Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   TuningDAYS 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007.html)
-   -   Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007/37481-poze-4tuning-burn-on-event-tuningdays2007.html)

RoSonic 03-04-07 01:55

Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
116 Attachment(s)
O prima selectie de fotografii din cadrul concursului de "cauciuc incins" :D
(vor urma mai multe in galeria foto)
Sper sa va placa! (camerei nu prea i-a placut cauciucul ars ajuns pe lentila :) )

markuletz 03-04-07 11:08

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
frumoase poze...imi zmulg paru din cap de nervi k nu am ajuns...

Donnyro 03-04-07 11:39

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
Respect pentru toti participantii...

ceoby 03-04-07 11:40

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
desi ca in totdeauna ursuletzu peste tot era frumos rau mustangul ala

Luigyy 03-04-07 13:48

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
prea tare ce a fost akolo

marian cristian 03-04-07 14:13

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
oricat tot ursuletzu Rullz......... ce mustang nu s-a rotit cum se roteste u n ursulet..... am vazut neste fillme majina e frumoasa... dar degeaba nu s-a rotit frumos.......:D:D:D:D

Tzus 03-04-07 14:48

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
Predominant BMW...in special "Ursuletz"...frumos...mult cauciuc ramas pe asfalt.

B 10 TNG 03-04-07 15:08

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
Da M3 cel nout? Nu am vazut filmuletul cu el!!
Felicitari organizatorilor ptr un eveniment care v a intra in istorie!!

redplade 03-04-07 15:37

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
2 Attachment(s)
super merfa pozele ;) vedem si la anu mai rau :D

Bobby boss 03-04-07 15:58

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
Asta inseamna arat bravo baeti super sow

giubau_v8 03-04-07 16:13

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
3 Attachment(s)
Ceva Frumos...

M|cutz^ 03-04-07 16:19

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
Ba frate sincer sa fiu a fost super tare....

D R A 03-04-07 17:46

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
cine are poze cu HAI atunci cand iese din masina , dar sa fie din fata pozat, sa le urce
Multumesc

Guwy 03-04-07 17:56

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
Cred ca a fost cel mai tare show de la noi din tara ... Felicitari tuturor participantilor ... ati facut un show jmecher . Va salut .

Paul 03-04-07 18:11

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
Nu crezi ! a fost sigur !

Reme 03-04-07 18:13

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
foarte misto fratilor!! Va felicit!!!!

Maroo 03-04-07 18:27

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
daca are cineva poze sau filme cu laf-urile pls

TSC-Us 03-04-07 18:34

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
a fost o reusita acest event!
inca suntem la inceput si e f bine!
a intrecut asteptarile mele!

felicitari tuturor care si-au rupt masinile!

asteptam cu nerabdare super Omega lui zozo...poate alta data...

m felicitari organizatorilor pt ca stiu ca nu a fost usor deloc..

GolfuletzS 03-04-07 18:54

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
maroo am eu cateva.. poze cu lafurile..... si filmele.. o sa le am putin mai incolo ...
vezi la profile id`u meu ;)

Leul 03-04-07 19:28

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
Bei da numa BMW atata stie sa faca cerculete si derapaje ??? Nici un audi sau vw ??????

Tr3! M R FAN 03-04-07 19:28

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
Cred ca la anu spatiul de desfasurare de la fostul metro OTOPENI nu va mai fii de ajuns :D

Spillner 03-04-07 20:08

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
Pozele nu pot descrie ce a fost acolo,se simtea mirosul ala de cauciuc ars de la un km iar urechile se delectau cu sunetul puternic de cauciuc alunecand pe bitum,SUPER SUPER TAREEEE!!!

raul_rebelul2005 03-04-07 20:12

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
frumos frumos.....respect pt.ce-i care au fost acolo cu masinile si au facut show,ceva filme nu puneti sa auzim si motoarele ambalate......

Mihaitza_tdi 03-04-07 21:05

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
Quote:

Originally Posted by Leul (Post 831747)
Bei da numa BMW atata stie sa faca cerculete si derapaje ??? Nici un audi sau vw ??????

a fost un Audi dar si-a rupt planetara!:)

ROSSI 46 03-04-07 21:49

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
ptr ce au facut baietzii aia cu mashinile lor shi ptr ce erau dispushi sa faca meritau shi ei un loc mai mare sa se desfasoare nu rampa din dos ptr aprovizionare...mai e de lucrat dpdv organizatoric sa ajungem la nivelul celor de afara care sunt ff serioshi si ishi respecat programul anuntzat in tocmai...dar asa e la noi ... buleala cat mai multa shi bani totzi dak e cu putintza...se putea mult mai bine...

GolfuletzS 03-04-07 21:52

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
a fost un audi de la noi :D ....

ce burn a dat la inceput :d ... superb.... e si poza cu el pe acolo

B|shOp-VR6 03-04-07 21:55

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
Quote:

Originally Posted by ROSSI 46 (Post 832061)
ptr ce au facut baietzii aia cu mashinile lor shi ptr ce erau dispushi sa faca meritau shi ei un loc mai mare sa se desfasoare nu rampa din dos ptr aprovizionare...mai e de lucrat dpdv organizatoric sa ajungem la nivelul celor de afara care sunt ff serioshi si ishi respecat programul anuntzat in tocmai...dar asa e la noi ... buleala cat mai multa shi bani totzi dak e cu putintza...se putea mult mai bine...


Adevarul e ca toti ne-am luat o droaie de bani in urma BurnOut Showului..
Daca nu sti mai bine taci draq din gura..

RoSonic 03-04-07 22:21

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
Quote:

Originally Posted by ROSSI 46 (Post 832061)
meritau shi ei un loc mai mare sa se desfasoare nu rampa din dos ptr aprovizionare...mai e de lucrat dpdv organizatoric sa ajungem la nivelul celor de afara care sunt ff serioshi si ishi respecat programul anuntzat in tocmai...dar asa e la noi ... buleala cat mai multa shi bani totzi dak e cu putintza...se putea mult mai bine...

Fara suparare... dar critici nejustificat....
- locatia: intai a fost ales locul pentru salon... care a fost metro... apoi cand s-a ales locul pentru acest show, acesta a fost ales astfel incat sa ofere maxim de siguranta!!! Cand va fi un eveniment in sine un asemenea show, atunci poti zice ca nu a fost o locatie mai buna...
- programul anuntat: era ora 13:00... si s-a amanat cu o ora deoarece ploua si era balta pe jos... si asta tot pentru siguranta ridicata...

concluzie... nu stiu cu ce compari tu de zici "asa e la noi", insa tu critici faptul ca s-a vrut (si s-a si reusit) sa fie o demonstratie in deplina siguranta...

Nemilosu 03-04-07 23:17

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
Quote:

Originally Posted by Mihaitza_tdi (Post 831960)
a fost un Audi dar si-a rupt planetara!:)

deoarece la mancat in *** sa faca cerculetze in loc de un burn frumos pana la explozie.

Nemilosu 03-04-07 23:18

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
Quote:

Originally Posted by GolfTuning (Post 832070)
a fost un audi de la noi :D ....

ce burn a dat la inceput :d ... superb.... e si poza cu el pe acolo

merci golfuletz

redplade 03-04-07 23:30

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
1 Attachment(s)
uite k pun un mustang pe aci:-)

Dani_E21 03-04-07 23:41

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
dupa parerea mea a fost un loc destul de bun
cel mai bun loc oferit ce curtea Metro zic eu
felicitari organizatorilor astept show-ul urmator :)

D N Y_e36 03-04-07 23:48

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
bravo baieti...ati facut un show pe cinste.....se poate si fara incidente!!!
bv HAI..spectacol ca intotdeauna..

Marian_nebunu 04-04-07 09:18

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
felicitarile mele...pentru laf"amandoua" pentru sorin...cu hai...pentru m3 d la midnight..care sincer ma terminat...iar pentru MAROO....FRATIOARE TOT RESPECTUL MEU....ai fost numarul 1....

aleXpeed 04-04-07 10:51

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
Am o intrebare, cum se face ca HAI-ul are acelasi numar de inmatriculare pe 2 ursi, cel negru si cel albastru??

fiderzen 04-04-07 11:21

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
e bazat :lol:....gandeste`te putin cum poate sa aiba pe ambele masini?:)))

ct77pia 04-04-07 13:06

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
ce intrebare de *** de fapt ......... nu e treaba nimanui

F430 04-04-07 15:49

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
bravo frumos spectacol pacat ca n-am vazut asta cu ochii mei:(

Bllondu 04-04-07 16:55

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
super tare!!!mi-a placut la nebunie....bravo baieti!!!8)

alex-mishu 04-04-07 17:33

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
Nu pot sa spun ce rau imi pare k nu ar ajuns...
Vad totusi k a iesit super....BRAVO..


All times are GMT +2. The time now is 07:27.

- Copyright 2026 4Tuning