Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   Vând diverse pentru e36 (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/385598-vand-diverse-e36.html)

crysty.bobok 19-08-13 17:47

Vând diverse pentru e36
 
8 Attachment(s)
Stopuri Depo pentru coupe - 170 lei

Volan M, 3 spițe cu piele decojită - 150 lei

Volan M, 4 spițe - 100 lei

Volan M e39, cu airbag sărit si comenzi - 150 lei

Faruri Zkw - 150 lei

Cristi Nitoi - 0723072012

tek_tm3 28-08-13 07:57

Re: Vând diverse pentru e36
 
salut vreau eu volanul in 4 spite daca il mai ai (si daca trimiti prin curier, desigur)

crysty.bobok 28-08-13 12:12

Re: Vând diverse pentru e36
 
Quote:

Originally Posted by tek_tm3 (Post 5558948)
salut vreau eu volanul in 4 spite daca il mai ai (si daca trimiti prin curier, desigur)

Da, pot trimite si prin curier.

tek_tm3 29-08-13 11:29

Re: Vând diverse pentru e36
 
ti-am trimis datele pe PM ....100 lei + transport, da ?!

crysty.bobok 29-08-13 16:55

Re: Vând diverse pentru e36
 
Da, mâine pun coletul, o să te sun după aceea.

tek_tm3 30-08-13 07:53

Re: Vând diverse pentru e36
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 5560065)
Da, mâine pun coletul, o să te sun după aceea.

sa precizezi " cu livrare in weekend"
stiu ca sambata ii apuca lenea si nu mai livreaza pana luni :-)
numai bine !

tek_tm3 31-08-13 08:22

Re: Vând diverse pentru e36
 
l-ai trimis ???:sad:

tek_tm3 03-09-13 18:24

Re: Vând diverse pentru e36
 
l-am primit , e ok, multam !

3m 12-09-13 06:54

Re: Vând diverse pentru e36
 
pot pune volanul ala de m5 e39 pe un e36 ?

crysty.bobok 12-09-13 21:40

Re: Vând diverse pentru e36
 
Da se poate pune, singura diferenta este că acesta este putin mai gros decat cel de m3, o sa iti trebuiasca si spira din spatele volanului ca sa functioneaza comenzile, aceea costa separat 80 lei.

Baftă.

Ambele volane de m3 - vândute, restul valabil.

crysty.bobok 02-11-13 19:06

Re: Vând diverse pentru e36
 
UP !

Faruri ZKW fara lupa - 200 lei

1 far bosch cu lupa - 80 lei

1 far bosch fara lupa - 80 lei

Volan M fara piele - 150 lei

Volan M cu piele - 200 lei

Set fețe uși coupe - 100 lei/4buc ( stare nu foarte buna )

Cotiera piele fără cal - 150 lei

Stopuri Depo Coupe - 150 lei

Stopuri clare sedan - 100 lei

Cristi Nitoi - 0723072012

O să revin cu poze .

crysty.bobok 12-11-13 15:46

Re: Vând diverse pentru e36
 
16 Attachment(s)
Poze...

Pentru scaunele recaro am si materialul care trebuie inlocuit pe o laterală.

Intreba-ți de prețuri la ce vă interesează, nu le-am afișat pe toate.

Bogdan-MRR 12-11-13 15:51

Re: Vând diverse pentru e36
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 5611492)
Poze...

Pentru scaunele recaro am si materialul care trebuie inlocuit pe o laterală.

Intreba-ți de prețuri la ce vă interesează, nu le-am afișat pe toate.

Au incalzire scaunele Recaro ? pret?

crysty.bobok 12-11-13 15:53

Re: Vând diverse pentru e36
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan-MRR (Post 5611493)
Au incalzire scaunele Recaro ? pret?

Nu, nu au incalzire - 250 lei ambele.

GOGU_VL 12-11-13 21:59

Re: Vând diverse pentru e36
 
Pune bre poze cu stopurile alea sedan clare, sa le vad si eu......nu te sun ca poate dormi :lol:

crysty.bobok 12-11-13 22:08

Re: Vând diverse pentru e36
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by GOGU_VL (Post 5611734)
Pune bre poze cu stopurile alea sedan clare, sa le vad si eu......nu te sun ca poate dormi :lol:

Am zis că la cât sunt de căutate să nu pun poze, încerc să le dau pe sub mână. :))

Cred că modelul ăsta sunt, sper sa nu ma insel, o sa pun si poze dar nu ajung prea curand la garaj.

GOGU_VL 12-11-13 22:13

Re: Vând diverse pentru e36
 
Ai de plm coaieeeee, cum ai putut intra in posesia lor ? :lol::lol::lol::lol:

Zici ca sunt dalea de Logan :lol::lol::lol:

Care volane le mai ai la vanzare?

crysty.bobok 12-11-13 22:39

Re: Vând diverse pentru e36
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by GOGU_VL (Post 5611742)
Ai de plm coaieeeee, cum ai putut intra in posesia lor ? :lol::lol::lol::lol:

Zici ca sunt dalea de Logan :lol::lol::lol:

Care volane le mai ai la vanzare?

Stopurile au ramas de la un client :)

Volan mai am doar ca cel din poza de mai jos, 2 bucați, cu și fără piele, daca ai nevoie da-mi un telefon sa iți fac reducere :))

crysty.bobok 29-12-13 21:57

Re: Vând diverse pentru e36
 
UP ! PIESE NOI DE PE PROPRIA MASINA !!!

Faruri ZKW impecabile cu lupă - 400 lei

Volan M fără piele - 130 lei

Volan M cu piele - 200 lei

Volan M in stare foarte bună - 300 lei

Cotieră piele neagra fără cal - 130 lei

Cotiera piele neagra cu cal - 200 lei

Stopuri Depo Coupe - 130 lei

Stopuri clare sedan - 100 lei

Scaune Recaro Hurricane - 230 lei ambele

Interior Recaro din piele neagra cu incazire si fete de usi - 1100 lei

Interior Recaro din piele neagra cu incazire fără fete de usi - 900 lei

Fete de usi impecabile coupe/cabrio - 400 lei

Cass oem cu cod - 70 lei

Cd 43 in stare foarte buna cu cod si fara capacele - 450 lei

Plafon negru cu trapa (retapițat) - 100 lei

Semanlizari In pro (coupe) cu soclu pentru pozitii america - 70 lei

Oglinzi M coupe in stare foarte buna - 450 lei

Jante Motorsport DS 1 cu cauciucuri in stare foarte buna - 1700 lei

Grila Facelift coupe - 180 lei

Aripa facelift gri cu semnal - 150 lei

Aripa facelift verde - 99 lei

Usi Facelift coupe fara gram de rugina cu geamuri facelift si macarale
180 lei / buc

Coaja bord Coupe cu airbag - 150 lei

Proiectoare Hella in stare foarte buna - 150 lei

Bandouri M coupe OEM in stare foarte buna fara rugina pe interior -
350 lei

Polita spate facelift cu stop frana si mufele aferente - 150 lei (perdeluta cadou )

Stopuri M coupe - 180 lei

Luneta facelift - 100 lei

Obc 18 butoane (doar panoul + mufele aferente) - 200 lei

Butoane incalzire - 80 lei

Bara spate cu difuzor 6 cilindri fara taieturi in dreptul esapamentului si cu capac pentru carlig remorcare - 450 lei

Capota portbagaj fara rugina - 100 lei

Cristi Nitoi - 0723072012

O să revin cu poze .

crysty.bobok 29-12-13 22:52

Re: Vând diverse pentru e36
 
Poze !

https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/546/r7f0.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/42/yafj.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/560/scng.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/196/5hq4.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/10/zq0u.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/823/9gai.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/854/z6c9.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/31/f20h.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/42/69lu.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/835/1ppg.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/841/vh2t.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/839/xs51.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/845/45ui.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/849/24ps.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/19/kfe9.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/812/ng3x.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/46/qb70.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/819/9zot.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/571/xvlb.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/9/gofj.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/845/8yon.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/856/tdqu.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/24/f4sh.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/534/jvpw.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/196/gtqz.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/594/915w.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/812/8o4y.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/268/57t9.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/827/g3wb.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/27/k2mh.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/440/3j14.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/21/3s8d.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/845/ebl5.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/196/kii9.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/41/dria.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/196/7xpg.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/571/vbei.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/17/dt44.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/607/pj90.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/829/ipm6.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/546/yjg8.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/12/pfqn.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/713/fjn1.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/819/xzfu.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/440/7vdm.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/716/kx5j.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/853/5qlg.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/607/yycr.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/197/qntf.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/855/4pxd.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/849/jnlz.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/27/kq2j.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/545/v7xw.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/829/fo32.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/38/lk8o.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/853/cau7.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/35/qqxk.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/823/cql6.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/202/yo0k.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/802/4ikm.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/198/3l1c.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/547/w9vg.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/24/wx1e.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/69/zjqi.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/850/52fu.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/839/pxtt.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/854/2ffx.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/534/mmbn.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/594/3dz4.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/836/64ej.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/802/pxoz.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/24/xtaj.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/31/9c2t.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/802/pkxu.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/854/kk7r.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/845/0lb0.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/571/wtg9.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/546/ybam.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/534/0ioq.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/43/loxh.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/854/0uod.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/534/5n0x.jpg
https://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/30/r2a6.jpg

SER-325i 29-12-13 23:14

Re: Vând diverse pentru e36
 
Fetele de usi la 100 lei le mai ai?

crysty.bobok 29-12-13 23:22

Re: Vând diverse pentru e36
 
Quote:

Originally Posted by SER-325i (Post 5639029)
Fetele de usi la 100 lei le mai ai?

Nu mai sunt fetele de usi, aratau foarte rau si le-am aruncat, mai am doar interioarele din fata de usa.

Addr 30-12-13 22:14

Re: Vând diverse pentru e36
 
poze cu Cass oem cu cod - 70 lei daca mai e valabil..

motzu 30-12-13 22:24

Re: Vând diverse pentru e36
 
1 Attachment(s)
manerele negre pret?

crysty.bobok 30-12-13 23:39

Re: Vând diverse pentru e36
 
1 Attachment(s)
Addr - ai poze mai jos

motzu - sunt vopsite

motzu 31-12-13 02:20

Re: Vând diverse pentru e36
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 5639637)
Addr - ai poze mai jos

motzu - sunt vopsite

am inteles mersi frumos....La multi ani si la cat mai multe realizari in 2014!

crysty.bobok 11-03-14 22:16

Re: Vând diverse pentru e36
 
UP ! PIESE NOI DE PE PROPRIA MASINA !!!

Faruri ZKW impecabile cu lupă - 400 lei

Cotieră piele neagra fără cal - 130 lei

Cotiera piele neagra cu cal - 200 lei

Stopuri Depo Coupe - 130 lei

Stopuri clare sedan - 100 lei

Interior Recaro din piele neagra cu incazire si fete de usi - 1000 lei

Interior Recaro din piele neagra cu incazire fără fete de usi - 800 lei

Fete de usi impecabile coupe/cabrio - 400 lei

Cass oem cu cod - 70 lei

Cd 43 (BMW) in stare foarte buna cu cod si fara capacele - 450 lei

Plafon negru cu trapa (retapițat) - 100 lei

Semanlizari In pro (coupe) cu soclu pentru pozitii america - 70 lei

Oglinzi M coupe in stare foarte buna - 450 lei

Jante Motorsport DS 1 cu cauciucuri in stare foarte buna - 1700 lei

Aripa facelift gri cu semnal - 150 lei

Aripa facelift verde - 99 lei

Usi Facelift coupe fara gram de rugina cu geamuri facelift si macarale
180 lei / buc

Coaja bord Coupe cu airbag - 150 lei

Proiectoare Hella in stare foarte buna - 150 lei

Bandouri M coupe OEM in stare foarte buna fara rugina pe interior -
350 lei

Polita spate facelift cu stop frana si mufele aferente - 150 lei

Stopuri M coupe - 180 lei

Luneta facelift - 100 lei

Obc 18 butoane (doar panoul + mufele aferente) - 200 lei

Butoane incalzire - 80 lei

Bara spate cu difuzor 6 cilindri fara taieturi in dreptul esapamentului si cu capac pentru carlig remorcare - 450 lei

Capota portbagaj fara rugina - 100 lei

Cristi Nitoi - 0723072012


All times are GMT +2. The time now is 16:00.

- Copyright 2026 4Tuning