Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale.html)
-   -   ce faceti cu sculele care le schimbati? (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale/37624-faceti-sculele-schimbati.html)

cabrron 04-04-07 17:15

ce faceti cu sculele care le schimbati?
 
aud tot mai des ca hu urmeaza schimbat ca wooeru e prea slab il schimb ca statia e prea slaba o schimb ce faceti cu chestiile care va raman?

steaua23 04-04-07 17:44

Re: ce faceti cu sculele care le schimbati?
 
se vand la sh :))

ReLLaXX 04-04-07 20:55

Re: ce faceti cu sculele care le schimbati?
 
Se ard pe rug in ritualuri secrete pentru a imbuna zeii decibelilor si pentru a atinge performante inexplicabile muritorilor de rand. :lol:

Sau se vand la SH. :lol:

Bigu 04-04-07 22:44

Re: ce faceti cu sculele care le schimbati?
 
Quote:

Originally Posted by ReLLaXX (Post 833866)
Se ard pe rug in ritualuri secrete pentru a imbuna zeii decibelilor si pentru a atinge performante inexplicabile muritorilor de rand. :lol:

Sau se vand la SH. :lol:

=))))))))))))))))))) bwaahahahahhaha!
se vand mai departe doritorilor la pachet sau p bucati

ceachi 06-04-07 10:11

Re: ce faceti cu sculele care le schimbati?
 
Sau in cazul meu se pun la pastrare pe sifonier ca e pacat sa le dau pe degeaba!

bezz 06-04-07 23:28

Re: ce faceti cu sculele care le schimbati?
 
ceachi, ce ai tu de s-a depreciat asa de tare? :shock:
just curious :D

GYM 07-04-07 15:29

Re: ce faceti cu sculele care le schimbati?
 
Quote:

Originally Posted by cabrron (Post 833459)
.... ce faceti cu chestiile care va raman?

Le aruncam ....

fratzika 07-04-07 17:12

Re: ce faceti cu sculele care le schimbati?
 
Quote:

Originally Posted by ReLLaXX (Post 833866)
Se ard pe rug in ritualuri secrete pentru a imbuna zeii decibelilor si pentru a atinge performante inexplicabile muritorilor de rand. :lol:

:)) Misto!!! :))

Psycho 07-04-07 17:20

Re: ce faceti cu sculele care le schimbati?
 
Quote:

Originally Posted by Bigu (Post 834159)
=))))))))))))))))))) bwaahahahahhaha!
se vand mai departe doritorilor la pachet sau p bucati

se cumpara la Sh ... dar majoritatea se dau .. nu ptr k s-au stricat ptr k vine din spate ceva mai bun ;)

blondu_glf 2 08-04-07 04:38

Re: ce faceti cu sculele care le schimbati?
 
sau daca nu .....mai este o varianta............







se vand la SH.......

cabrron 12-04-07 19:27

Re: ce faceti cu sculele care le schimbati?
 
aha :)))) mersi mersi

ceachi 13-04-07 10:52

Re: ce faceti cu sculele care le schimbati?
 
Pai am mai zis pe aici pe forum de vro 10 ori Helix amp+sub gama de jos.
Acum stau in cutie si ma rog de fratimio sa si le puna el pe masina i le dau gratis numai sa si le monteze:lol: :lol: :lol: .

Mamut 20-04-07 20:35

Re: ce faceti cu sculele care le schimbati?
 
se ard, se fac filmulete si se pun pe net, se repara si se vand sh sau chiar ca noi daca merge faza :D

cabrron 24-04-07 00:01

Re: ce faceti cu sculele care le schimbati?
 
si acum sh=? :)) Second Hand? cred ca am scris o prostie mare :))

Andrei Suzuki 24-04-07 12:52

Re: ce faceti cu sculele care le schimbati?
 
Da,second hand.Adica la mana a 2-a.Adica nu mai e nou

whisper 27-04-07 17:19

Re: ce faceti cu sculele care le schimbati?
 
Decat daca...
Quote:

Originally Posted by Mamut (Post 862662)
se vand sh sau chiar ca noi daca merge faza :D

:lol:

Adi_G 14-05-07 11:43

Re: ce faceti cu sculele care le schimbati?
 
Cele vechi le bag direct pe okazii . ro .

Intrebare: Daca am pe spate niste difuri blaupunkt gt420(4 cai, 2*150W) si acum imi caut un sistem adio de aprox. 15 milioane, sa le pastrez, sau sa raman doar cu difuzoarele care mi le voi lua in usile din fata?

Lil' D 15-05-07 15:17

Re: ce faceti cu sculele care le schimbati?
 
pune-le pe okazii ;)

Bmw_Rulllzzz 15-05-07 15:35

Re: ce faceti cu sculele care le schimbati?
 
Quote:

Originally Posted by Andrei Suzuki (Post 868303)
Da,second hand.Adica la mana a 2-a.Adica nu mai e nou

soooooper tare :lol: :lol: :lol:

bezz 15-05-07 21:32

Re: ce faceti cu sculele care le schimbati?
 
eu difurile vechi (stock) le tin pentru cazul in care vand masina (bine :oops: sunt puse si la vanzare pe bazar dar nu le ia nimeni), hud-ul stock l-am vandut ca oricum mi-ar fi fost rusine s-o vand fara mp3 ...
si mereu cand am vrut ceva "nou" am abordat sistemul upgrade (vechi+diferenta=noua jucarie)


All times are GMT +2. The time now is 17:47.

- Copyright 2026 4Tuning