Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   Vand Piese E36 (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/372467-vand-piese-e36.html)

Lymbutza 27-04-13 00:36

Vand Piese E36
 
Bara fata facelift - Moreagrun metallic - 100 LEI

Bara spate - Moreagrun metallic - 70 LEI

Grila Facelift (putin indoita la un colt , fara nari) - 50 LEI

Compresor Clima 4 Pistoane fara suport (M43b18) - 100 LEI

Debitmetru + Cot Debitmetru + Carcasa Filtru de aer (M43b18) - 100 LEI

+ Orice piesa (inclusiv instalatie electrica) M43b18

0720.398.600 - Valy !

caddy26alex 27-04-13 07:14

Re: Vand Piese E36
 
bara fata o iau eu bai zdreantzo

Lymbutza 27-04-13 09:01

Re: Vand Piese E36
 
gata sefu gata , uitasem :P ! maine o dau jos

bimmer4life 27-04-13 12:09

Re: Vand Piese E36
 
daca grila nu are si rugina, o iau eu. mersi

Lymbutza 27-04-13 13:07

Re: Vand Piese E36
 
nu are , daca vrei poti sa treci sa o vezi , zona Berceni , City Mall !

Lymbutza 29-04-13 17:05

Re: Vand Piese E36
 
grila sa dat , restu inca valabil !

bimmer4life 29-04-13 21:58

Re: Vand Piese E36
 
Quote:

Originally Posted by Lymbutza (Post 5455692)
grila sa dat , restu inca valabil !

a ajuns la mine, piesa buna, baiat mai mult decat ok ;)
Spor la mesterit si de-abia astept sa vad gata masinuta!

Lymbutza 29-04-13 22:47

Re: Vand Piese E36
 
mersi mersi ! Dupa Paste o scot !

Lymbutza 15-05-13 14:02

Re: Vand Piese E36
 
valabil , preturi de nimic , ma incurc de motor si piese prin curte !

ar80rau 16-05-13 12:15

Re: Vand Piese E36
 
salut, ai cumva pt un e36 sedane 318i din 96' un radiator de clima si conducta ce intra in el(masina are dublu climatronic daca conteaza)???mersi

Lymbutza 16-05-13 20:45

Re: Vand Piese E36
 
am doar conductele de 4 pistoane ! 50 lei (aia care pleaca de sub parbriz pana la compresor si aia compresor radiator)

Alex4u 19-05-13 19:30

Re: Vand Piese E36
 
compresorul de Ac (dublu climatronic dala manual in cazul meu) in ce stadiu e?

Lymbutza 19-05-13 19:32

Re: Vand Piese E36
 
compresorul e in stare buna , a functionat fara probleme pana cand am dat motorul jos , este inca pe motor !

Lymbutza 26-05-13 18:22

Re: Vand Piese E36
 
valabil :

bara fata , bara spate , compresor clima , conducte clima (m43) , electroventilator(4 pistoane) , toba sport (1 intrare o iesire) ETC !

Imi stau in cale toate , deci preturi mici , foarte mici !

doryus 26-05-13 19:28

Re: Vand Piese E36
 
poze cu bara fata si bara spate

Lymbutza 26-05-13 20:00

Re: Vand Piese E36
 
nu am poze momentan . eventual poti intra pe topicul cu masina si sunt acolo poze (click pe semnatura) . Barile arata exact ca in pozele de acolo !

Roby_m 08-06-13 16:21

Re: Vand Piese E36
 
Compresorul de clima il mai ai?

Lymbutza 10-06-13 10:16

Re: Vand Piese E36
 
este compresorul

Lymbutza 14-06-13 11:32

Re: Vand Piese E36
 
valabil . . .

Kit ambreiaj (stare decenta) + volanta (masa simpla) - 100 LEI

Instalatie Electrica motor M43 + Calculator - 150 LEI

Compresor Clima M43 + conducte clima 4 cil - 100 LEI

ETC . . .

Dau orice piese de pe motor (mai putin blocul) la cele mai mici preturi !

Lymbutza 04-07-13 17:23

Re: Vand Piese E36
 
inca valabil !

Lymbutza 10-07-13 13:01

Re: Vand Piese E36
 
deci . . .

bara fata Facelit - 50 LEI (Moreagrun)

bara spate - 30 LEI (Moreagrun)

compresor clima M43 + Conducte - 100 LEI

Ceasuri 4 Cl - 50 LEI

Electroventilator Clima de 4 cl (facelift) - 50 LEI

Kit Ambreaj + Volanta Simpla - 70 LEI (stare buna , dat jos de pe M43)

Fise , injectoare , senzori , pompa apa , pompa servo , role , curele . . . tot ce se mai gaseste pe un 1.8 , marea majoritate schimbate de curand !

3m 23-07-13 21:09

Re: Vand Piese E36
 
ai 2-3 poze cu bara fata data jos de pe masina ?

bimmer4life 23-07-13 22:10

Re: Vand Piese E36
 
Salut man! Iau eu bara fața, măcar sa am tot botul verde :)) trec poimâine, mâine lucrez. Salut

Lymbutza 24-07-13 19:41

Re: Vand Piese E36
 
suna-ma inainte , sunt acasa sau prin zona dupa 5

Lymbutza 02-09-13 17:12

Re: Vand Piese E36
 
bara fata Facelit - 50 LEI (Moreagrun)

bara spate - 30 LEI (Moreagrun)

compresor clima M43 + Conducte - 100 LEI

Ceasuri 4 Cl - 50 LEI

Electroventilator Clima de 4 cl (facelift) - 50 LEI

Kit Ambreaj + Volanta Simpla - 70 LEI (stare buna , dat jos de pe M43)

Calculator + Instalatie electrica 318 M43 - 100 LEI

Fise , injectoare , senzori , pompa apa , pompa servo , role , curele . . . tot ce se mai gaseste pe un 1.8 , marea majoritate schimbate de curand !

StelarPhunk 03-09-13 10:18

Re: Vand Piese E36
 
salut. poti pune 1-2 poze cu bara fata?

Lymbutza 06-09-13 08:54

Re: Vand Piese E36
 
poze nu am cu ce sa fac ! Cine doreste poate trece oricand si vede exact !

Lymbutza 28-10-13 09:10

Re: Vand Piese E36
 
valabil .

Am dat bara fata + debitmetrul , restul inca valabile .

Pompa servo (m43 , m42 sau m44 ) , pompa apa , electroventilator clima ,conducte clima + compresor de 4 pistoane , ceasuri 4 cl (2 perechi) ETC !

Bogdan-MRR 28-10-13 12:36

Re: Vand Piese E36
 
Quote:

Originally Posted by Lymbutza (Post 5601440)
valabil .

Am dat bara fata + debitmetrul , restul inca valabile .

Pompa servo (m43 , m42 sau m44 ) , pompa apa , electroventilator clima ,conducte clima + compresor de 4 pistoane , ceasuri 4 cl (2 perechi) ETC !

Ceasurile sti cumva cati km indica ?

Lymbutza 29-10-13 10:31

Re: Vand Piese E36
 
am 2 perechi , amandoua injur de 230.000 KM din cate imi aduc aminte

doryus 29-10-13 23:14

Re: Vand Piese E36
 
sal usa fata de pe parte soferului nu o vinzi


All times are GMT +2. The time now is 23:47.

- Copyright 2026 4Tuning