Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   TuningDAYS 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007.html)
-   -   Cel mai bun stand de club?! (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007/37163-bun-stand-club.html)

Achim 30-03-07 00:32

Cel mai bun stand de club?!
 
Dupa parerea voastra care e cel mai bine organizat/prezentat/aratos stand al unui club prezent la TuningDAYS?!

Precizez ca in aceasta categorie nu intra si standurile firmelor (ex.: MBM, Racing Nick, SKN Romania, etc) iar optiunile au fost selectate din lista cluburilor inscrise, prezenta pe site'ul 4tuning

TOBA^ 30-03-07 00:46

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Dupa parerea mea primul stand dupa ANONYMOUS MOTORSPORT :)) , adica locul 2 este Dream Squad !!!

Achim 30-03-07 00:49

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
nu neg... eu am votat pt Dream Squad pt ca este un club nou, care si-a facut aparitia pt prima oara in "lume" la acest salon si pt ca doar 4/5 oameni au reusit sa aranjeze un stand. deja toata lumea stie ca Anonymous e printre numele "grele" si totusi puterea de munca e mult mai mare cand vine vba de ei ;)

multumim pt aprecieri Toba :)

TOBA^ 30-03-07 01:15

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Eu nu am mers pe criterii de genul "club nou, membrii prieteni, cati oameni au muncit la aranjarea standului" ci am fost obiectiv.Dream Squad este un stand cu bun gust, interesanta ideea de a avea asezate masiniile in functie de provenienta.

meme 30-03-07 01:20

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Nu pot decat sa ii felicit pe cei care au votat cu alt club decat cel din care fac parte ! Mare caracter ! Acestia sunt oameni adevarati ! Respect

TOBA^ 30-03-07 01:24

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Vad ca au intrat in calcul privind cel mai frumos stand si cluburi care lasa de dorit fata de standurile lor.Imi doresc sa se voteze cu seriozitate, daca vad ca se voteaza subiectiv maine toti membrii ANONYMOUS MOTORSPORT + fanii + prieteni + rude , vor fi obligati sa intre si sa voteze pentru noi.Dupa parerea mea, singurul club care poate intra in competitie cu campionul de anul trecut la aceasta sectiune si anume ANONYMOUS MOTORSPORT :)), este Dream Squad.Nu sufar dar acesta e adevarul.

cata4 30-03-07 01:33

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Eu sincer am vazut anu acesta un progres fata de anul precedent , IN MARE PARTE ! Felicitari celor implicati !


P.S.: Fiecare este subiectiv , e un lucru normal !

ga!nusha 30-03-07 10:50

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
mie imi place ca sunt deja 38 de voturi, probabil majoritatea sunt date de membri de club...

Lucian 30-03-07 10:59

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Eu ma bucur ca Speedline nu are f multi membrii si totusi a primit destule voturi pana acum. Nu am incercat sa impresionam prin decor ci prin exponate.

Mustang 30-03-07 11:17

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Quote:

Originally Posted by TOBA^ (Post 824439)
Vad ca au intrat in calcul privind cel mai frumos stand si cluburi care lasa de dorit fata de standurile lor.Imi doresc sa se voteze cu seriozitate, daca vad ca se voteaza subiectiv maine toti membrii ANONYMOUS MOTORSPORT + fanii + prieteni + rude , vor fi obligati sa intre si sa voteze pentru noi.Dupa parerea mea, singurul club care poate intra in competitie cu campionul de anul trecut la aceasta sectiune si anume ANONYMOUS MOTORSPORT :)), este Dream Squad.Nu sufar dar acesta e adevarul.

La cati fani aveti voi ... castigati detasat ...
Se vede numai prin fotografiile atasate ca "teaser" :p

E bine ca avem si noi o singura poza si un singur vot...nu suntem ramasi pe afara !

Hondarul 30-03-07 12:21

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Baieti, asta este de fapt un poll pentru CE CLUB ARE MAI MULTI MEMBRI CARE VOTEAZA, nu pentru frumusetea in sine a standului. Ma uit la cei care au votat si sunt membri clubului pentru care au votat. Este normal. Dar acest topic nu arata care club a avut o prezenta mai frumoasa la eveniment, ci care este cel mai numeros, cu cei mai multi votanti.

Nu este nimic relevant in acest topic.

claudiu lucian 30-03-07 13:15

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
eu ma abtin, cluburile s-au prezentat cum au putut mai bine, unele trebuiau sa-si dea silintza mai mult. poate o sa votez dupa terminarea evenimentului.

® Al3cS ® 30-03-07 13:36

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Dc nu puneti o poza de la fiecare club ... sa vedem si noi cei care. .. nu au putut ajunge ? ...

claudiu lucian 30-03-07 14:08

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Quote:

Originally Posted by ® Al3cS ® (Post 824995)
Dc nu puneti o poza de la fiecare club ... sa vedem si noi cei care. .. nu au putut ajunge ? ...

ink mai poti, tine pana duminik inclusiv:P

ducele 30-03-07 14:44

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Quote:

Originally Posted by TOBA^ (Post 824439)
Vad ca au intrat in calcul privind cel mai frumos stand si cluburi care lasa de dorit fata de standurile lor.Imi doresc sa se voteze cu seriozitate, daca vad ca se voteaza subiectiv maine toti membrii ANONYMOUS MOTORSPORT + fanii + prieteni + rude , vor fi obligati sa intre si sa voteze pentru noi.Dupa parerea mea, singurul club care poate intra in competitie cu campionul de anul trecut la aceasta sectiune si anume ANONYMOUS MOTORSPORT :)), este Dream Squad.Nu sufar dar acesta e adevarul.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ce-a mai tare replica de pe acest forum bravo toba dar sa stii ca asa se voteaza :sad: asa ca anonimilor la vot(sunt anticipate):D

Hondarul 30-03-07 14:54

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Hai sa renuntam la vot ca nu este relevant. Fiecare sa vina cu poze si argumente ca sa fie totul clar. Votul nu inseamna NIMIC.

® Al3cS ® 30-03-07 15:30

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Quote:

Originally Posted by claudiu lucian (Post 825043)
ink mai poti, tine pana duminik inclusiv:P

Stiu ca mai pot .... incerc sa ajung maine .... poate reusesc :sad:

meme 30-03-07 22:37

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
daca va uitati la cine a votat de exemplu zetemte o sa va dati seama despre ce vorbesc ! Bv greg !

Hondarul 30-03-07 22:47

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Quote:

Originally Posted by meme (Post 825714)
daca va uitati la cine a votat de exemplu zetemte o sa va dati seama despre ce vorbesc ! Bv greg !

Un caz cam izolat din pacate... :sad: de aceea mai bine sa lasam pozele sa vb de la sine.

F_L_R 30-03-07 22:54

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
-Eu nu votez nimc. Toti suntem frumosi!!! Important este ca suntem toti acolo cu orgolii si rivalitati dar suntem o mare familie totusi. Bafta la toata lumea!!!

Lucian 30-03-07 22:57

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Quote:

Originally Posted by meme (Post 825714)
daca va uitati la cine a votat de exemplu zetemte o sa va dati seama despre ce vorbesc ! Bv greg !

Sau TopArt ...

AlecsM 30-03-07 23:27

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
va salut!
multumim celor care au votat pentru "noi" ...
De cand am auzit de acest thread ...le-am spus celor din club ca nu va fi nimeni obiectiv...si se stie dc ;) !!!

AlecsM
Dream Squad

micutzu_mrc 30-03-07 23:54

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Quote:

Originally Posted by Hondarul (Post 824860)
Baieti, asta este de fapt un poll pentru CE CLUB ARE MAI MULTI MEMBRI CARE VOTEAZA, nu pentru frumusetea in sine a standului. Ma uit la cei care au votat si sunt membri clubului pentru care au votat. Este normal. Dar acest topic nu arata care club a avut o prezenta mai frumoasa la eveniment, ci care este cel mai numeros, cu cei mai multi votanti.

Nu este nimic relevant in acest topic.


De obicei nu ma bag sa postez la treburile astea dar de data asta nu mam putut abtine ......Hondarul are perfecta dreptate........mai bine vb la sfarsit ca cine stie ce se intampla........;):)

Xel'Naga 31-03-07 00:52

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
NU conteaza ca votezi cu CLUBUL din care faci parte , ideea este ca in ROMANIA a inceput si acest FLAGEL numit TUNING sa aprinda viata ( mare respect pentru cei care au avut curajul sa baga bani in DACIA - GGD, TAU, OLTCIT - PMD si restul din DJ ... sau TRABI ) sau orice altceva care parea banal ... :oops:
Este frumos cand vezi atatia oameni adunati la un loc, toti avand aceeasi pasiune si anume TUNING .
Bafta si FELICITARI tuturor participantilor !! :oops:
Multa BAFTA si SUCCES organizatorilor, 4 Tuning in special ca ne-a dat din nou sansa sa ne vedem si sa ne aratam munca, pasiunea !! :oops:

AdrianC4 31-03-07 01:03

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Ce voturi aiurea :P

Fiecare cu a ma-sii... :lol: Mie sincer mi s-a parut cel mai bine dotat, din punct de vedere al design-ului standul nostru, de la Xtreme! Adica, banner, proiectoare, masina de fum, jocuri de lumini!
Fara nici un fel de suparare, dar in afara de anonimi, nimeni nu are mai nimic, in afara de masini! 8)

Mie sincer, cel mai mult dintre toate masinile de la show, mi-a placut Focus-ul portocaliu, care este de departe cel mai bine realizat! Ma refer aici la vopsea, lac, impuritati (nu exista!!!) si linie a masinii! Nu stiu cu cine a venit, dar abia astept sa il iau la intrebari!

Restul masinilor sunt frumoase, privite din poze... Daca te apropii de ele, se vad tot felul de mici greseli, care fac diferenta! Foarte bine lucrat este si Trabantul portocaliu-rosu, atat interior cat si pe afara!

Premiul special pentru SGM, care a facut din tantar-armasar si si-a pus fisa de DINO pe bord, sa se uite si babele sa inteleaga ce are special masina lui :lol: :lol: :lol: ... Doamne, ce cifre... :oops: :oops:

Gratzian 31-03-07 05:24

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
eu nu votez, dar daca pot sa imi dau cu parerea, nu pot sa zic care e cel mai "bun" stand de club... pentru ca ar trebui sa definim intai ce inseamna "bun" din punctul de vedere al standului... :)
pot semnala momentan pozitiv doar 2-3 impresii... (nu am reusit sa vizitez intreaga hala decat alergand sa ma prefac "nervos" impotriva celor care pornesc motoarele)
ce mi-a sarit in ochi, este un reviriment al MR... dupa o apatie de neinteles, brusc, a aparut un aer proaspat, semnalat de mai multa lume... acum, cine stie, sigur stie ca sunt obiectiv... mai ales membrii MR...
anonymous puteau iesi in top, dar din punctul de vedere al vizitatorului, nu se intelege diferenta dintre anonymous, nsl,

wsr... va rog sa verificati daca gresesc, si priviti obiectiv "terenul" ... masini si fete frumoase, FARA discutie, dar isi

disputa identitatea cu vecinatatea... o nota in plus pentru cooperare
cluburi noi cu note bune, ramane de vazut daca confirma...
4ss, dezvoltare liniara... nu au avut pretentia de cei mai buni, dar, ei se mentin sau cresc, alti stagneaza sau decad...

ma impuscati sau nu, e alegerea voastra, dar cam asa este... luati in seama 4ss... sau nu...
Speedline sunt cei pe care ii stim... NU SUNT SUPARAT PE EI... super tare club...
daca dati 2 bani pe parerea mea, si pe ideea de a percepe un club axat pe o axa... tare faza: sunt la a treia noapte

nedormita ca deja suna tel sa ma pregatesc sa matre zesc... ok, pe scurt: club de club, nu imi aduc aminte standul,

sorry, nici daca e "bun" dar stiu ca atunci cand cand am dat afara prima masina de la event, (ca merita, nu din

rautate)... nu mai stiu... dar am plecat... si vali mi-a zis ca au venit 2 baieti de la Speedline sa intrebe cum poate sa

iasa afara, pentru ca s-a "sudat" planetara la burnu pt care au fost exclusi...
injurati-ma, sunt subiectiv, dar eu dupa ce am zis, am plecat...
jos palaria Speedline, multumesc. sper ca faceti fata si fara masina aia, dar ... sarumana ca ati inteles
e 4:56 si peste 3 ore tre sa fiu acolo....
imi pare rau, ca mai sunt multe de zis
poate nu am nimerit topicu potrivit, dar multumim lui achim ca a deschis discutii pe subiect
ontopic: nu va votati pe voi insiva, de aici discutii
declar o regula: nu votati cubul propriu, ok?
nu e conditie, e propunere.
si daca nu mai vreti, spuneti...
daca vreti, comentam fara discutie...
este 5:06, poate domim 2 ore... scriu intr-un fisier , de aia mentionez ora, sa fie cand postez...
ma oftic pt. ca mai am de zis...
dar daca e cu suparare sau nu, atat am reusit sa cuprind... am picat
cine ma condamna, astept sa citeasca si restul parerilor....
concluzie:
votati obiectiv
si mie imi e greu, si voua
seara asta o "lamurim"
hai s-o ....

Gratzian 31-03-07 05:25

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
iertare pt scapari
suntem ruoti...
somn usor

Gratzian 31-03-07 05:31

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
sorry, am fact multe greseli, dar am picat...

Achim 31-03-07 15:54

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
1 Attachment(s)
Standul "Dream Squad"


p.s.: propun sa fie cineva "desemnat" din fiecare club care sa ataseze o poza cu standul pt cei care nu au ajuns la fostul Metro Otopeni

micutzu_mrc 31-03-07 22:25

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Multumim Gratzian de apreciere, stiu ca esti obiectiv si nu ai motive sa ne umfli aiurea .......nu am putut sa ne mobilizam din prima din cauza unei prb pe care o am si acuma, dar am lasat totul la o parte........ am venit alaturi de baieti mei si am rezolvat cat de cat prb;) ,sa aratam ca nu ''Mor cai cand vor caini'' si noi nu suntem ca vb aia 'Ce e val ca valul trece'' .....asta este valabila pt alti ;):)))

NILS_BUCURESTI 31-03-07 22:26

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Hai frate ce topic este asta ? ;) Daca dau mass linkul primim minim 100voturi :))

Lucian 31-03-07 22:31

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Gratian ramane unul din putinii care au inteles conceptul Speedline. Ii multumesc din partea Speedline pt aprecieri si promitem sa ramanem la fel ca si pana acum.

B|shOp-VR6 01-04-07 03:32

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Nu am inca poze din stand dar putem spune ca avem:
- masini frumoase
- DJ, Laser, Masine de fum, Videoproiector pe care ruleaza filmele Anonymous
- bannere
- stand jante
- fete frumoase
- free playstation pentru cei care vor o cursa virtuala
- stand poze Evl*Skillz care sunt admirate de fiecare vizitator
- fluxul de oameni.. este mare chiar daca Gratian a zis ca se poate confunda cu NSL vreau sa-l "contrazic" deoarece vizitatorii care faceau turul separeului veneau doar pt Anonymous, masinile NSL fiind la iesire pe partea stanga.
Ca si club.. consider ca am adus masini in premiera pentru public: NOS - cabrio turbo, Dacia rosie, Toyota Celica, Leon galben cu sistem audio JL, Audi TT care.. o sa vedeti cum fuge (bravo CZR).

Mai departe.. lasam la aprecierea publicului prestatia noastra.

PS. Sunt mandru ca fac parte din acest club.

micutzu_mrc 01-04-07 04:51

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Noi nu ne consideram fotomodele ......vb in strada ,e mai placut fumul de cauciucuri si cursele reale decat cele virtuale......doar ne numim Raceri ...pai nu???;)

B|shOp-VR6 01-04-07 08:11

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Aici era vb de salon :) dar nu0i problema.. zic eu ca avem ce arata si in strada :D

ct77pia 01-04-07 10:52

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
paiiiiiiiiiiiiiiii da sunt frumoase cursele dar frumoase sunt si masinile si standurile si prieteniiele .....asa ca standul anonimilor e frumossss dar si celelalte (NSL si SPEEDLINE) si succes noilor veniti si sa o tineti tot asa

Lucian 01-04-07 11:20

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
6 Attachment(s)
10x ... Noi am vrut sa punem accentul pe masini ... nu sunt toate de tuning show (nu prea avem d-astea) dar .... 9 masini - 6 turbo (doar una din fabrica) - 3 nitro .... si un trabant de EXCEPTIE ~ 200 WHP .

micutzu_mrc 01-04-07 13:09

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Quote:

Originally Posted by ct77pia (Post 827441)
paiiiiiiiiiiiiiiii da sunt frumoase cursele dar frumoase sunt si masinile si standurile si prieteniiele .....asa ca standul anonimilor e frumossss dar si celelalte (NSL si SPEEDLINE) si succes noilor veniti si sa o tineti tot asa

PEACE NO WAR ......;):))))))))) ......in alta ordine de idei ma bucur ca va intelegi bine ,sigur o sa iasa ceva constructiv ....va doresc multa bafta (parca asa se zice cand te duci la peste ) :)))

P.s.Nu mai vb cu voi ca imi interpretati vb si va ofuscati parca vati simti cu musca pe caciula.

DVDValy 01-04-07 23:39

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
RESPECT LA TOATA LUMEA la mai mult tuning MULTUMIM LUI GRATIAN pt spatiu oferit cat despre noi astia suntem si scriu mare PUNCT( cine ne cunoaste stiu )

Andreus 02-04-07 00:01

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Cele mai tari standuri Anonymous shi 4 Speed Squad


All times are GMT +2. The time now is 06:57.

- Copyright 2026 4Tuning