![]() |
poze 1 Aprilie 4Tuning Day
8 Attachment(s)
cateva poze hot
|
Re: poze 1 Aprilie 4Tuning Day
cred ca am cateva poze shi chu mashini ..
|
Re: poze 1 Aprilie 4Tuning Day
10 Attachment(s)
poze .... ufff nu merje netu
|
Re: poze 1 Aprilie 4Tuning Day
8 Attachment(s)
mashini shi motoare ... itai va dau cireasa de pe tort shi dupe aia poate gasesc ceva poze shi chu mashini ..
|
Re: poze 1 Aprilie 4Tuning Day
10 Attachment(s)
poze .....
|
Re: poze 1 Aprilie 4Tuning Day
un filmuletz .. ptr. iubitorii de motoare shi ptr. cei de femei frumoase
|
Re: poze 1 Aprilie 4Tuning Day
7 Attachment(s)
poze ... esp sterge postul de deasupra te rog
|
Re: poze 1 Aprilie 4Tuning Day
Multumim de poze Lucyfer...
|
Re: poze 1 Aprilie 4Tuning Day
super masini, motoare si femei...combinatia de minune
|
Re: poze 1 Aprilie 4Tuning Day
Ma lucifer da afemeiat mai esti,numa poze cu gagici si iar gagici.Pun si io niste poze cu masini pentru cei carora nu le-am trimis.
|
Re: poze 1 Aprilie 4Tuning Day
4 Attachment(s)
Poze.Si 2 membri ai comunitatii 4 tuning botosani.:lol: :D
|
Re: poze 1 Aprilie 4Tuning Day
4 Attachment(s)
,greu mai mere netu
|
Re: poze 1 Aprilie 4Tuning Day
3 Attachment(s)
Abia acum apar membrii sorry
|
Re: poze 1 Aprilie 4Tuning Day
3 Attachment(s)
in sfarsit ...
|
Re: poze 1 Aprilie 4Tuning Day
S'au scos baietii cu niste reviste:-)
|
Re: poze 1 Aprilie 4Tuning Day
7 Attachment(s)
da chu femei nimic ???
|
Re: poze 1 Aprilie 4Tuning Day
un film note 10 +++
|
Re: poze 1 Aprilie 4Tuning Day
Misto pozele.Cred k numai de dragul fetelor si-ar expune cineva masina :lol:
|
Re: poze 1 Aprilie 4Tuning Day
da ce se tinea aia de pe motocicleta de pe prima pagina cu mana de fusta? sa nu i se vada chilotzii?:) ce pudica :D
|
Re: poze 1 Aprilie 4Tuning Day
Quote:
|
Re: poze 1 Aprilie 4Tuning Day
Quote:
|
Re: poze 1 Aprilie 4Tuning Day
Quote:
:) |
Re: poze 1 Aprilie 4Tuning Day
E bine omu' ? (srry de off-topic)
|
Re: poze 1 Aprilie 4Tuning Day
Aoleu.Si abia isi luase un alfa 159 cu piele rosie la interior,motor de 3,0 V6 benzina,singura de acest gen vanduta in romania,culoare negru si deja a busit-o.Vaileuuuuuu.
Esp eu am aflat abia la ora 15.00 de intalnirea respectiva cand mi-a spus cel de la care am cumparat masina ca el a fost la intalnire la alfisti,iti dai seama m-am ofticat si eu rau. |
Re: poze 1 Aprilie 4Tuning Day
Rectific motor 3,2 (nu 3,0)JTS Q4
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:43. |
- Copyright 2026 4Tuning