![]() |
Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
AM FACUT ACEST TOPIC PENTRU A VEDEA CINE MERGE JOI DIMINEATZA IN VEDEREA INTAMPINARII ORADENILOR AM VORBIT SI CU CRISTI--"GAJU" ASTAZI SI VREM SA STIM DACA MAI ARE ROST SA TREACA PRIN PLOIESTI SAU SA O IA PE CENTURA
VA ROG SA POSTATI URGENT K SA STIU CE LE VOI COMUNICA ORADENILOR CARE VINE ESTE RUGAT SA MA CONTACTEZE LA NUMERELE 0728.807.924 SAU 0726.306.764 ID DE MESSENGER: insomnia_squad |
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
pai zi si tu cam pe la ce ora se intampla asta.....
|
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
Quote:
in jurul orei 6 dimineatza am vorbit q cristi si il voi suna pe la ora 5 sa vedem locul unde se afla |
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
esti nebun mey nesomn :D
am vorbit si eu despre "popasul" aici la Ploiesti. ora e cam aiurea ... restu ce ziceti ? :???: |
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
pai Nesomn nu are somn !
|
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
as merge...nush...vdm...dak am cu cine sa ajung ...depinde de ora si de locatie unde or sa vina:D
|
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
Quote:
o sa fie la fel k anu trecut mergem ii luam de la paralela 45 sau de unde i-am luat data trecuta si mergem ori la hipodrom sau undeva sa bea sa manance ceva |
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
si yo merg pe jos pana la paralela si pana la hipodrom..la asta ma refeream..dak am cu cine sa merg..si produc neshte lei...vin klar..
nu stau la discutii |
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
Quote:
pe mine ma intereseaza dintre cei q masini care merg |
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
pai astai fara masini nu conteaza ? ha ? puterea stelutei ..... :mrgreen:
|
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
lol...steluta ...asha e mha...dar pm...vrei sa iau taxi`u ...sa`i zic lu` ala...frate...du`ma pana la paralela...ashtept akolo cine shtie kt...(si e scumpa stationarea si mult tarifu in afara orashului)..dupa kre hai la hipodrom...:)...
e in cursu` sapt..si multi sunt la munk:(...asta e nasol....bmw`e30...dak aflii ceva...zi`mi si mie... |
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
Quote:
da man te anunt dak e sa nu mearga nimeni eu o sa vb q tata dak e sa ma duc q el k nu e nici o problema.... plm e deschis la hipodrom la 6 knd o fii sa vina ei? sau ii ducem la hotel central?ce ziceti?? |
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
park e prea devreme....nush ce sa zic...e matinal pt orice restaurant..nush dak o sa gaseask pe undeva deschis...
le pregatim noi neshte sandwishuri:?:) |
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
Quote:
ora asta ... uhhh :x |
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
Lasati frate oamenii in pace, la ora aia n-avem unde sa-i ducem pentru nici un popas. In cel mai bun caz, desi nici acolo nu cred ca e deschis, ar trebui dusi in Petrom-ul de la km 6 ca ala are si restaurant, insa, repet, nu cred ca acolo este deschis la ora aia.
Asa ca, cel mai bine ar fi sa-si vada oamenii de treaba lor si sa manance in alta parte. O fi buna ciorba la Ploiesti, dar la ora aia nu te serveste nimeni. |
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
ati inebunit la cap?cine mananca la 6 dimineata ,e prea devreme , ii vedeti la 4 tuning ,parerea mea ,ii mai incurcati si p eei
|
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
io vin frattilor si dshockevo mai mult k sigur......nu ma duc la prima ora....:)...imi iau ghiozdanu si vin direct la sala...
|
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
nu are rost sa ii mai punem sa intre prin orash....
nu avem unde sa ii ducem si nu prea are rost sa ii mai tinem si la noi.... |
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
e Aladinu' deskis
|
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
prin orash tot o sa treak ...k opresc sau nu...ei shtiu...dak le`o fi foame...dar e prea devreme si nush dak o sa gaseask vreo locatie unte sa manance si sa bea si ei ceva...
|
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
Quote:
cu siguranta o sa treaca si prin ploiesi dar plm ar fii totusi unpic nashpa k ei sa treaca si noi mkr sa nu ii salutam tinand cont qm am facut anu trecut....mkr sa ii salutam sa stam unpic de vorba si vdm ce facem dak e ne auzim la telefon sau pe mess eu oricum o sa vorbesc q cristi "GAJU"joi dimineatza la ora 5 sa vad unde sunt si mai mult k sigur o sa ma duc q tata sa ii luam macar puii mei ori ii duc in parkare la hipodrom ori la sala unpic sa se dezmorteasca....totusi faza cu sandwichurile ar fii cam aiurea..plm tre sa facem vreo 50 de bucati dak e k vin 12-15 masini q cate 3-4 persoane in masina vdm noi |
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
iti dai seama k am zis`o la shto` ...p`aia cu mankrea...chill men
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:21. |
- Copyright 2026 4Tuning