Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Audi (https://forum.4tuning.ro/117-masina-mea-audi.html)
-   -   am si eu un a6 (https://forum.4tuning.ro/117-masina-mea-audi/38318-a6.html)

66NFS 13-04-07 00:00

am si eu un a6
 
6 Attachment(s)
ce sa va zic ca are un motor de 1,9:D :D
in rest cam asa arata

cristi_407 13-04-07 13:02

Re: am si eu un a6
 
Prima poza e editata sau chiar asa ai suspensia?

66NFS 13-04-07 16:45

Re: am si eu un a6
 
Quote:

Originally Posted by cristi_407 (Post 849490)
Prima poza e editata sau chiar asa ai suspensia?

:D ... nu ..e facuta
dar asa sper sa arate pe viitor :D

mike20 13-04-07 16:47

Re: am si eu un a6
 
are 6 trepte si 131cp?
bara fata a fost revopsita?k se vede o usoara diferenta de culoare

66NFS 13-04-07 18:04

Re: am si eu un a6
 
Quote:

Originally Posted by mike20 (Post 849796)
are 6 trepte si 131cp?
bara fata a fost revopsita?k se vede o usoara diferenta de culoare

nu are 5 trepte si 110 cp motor afn
da a fost revopsita si nu ia dat fiular la culoare pt ca bara era neagra si de aceea se vede putina dif
oricum o sa o revopsesc (bara)

naka66vio 13-04-07 23:07

Re: am si eu un a6
 
frumoasa masina o stiu de cand era de vanzare si interorul e super belea succes cu ea ca si cu ursul

Eugen_TL 14-04-07 00:44

Re: am si eu un a6
 
imi place nu e incarcata! e cu gust facuta bv ..ce rvei sa ii mai faci?

22VIN 14-04-07 15:10

Re: am si eu un a6
 
arata foarte misto da mie nu-mi plac pleoapele de la faruri... am un fix pt ele nuj dc:lol: pacat ca e 1.9 110cai si 5 trepte :(

Z_junior 14-04-07 16:31

Re: am si eu un a6
 
o masina cu gust !!!
imi place orientarea ta spre masina .
succes!!!

66NFS 14-04-07 17:18

Re: am si eu un a6
 
ma bucur ca va place
as vrea sa-i schimb bara de fata cu una de s6 ,farurile si jantele ... sa vedem

Y O B 15-04-07 22:28

Re: am si eu un a6
 
foarte frumoasa masina. Am si eu una in oras care seamana putin cu a ata la exterior, un 2.5 quattro, 180 CP + chip= 220CP. de ce nu umbli putin la motor?

Bejdesign 16-04-07 23:27

Re: am si eu un a6
 
Hehe in sfarsit ai pus masina pe net :P Nu ai mai intrat pe Yahoo...nu te-am mai vazut. Super arata masina foarte finutza si cu gust! :D Spor la modificat :D






































PS: Eu am modificat poza aia :D

66NFS 26-04-07 13:04

Re: am si eu un a6
 
1 Attachment(s)
........:D

mmihai82 10-05-07 09:33

Re: am si eu un a6
 
frumoasa masina,nu conteaza ca are 110 cp ca nu participi la liniute

11tun 05-08-07 04:20

Re: am si eu un a6
 
deosebit interiorul ..
sa o stapanesti sanatos.

TIR 06-08-07 23:43

Re: am si eu un a6
 
foarte discrete modificarile imi place mult cum arata... mai ales culoarea e super :)

tng 07-08-07 00:49

Re: am si eu un a6
 
alb cu geamuri negre da super. daca ii cobori garda chiar o sa se aseze si mai bine

in rest .. ai grija de ea, bafta multa ;)

rider on wheel 07-08-07 07:15

Re: am si eu un a6
 
hmm... suspect de frumoasa masina :shock: ai grija de ea ;) bAfTa

flo2203 07-08-07 08:56

Re: am si eu un a6
 
trebuie niste jenti negre. la asta lucrez si eu:D

cipriano 24-10-07 18:54

Re: am si eu un a6
 
masina arata foarte bine...am observat ca si la interior....culoarea e super ...da foarte bine...s-o stapanesti sanatos.... ! Bafta in continuarea ! :)

MARI_NSL 25-10-07 00:00

Re: am si eu un a6
 
salut . foarte frumoasa masina. am vazuto de multe ori prin rahova . ;) este superba.

Florin_Tei 25-10-07 20:48

Re: am si eu un a6
 
Imi place masina , e facuta cu bun gust ! Apropo un CIP ceva ... nu umbli la motor ? Cu respect !

66NFS 27-10-07 23:43

Re: am si eu un a6
 
din pacat masina sa vandut

alexGTI 01-11-07 21:13

Re: am si eu un a6
 
foarte tare masina ...

SaLLa 18-12-07 17:54

Re: am si eu un a6
 
ce an era? cu cat ai vanduto?

CoSmIn-CMN 27-08-09 11:51

Re: am si eu un a6
 
Sa o stapanesti sanatos!!!
Si asfalt uscat!!!
Bafta.


All times are GMT +2. The time now is 12:50.

- Copyright 2026 4Tuning