![]() |
Vand Piese E36
Bara fata facelift - Moreagrun metallic - 100 LEI
Bara spate - Moreagrun metallic - 70 LEI Grila Facelift (putin indoita la un colt , fara nari) - 50 LEI Compresor Clima 4 Pistoane fara suport (M43b18) - 100 LEI Debitmetru + Cot Debitmetru + Carcasa Filtru de aer (M43b18) - 100 LEI + Orice piesa (inclusiv instalatie electrica) M43b18 0720.398.600 - Valy ! |
Re: Vand Piese E36
bara fata o iau eu bai zdreantzo
|
Re: Vand Piese E36
gata sefu gata , uitasem :P ! maine o dau jos
|
Re: Vand Piese E36
daca grila nu are si rugina, o iau eu. mersi
|
Re: Vand Piese E36
nu are , daca vrei poti sa treci sa o vezi , zona Berceni , City Mall !
|
Re: Vand Piese E36
grila sa dat , restu inca valabil !
|
Re: Vand Piese E36
Quote:
Spor la mesterit si de-abia astept sa vad gata masinuta! |
Re: Vand Piese E36
mersi mersi ! Dupa Paste o scot !
|
Re: Vand Piese E36
valabil , preturi de nimic , ma incurc de motor si piese prin curte !
|
Re: Vand Piese E36
salut, ai cumva pt un e36 sedane 318i din 96' un radiator de clima si conducta ce intra in el(masina are dublu climatronic daca conteaza)???mersi
|
Re: Vand Piese E36
am doar conductele de 4 pistoane ! 50 lei (aia care pleaca de sub parbriz pana la compresor si aia compresor radiator)
|
Re: Vand Piese E36
compresorul de Ac (dublu climatronic dala manual in cazul meu) in ce stadiu e?
|
Re: Vand Piese E36
compresorul e in stare buna , a functionat fara probleme pana cand am dat motorul jos , este inca pe motor !
|
Re: Vand Piese E36
valabil :
bara fata , bara spate , compresor clima , conducte clima (m43) , electroventilator(4 pistoane) , toba sport (1 intrare o iesire) ETC ! Imi stau in cale toate , deci preturi mici , foarte mici ! |
Re: Vand Piese E36
poze cu bara fata si bara spate
|
Re: Vand Piese E36
nu am poze momentan . eventual poti intra pe topicul cu masina si sunt acolo poze (click pe semnatura) . Barile arata exact ca in pozele de acolo !
|
Re: Vand Piese E36
Compresorul de clima il mai ai?
|
Re: Vand Piese E36
este compresorul
|
Re: Vand Piese E36
valabil . . .
Kit ambreiaj (stare decenta) + volanta (masa simpla) - 100 LEI Instalatie Electrica motor M43 + Calculator - 150 LEI Compresor Clima M43 + conducte clima 4 cil - 100 LEI ETC . . . Dau orice piese de pe motor (mai putin blocul) la cele mai mici preturi ! |
Re: Vand Piese E36
inca valabil !
|
Re: Vand Piese E36
deci . . .
bara fata Facelit - 50 LEI (Moreagrun) bara spate - 30 LEI (Moreagrun) compresor clima M43 + Conducte - 100 LEI Ceasuri 4 Cl - 50 LEI Electroventilator Clima de 4 cl (facelift) - 50 LEI Kit Ambreaj + Volanta Simpla - 70 LEI (stare buna , dat jos de pe M43) Fise , injectoare , senzori , pompa apa , pompa servo , role , curele . . . tot ce se mai gaseste pe un 1.8 , marea majoritate schimbate de curand ! |
Re: Vand Piese E36
ai 2-3 poze cu bara fata data jos de pe masina ?
|
Re: Vand Piese E36
Salut man! Iau eu bara fața, măcar sa am tot botul verde :)) trec poimâine, mâine lucrez. Salut
|
Re: Vand Piese E36
suna-ma inainte , sunt acasa sau prin zona dupa 5
|
Re: Vand Piese E36
bara fata Facelit - 50 LEI (Moreagrun)
bara spate - 30 LEI (Moreagrun) compresor clima M43 + Conducte - 100 LEI Ceasuri 4 Cl - 50 LEI Electroventilator Clima de 4 cl (facelift) - 50 LEI Kit Ambreaj + Volanta Simpla - 70 LEI (stare buna , dat jos de pe M43) Calculator + Instalatie electrica 318 M43 - 100 LEI Fise , injectoare , senzori , pompa apa , pompa servo , role , curele . . . tot ce se mai gaseste pe un 1.8 , marea majoritate schimbate de curand ! |
Re: Vand Piese E36
salut. poti pune 1-2 poze cu bara fata?
|
Re: Vand Piese E36
poze nu am cu ce sa fac ! Cine doreste poate trece oricand si vede exact !
|
Re: Vand Piese E36
valabil .
Am dat bara fata + debitmetrul , restul inca valabile . Pompa servo (m43 , m42 sau m44 ) , pompa apa , electroventilator clima ,conducte clima + compresor de 4 pistoane , ceasuri 4 cl (2 perechi) ETC ! |
Re: Vand Piese E36
Quote:
|
Re: Vand Piese E36
am 2 perechi , amandoua injur de 230.000 KM din cate imi aduc aminte
|
Re: Vand Piese E36
sal usa fata de pe parte soferului nu o vinzi
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:47. |
- Copyright 2026 4Tuning