Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Renault tuning (https://forum.4tuning.ro/139-renault-tuning.html)
-   -   Renault Clio by Koenigseder (https://forum.4tuning.ro/139-renault-tuning/36846-renault-clio-by-koenigseder.html)

RoSonic 26-03-07 16:35

Renault Clio by Koenigseder
 
8 Attachment(s)
Renault Clio by Koenigseder
Cei de la Koenigseder au creat pentru Renault Clio C un bodykit complet, la pretul de 1600 de euro.
Iata cateva fotografii:

Pacatosu 26-03-07 17:04

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
desi nu sint mare fan Clio C ..trebuie sa recunosc ca arata cacator..foarte tare...genial.Il schimba total..si la banii astia..merita.

Blast3R 26-03-07 17:07

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
Foarte misto :D se merita banii :P

Donnyro 26-03-07 17:11

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
Foarte tare kitul si acceptabil k pret.

Andreus 26-03-07 17:15

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
Frumushel kitu.....pretzul e chiar acceptabil :>

ROSSI 46 26-03-07 17:27

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
arata bine ...mult mai bine decat stock...shi la bani e bine....dar ar trebui coborata k in pozele astea e cam inaltutza

caroletho 26-03-07 18:27

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
arata bine dar ar fi aratat si mai bine cu alta evacuare decat cea stock. oricum la bani astia se merita.

UNLORD 26-03-07 19:06

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
Quote:

Originally Posted by ROSSI 46 (Post 818817)
arata bine ...mult mai bine decat stock...shi la bani e bine....dar ar trebui coborata k in pozele astea e cam inaltutza

perfect de acord! trebuie o alta suspensie, eventual si o alta culoare si ar fi completa!

danelu 26-03-07 19:08

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
imi place foarte mult cum arata din fata si din lateral dar la spate cred ca arata mai bine cu o evacuare sport

bmw_fear 26-03-07 19:19

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
ploapele alea nu tare imi plac da in rest ii OK...si pretu acceptabil...

Tzus 26-03-07 20:45

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
Super tare kitul.Sincer mi-ar placea un motor diesel pe Clio si un kit ca acesta...arata bine si consuma acceptabil...

KONELL 26-03-07 20:59

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
:D Frumos kitul, schimba mult mashina shi la bani ashtia chiar merita, deshi nu cred ca o sa vedem prea multe pe la noi :P

GTXR 26-03-07 22:24

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
imi place eleronu

Bobby boss 26-03-07 22:40

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
Sincer e singuru care imi place cum vine pe masina si care in raport calitate pret este destul de oki.Felicitari e super tare ..

B38TNY 26-03-07 22:46

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
e misto ,asta chiar imi place :)

weedboy 27-03-07 00:47

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
mi se pare super reusit kitul,are si un pretz foarte bun,dar trebuia sa-l mai coboare putzin,in rest e super marfa

gabby_mpower 27-03-07 11:25

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
super tare tuningul pe exterior!!!dar cu interiorul cum stai?!?ce zici de un interior personalizat din piele le comanda,personalizari cu lasserul,plexi-glass prin tetiere,ceasuri presonalizate imbracate in piele pe stalp,etc...?!?daca te intereseaza da-mi un email la:[email protected] sau putem vb pe mess (am id-ul gabby_mpower) si tel meu e 0727.275.585!!!!!daca tunezi o masina macar sa fie TUNATA COMPLET!!!Cu respect Gabby:d

Luigyy 27-03-07 13:44

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
arata bine shy pretul nici nu mai zic

rotuning 27-03-07 13:50

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
cu jante sau fara?

Grassu 27-03-07 14:03

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
chiar iar mai trebui o evacuare sport in spate si cred ca niste geamurii fumurii

Mihaitza_tdi 27-03-07 14:39

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
Arata bine imi place!

Rasputin 27-03-07 15:16

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
Kitul este dragut si merita pretul.:D

Patrulei 27-03-07 22:47

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
Super Frumos si pretul acceptabil.

feryboy 28-03-07 12:34

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
Quote:

Originally Posted by rotuning (Post 820193)
cu jante sau fara?

100% fara jante...ele ;ai vin ink vreo 1000 plus cauciucurile vreo 600...asa ca dublezi pretul Kitului sa o faci asa...:-) nu cred ca da bine cu acest kit si cu capace pe 14''

Blondu_little_206 28-03-07 16:04

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
super frumoasa!!! si la pretul asta merita !!!! fff tare

STREET 29-03-07 21:05

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
frumos eleron ;)

criss_cars 31-03-07 00:10

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
Arata super tare. oricum noul clio e o masina frumoasa da chitul acesta o faci si mai frumoasa. un pret ceva??

SORAN 31-03-07 11:45

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
Niste discuri de frana mai mari dadeau bine si un xenon. E frumos intradevar.

DeZaXaT 02-04-07 00:26

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
arata frumos , dar parka era si mai frumos daka avea si decupatura pt toba :D

M`Dedu 02-04-07 10:06

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
super facuta . kiar imi ckimba parerea despre clio

Mantra 02-04-07 19:21

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
misto,mai ales pleoapele

liwiu_evo 02-04-07 20:03

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
la banii astia se merita... oricum, clio asta mia placut de la lansare(in special fatza). de aceea toate masinile vor sa se reincarneze intrun cloi:):):)

alex-mishu 04-04-07 17:26

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
E dragut, ii vine bine...
Dupa cum spunea cineva mai sus, ar trebui umblat pe la suspensii, evacuare si culoare, dar pt banii astia e super ok...

criss_cars 04-04-07 20:41

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
Fratilor vi se pare putin 1600 de euro?? de tot ziceti la pretu asta. Un kit de Golf 5 e undeva sub 1500 iar golfu e ceva mai mare decat clio 2.

foss 11-04-07 19:42

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
Supeeeeeeeeeeeeeeeer tare !!!!!!super genti!!!Dar cred ca in negru ii sta mai bine!!!!!

clau4iu 11-04-07 20:51

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
mic da' rau

bizkuite 12-04-07 18:02

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
arata bine cu kit-ul asta, iar pleoapele ii da un aspect mai agresiv, e reusit kitul ;)

diego 14-04-07 16:26

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
super marpha masina,m-as da odata cu ea:))

DaViD TL 14-04-07 18:18

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
in afara de spoileru din spate la care as mai schimba cate ceva,numai cuvinte de lauda pentru acest kit a iesit foarte tare !!!

edi2peu 15-04-07 13:16

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
Foarte tare si merita toti banii


All times are GMT +2. The time now is 12:06.

- Copyright 2026 4Tuning