![]() |
My Designs!
5 Attachment(s)
Stiu ca sunt najpa ..dar le-am facut in momente de plictiseala absoluta. .si nu sunt chiar tuning. .enjoy :wink:
|
Re: My Designs!
Quote:
Mie imi plac foarte mult . Eu nici macar o masina obisnuita [decat forma] nu pot desena . Stau [spre] foarte prost la capitolul asta . Si nu cred ca sunt singurul . |
2 Attachment(s)
asta am facut acum. nu a iesit stralucit dar abia am pus mana pe photoshop :P
calibra lu DNI |
Re: My Designs!
Quote:
|
Welcome back fireburn :)
|
Merci aicad ! :wink:
|
desenele tale sunt superbe FiReBuRn...tine-o tot asa
|
bv tie ai talent...nu mai fii asa modest k modestia nu te ajuta in zilele noastre...tineo tot asa k te pricepi si dak mai faci vreo masina punele sa le vedem si noi(poate faci si tu o dacie)bafta! :wink:
|
Cobra aia e super!
Ai putea avea un viitor in desen |
Re: My Designs!
sunt fainutze.. tb sa te uiti mai mult cum arata masinile in spatiu asta e chestia.. dar pana la data replay-ului asta crek ti-ai inv lectia.. shi le faci k lumea in spatiu.. keep on working.. (fa ce zice "popa' nu ce face el :P )
|
Re: My Designs!
arata binishor ce faci tu....uite aici poate te ajuta cu ceva...ia un creion si baga mare ...chip foose e cel mai tare in materie de car design http://www.chipfoose.com/products.as...4&linkId=lfMen
|
Re: My Designs!
Quote:
|
Re: My Designs!
Quote:
|
Re: My Designs!
eu ziceam sa luati notitze de la cel mai bun...:-P acuma voi luatzio cum vretzi :peace:
|
Re: My Designs!
Quote:
|
Re: My Designs!
de la cine astepti desene noi!?
|
Re: My Designs!
de la totzi!!! care se pricep, binentzeles! ;)
|
Re: My Designs!
eu personal n-am mai desenat de nust knd :D
|
Re: My Designs!
2 Attachment(s)
cum nu mai Ace Axel?
:shock: Cica e posibil ca masinutza mea sa arate asa... Attachment 132089 Attachment 132090 |
Re: My Designs!
oho ... pai aia e tocmai de pe 9 iunie :D
|
Re: My Designs!
Frumoase schitzele..inca nu am u8n usb sa postez niste schitze facute de mine dupa Shelby500E. Cand fac rost o sa postez mai multe. Marfa astea ale tale;)
|
Re: My Designs!
Super marfa. Shi nu mai fii asa de modest
|
Re: My Designs!
dak mi t adresai ... ms... dak nu sry k am intrat aiurea in discutie... asteptam nijte desene si de la tine ;)
|
Re: My Designs!
2 Attachment(s)
Astea le-am pus si la desene facute pe bancile scolii :) dar sa fie si aici..
|
Re: My Designs!
1 Attachment(s)
Un desen in PAINT cand ma plictiseam..
|
Re: My Designs!
dragutze desenele...
|
Re: My Designs!
ideea e super...misto...;)
|
Foerate frumoase desene,dar ai grija la perspectiva.In rest ok.Si imi place mult primul desen. Bafta la desen!:D
App cati ani ai 8):D |
Re: My Designs!
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:59. |
- Copyright 2026 4Tuning