![]() |
O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Ca oricum toata lumea merge la gratare si distractii de 1 Mai, ma gandeam ca ar fi o idee buna sa ne strangem si noi si sa mergem pe undeva la un gratar, un fotbal de 1 Mai. Propuneti voi locatii si vedem care e cea mai ok. Ar fi bine daca vreunul ar avea un teren pe undeva sau posibilitatea sa mergem undeva sa fim doar noi de noi ..
Sper ca totusi de data asta sa fim mai uniti si sa nu fim doar 4 oameni care sa vina. P.S : veniti cu mic , cu mare. De la neveste si prietene ... la caini si pisici :D |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
E buna ideea Paul.
Sper sa ne putem sustrage de la "munca" (eu si fratzika) tinand cont ca pica marti...s-ar putea nemtzii sa faca niste smecherii si sa ne cheme.... Nu stiu locatii decat la baraj sau ..sau ....merem la nadastie :D ...avem acolo teren de fotbal ...si campii si dealuri cat cuprinde ba...numa "ape curgatoare" nu prea este :lol: |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
E idee buna, si o metoda sa mai evadam dintre cei 4 pereti ai camerei si sa ne mai relaxam :D. Hai ca scapati si voi cumva de munca.
Numa bine mai chefuim cu fratzika inainte sa plece :D |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Eu sigur nu voi putea veni,la noi nu exista libere de 1mai.Apropo,unde pleaca fratzika?
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
In Caz K Va Strangeti Pe Undeva Sa Nu Uitati Si De Cei Ami Noi... Intodusi In 4tuning..... Adik Si Eu Fast_race_sonik Ma Stie.... Hai Salut Bogdane....
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Ideea e OK, ramane de vazut cu serviciul ce vom face....noi lucram la nemti si astia nu prea stiu nici de sarbatori religioase, darmite de 1 Mai "muncitoresc" :))
"Apropo,unde pleaca fratzika?"....Raspuns: "Far Away..USA !!!":rolleyes2 |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Garantat sunt prezent.8)
Locatii se poate pe valea roatei nu este apa mare pt baie dar este aproape si de Deva si de HD si este chiar frumos acolo. Eu am fost duminica si o fost super. |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
mush......eu depind de VectraB.........dak merge el vin shi eu.....mai vb k mai este pana atunci.......;-)......shi k loc shtim noi 1 super mijto.......la un lac......dak mai vb poate mergem acolo...
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
BAy !! Costica (fast_racer_sonik) tu esti omul care "face adunarea"...zbate-te si aduna cat mai multi ... lasa nemtii ... sa si vada de treaba lor ..noi cu a noastra :lol:
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Pentru fratzika si fast_racer_sonik !
Vreti sa facem revolta in fata la Draxlmaier sa va lase sa veniti ?! :D :D :D P.S: o zi de concediu nu va puteti lua ? |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
Nu stiu Paul(sNap7), o sa fecm tot posibilul sa venim de 1 mai pe undeva....da' totusi unde mergem???????????? Mai avem timp sa vb oricum |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
Nadastie, Taul Feierag (21 km de Deva, dupa Certej), Cincis, Costesti (cativa km dupa Orastie), Valea Roatei, undeva pe la Strei ... |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
de tau faierag zic shi eu.......e cel mai mijto loc......il shtiu k am stat la certej:-D
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
:D buna treaba cu grataru`!
cam nasol ca pica marti, dar poate se strange lume :) cat despre locatie, valea roatei cade din start! am fost de 2 ori anu asta si nu mai merg decat daca`mi iau un 4x4 :D e drumul infect:shock: haideti, poate punem de`un mic de la bulbucan :lol: |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
offtopic : robu scrie detalii despre tine la useri 4tuning deva / hunedoara
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
scz. bogdan pt off. :flower: |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Noh pana la urma se pare ca la Taul Feierag mergem la gratar de 1 Mai.
Care vine si care nu sa nu ne trezim 3 oameni numai .. ?? |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Io vin numa sa-mi ziceti unde-i aia
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
Ma gandeam sa ne intalnim undeva in Deva toti si plecam toti catre destinatie :) |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
Numa' inca nu pot spune ca vin sau nu pt ca sincer nu stiu cum o sa lucrez :( |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
prezent...........:D
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Doamne fereste de rele. Ca si io sunt prezent!
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
poll22 ? hd87dgr ? ... care mai sunteti pe aici, nimik ?
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Eu as veni cu draga inima da stiu sigur ca nu voi putea pleca de la munca.
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
hai mah sa ne strangem cel putzin 10......k sa fie mai mijtoo......cik vine shi xxdadixx cu muzik.....:lol: ......o sa fie mijto......;)
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
pana la urma unde va strangeti? apropo... racer...dak te duci ai un loc si pt colegul tau? si totusi ramane CERTEJ k eu tot nu-s lamurit?
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Super tare ideea ...as veni si yo numa ca ...am examen in 4 mai.......Poate se amana examenu si vin si yo.......:)
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Mie mi-a zis cineva din Certej ca drumul e nasol si nu o sa ajung cu a mea ca e joasa. E adevarat?
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
mai nu e kiar asha rau.......eu am urkt cu mai multe mashini acolo shi n-am avut probleme......urkm cu dacia lui paul:-P........drum k drum dar sus e formidabil.......;)
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
[QUOTE=fast_racer_sonik;873237].sant shanse mari sa bagam si luni si marti...oricum dak vin tre sa ma rog de dadi sa ma care sau de fratzika(in caz ca poate sa vina si el)
AVAND IN VEDERE K NU NLUCRAM IN 1MAI, SE PARE K PUTEM MERGE SI NOI (CEI DE LA LISA). oare fratzik are un loc si pt mine? CE ZICI FRATZIK? AI? |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
[QUOTE=baiatu'dinHD;875679]
Quote:
PS. NU MAI AM MASINA!!!!E a lu' tata acum oficial...:) |
| All times are GMT +2. The time now is 06:15. |
- Copyright 2026 4Tuning