![]() |
PEUGEOT 205 GTI / OPEL ASTRA CT 77 WRC
Facem una, ca am auzit ca vrei sa te dai cu mine ( Sorin TMS) Eu am aprox 150 Cp.
|
Ma bag si eu :)
Cu...care sare primul :lol: |
pai asa ma bag si eu ce pana mea... oricand vreti!
|
as paria pe peugeot, e o combinatie buna de putere mare si greutate mica.
|
da :roll: :roll:
si eu as paria pe hondutzele de la noi :lol: :lol: :lol: :lol: nu de alta dar... :) cine stie stie si cu asta basta :lol: :lol: :lol: |
cine stie cunoaste ;) :lol: :lol: :lol:
pun pariu un pachet de biscuiti cu crema pe Honda powah :!: :twisted: |
bai speeder aici se fac pariuri pe bani grei :)) nu pe pachete de biscuiti!
cred ca ar trebui si in fenomenul asta al curselor auto sa existe cotatii la casele de pariuri... cine stie poate am mai face si noi un ban cinstit!!!! |
chiar daca sunt fan SFI`uri dar totusi pariez pe 205 daca este in mintile ei !
|
TRADATORULE!!!!!!
mai uita-te si tu pe la date tehnice patroane |
Uite ca nimerishi si eu pe aici ...
Sa imi spui data , ora si locul , si sa imi spui cum merge : 1 din 1 sau 2 din 3 ... Oka ? Dar dupa ce se \"realizeaza fenomenul\" bagam frumos filmuletzul si asteptam comentariile... Asha esti de acord? Stiu eu ce stiu si nu o dau cotita... si de asta am si raspuns la provocare. :twisted: |
hihi:) :) poate ti le zice direct aici :lol: :lol: :lol: pe forum :) :P
GL x-ray :P |
Re:
Quote:
RACING MAN, este GTI`ul de 1.6 sau 2.0 ? aveai si un filmulet pe aicia, este pregatit de vtm ? cat despre greutate, este un factor ce conteaza destul de mult... 205 gti ~ 850kg si opel astra ~ 1100kg |
Merg pe Sorin, castiga 100% o cursa pe 400 m intre Peugeot-ul lui si Opel.
Da DnI e pregatita pt raliu masina, este 1.6. |
asteptam un raspuns, un final ceva! :wink:
|
masina este de VTM pregatita. Ne dam unde vrei tu dar intr-un cadru legal as prefera. Masina nu este inmatriculata si nu pot sa ies cu ea. La prima cursa ne dam.
|
Re:
Quote:
Dar, eventual,putem discuta aspectul situatiei prezente si poate eu , personal, am sa pot participa. Daca nu, astept sa poti iesi cu ea pe strada , cum s-a putut acum1 saptamana la REX in fata. Eu sunt disponibilptr 205-ul tau 24h/24h si 7 zile pe saptamana. Si sa imi spui daca vrei sa o facem pe eugenii. :twisted: |
Peugeot !!!
Castiga Peugeotu 205 ca doar sunt mecanicu acestei masini . :wave:
|
Re: Peugeot !!!
Quote:
8) |
Eu as vrea sa va dati. Daca vrei ne dam acolo sambata pe 26 ca eu o sa imi aduc masina acolo.
Daca vrei sa ne dam pe eugenii sa fie ceva mai multe sa simtim. ramane pe 26 sa vorbim si sa ne dam. 1 fara sa trisam 2 facem 3 curse cine castiga 2 e bun |
tot vad pe aici comentarii de genul :Daca te fac sunt mai bun(ca shofer)\"
racing man si totzi ceilalti care fac afirmatii de genul asta CAND O SA TE DAI CU ORICINE ALTCINEVA CARE ARE MASINA EXACT CA A TA SAU IEI 2 MASINI STOCK (ex cielo sau bmw) SI-L FACI atunci intradevar ESTI MAI BUN. Ptr. ca deagaba esti shofer bun daca nu te ajuta materialul(masina). Poti doar sa spui ca masina ta fuge mai tare ca a lui. Respect si sa te ajute Dumnezeu in activitatea ta |
Tin sa te corectez : Un sofer bun nu se vede la o liniutza ! Un sofer bun se vede la Indemanare !!!
Si eu stiu ce pot ... am acasa \" dovezile \". :peace: |
Consider automobilul si pilotul un tot. Nu castiga nici masina nici pilotul ci amandoi . Vom vedea pe 26 pana atunci poate montez electro turbinele cu fotoni ...
|
itzi spun eu ca nu se va da andre pe 26 deoarece vom fii plecatzi totzi din MR Cta la bucureshti la tuningshow deoarece vom avea parte numai de surprize...
|
Dar pe 27 vine la concurs ?
|
nu deoarece el o sa plece pe 25 shi o sa se intoarca pe 28 cred deoarece participa la tuningshow...shi ca trebui mashina expusa pe perioada tuningshow-lui
|
Re:
Quote:
:weirdface Sincer nu am auzit de asha ceva pana acum ... o fi o noua descoperire ... :ballbounc |
Ne dam cum vrei tu la indemanare sau linie eu oricum ma dau si la una si la alta. Cum preferi? dar liniutele nu ma pasioneaza asa tare mai mult o cursa de indemanare unde poti face si spectacol acolo se vede intradevar cine este mai bun, conteaza si masina dar si omul. Respect pe toata lumea pt ceea ce face. Succes in activitati
|
Stiu amandoua masinile si pe 400 o sa fie strans da pe distanta mai mare catiga opel.
|
Conteaza mult si materialul pe care il ai, eu am bagat multi bani si voi mai baga, pasiunea este asa mare incat nu are limite, cred ca fiecare gandeste asa si ar vrea sa ajunga in varful piramidei.
Va doresc sa reusiti. Respect |
Daca va faceti voi doi (TMS si WRC) ma bag si eu cu Dacia mea :)
Poate va fac, mai stii ... |
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
Sorin tms nu se va da cu dacia ci cu un peugeot 205 preparat pt VTM... |
Asta stiu, tocmai de-aia am afirmat cele de mai sus.
Se face liniuta sau raliu? Daca se face liniuta, pe ce distanta? |
Poate daca esti azi prezent la baneasa se va stabilii care e mai rapid caci andrei este acolo
|
enigma continua!!!!!! :lol: :lol: :lol:
|
Si va mai continua atata timp cat nu se vor face LEGALE in Constanta.
|
Cand o sa se intample intamplarea sa ne anuntati si pe noi :lol: (cre ca o sa iasa show)
|
Cat mai e Andrei pana la 1 mai...mai putin de 1 luna...si atunci vedem ce si cum
|
eu zic ca o ia tms .
dc sa nu se fac abg cu dacia poate are o surpriza si voi nu stitzi :twisted: |
Eu pariez inca pe WRC !!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:04. |
- Copyright 2026 4Tuning