Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/38963-top-car-vantage-gt-cayenne-rusi.html)

RoSonic 20-04-07 11:25

Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
 
8 Attachment(s)
Top Car Vantage GT
Top Car, cu sediul in Rusia, a modificat Porsche-le Cayenne si ceea ce a obtinut a primit numele de Top Car Vantage GT.
Farurile de fabrica au fost inlocuite cu cele montate de Porsche pe modelul 997. Bodykit-ul da impresia ca Vantage GT are doar 3 usi, prin prizele de aer de pe portierele din spate si prin ascunderea manerelor acestora.
La motor modificarile poarta marca 9ff, si sunt anuntati 750 de cai putere.
TopCar va produce 30-50 de exemplare ale lui Vantage GT anual. Pretul este momentan necunoscut.

Tzus 20-04-07 12:19

Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
 
Foarte frumos,mi se pare interesanta idee cu usile din spate...

Andreus 20-04-07 12:41

Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
 
Frumoasa.....cred k o sa se vand bine mashina

F430 20-04-07 12:45

Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
 
imi place bodykitu si interesanta ideea cu farurile

XXL-X- 20-04-07 13:00

Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
 
Super farurile de 911.E mai bine decat cele normale de o mie de ori.

Ovae 20-04-07 13:22

Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
 
super tare...dream car...le-au reusit modificarile...cu bun gust...uite ca si rusii se pricep...noi de ce nu am putea?

Mendex 20-04-07 13:24

Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
 
rusii au mai demonstrat ei ca se pricep......

AK-ZER 20-04-07 13:49

Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
 
foarte reusit bodylkitul.. fatza asta tb sa o aiba cayenne facelift.. acuma in sf arata shi SUV-ul asta k lumea..

ROSSI 46 20-04-07 16:11

Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
 
e ff reusita ...dau bine noile modificari...confera acestui cayenne un aspect mai cuminte dar cand shtii catzi cai are nu e deloc asa...rusii au demonstrat in repetate randuri k au cu ce sa iasa'n fatza...

djtood 20-04-07 17:16

Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
 
o mie de ani lumina fata de designul original,care tre sa recunoastem e urat, superb fara nici o exagerare !!!! ;)

edi2peu 20-04-07 17:36

Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
 
very hot ,masina asta da senzatia ca merge chiar si cand sta pe loc

T E N N Y - E 20-04-07 19:11

Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
 
Fata Ii Prea Ranjita Dar In Rest Ii Lux. Bijuterie

B38TNY 20-04-07 19:47

Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
 
arata super......si 750 de caluti.....wow :D

danelu 20-04-07 19:52

Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
 
e lucrata finut, arata super buna ideea cu usile spate/ dar stie careva daca are ceva modificari si la interior sau au modificat doar exteriorul?

Rasputin 20-04-07 20:58

Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
 
Arata misto in 3 usi,si misto kit-ul rau de tot.8)

Luigyy 20-04-07 21:09

Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
 
f reusit kit-ul shy performantele . nici nu vreau sa ma gandesc 750 cai

z3r0m3CSL 20-04-07 22:52

Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
 
Super fain si kit-ul da si motorul ii tare 750 de caluti !

Seat_TDI 22-04-07 16:42

Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
 
frumos tare de tot,sunt curios ce pret va avea

mareo 21-06-07 14:17

Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
 
foarte frumos, au schimbat tot ce se putea..

nookie 30-06-07 13:41

Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
 
mai, nu stiu ce sa zic de cat de reala este masina, cert e ca ultimele poze sunt facute pe calculator, in photoshop

andrei.badea 30-06-07 17:22

Re: Top Car Vantage GT - un Cayenne de la rusi
 
Nice ... in sfarsit cayenna arata cum trebuia sa arate de la inceput.


All times are GMT +2. The time now is 03:51.

- Copyright 2026 4Tuning