Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Hunedoara / Deva (https://forum.4tuning.ro/233-hunedoara-deva.html)
-   -   O intalnire la gratar de 1 Mai !! (https://forum.4tuning.ro/233-hunedoara-deva/38571-intalnire-gratar-1-a.html)

sNap7 16-04-07 17:14

O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Ca oricum toata lumea merge la gratare si distractii de 1 Mai, ma gandeam ca ar fi o idee buna sa ne strangem si noi si sa mergem pe undeva la un gratar, un fotbal de 1 Mai. Propuneti voi locatii si vedem care e cea mai ok. Ar fi bine daca vreunul ar avea un teren pe undeva sau posibilitatea sa mergem undeva sa fim doar noi de noi ..

Sper ca totusi de data asta sa fim mai uniti si sa nu fim doar 4 oameni care sa vina.

P.S : veniti cu mic , cu mare. De la neveste si prietene ... la caini si pisici :D

F.R.Sonic 16-04-07 18:17

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
E buna ideea Paul.
Sper sa ne putem sustrage de la "munca" (eu si fratzika) tinand cont ca pica marti...s-ar putea nemtzii sa faca niste smecherii si sa ne cheme....
Nu stiu locatii decat la baraj sau ..sau ....merem la nadastie :D ...avem acolo teren de fotbal ...si campii si dealuri cat cuprinde ba...numa "ape curgatoare" nu prea este :lol:

sNap7 16-04-07 19:40

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
E idee buna, si o metoda sa mai evadam dintre cei 4 pereti ai camerei si sa ne mai relaxam :D. Hai ca scapati si voi cumva de munca.

Numa bine mai chefuim cu fratzika inainte sa plece :D

HD87DGR 16-04-07 22:36

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Eu sigur nu voi putea veni,la noi nu exista libere de 1mai.Apropo,unde pleaca fratzika?

baiatu'dinHD 17-04-07 02:29

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
In Caz K Va Strangeti Pe Undeva Sa Nu Uitati Si De Cei Ami Noi... Intodusi In 4tuning..... Adik Si Eu Fast_race_sonik Ma Stie.... Hai Salut Bogdane....

fratzika 17-04-07 07:45

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Ideea e OK, ramane de vazut cu serviciul ce vom face....noi lucram la nemti si astia nu prea stiu nici de sarbatori religioase, darmite de 1 Mai "muncitoresc" :))

"Apropo,unde pleaca fratzika?"....Raspuns: "Far Away..USA !!!":rolleyes2

Kedy 17-04-07 10:19

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Garantat sunt prezent.8)
Locatii se poate pe valea roatei nu este apa mare pt baie dar este aproape si de Deva si de HD si este chiar frumos acolo. Eu am fost duminica si o fost super.

alexinho 17-04-07 11:53

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
mush......eu depind de VectraB.........dak merge el vin shi eu.....mai vb k mai este pana atunci.......;-)......shi k loc shtim noi 1 super mijto.......la un lac......dak mai vb poate mergem acolo...

HD-19-FLO 17-04-07 14:28

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
BAy !! Costica (fast_racer_sonik) tu esti omul care "face adunarea"...zbate-te si aduna cat mai multi ... lasa nemtii ... sa si vada de treaba lor ..noi cu a noastra :lol:

sNap7 17-04-07 14:30

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Pentru fratzika si fast_racer_sonik !

Vreti sa facem revolta in fata la Draxlmaier sa va lase sa veniti ?! :D :D :D

P.S: o zi de concediu nu va puteti lua ?

F.R.Sonic 17-04-07 15:12

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by HD-19-FLO (Post 856302)
BAy !! Costica (fast_racer_sonik) tu esti omul care "face adunarea"...zbate-te si aduna cat mai multi ... lasa nemtii ... sa si vada de treaba lor ..noi cu a noastra :lol:

Nu eu "fac adunarile" ba, toti le facem ;)
Nu stiu Paul(sNap7), o sa fecm tot posibilul sa venim de 1 mai pe undeva....da' totusi unde mergem????????????
Mai avem timp sa vb oricum

sNap7 17-04-07 15:25

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by fast_racer_sonik (Post 856371)
da' totusi unde mergem????????????

Deocamdata sunt doar cateva locatii ce ne-au venit in minte ..
Nadastie, Taul Feierag (21 km de Deva, dupa Certej), Cincis, Costesti (cativa km dupa Orastie), Valea Roatei, undeva pe la Strei ...

alexinho 18-04-07 13:27

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
de tau faierag zic shi eu.......e cel mai mijto loc......il shtiu k am stat la certej:-D

robu 18-04-07 15:39

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
:D buna treaba cu grataru`!
cam nasol ca pica marti, dar poate se strange lume :)
cat despre locatie, valea roatei cade din start! am fost de 2 ori anu asta si nu mai merg decat daca`mi iau un 4x4 :D e drumul infect:shock:
haideti, poate punem de`un mic de la bulbucan :lol:

sNap7 18-04-07 17:27

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
offtopic : robu scrie detalii despre tine la useri 4tuning deva / hunedoara

robu 18-04-07 18:21

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by sNap7 (Post 858480)
offtopic : robu scrie detalii despre tine la useri 4tuning deva / hunedoara

offtopic: sNap7, cauta la useri 4tuning HD si vei gasi detalii :)
scz. bogdan pt off. :flower:

sNap7 22-04-07 14:30

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Noh pana la urma se pare ca la Taul Feierag mergem la gratar de 1 Mai.
Care vine si care nu sa nu ne trezim 3 oameni numai .. ??

xxdadixx 22-04-07 15:46

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Io vin numa sa-mi ziceti unde-i aia

sNap7 22-04-07 19:48

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by xxdadixx (Post 865123)
Io vin numa sa-mi ziceti unde-i aia

Bine punctat.
Ma gandeam sa ne intalnim undeva in Deva toti si plecam toti catre destinatie :)

F.R.Sonic 22-04-07 19:52

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by sNap7 (Post 865415)
Bine punctat.
Ma gandeam sa ne intalnim undeva in Deva toti si plecam toti catre destinatie :)

pai asa e cel mai bine...
Numa' inca nu pot spune ca vin sau nu pt ca sincer nu stiu cum o sa lucrez :(

sNap7 22-04-07 20:06

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by fast_racer_sonik (Post 865425)
Numa' inca nu pot spune ca vin sau nu pt ca sincer nu stiu cum o sa lucrez :(

Nu-ti poti lua 1 zi de concediu ? :(

F.R.Sonic 22-04-07 20:53

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by sNap7 (Post 865460)
Nu-ti poti lua 1 zi de concediu ? :(

Nu-i chiar asa simplu cum as fi vrut eu ;)

HD-21-ARD 22-04-07 22:56

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
prezent...........:D

VectraB 22-04-07 22:59

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Doamne fereste de rele. Ca si io sunt prezent!

alexinho 23-04-07 12:51

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by xxdadixx (Post 865123)
Io vin numa sa-mi ziceti unde-i aia

sa ajungetzi pana la certej k va duc eu......:-D

sNap7 23-04-07 16:19

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
poll22 ? hd87dgr ? ... care mai sunteti pe aici, nimik ?

HD87DGR 23-04-07 20:12

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Eu as veni cu draga inima da stiu sigur ca nu voi putea pleca de la munca.

fratzika 24-04-07 15:47

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by HD87DGR (Post 867249)
Eu as veni cu draga inima da stiu sigur ca nu voi putea pleca de la munca.

aceeasi problema...dar cine stie...poate o sa apar si eu...inca nu stim nimik in legatura cu programul....

sNap7 24-04-07 16:02

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by fratzika (Post 868580)
aceeasi problema...dar cine stie...poate o sa apar si eu...inca nu stim nimik in legatura cu programul....

Hai mah ce naiba .. nu va puteti lua si voi 1 zi de concediu + k tu fratzika pleci in curand ..

alexinho 25-04-07 09:51

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
hai mah sa ne strangem cel putzin 10......k sa fie mai mijtoo......cik vine shi xxdadixx cu muzik.....:lol: ......o sa fie mijto......;)

F.R.Sonic 25-04-07 12:09

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by alexinho (Post 869851)
hai mah sa ne strangem cel putzin 10......k sa fie mai mijtoo......cik vine shi xxdadixx cu muzik.....:lol: ......o sa fie mijto......;)

Trebe sa-i aducem de-acasa baterie pt monstru ala :lol:

alexinho 25-04-07 16:08

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by fast_racer_sonik (Post 870021)
Trebe sa-i aducem de-acasa baterie pt monstru ala :lol:

:lol: :lol: no las k porneshte si impinsa.......k doar e multa panta acolo:lol: :lol:

baiatu'dinHD 26-04-07 07:56

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
pana la urma unde va strangeti? apropo... racer...dak te duci ai un loc si pt colegul tau? si totusi ramane CERTEJ k eu tot nu-s lamurit?

sNap7 26-04-07 16:41

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by baiatu'dinHD (Post 871563)
pana la urma unde va strangeti? apropo... racer...dak te duci ai un loc si pt colegul tau? si totusi ramane CERTEJ k eu tot nu-s lamurit?

Dap, ramane Taul Feierag dar asteptam sa ne mai adunam ..

Takashy_Vtec18 26-04-07 21:35

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Super tare ideea ...as veni si yo numa ca ...am examen in 4 mai.......Poate se amana examenu si vin si yo.......:)

F.R.Sonic 27-04-07 00:09

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by sNap7 (Post 872280)
Dap, ramane Taul Feierag dar asteptam sa ne mai adunam ..

Deci Taul Feierag e la Certej? :lol: ca yo n-am auzit de "Taul" asta...maine sau poimane stiu exact eu si fratzika dak lucram...sant shanse mari sa bagam si luni si marti...oricum dak vin tre sa ma rog de dadi sa ma care sau de fratzika(in caz ca poate sa vina si el) ca a mea am ceva probleme la cutie ...nu mai intra a-5-a....nu cred ca am timp sa ma ocup de ea pana saptamana viitoare asa ca...

xxdadixx 27-04-07 23:07

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Mie mi-a zis cineva din Certej ca drumul e nasol si nu o sa ajung cu a mea ca e joasa. E adevarat?

alexinho 28-04-07 09:22

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
mai nu e kiar asha rau.......eu am urkt cu mai multe mashini acolo shi n-am avut probleme......urkm cu dacia lui paul:-P........drum k drum dar sus e formidabil.......;)

baiatu'dinHD 28-04-07 22:44

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
[QUOTE=fast_racer_sonik;873237].sant shanse mari sa bagam si luni si marti...oricum dak vin tre sa ma rog de dadi sa ma care sau de fratzika(in caz ca poate sa vina si el)

AVAND IN VEDERE K NU NLUCRAM IN 1MAI, SE PARE K PUTEM MERGE SI NOI (CEI DE LA LISA). oare fratzik are un loc si pt mine?

CE ZICI FRATZIK? AI?

fratzika 29-04-07 10:08

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
[QUOTE=baiatu'dinHD;875679]
Quote:

Originally Posted by fast_racer_sonik (Post 873237)
.sant shanse mari sa bagam si luni si marti...oricum dak vin tre sa ma rog de dadi sa ma care sau de fratzika(in caz ca poate sa vina si el)

AVAND IN VEDERE K NU NLUCRAM IN 1MAI, SE PARE K PUTEM MERGE SI NOI (CEI DE LA LISA). oare fratzik are un loc si pt mine?

CE ZICI FRATZIK? AI?

Inca nu stiu ce sa zic, s-au anuntat niste vizite la mine(ieri am primit un telefon surpriza)...nu stiu in ce fel se vor materializa...dar daca va fi sa merg...de ce nu???
PS. NU MAI AM MASINA!!!!E a lu' tata acum oficial...:)


All times are GMT +2. The time now is 06:15.

- Copyright 2026 4Tuning