![]() |
Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
116 Attachment(s)
O prima selectie de fotografii din cadrul concursului de "cauciuc incins" :D
(vor urma mai multe in galeria foto) Sper sa va placa! (camerei nu prea i-a placut cauciucul ars ajuns pe lentila :) ) |
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
frumoase poze...imi zmulg paru din cap de nervi k nu am ajuns...
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Respect pentru toti participantii...
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
desi ca in totdeauna ursuletzu peste tot era frumos rau mustangul ala
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
prea tare ce a fost akolo
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
oricat tot ursuletzu Rullz......... ce mustang nu s-a rotit cum se roteste u n ursulet..... am vazut neste fillme majina e frumoasa... dar degeaba nu s-a rotit frumos.......:D:D:D:D
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Predominant BMW...in special "Ursuletz"...frumos...mult cauciuc ramas pe asfalt.
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Da M3 cel nout? Nu am vazut filmuletul cu el!!
Felicitari organizatorilor ptr un eveniment care v a intra in istorie!! |
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
2 Attachment(s)
super merfa pozele ;) vedem si la anu mai rau :D
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Asta inseamna arat bravo baeti super sow
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
3 Attachment(s)
Ceva Frumos...
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Ba frate sincer sa fiu a fost super tare....
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
cine are poze cu HAI atunci cand iese din masina , dar sa fie din fata pozat, sa le urce
Multumesc |
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Cred ca a fost cel mai tare show de la noi din tara ... Felicitari tuturor participantilor ... ati facut un show jmecher . Va salut .
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Nu crezi ! a fost sigur !
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
foarte misto fratilor!! Va felicit!!!!
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
daca are cineva poze sau filme cu laf-urile pls
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
a fost o reusita acest event!
inca suntem la inceput si e f bine! a intrecut asteptarile mele! felicitari tuturor care si-au rupt masinile! asteptam cu nerabdare super Omega lui zozo...poate alta data... m felicitari organizatorilor pt ca stiu ca nu a fost usor deloc.. |
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
maroo am eu cateva.. poze cu lafurile..... si filmele.. o sa le am putin mai incolo ...
vezi la profile id`u meu ;) |
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Bei da numa BMW atata stie sa faca cerculete si derapaje ??? Nici un audi sau vw ??????
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Cred ca la anu spatiul de desfasurare de la fostul metro OTOPENI nu va mai fii de ajuns :D
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Pozele nu pot descrie ce a fost acolo,se simtea mirosul ala de cauciuc ars de la un km iar urechile se delectau cu sunetul puternic de cauciuc alunecand pe bitum,SUPER SUPER TAREEEE!!!
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
frumos frumos.....respect pt.ce-i care au fost acolo cu masinile si au facut show,ceva filme nu puneti sa auzim si motoarele ambalate......
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Quote:
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
ptr ce au facut baietzii aia cu mashinile lor shi ptr ce erau dispushi sa faca meritau shi ei un loc mai mare sa se desfasoare nu rampa din dos ptr aprovizionare...mai e de lucrat dpdv organizatoric sa ajungem la nivelul celor de afara care sunt ff serioshi si ishi respecat programul anuntzat in tocmai...dar asa e la noi ... buleala cat mai multa shi bani totzi dak e cu putintza...se putea mult mai bine...
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
a fost un audi de la noi :D ....
ce burn a dat la inceput :d ... superb.... e si poza cu el pe acolo |
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Quote:
Adevarul e ca toti ne-am luat o droaie de bani in urma BurnOut Showului.. Daca nu sti mai bine taci draq din gura.. |
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Quote:
- locatia: intai a fost ales locul pentru salon... care a fost metro... apoi cand s-a ales locul pentru acest show, acesta a fost ales astfel incat sa ofere maxim de siguranta!!! Cand va fi un eveniment in sine un asemenea show, atunci poti zice ca nu a fost o locatie mai buna... - programul anuntat: era ora 13:00... si s-a amanat cu o ora deoarece ploua si era balta pe jos... si asta tot pentru siguranta ridicata... concluzie... nu stiu cu ce compari tu de zici "asa e la noi", insa tu critici faptul ca s-a vrut (si s-a si reusit) sa fie o demonstratie in deplina siguranta... |
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Quote:
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Quote:
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
1 Attachment(s)
uite k pun un mustang pe aci:-)
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
dupa parerea mea a fost un loc destul de bun
cel mai bun loc oferit ce curtea Metro zic eu felicitari organizatorilor astept show-ul urmator :) |
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
bravo baieti...ati facut un show pe cinste.....se poate si fara incidente!!!
bv HAI..spectacol ca intotdeauna.. |
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
felicitarile mele...pentru laf"amandoua" pentru sorin...cu hai...pentru m3 d la midnight..care sincer ma terminat...iar pentru MAROO....FRATIOARE TOT RESPECTUL MEU....ai fost numarul 1....
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Am o intrebare, cum se face ca HAI-ul are acelasi numar de inmatriculare pe 2 ursi, cel negru si cel albastru??
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
e bazat :lol:....gandeste`te putin cum poate sa aiba pe ambele masini?:)))
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
ce intrebare de *** de fapt ......... nu e treaba nimanui
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
bravo frumos spectacol pacat ca n-am vazut asta cu ochii mei:(
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
super tare!!!mi-a placut la nebunie....bravo baieti!!!8)
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Nu pot sa spun ce rau imi pare k nu ar ajuns...
Vad totusi k a iesit super....BRAVO.. |
| All times are GMT +2. The time now is 07:27. |
- Copyright 2026 4Tuning