Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   TuningDAYS 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007.html)
-   -   Burn On Event la Tuning Show 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007/36586-burn-on-event-tuning-show-2007-a.html)

admin 22-03-07 22:39

Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Burn On Event la Tuning Show 2007
Este aproape un fapt finalizarea organizarii unei demonstratii de proportii de burn, show, concursuri si premii.
Intentia este de a organiza pentru prima data un concurs cu reguli, mai mult decat un show.
Sarcina dificila a organizarii a fost asumata de NSL si Anonymous Motorsport. In seara asta detalii in legatura cu regulamentul si premiile.

F_L_R 23-03-07 20:21

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
-Ceea ce multi asteptati noi Anonymous si No Speed Limit va vom oferi cel mai frumos spectacol , la cote maxime de adrenalina.
-Masuri de securitate cu totul deosebite si o aramata de oameni muncesc pt a fi cel mai sigur si apreciat eveniment de acest gen.
-Va asteptam sa gustati din iz-ul cauciucului incins!!!!

Doctorul 23-03-07 20:29

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
abia asteptam...ne-ati facut o surpriza foarte placuta:D

peter 23-03-07 20:34

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
pfuai...crema este in NSL si Anonymous...nici nu vreau sa imi imaginez cati ursi o sa fie...:)....pfuai..trebe sa mai cumpar un card..la camera..ca nu imi ajung 512..

import_skillzzz 23-03-07 20:48

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
deci sambata la ora 1 - vin pt ripu si bmw albastru (care-mi incanta ochii de fiecare data cand trec pe la 1 mai :D)

RAZvan15 23-03-07 22:40

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
intradevar, foarte interesant ce o sa fie acolo.. merci k ati precizat si ora showlui cel mai interesant ...
este cineva din zona pantelimon (cora), cu masina, cu care sa ajung ji eu acolo ? dak se poate sa ma ia ji pe mn (eventual si un amic) .. k sa nu ma mai chinui cu transportul in comun ..
merci, bafta

SEBASTIAN 23-03-07 22:59

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Daca stiam mai din timp faceam ceva sa am masina gata de spectacol.
Nu mai am timp sa o pun la punct pe masinuta de drift.
Scuze!

MKE 23-03-07 23:34

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
va iesi ceva superb ,ceva ce nu sa mai vazut in rom ;) succes de pe acum participantzilor :D

ema_sierra 23-03-07 23:39

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by Razvan_Still (Post 814777)
intradevar, foarte interesant ce o sa fie acolo.. merci k ati precizat si ora showlui cel mai interesant ...
este cineva din zona pantelimon (cora), cu masina, cu care sa ajung ji eu acolo ? dak se poate sa ma ia ji pe mn (eventual si un amic) .. k sa nu ma mai chinui cu transportul in comun ..
merci, bafta

Yo stau in zona...dar nu promit nimik...sa nu-ti faci planuri

RAZvan15 24-03-07 00:33

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
ok .. merci .. nu'mi fac plnuri k tziganu' stai linistit :) ..
daca potzi te rog sa'mi dai un pm sau pe mess .. id'ul al am la profil ..
merci mult ink o data ... sal ..
(scz de off topic)

F_L_R 24-03-07 01:52

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 814805)
Daca stiam mai din timp faceam ceva sa am masina gata de spectacol.
Nu mai am timp sa o pun la punct pe masinuta de drift.
Scuze!

-Sebi nu ne permite spatiul ales pt drift.....cercurile si burn-ul for fi la ele acasa dar drift ......pacat....locatia, singura existenta nu ne confera avantaje decat pt manevre inguste.
-Publicul va putea viziona spectacolul de la un minim de 8 metri separati de un gard de 3,5 metri. Riscurile erau mari pt drift asa ca am ales sa nu riscam.

tng 24-03-07 02:01

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Se pot face inscrieri la Burn On Event si la fata locului ? Sau s-a facut deja o lista cu cei care vor face show`u?

Gratzian 24-03-07 02:13

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Ce este important, este ca Anonimous si NSL vor organiza primul concurs de show cu reguli clare si premii.
Nu va mai conta doar impresia artistica, totul va fi riguros organizat de catre ei.
Bineinteles, ca la sfarsit, castigatorii vor putea sparge linistiti cauciucurile in stilul "liber".

NightClubRacer 24-03-07 02:37

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
deci se pot inscrie si altii,nu? Care ar fi regurile de participare? si ce masini se pot baga. Mersi!

F_L_R 24-03-07 02:59

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
-In cursul zilei de astazi ve ti primi toate informatiile referitoare la : inscrieri, selectii , etape de desfasurare, criterii de notare a executiilor, comisia de arbitri , regulamentul evenimentului , premii etc.
-Ieri sa anuntat evenimentul totul este pus la punct dar mai trebuiesc anumite finisaje pt a nu naste controverse si interpretari. Regulamentul este strict , nu face abateri si nici nu favorizeaza persoane, cluburi , grupari.
-Treaba este f simpla noi organizam, noi securizam zona, noi hotaram masinile participante, noi premiem si cel mai important este ca NOI RASPUNDEM.

david_david 24-03-07 08:34

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
florica, tot respectul din partea mea....felicitari pt tot ce ai facut pana akm si ce vei face in continuare.........numai bine.!

GAFTON BMW 24-03-07 10:13

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
multa bafta organizatorilor si multumim pt eveniment

SEBASTIAN 24-03-07 10:49

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
cred ca o sa fie frumos si spectaculos, dar organizatorii si nu in ultimul rand participantii trebuie sa fie atenti sa nu faca vreo greseala.

F_L_R 24-03-07 12:10

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 815281)
cred ca o sa fie frumos si spectaculos, dar organizatorii si nu in ultimul rand participantii trebuie sa fie atenti sa nu faca vreo greseala.

-Masurile de siguranta luate sunt extreme cat si numarul celor care sunt implicati in organizare. Exista dublu baraj pana la public cu o zona libera intre baraje de 8 metri. Pe lungime avem asigurat un gard solid de 3,5 metri care nu poate fi escaladat , acolo fiind defapt zona cea mai apropiata de eveniment....10 metri.
-Speram sa deschidem cu succes seria de evenimente ale acestui an.

wave 24-03-07 12:38

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
good job baieti si la mai multe astfel de evenimete ;)

El Vico 24-03-07 19:18

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Si cand ma gandesc ca mai sunt cateva zile pana la tuning days
Sper ca totul sa iasa bine si fara incidente asta e cam cel mai important.

Rares_CRM 24-03-07 20:54

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
:woowoo: abia astept sa treaca saptamana asta!! nu pot sa ratez asa ceva!! :D

SEBASTIAN 24-03-07 23:04

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by NSL_Florica (Post 815397)
-Masurile de siguranta luate sunt extreme cat si numarul celor care sunt implicati in organizare. Exista dublu baraj pana la public cu o zona libera intre baraje de 8 metri. Pe lungime avem asigurat un gard solid de 3,5 metri care nu poate fi escaladat , acolo fiind defapt zona cea mai apropiata de eveniment....10 metri.
-Speram sa deschidem cu succes seria de evenimente ale acestui an.

Va felicit in avans!

mirciu 24-03-07 23:59

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
felicitari pt organizare , multa bafta in continuare si n vdm la 4 tuning dayz

F_L_R 25-03-07 00:18

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
-Sebastian speram sa te avem printre noi.

El Vico 25-03-07 01:59

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Eu zic ca va veni Sebi acolo sa ajute la organizarea burnului cum de altfel a fost mereu.

SEBASTIAN 25-03-07 08:49

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by NSL_Florica (Post 816333)
-Sebastian speram sa te avem printre noi.

Multumesc!
Tinem aproape!

NightClubRacer 25-03-07 13:32

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
cu cine trebuie vorbit pentru inscriere? si vrooom ar veni cu ceva masini... :)

El Vico 25-03-07 14:23

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Eu cred ca ar trebui vorbit cu NSL FLORICA si Gratzian.

Psycho 25-03-07 19:56

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
aaa.... am si eu o intrebare .. cum se ajunge acolo :D .. acu mi-am dat seama k habar n-am :D

Psycho 25-03-07 20:07

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
http://maps.google.com/maps?f=q&hl=e...7,0.013561&t=k


peste drum de otopeni ??

Patrulei 25-03-07 20:25

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
In ce Zi este cel mai bine sa vin ????:D:Dma refer sa prin si eu ceva frumoss:P:D

leonard 25-03-07 20:43

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
cel mai bn e sa vi sambata avand in vedere ca e shi burnout event...asta daca nu potzi sa stai 4 zile

69-HAI 25-03-07 22:04

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
abia astept sa vin
o sa ma apuc sa caut cat mai multe cauciucuri
ca sa am ce bubui:twisted:
mai nasol e ca un sofer de week-end
mi-a lovit masina de show,nu e grav usa dreapta
a dat cu spatele si nu avazut ca masina mea era pe acolo
dar sper sa fie gata pana la eveniment
si oricum daca e vin si fara usa:drunk:

Gabi 25-03-07 22:19

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by Psycho (Post 817285)

Of cors, mai hors :)

MC Mate 25-03-07 22:44

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
de ce nu mai sunt filmele pe prima pagina?

Spot 25-03-07 22:58

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Unde a disparut filmul ? Vreau si eu sa-l vad ca nu am apucat sa-l downloadez....

Gratzian 25-03-07 23:49

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
filmu respectiv, am fost rugati sa il punem...
dupa ce l-am pus, am fost acuzati ca profitam noi de filmul respectiv...
nu profitam, dragilor, si pentru cei care aveau vre-o indoiala ca stau altfel lucrurile, am preferat sa il scoatem sa nu mai fim jigniti nejustificat.
Toate lucrurile stau sub control, totul decurge minunat.
NSL si Anonymous chiar depun eforturi pentru un eveniment de exceptie...
Sa le tinem pumnii, bafta.

Motor 26-03-07 00:29

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Si eu tot sambata o sa ajung.....cred ca ii cel mai OK ......oare Db Dragu`...cand ii ?

F_L_R 26-03-07 01:06

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by 69-HAI (Post 817502)
abia astept sa vin
o sa ma apuc sa caut cat mai multe cauciucuri
ca sa am ce bubui:twisted:
mai nasol e ca un sofer de week-end
mi-a lovit masina de show,nu e grav usa dreapta
a dat cu spatele si nu avazut ca masina mea era pe acolo
dar sper sa fie gata pana la eveniment
si oricum daca e vin si fara usa:drunk:

-Doua roate si usa (daca vrei)de la fratele tau Florica.........fara numar.....sa sara sarmili din ele!!!!!!
-Doua roate si pentru Mc Mate !!!!!


All times are GMT +2. The time now is 10:17.

- Copyright 2026 4Tuning