Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   TuningDAYS 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007.html)
-   -   4TuningRO nr 6 la TuningDAYS (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007/36456-4tuningro-nr-6-tuningdays.html)

Gratzian 22-03-07 03:08

4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
1 Attachment(s)
multe ne-au scapat de facut, muncind la numarul aniversar
vom aduce 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
implinim un an de presa profesionala de tuning in Romania
asa ca am vrut sa fim la inaltime
va dau coperta, si la sectiunea de revista si cuprinsul....
mult mai devreme ca de obicei, nu? :)
apropo: FIECARE REVISTA CONTINE STICKER 4Tuning.

in plus la TuningDAYS, vom aduce numere de inmatriculare 4tuning, suporti de numere 4tuning, tricouri 4tuning, si ce ne mai trece prin cap de 4tuning

(dam si cuprinsul in sectiunea revistei)

Gratzian 22-03-07 03:21

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
--------------------------------------------------------------------------------

apropo:
masina vine la TuningDAYS, impreuna cu alte 9 masini pe masura...
si Miss Playboy vine la TuningDAYS cu inca 8 missuri pe masura

daca stau si ma gandesc...
sincer, nu stiu ce NU va fi la TuningDAYS

bodyspeed 22-03-07 07:16

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
dap.. asa da primire....:D :D
abia astept.sa vad continutul.. revistei..
sunt cateva articole..foarte interesante ;)

NightClubRacer 22-03-07 10:03

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
deabia astept sa iau revista si sa o adaug la colectie! :D superb 911!

Bogdan89 22-03-07 11:21

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
cam dupa ce data o sa apara si prin tara?

B-69-TAU 22-03-07 16:30

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
deja este pe piatza? se poate cumpara?

Xel'Naga 22-03-07 16:56

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
Quote:

Originally Posted by B-69-TAU (Post 812062)
deja este pe piatza? se poate cumpara?

TU ce mai vrei ma ca deja apari pe acolo ... lasa pe alti sa cumpere revista :twisted: :lol:
PS: Un autograf de la vedeta ( TAU ) se poate :twisted: :rolleyes2 :lol:

CT-07-APV 22-03-07 22:42

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
Astept cu nerabdare si a 6-ea revista pt colectie. Cred ca o voi lua de la Bucuresti si paote imi fac si abonament ca nu cumva sa ratez vreun numar pe viitor. Oricum stau cu ochiu pe ele numai ca in Cta apar un pic mai tarziu decat in alte orase...

ducele 23-03-07 15:47

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
abia astept revista este un numar care nu trebuie sa lipseasca din colectie

Andreus 23-03-07 22:22

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
Doamneeeeee cum arata Porscheu ala :shock: :shock: Felicitari pentru revista 4tuning...am toata numerele shi nu pot sa zic decat k e super :shock:

smoke 24-03-07 00:53

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
import_skillzzz.... O sa primiti gratuit revista, permisul de conducere, benzina pe 10 ani si viza de State. Mai doriti ceva.... gratuit? ;)

Gratzian 24-03-07 01:02

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
sigur... o primesc gratuit toti cei care s-au oferit sa ne dea o mana de ajutor seara asta la organizarea standului de virtual, peretelui, etc...
multumim tuturor care au venit la intalnire

import_skillzzz 24-03-07 11:20

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
Quote:

Originally Posted by Gratzian (Post 814968)
sigur... o primesc gratuit toti cei care s-au oferit sa ne dea o mana de ajutor seara asta la organizarea standului de virtual, peretelui, etc...
multumim tuturor care au venit la intalnire

sa inteleg ca dak nu va ajut la montare - nu revista ... :x

MKE 24-03-07 11:34

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
Quote:

Originally Posted by import_skillzzz (Post 815325)
sa inteleg ca dak nu va ajut la montare - nu revista ... :x

daca ar fi dupa voi , ar trebui sa va asteptam la intrarea in salon cu o revista un tricou si o legitimatzie ....

Dr3adLorD 24-03-07 23:07

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
Superb. Un numar special :-)

dogy_10 25-03-07 23:02

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
celogan o sa apara in revista.....stie cineva???

B-69-TAU 27-03-07 21:05

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
pe data de 29 la salon! acolo vor fii primele reviste si de luni pe piata!

hdc77ro 28-03-07 09:46

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
in sfarsit cu autocolantele pe masini ne vom recunoaste mai usor. deci felicitari pentru reusita si multi ani alaturi de noi membrii...

peter 29-03-07 13:17

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
ptr cei care nu au primit revistele la concursul VT din decembrie..ne dati nr 6 moca ? :)


ca trebuia sa primim gratuit o revista nr 5 atuncia..dar s-a renuntat la idee

sKyNeT 29-03-07 13:47

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
chiar asa scumpa vi se pare o revista :?:

BT 81 SIM 29-03-07 13:59

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
Nu stiiai k un Roman dak primeste un ziar mok tot e bucuros...poi o revista de 8.5 RON :)

NightClubRacer 29-03-07 15:01

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
azi n-am vazut nici o revista...unde sa ma uit, dupa ele? :)

DaViD TL 31-03-07 00:40

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
cam cat o sa coste o revista ?!? dar un tricou cu 4tuning ,cat va costa la 4tuning days stie careva,multumesc anticipat !!!

sKyNeT 31-03-07 09:10

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
revista 8.5 ron, tricou si restu ns....

LE: "450.000 numarul, 750.000 perechea sunt facute exact ca numerele de inmatriculare, pe galben reflectorizant, aluminiu, etc
100.000 perechea de suporti pentru numar" citat dintr-un post de-a lu gratian

NightClubRacer 31-03-07 22:42

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
super tare revista!!! ;)

andrey2003 01-04-07 09:59

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
ma frate.. :D m'am chinuit ieri juma de zi sa gasesc standu' cu reviste/numere/rame de numar/etc dar nu am gasit nimic............... UNDE ERAU? :) multumesc :D

alexh 01-04-07 11:36

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
Unde era standu baieti ca as vreau si eu revista si altele, am fost ieri si n-am vazut nimic.

Ma mai duc si azi oricum, dar ar fi bine de stiut. Mersi :)

toader 01-04-07 11:47

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
Revista s-a vandut tarziu pe la 7.30 la iesirea din metro si la scena preturile era 85000 revista 400000 numarul, 100000 perechea de suportzi, 50000 stikeru, 150000 tricou.

CocoT 28 03-04-07 17:18

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
Au aparut revista pe piata?!?!....

I5@k 05-04-07 20:40

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
o intrebare stupida...insa totusi intreb:
ce masini o sa apara in revista....?

toader 05-04-07 22:00

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
Pai coperta o stii. Si au aparut in plus fatza de masina de pe coperta TXA-u PMD-u TAU

RoSonic 06-04-07 11:08

Re: 4TuningRO nr 6 la TuningDAYS
 
Quote:

Originally Posted by toader (Post 836045)
Pai coperta o stii. Si au aparut in plus fatza de masina de pe coperta TXA-u PMD-u TAU

MULT mai multe decat astea.... e cuprinsul pus pe sectiunea revistei...

https://forum.4tuning.ro/showpost.php...04&postcount=2


All times are GMT +2. The time now is 04:19.

- Copyright 2026 4Tuning