![]() |
am si eu un a6
6 Attachment(s)
ce sa va zic ca are un motor de 1,9:D :D
in rest cam asa arata |
Re: am si eu un a6
Prima poza e editata sau chiar asa ai suspensia?
|
Re: am si eu un a6
Quote:
dar asa sper sa arate pe viitor :D |
Re: am si eu un a6
are 6 trepte si 131cp?
bara fata a fost revopsita?k se vede o usoara diferenta de culoare |
Re: am si eu un a6
Quote:
da a fost revopsita si nu ia dat fiular la culoare pt ca bara era neagra si de aceea se vede putina dif oricum o sa o revopsesc (bara) |
Re: am si eu un a6
frumoasa masina o stiu de cand era de vanzare si interorul e super belea succes cu ea ca si cu ursul
|
Re: am si eu un a6
imi place nu e incarcata! e cu gust facuta bv ..ce rvei sa ii mai faci?
|
Re: am si eu un a6
arata foarte misto da mie nu-mi plac pleoapele de la faruri... am un fix pt ele nuj dc:lol: pacat ca e 1.9 110cai si 5 trepte :(
|
Re: am si eu un a6
o masina cu gust !!!
imi place orientarea ta spre masina . succes!!! |
Re: am si eu un a6
ma bucur ca va place
as vrea sa-i schimb bara de fata cu una de s6 ,farurile si jantele ... sa vedem |
Re: am si eu un a6
foarte frumoasa masina. Am si eu una in oras care seamana putin cu a ata la exterior, un 2.5 quattro, 180 CP + chip= 220CP. de ce nu umbli putin la motor?
|
Re: am si eu un a6
Hehe in sfarsit ai pus masina pe net :P Nu ai mai intrat pe Yahoo...nu te-am mai vazut. Super arata masina foarte finutza si cu gust! :D Spor la modificat :D
PS: Eu am modificat poza aia :D |
Re: am si eu un a6
1 Attachment(s)
........:D
|
Re: am si eu un a6
frumoasa masina,nu conteaza ca are 110 cp ca nu participi la liniute
|
Re: am si eu un a6
deosebit interiorul ..
sa o stapanesti sanatos. |
Re: am si eu un a6
foarte discrete modificarile imi place mult cum arata... mai ales culoarea e super :)
|
Re: am si eu un a6
alb cu geamuri negre da super. daca ii cobori garda chiar o sa se aseze si mai bine
in rest .. ai grija de ea, bafta multa ;) |
Re: am si eu un a6
hmm... suspect de frumoasa masina :shock: ai grija de ea ;) bAfTa
|
Re: am si eu un a6
trebuie niste jenti negre. la asta lucrez si eu:D
|
Re: am si eu un a6
masina arata foarte bine...am observat ca si la interior....culoarea e super ...da foarte bine...s-o stapanesti sanatos.... ! Bafta in continuarea ! :)
|
Re: am si eu un a6
salut . foarte frumoasa masina. am vazuto de multe ori prin rahova . ;) este superba.
|
Re: am si eu un a6
Imi place masina , e facuta cu bun gust ! Apropo un CIP ceva ... nu umbli la motor ? Cu respect !
|
Re: am si eu un a6
din pacat masina sa vandut
|
Re: am si eu un a6
foarte tare masina ...
|
Re: am si eu un a6
ce an era? cu cat ai vanduto?
|
Re: am si eu un a6
Sa o stapanesti sanatos!!!
Si asfalt uscat!!! Bafta. |
| All times are GMT +2. The time now is 12:50. |
- Copyright 2026 4Tuning