Prezentatziva "bolizii" !
doar de asta e 4*4
|
Re: Prezentatziva "bolizii" !
4x4 pleci tare ... dar dupa trebuie mai multi cai decat competitorul pentru ca sa si ramai in fata pentru ca tu invarti 4 roti permanent , el doar 2.
asa gandesc eu cel putin. |
Re: Prezentatziva "bolizii" !
in principiu ai dreptate dar cind faci un proiect trebuie sa stii exact ce iti doresti.degeaba ai cp si nu ii pot pune jos in 1si a2 stai pe loc si faci burnout.
de acea toate trebuiesc gindite si corelate sa ajungi la cel mai bun compromis putere transmisie gume.toate sint strins legate una de alta . |
Mitsu braila
Toate posturile off-topic de la prezentativa bolizii. Continuati aici discutia.
|
Re: Mitsu braila
sunt cam offtopic...dar am si eu o nelamurire....a ajuns kadettul turbo UGA braila?....la curse la mare avea un sticker pe bara fata cu "baubauracing"...
|
Re: Mitsu braila
Quote:
|
Re: Mitsu braila
:D Vezi Iliuta daca nu ai inregistrat marca baubau racing ca marca inregistrata!:lol:
|
Re: Mitsu braila
totusi nu inteleg....:(......si apropo...mai era inc o masina(nu stiu exact ce masina ) care avea acelasi stiker pe bara fata...
|
Re: Mitsu braila
Quote:
|
Re: Mitsu braila
:lol: Iliuta (baubau racing) este un foarte bun prieten al meu. am folosit acest nick pt ca imi place.:D
|
Re: Mitsu braila
Sunt in ceatza pozele ..bau bau .. oricum ..marfa trebuia sa vad masina asta :shock: :D ... de curiozitate..daca nu`i confidential .. cat te`a ajuns ..doar masina zic..fara modificari...
|
Re: Mitsu braila
Quote:
|
Re: Mitsu braila
E suficent sa dai o fuga la mitsu gl. ei te pot lamuri cel mai bine.
|
Re: Mitsu braila
oooo domnu bau bau ..long time no see....
Ia spune mai ai intercooler-uld e facbrica? daca da la ce bani il dai?? P.M. please |
Re: Mitsu braila
il are si chiar il vinde ;)
|
Re: Mitsu braila
pai da bine bine
dar cati bani asta e intrebarea?~!?!?!??! |
Re: Mitsu braila
cat e halatu' ?
|
Re: Mitsu braila
alb sa fie:P
|
Re: Mitsu braila
Am reusit sa-ti dau un pm cu pretul. da-mi de stire ce vrei sa faci.
|
Re: Mitsu braila
ai pm................
|
Re: Mitsu braila
Stiti cumva a ajuns Mertzul slr in galati?
|
Re: Mitsu braila
nu inca.mergi la bucuresti daca vrei sa te dai.
|
Re: Mitsu braila
Intrebare idioata : " Tre sa ajunga vreun SLR in Galati ? "
|
Re: Mitsu braila
se zvonea ca si cum lisinschi cica ar putea fi un fericit viitor posesor.
|
Re: Mitsu braila
/:) nu prea il vad eu pe ala la volan de slr....dar in fine .am auzit ca i-a dat-o unu pe faleza cu un seat leon destul de rushinos avand in vedere ca era la volanul unui porsche ...aku nu stiu daca e adevarat dar stiu sigur ca e cam jos in ceea ce priveste condusul :P
|
Re: Mitsu braila
Quote:
|
Re: Mitsu braila
Quote:
|
Re: Mitsu braila
App.
Zilele trecute am vazut Mitsu la plimbare prin Braila. S-a intors proprietarul? Sau o mai plimba cineva din cand in cand? |
| All times are GMT +2. The time now is 05:50. |
- Copyright 2026 4Tuning