Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   PEUGEOT 205 GTI / OPEL ASTRA CT 77 WRC (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/3916-peugeot-205-gti-opel-astra-ct-77-wrc.html)

RACING MAN 04-03-05 15:25

PEUGEOT 205 GTI / OPEL ASTRA CT 77 WRC
 
Facem una, ca am auzit ca vrei sa te dai cu mine ( Sorin TMS) Eu am aprox 150 Cp.

Aki 04-03-05 18:17

Ma bag si eu :)
Cu...care sare primul :lol:

AudiPerformance 04-03-05 18:38

pai asa ma bag si eu ce pana mea... oricand vreti!

teddy 04-03-05 18:38

as paria pe peugeot, e o combinatie buna de putere mare si greutate mica.

EvLSant0S 04-03-05 18:41

da :roll: :roll:

si eu as paria pe hondutzele de la noi :lol: :lol: :lol: :lol:

nu de alta dar... :) cine stie stie si cu asta basta :lol: :lol: :lol:

SpeedeR 04-03-05 18:51

cine stie cunoaste ;) :lol: :lol: :lol:

pun pariu un pachet de biscuiti cu crema pe Honda powah :!: :twisted:

AudiPerformance 04-03-05 18:54

bai speeder aici se fac pariuri pe bani grei :)) nu pe pachete de biscuiti!
cred ca ar trebui si in fenomenul asta al curselor auto sa existe cotatii la casele de pariuri... cine stie poate am mai face si noi un ban cinstit!!!!

DnI 04-03-05 19:10

chiar daca sunt fan SFI`uri dar totusi pariez pe 205 daca este in mintile ei !

AudiPerformance 04-03-05 19:15

TRADATORULE!!!!!!
mai uita-te si tu pe la date tehnice patroane

X-Ray-Eyes 04-03-05 19:19

Uite ca nimerishi si eu pe aici ...
Sa imi spui data , ora si locul , si sa imi spui cum merge : 1 din 1 sau 2 din 3 ...
Oka ?

Dar dupa ce se \"realizeaza fenomenul\" bagam frumos filmuletzul si asteptam comentariile...
Asha esti de acord?
Stiu eu ce stiu si nu o dau cotita... si de asta am si raspuns la provocare.
:twisted:

EvLSant0S 05-03-05 03:11

hihi:) :) poate ti le zice direct aici :lol: :lol: :lol: pe forum :) :P

GL x-ray :P

DnI 05-03-05 03:28

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"AudiPerformance\"
TRADATORULE!!!!!!
mai uita-te si tu pe la date tehnice patroane

NU arunca vorba aiurea pentru ca omul nici nu a precizat ce model de gti ca sa te poti uita la date :!: :!:

RACING MAN, este GTI`ul de 1.6 sau 2.0 ?
aveai si un filmulet pe aicia, este pregatit de vtm ?

cat despre greutate, este un factor ce conteaza destul de mult...
205 gti ~ 850kg si opel astra ~ 1100kg

UniculSGM 05-03-05 10:05

Merg pe Sorin, castiga 100% o cursa pe 400 m intre Peugeot-ul lui si Opel.

Da DnI e pregatita pt raliu masina, este 1.6.

DnI 05-03-05 10:29

asteptam un raspuns, un final ceva! :wink:

RACING MAN 05-03-05 11:35

masina este de VTM pregatita. Ne dam unde vrei tu dar intr-un cadru legal as prefera. Masina nu este inmatriculata si nu pot sa ies cu ea. La prima cursa ne dam.

X-Ray-Eyes 05-03-05 11:45

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"RACING MAN\"
masina este de VTM pregatita. Ne dam unde vrei tu dar intr-un cadru legal as prefera. Masina nu este inmatriculata si nu pot sa ies cu ea. La prima cursa ne dam.

Tin sa te anunt ca Midnight Racers nu au \"voie\"sa participe din motive \"neelucidate\" inca la toate competitiile organizate de LR&NSL.
Dar, eventual,putem discuta aspectul situatiei prezente si poate eu , personal, am sa pot participa.
Daca nu, astept sa poti iesi cu ea pe strada , cum s-a putut acum1 saptamana la REX in fata.
Eu sunt disponibilptr 205-ul tau 24h/24h si 7 zile pe saptamana.
Si sa imi spui daca vrei sa o facem pe eugenii.
:twisted:

Auto Racing Cta 05-03-05 18:32

Peugeot !!!
 
Castiga Peugeotu 205 ca doar sunt mecanicu acestei masini . :wave:

X-Ray-Eyes 05-03-05 23:50

Re: Peugeot !!!
 
Quote:

Originally Posted by \"Auto Racing Cta\"
Castiga Peugeotu 205 ca doar sunt mecanicu acestei masini . :wave:

Daca tu zici ...
8)

RACING MAN 06-03-05 10:07

Eu as vrea sa va dati. Daca vrei ne dam acolo sambata pe 26 ca eu o sa imi aduc masina acolo.
Daca vrei sa ne dam pe eugenii sa fie ceva mai multe sa simtim.
ramane pe 26 sa vorbim si sa ne dam.


1 fara sa trisam
2 facem 3 curse cine castiga 2 e bun

D_M_X 06-03-05 18:54

tot vad pe aici comentarii de genul :Daca te fac sunt mai bun(ca shofer)\"
racing man si totzi ceilalti care fac afirmatii de genul asta CAND O SA TE DAI CU ORICINE ALTCINEVA CARE ARE MASINA EXACT CA A TA SAU IEI 2 MASINI STOCK (ex cielo sau bmw) SI-L FACI atunci intradevar ESTI MAI BUN. Ptr. ca deagaba esti shofer bun daca nu te ajuta materialul(masina). Poti doar sa spui ca masina ta fuge mai tare ca a lui.
Respect si sa te ajute Dumnezeu in activitatea ta

X-Ray-Eyes 06-03-05 20:51

Tin sa te corectez : Un sofer bun nu se vede la o liniutza ! Un sofer bun se vede la Indemanare !!!
Si eu stiu ce pot ... am acasa \" dovezile \".
:peace:

Auto Racing Cta 06-03-05 21:02

Consider automobilul si pilotul un tot. Nu castiga nici masina nici pilotul ci amandoi . Vom vedea pe 26 pana atunci poate montez electro turbinele cu fotoni ...

CT-03-ART 06-03-05 21:08

itzi spun eu ca nu se va da andre pe 26 deoarece vom fii plecatzi totzi din MR Cta la bucureshti la tuningshow deoarece vom avea parte numai de surprize...

Auto Racing Cta 06-03-05 21:10

Dar pe 27 vine la concurs ?

CT-03-ART 06-03-05 21:27

nu deoarece el o sa plece pe 25 shi o sa se intoarca pe 28 cred deoarece participa la tuningshow...shi ca trebui mashina expusa pe perioada tuningshow-lui

X-Ray-Eyes 06-03-05 21:37

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Auto Racing Cta\"
... montez electro turbinele cu fotoni ...

De unde le-ai luat ? Din STAR TREK ???
:weirdface Sincer nu am auzit de asha ceva pana acum ... o fi o noua descoperire ...
:ballbounc

RACING MAN 07-03-05 11:38

Ne dam cum vrei tu la indemanare sau linie eu oricum ma dau si la una si la alta. Cum preferi? dar liniutele nu ma pasioneaza asa tare mai mult o cursa de indemanare unde poti face si spectacol acolo se vede intradevar cine este mai bun, conteaza si masina dar si omul. Respect pe toata lumea pt ceea ce face. Succes in activitati

R3Kin 07-03-05 11:42

Stiu amandoua masinile si pe 400 o sa fie strans da pe distanta mai mare catiga opel.

RACING MAN 07-03-05 11:42

Conteaza mult si materialul pe care il ai, eu am bagat multi bani si voi mai baga, pasiunea este asa mare incat nu are limite, cred ca fiecare gandeste asa si ar vrea sa ajunga in varful piramidei.

Va doresc sa reusiti.
Respect

ABG 07-03-05 14:24

Daca va faceti voi doi (TMS si WRC) ma bag si eu cu Dacia mea :)
Poate va fac, mai stii ...

BMC 08-03-05 16:29

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"ABG\"
Daca va faceti voi doi (TMS si WRC) ma bag si eu cu Dacia mea :)
Poate va fac, mai stii ...

gandeste de 2 ori inainte sa afirmi

CT-03-ART 08-03-05 21:58

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"ABG\"
Daca va faceti voi doi (TMS si WRC) ma bag si eu cu Dacia mea :)
Poate va fac, mai stii ...


Sorin tms nu se va da cu dacia ci cu un peugeot 205 preparat pt VTM...

ABG 10-03-05 13:06

Asta stiu, tocmai de-aia am afirmat cele de mai sus.
Se face liniuta sau raliu?
Daca se face liniuta, pe ce distanta?

D_M_X 03-04-05 10:25

Poate daca esti azi prezent la baneasa se va stabilii care e mai rapid caci andrei este acolo

HAL 05-04-05 01:42

enigma continua!!!!!! :lol: :lol: :lol:

X-Ray-Eyes 05-04-05 02:01

Si va mai continua atata timp cat nu se vor face LEGALE in Constanta.

ERY 05-04-05 08:49

Cand o sa se intample intamplarea sa ne anuntati si pe noi :lol: (cre ca o sa iasa show)

D_M_X 05-04-05 21:35

Cat mai e Andrei pana la 1 mai...mai putin de 1 luna...si atunci vedem ce si cum

x-28-TRA 05-04-05 22:26

eu zic ca o ia tms .

dc sa nu se fac abg cu dacia poate are o surpriza si voi nu stitzi :twisted:

79BYG 06-04-05 00:17

Eu pariez inca pe WRC !!!


All times are GMT +2. The time now is 18:04.

- Copyright 2026 4Tuning