![]() |
Renault Clio by Koenigseder
8 Attachment(s)
Renault Clio by Koenigseder Cei de la Koenigseder au creat pentru Renault Clio C un bodykit complet, la pretul de 1600 de euro. |
Re: Renault Clio by Koenigseder
desi nu sint mare fan Clio C ..trebuie sa recunosc ca arata cacator..foarte tare...genial.Il schimba total..si la banii astia..merita.
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
Foarte misto :D se merita banii :P
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
Foarte tare kitul si acceptabil k pret.
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
Frumushel kitu.....pretzul e chiar acceptabil :>
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
arata bine ...mult mai bine decat stock...shi la bani e bine....dar ar trebui coborata k in pozele astea e cam inaltutza
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
arata bine dar ar fi aratat si mai bine cu alta evacuare decat cea stock. oricum la bani astia se merita.
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
Quote:
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
imi place foarte mult cum arata din fata si din lateral dar la spate cred ca arata mai bine cu o evacuare sport
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
ploapele alea nu tare imi plac da in rest ii OK...si pretu acceptabil...
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
Super tare kitul.Sincer mi-ar placea un motor diesel pe Clio si un kit ca acesta...arata bine si consuma acceptabil...
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
:D Frumos kitul, schimba mult mashina shi la bani ashtia chiar merita, deshi nu cred ca o sa vedem prea multe pe la noi :P
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
imi place eleronu
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
Sincer e singuru care imi place cum vine pe masina si care in raport calitate pret este destul de oki.Felicitari e super tare ..
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
e misto ,asta chiar imi place :)
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
mi se pare super reusit kitul,are si un pretz foarte bun,dar trebuia sa-l mai coboare putzin,in rest e super marfa
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
super tare tuningul pe exterior!!!dar cu interiorul cum stai?!?ce zici de un interior personalizat din piele le comanda,personalizari cu lasserul,plexi-glass prin tetiere,ceasuri presonalizate imbracate in piele pe stalp,etc...?!?daca te intereseaza da-mi un email la:[email protected] sau putem vb pe mess (am id-ul gabby_mpower) si tel meu e 0727.275.585!!!!!daca tunezi o masina macar sa fie TUNATA COMPLET!!!Cu respect Gabby:d
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
arata bine shy pretul nici nu mai zic
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
cu jante sau fara?
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
chiar iar mai trebui o evacuare sport in spate si cred ca niste geamurii fumurii
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
Arata bine imi place!
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
Kitul este dragut si merita pretul.:D
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
Super Frumos si pretul acceptabil.
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
Quote:
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
super frumoasa!!! si la pretul asta merita !!!! fff tare
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
frumos eleron ;)
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
Arata super tare. oricum noul clio e o masina frumoasa da chitul acesta o faci si mai frumoasa. un pret ceva??
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
Niste discuri de frana mai mari dadeau bine si un xenon. E frumos intradevar.
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
arata frumos , dar parka era si mai frumos daka avea si decupatura pt toba :D
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
super facuta . kiar imi ckimba parerea despre clio
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
misto,mai ales pleoapele
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
la banii astia se merita... oricum, clio asta mia placut de la lansare(in special fatza). de aceea toate masinile vor sa se reincarneze intrun cloi:):):)
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
E dragut, ii vine bine...
Dupa cum spunea cineva mai sus, ar trebui umblat pe la suspensii, evacuare si culoare, dar pt banii astia e super ok... |
Re: Renault Clio by Koenigseder
Fratilor vi se pare putin 1600 de euro?? de tot ziceti la pretu asta. Un kit de Golf 5 e undeva sub 1500 iar golfu e ceva mai mare decat clio 2.
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
Supeeeeeeeeeeeeeeeer tare !!!!!!super genti!!!Dar cred ca in negru ii sta mai bine!!!!!
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
mic da' rau
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
arata bine cu kit-ul asta, iar pleoapele ii da un aspect mai agresiv, e reusit kitul ;)
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
super marpha masina,m-as da odata cu ea:))
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
in afara de spoileru din spate la care as mai schimba cate ceva,numai cuvinte de lauda pentru acest kit a iesit foarte tare !!!
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
Foarte tare si merita toti banii
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:06. |
- Copyright 2026 4Tuning