![]() |
Burn On Event la Tuning Show 2007
Burn On Event la Tuning Show 2007
Este aproape un fapt finalizarea organizarii unei demonstratii de proportii de burn, show, concursuri si premii. Intentia este de a organiza pentru prima data un concurs cu reguli, mai mult decat un show. Sarcina dificila a organizarii a fost asumata de NSL si Anonymous Motorsport. In seara asta detalii in legatura cu regulamentul si premiile. |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
-Ceea ce multi asteptati noi Anonymous si No Speed Limit va vom oferi cel mai frumos spectacol , la cote maxime de adrenalina.
-Masuri de securitate cu totul deosebite si o aramata de oameni muncesc pt a fi cel mai sigur si apreciat eveniment de acest gen. -Va asteptam sa gustati din iz-ul cauciucului incins!!!! |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
abia asteptam...ne-ati facut o surpriza foarte placuta:D
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
pfuai...crema este in NSL si Anonymous...nici nu vreau sa imi imaginez cati ursi o sa fie...:)....pfuai..trebe sa mai cumpar un card..la camera..ca nu imi ajung 512..
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
deci sambata la ora 1 - vin pt ripu si bmw albastru (care-mi incanta ochii de fiecare data cand trec pe la 1 mai :D)
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
intradevar, foarte interesant ce o sa fie acolo.. merci k ati precizat si ora showlui cel mai interesant ...
este cineva din zona pantelimon (cora), cu masina, cu care sa ajung ji eu acolo ? dak se poate sa ma ia ji pe mn (eventual si un amic) .. k sa nu ma mai chinui cu transportul in comun .. merci, bafta |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Daca stiam mai din timp faceam ceva sa am masina gata de spectacol.
Nu mai am timp sa o pun la punct pe masinuta de drift. Scuze! |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
va iesi ceva superb ,ceva ce nu sa mai vazut in rom ;) succes de pe acum participantzilor :D
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
ok .. merci .. nu'mi fac plnuri k tziganu' stai linistit :) ..
daca potzi te rog sa'mi dai un pm sau pe mess .. id'ul al am la profil .. merci mult ink o data ... sal .. (scz de off topic) |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
-Publicul va putea viziona spectacolul de la un minim de 8 metri separati de un gard de 3,5 metri. Riscurile erau mari pt drift asa ca am ales sa nu riscam. |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Se pot face inscrieri la Burn On Event si la fata locului ? Sau s-a facut deja o lista cu cei care vor face show`u?
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Ce este important, este ca Anonimous si NSL vor organiza primul concurs de show cu reguli clare si premii.
Nu va mai conta doar impresia artistica, totul va fi riguros organizat de catre ei. Bineinteles, ca la sfarsit, castigatorii vor putea sparge linistiti cauciucurile in stilul "liber". |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
deci se pot inscrie si altii,nu? Care ar fi regurile de participare? si ce masini se pot baga. Mersi!
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
-In cursul zilei de astazi ve ti primi toate informatiile referitoare la : inscrieri, selectii , etape de desfasurare, criterii de notare a executiilor, comisia de arbitri , regulamentul evenimentului , premii etc.
-Ieri sa anuntat evenimentul totul este pus la punct dar mai trebuiesc anumite finisaje pt a nu naste controverse si interpretari. Regulamentul este strict , nu face abateri si nici nu favorizeaza persoane, cluburi , grupari. -Treaba este f simpla noi organizam, noi securizam zona, noi hotaram masinile participante, noi premiem si cel mai important este ca NOI RASPUNDEM. |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
florica, tot respectul din partea mea....felicitari pt tot ce ai facut pana akm si ce vei face in continuare.........numai bine.!
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
multa bafta organizatorilor si multumim pt eveniment
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
cred ca o sa fie frumos si spectaculos, dar organizatorii si nu in ultimul rand participantii trebuie sa fie atenti sa nu faca vreo greseala.
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
-Speram sa deschidem cu succes seria de evenimente ale acestui an. |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
good job baieti si la mai multe astfel de evenimete ;)
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Si cand ma gandesc ca mai sunt cateva zile pana la tuning days
Sper ca totul sa iasa bine si fara incidente asta e cam cel mai important. |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
:woowoo: abia astept sa treaca saptamana asta!! nu pot sa ratez asa ceva!! :D
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
felicitari pt organizare , multa bafta in continuare si n vdm la 4 tuning dayz
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
-Sebastian speram sa te avem printre noi.
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Eu zic ca va veni Sebi acolo sa ajute la organizarea burnului cum de altfel a fost mereu.
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
Tinem aproape! |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
cu cine trebuie vorbit pentru inscriere? si vrooom ar veni cu ceva masini... :)
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Eu cred ca ar trebui vorbit cu NSL FLORICA si Gratzian.
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
aaa.... am si eu o intrebare .. cum se ajunge acolo :D .. acu mi-am dat seama k habar n-am :D
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
In ce Zi este cel mai bine sa vin ????:D:Dma refer sa prin si eu ceva frumoss:P:D
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
cel mai bn e sa vi sambata avand in vedere ca e shi burnout event...asta daca nu potzi sa stai 4 zile
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
abia astept sa vin
o sa ma apuc sa caut cat mai multe cauciucuri ca sa am ce bubui:twisted: mai nasol e ca un sofer de week-end mi-a lovit masina de show,nu e grav usa dreapta a dat cu spatele si nu avazut ca masina mea era pe acolo dar sper sa fie gata pana la eveniment si oricum daca e vin si fara usa:drunk: |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
de ce nu mai sunt filmele pe prima pagina?
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Unde a disparut filmul ? Vreau si eu sa-l vad ca nu am apucat sa-l downloadez....
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
filmu respectiv, am fost rugati sa il punem...
dupa ce l-am pus, am fost acuzati ca profitam noi de filmul respectiv... nu profitam, dragilor, si pentru cei care aveau vre-o indoiala ca stau altfel lucrurile, am preferat sa il scoatem sa nu mai fim jigniti nejustificat. Toate lucrurile stau sub control, totul decurge minunat. NSL si Anonymous chiar depun eforturi pentru un eveniment de exceptie... Sa le tinem pumnii, bafta. |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Si eu tot sambata o sa ajung.....cred ca ii cel mai OK ......oare Db Dragu`...cand ii ?
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
-Doua roate si pentru Mc Mate !!!!! |
| All times are GMT +2. The time now is 10:17. |
- Copyright 2026 4Tuning