Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   JOBURI (https://forum.4tuning.ro/396-joburi.html)
-   -   4TuningRO angajează reporteri, redactori, redactor şef şi secretar de redacţie (https://forum.4tuning.ro/396-joburi/38950-4tuningro-angajeaza-reporteri-redactori-redactor-sef-secretar-redactie.html)

Gratzian 20-04-07 02:41

4TuningRO angajează reporteri, redactori, redactor şef şi secretar de redacţie
 
reporteri, redactori, redactor sef, secretar de redactie 4tuning
enumerarea ar trebui sa fie suficienta, dar orice ajutor sau implicare este salutar
pe web, print, foto, PR sau comercial, sunt in total cam 6 posturi libere
trimiteti email pe [email protected] cu cv

mihai.ghetto 21-04-07 01:03

Re: reporteri, redactori, redactor sef, secretar de redactie 4tuning
 
vreun job cu program de noapte exista?

orlando 21-04-07 15:24

Re: reporteri, redactori, redactor sef, secretar de redactie 4tuning
 
As putea si eu sa ma inscriu pe lista candidatilor,chiar daca nu am varsta de 18 ani?(implinesc 18 ani in iulie).
As fi interesat pe perioada vacantei de vara...

peter 22-04-07 11:09

Re: reporteri, redactori, redactor sef, secretar de redactie 4tuning
 
e numai ptr Bucuresti ? in tara nu aveti nevoie ?

monk 22-04-07 22:30

Re: reporteri, redactori, redactor sef, secretar de redactie 4tuning
 
full time sau mere si in timpu liber ?

(pe partea de foto m-ar interesa)

alex MG ZR 160 24-04-07 02:11

Re: reporteri, redactori, redactor sef, secretar de redactie 4tuning
 
un post de scouting pt articole se gaseste???

acidutzzu 29-04-07 18:29

Re: reporteri, redactori, redactor sef, secretar de redactie 4tuning
 
Doar Bucuresti? articole se pot scrie d oriunde!!!

cabrron 03-05-07 02:31

Re: reporteri, redactori, redactor sef, secretar de redactie 4tuning
 
de vanzator nu aveti nevoie ? ca la 11 clase ale mele redactor sef nu cred ca suna bine

markizu 08-05-07 12:55

Re: reporteri, redactori, redactor sef, secretar de redactie 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by Gratzian (Post 861354)
reporteri, redactori, redactor sef, secretar de redactie 4tuning
enumerarea ar trebui sa fie suficienta, dar orice ajutor sau implicare este salutar
pe web, print, foto, PR sau comercial, sunt in total cam 6 posturi libere
trimiteti email pe [email protected] cu cv

Salut
Eu am trimis
merci

Zein 09-05-07 14:38

Re: reporteri, redactori, redactor sef, secretar de redactie 4tuning
 
Salutare... as fi si eu interesat de un loc in echipa... sa zicem ca experienta in domeniu revistelor nu am.. insa in domeniul Radio si mass-media.. e ceva adunat.. :)

Bobby boss 26-07-07 02:34

Re: reporteri, redactori, redactor sef, secretar de redactie 4tuning
 
Astept un pm daca are cineva nevoie de mine multumesc pentru sfaturi ZGB o sa tin cont sa stii..

Robert_Iulian 17-11-07 02:28

Re: reporteri, redactori, redactor sef, secretar de redactie 4tuning
 
nu te supara mai e cumva valabil?

Gratzian 13-02-09 00:30

Re: reporteri, redactori, redactor sef, secretar de redactie 4tuning
 
nou
inca 7 posturi libere:
2 reporteri de teren, 2 redactori, 3 editori online
aplicati cv si scrisoare de intentie la [email protected]
in plus, completam echipa foto-video

stefan_88 13-02-09 10:55

Re: reporteri, redactori, redactor sef, secretar de redactie 4tuning
 
M-ar interesa pentru echipa foto .Poti sa-mi trimiti mai multe detalii pe privat ? Trebuie sa avem domiciliu in Bucuresti ?

criss_cars 19-02-09 22:26

Re: reporteri, redactori, redactor sef, secretar de redactie 4tuning
 
Gratian stii ca poti conta pe mine chiar mi-ar face placere sa lucrez si pentru revista. Daca esti interesat imi poti lasa un semn aici sau pe PM si iti trimit emailul cu CV meu.
Nu am decat cateva scrisori trimise si aparute in revista Top Gear asta ca experienta in domeniul asta. Bine si multe coletii de reviste auto.

Clau_88 18-03-09 00:24

Re: reporteri, redactori, redactor sef, secretar de redactie 4tuning
 
mai e vreun job la reporteri de teren??mi-ar face o bucurie

frost_dani 19-03-09 18:47

Re: reporteri, redactori, redactor sef, secretar de redactie 4tuning
 
am trimis si eu un mail...poate sunt de folos :)

alex.p7m 19-03-09 20:54

Re: reporteri, redactori, redactor sef, secretar de redactie 4tuning
 
am trimis si eu :-?? nu se stie niciodata :D

sochaux_sdj 28-04-09 03:12

Re: reporteri, redactori, redactor sef, secretar de redactie 4tuning
 
salutare!
ati fost contactati careva dintre cei care ati trimis CV-uri pentru job-uri la revista 4tuning sau???(ca as fi interesat si eu...)

m3_black 18-05-09 11:30

Re: reporteri, redactori, redactor sef, secretar de redactie 4tuning
 
as fi si eu interesat ... daca se mai fac angajari ... numai ca sunt din suceava ... .. astept un raspuns ... va multumesc

GL-22-GTR 18-05-09 14:35

Re: 4TuningRO angajează reporteri, redactori, redactor şef ş secretar de redacţie
 
Am trimis si eu mail.
Astept raspuns.

taz.frkz 18-05-09 17:50

Re: 4TuningRO angajează reporteri, redactori, redactor şef ş secretar de redacţie
 
si eu am trimis mail si astept raspuns

CRyS` 25-05-09 18:57

Re: 4TuningRO angajează reporteri, redactori, redactor şef ş secretar de redacţie
 
Hehehe...Eu am experienta la o revista auto. Gratzian ti-am trimis un mail.

Merci!

number1 11-06-09 21:17

Re: 4TuningRO angajează reporteri, redactori, redactor şef şi secretar de redacţie
 
un inginer auto in devenire va intereseaza? :))

nykos86ro 15-06-09 12:05

Re: 4TuningRO angajează reporteri, redactori, redactor şef şi secretar de redacţie
 
ceva in vanzari aveti liber ? am lucrat o perioada in vanzari...dar ce mai conteaza...e vorba de pasiune , depinde ce posturi mai sunt libere ; pentru 4tuning fac cam orice :!:

Drag_Event_Addict 15-11-09 11:00

Re: 4TuningRO angajează reporteri, redactori, redactor şef şi secretar de redacţie
 
Am trimis si eu cv+scrisoare de intentie.
Astept raspuns,multumesc anticipat.

Victor Lazea 13-12-09 17:54

Re: 4TuningRO angajează reporteri, redactori, redactor şef şi secretar de redacţie
 
salut,mai sunt locuri libere in echipa? Daca da,astept un pm cu mai multe detalii. Multumesc

andreimp3 18-01-10 22:53

Re: 4TuningRO angajează reporteri, redactori, redactor şef şi secretar de redacţie
 
1 Attachment(s)
Salut...
Sunt Andrei din Alexandria si am 16 ani si sunt intresat de o munca mai ciudata
nu vreau sa ma angajez la 4tuning pentru ca nu am varsta de 18,
dar vreau sa stiu daca pot sa am un acord de la voi "4tuning" pentru
ca vreau sa lucrez ca fotograf... fara salariu... nu ma intreseaza banii
as faceo din pasiune... merg la majoritatea evenimentelor 4tuning de
prin Bucuresti si judete vecine...
tot ceea ce ma intreseaza e sa am un acord sau permis ceva de la voi
cu care sa pot lucra ca fotograf (fara banii)... aparat foto am eu...
ideea e ca nu am permisia de a intra in spatiul destinat show-ului...
adica unde se fac drifturi, cerculete si altele...
am vazut mai multe persoane cu niste veste verzi inscriptionate 4tuning
as vrea sa lucrez la fel ca ei... si sa fotografiez show-ul... fara bani... dar nu
garantez ca sunt prezent la toate festivalele organizate de 4tuning...
bravo 4tuning pentru tot ceea ce ati facut si.... VA SUSTIN

Alex30 20-01-10 20:45

Re: 4TuningRO angajează reporteri, redactori, redactor şef şi secretar de redacţie
 
Quote:

Originally Posted by andreimp3 (Post 2991162)
Salut...
Sunt Andrei din Alexandria si am 16 ani si sunt intresat de o munca mai ciudata
nu vreau sa ma angajez la 4tuning pentru ca nu am varsta de 18,
dar vreau sa stiu daca pot sa am un acord de la voi "4tuning" pentru
ca vreau sa lucrez ca fotograf... fara salariu... nu ma intreseaza banii
as faceo din pasiune... merg la majoritatea evenimentelor 4tuning de
prin Bucuresti si judete vecine...
tot ceea ce ma intreseaza e sa am un acord sau permis ceva de la voi
cu care sa pot lucra ca fotograf (fara banii)... aparat foto am eu...
ideea e ca nu am permisia de a intra in spatiul destinat show-ului...
adica unde se fac drifturi, cerculete si altele...
am vazut mai multe persoane cu niste veste verzi inscriptionate 4tuning
as vrea sa lucrez la fel ca ei... si sa fotografiez show-ul... fara bani... dar nu
garantez ca sunt prezent la toate festivalele organizate de 4tuning...
bravo 4tuning pentru tot ceea ce ati facut si.... VA SUSTIN


Inaintea fiecarui eveniment o sa se posteze aici pe forum o sectiune FOTO. Vei trimite acolo un e-mail cu numele,poza si nu mai stiu ce si o se face legitimatie sa ai acces. Fi cu ochii in 4 ca vine acuma in martie 4tuning :-)

andreimp3 20-01-10 21:00

Re: 4TuningRO angajează reporteri, redactori, redactor şef şi secretar de redacţie
 
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 2997587)
Inaintea fiecarui eveniment o sa se posteze aici pe forum o sectiune FOTO. Vei trimite acolo un e-mail cu numele,poza si nu mai stiu ce si o se face legitimatie sa ai acces. Fi cu ochii in 4 ca vine acuma in martie 4tuning :-)

multumesc de informatie si de observatie
am vazut calendarul cu evenimente... in martie o sa fiu acolo:D
sau daca nu gasesc postul... ma descurc eu il intreb pe un fotograf...
:D

Alex30 20-01-10 21:16

Re: 4TuningRO angajează reporteri, redactori, redactor şef şi secretar de redacţie
 
Quote:

Originally Posted by andreimp3 (Post 2997656)
multumesc de informatie si de observatie
am vazut calendarul cu evenimente... in martie o sa fiu acolo:D
sau daca nu gasesc postul... ma descurc eu il intreb pe un fotograf...
:D

Pentru putin. O sa gasesti postul...o sa fie pe prima pagina si pe site si pe forum :-)

bmw_alpina 13-04-10 18:27

Re: 4TuningRO angajează reporteri, redactori, redactor şef şi secretar de redacţie
 
Mai sunt ceva posturi libere?

mihai88 19-05-11 14:26

Re: 4TuningRO angajează reporteri, redactori, redactor şef şi secretar de redacţie
 
nu e nimic liber?

vladinhonet 19-08-11 14:50

Re: 4TuningRO angajează reporteri, redactori, redactor şef şi secretar de redacţie
 
ceva liber?


All times are GMT +2. The time now is 07:05.

- Copyright 2026 4Tuning