![]() |
4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
1 Attachment(s)
multe ne-au scapat de facut, muncind la numarul aniversar
vom aduce 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS implinim un an de presa profesionala de tuning in Romania asa ca am vrut sa fim la inaltime va dau coperta, si la sectiunea de revista si cuprinsul.... mult mai devreme ca de obicei, nu? :) apropo: FIECARE REVISTA CONTINE STICKER 4Tuning. in plus la TuningDAYS, vom aduce numere de inmatriculare 4tuning, suporti de numere 4tuning, tricouri 4tuning, si ce ne mai trece prin cap de 4tuning (dam si cuprinsul in sectiunea revistei) |
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
--------------------------------------------------------------------------------
apropo: masina vine la TuningDAYS, impreuna cu alte 9 masini pe masura... si Miss Playboy vine la TuningDAYS cu inca 8 missuri pe masura daca stau si ma gandesc... sincer, nu stiu ce NU va fi la TuningDAYS |
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
dap.. asa da primire....:D :D
abia astept.sa vad continutul.. revistei.. sunt cateva articole..foarte interesante ;) |
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
deabia astept sa iau revista si sa o adaug la colectie! :D superb 911!
|
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
cam dupa ce data o sa apara si prin tara?
|
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
deja este pe piatza? se poate cumpara?
|
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
Quote:
PS: Un autograf de la vedeta ( TAU ) se poate :twisted: :rolleyes2 :lol: |
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
Astept cu nerabdare si a 6-ea revista pt colectie. Cred ca o voi lua de la Bucuresti si paote imi fac si abonament ca nu cumva sa ratez vreun numar pe viitor. Oricum stau cu ochiu pe ele numai ca in Cta apar un pic mai tarziu decat in alte orase...
|
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
abia astept revista este un numar care nu trebuie sa lipseasca din colectie
|
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
Doamneeeeee cum arata Porscheu ala :shock: :shock: Felicitari pentru revista 4tuning...am toata numerele shi nu pot sa zic decat k e super :shock:
|
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
import_skillzzz.... O sa primiti gratuit revista, permisul de conducere, benzina pe 10 ani si viza de State. Mai doriti ceva.... gratuit? ;)
|
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
sigur... o primesc gratuit toti cei care s-au oferit sa ne dea o mana de ajutor seara asta la organizarea standului de virtual, peretelui, etc...
multumim tuturor care au venit la intalnire |
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
Quote:
|
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
Quote:
|
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
Superb. Un numar special :-)
|
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
celogan o sa apara in revista.....stie cineva???
|
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
pe data de 29 la salon! acolo vor fii primele reviste si de luni pe piata!
|
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
in sfarsit cu autocolantele pe masini ne vom recunoaste mai usor. deci felicitari pentru reusita si multi ani alaturi de noi membrii...
|
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
ptr cei care nu au primit revistele la concursul VT din decembrie..ne dati nr 6 moca ? :)
ca trebuia sa primim gratuit o revista nr 5 atuncia..dar s-a renuntat la idee |
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
chiar asa scumpa vi se pare o revista :?:
|
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
Nu stiiai k un Roman dak primeste un ziar mok tot e bucuros...poi o revista de 8.5 RON :)
|
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
azi n-am vazut nici o revista...unde sa ma uit, dupa ele? :)
|
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
cam cat o sa coste o revista ?!? dar un tricou cu 4tuning ,cat va costa la 4tuning days stie careva,multumesc anticipat !!!
|
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
revista 8.5 ron, tricou si restu ns....
LE: "450.000 numarul, 750.000 perechea sunt facute exact ca numerele de inmatriculare, pe galben reflectorizant, aluminiu, etc 100.000 perechea de suporti pentru numar" citat dintr-un post de-a lu gratian |
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
super tare revista!!! ;)
|
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
ma frate.. :D m'am chinuit ieri juma de zi sa gasesc standu' cu reviste/numere/rame de numar/etc dar nu am gasit nimic............... UNDE ERAU? :) multumesc :D
|
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
Unde era standu baieti ca as vreau si eu revista si altele, am fost ieri si n-am vazut nimic.
Ma mai duc si azi oricum, dar ar fi bine de stiut. Mersi :) |
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
Revista s-a vandut tarziu pe la 7.30 la iesirea din metro si la scena preturile era 85000 revista 400000 numarul, 100000 perechea de suportzi, 50000 stikeru, 150000 tricou.
|
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
Au aparut revista pe piata?!?!....
|
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
o intrebare stupida...insa totusi intreb:
ce masini o sa apara in revista....? |
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
Pai coperta o stii. Si au aparut in plus fatza de masina de pe coperta TXA-u PMD-u TAU
|
Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
Quote:
https://forum.4tuning.ro/showpost.php...04&postcount=2 |
| All times are GMT +2. The time now is 04:19. |
- Copyright 2026 4Tuning